2728 обяви
Многостаен, Варна, к.к. Св. Св. Константин и Елена, 205 кв.м., 733000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Св. Св. Константин и Елена, област Варна
Цена: 733 000 € (1 433 623.40 лв.)
3575.61 €/кв.м (6993.28 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
205 кв.м
Тухла
1 етаж
Непоследен
Изключителен многостаен апартамент с дневна около 50кв, градина и на метри от морския бряг, находящ се в сграда с Награда Сграда на годината за 2025 година!
Многостаен, модерен и просторен мезоне..
3-стаен, Варна, Чайка, 80 кв.м., 620 €
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Чайка, Варна, област Варна
Месечен наем: 620 € (1212.60 лв.)
7.75 €/кв.м (15.16 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
80 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Прекрасен тристаен апартамент под наем. Състои се от просторен и светъл хол с трапезария и кухненски бокс, две големи спални, баня, тоалет, коридор, две големи тераси с излаз от всяка стая. Изцяло обз..
Офис, Варна, Цветен квартал, 42 кв.м., 400 €
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Цветен, Варна, област Варна
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
9.52 €/кв.м (18.63 лв./кв.м)
Офис, Друго
42 кв.м
Междинен етаж
Офис в отлично състояние. Представлява две отделни помещения, коридор, санитарен възел. Статут на офис, част от жилищна сграда.
Промишлен ток.
Наемната цена е с включен данък на физическо лице.
..
Магазин, Варна, Колхозен пазар, 125 кв.м., 700 €
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Колхозен Пазар, Варна, област Варна
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.)
5.60 €/кв.м (10.95 лв./кв.м)
Магазин, Друго
125 кв.м
Партер
Партерен магазин, разделен на две нива. На партерно ниво има търговска зала, витрин към кръстовище, изкарана мивка. С вътрешни стълби се стига до сутеренно ниво, на което са разположение санитарен въз..
3-стаен, Варна, Окръжна болница, 145 кв.м., 230000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Окръжна Болница, Варна, област Варна
Цена: 230 000 € (449 840.90 лв.)
1586.21 €/кв.м (3102.35 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
145 кв.м
ЕПК/ПК
5 етаж
Непоследен
АДРЕС недвижими имоти предлага чудесен тристаен апартамент тип мезонет в един от най-желаните райони на гр. Варна. Имотът е напълно обзаведен и оборудван с необходимата техника, климатици във всичките..
1-стаен, Варна, Владислав Варненчик, 34 кв.м., 87000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Варна, област Варна
Цена: 87 000 € (170 157.20 лв.)
2558.82 €/кв.м (5004.62 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
34 кв.м
Тухла
6 етаж
Непоследен
Предлагаме светъл едностаен апартамент с дизайнерски ремонт в района на магазин Джъмбо. Интериорът е изпълнен в модерен стил с висококачествени материали. Апартаментът е напълно обзаведен и готов за н..
2-стаен, Варна, Трошево, 67 кв.м., 195000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Трошево, Варна, област Варна
Цена: 195 000 € (381 386.85 лв.)
2910.45 €/кв.м (5692.34 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
67 кв.м
Тухла
6 етаж
Непоследен
Двустаен апартамент с площ 67 кв.м. Жилището се състои от входно антре, просторен хол, светла спалня, тераса, баня с тоалетна. Уютен апартамент, стилно обзаведен, съчетаващ комфорт, функционалност и о..
3-стаен, Варна, Аспарухово, 80 кв.м., 185000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Аспарухово, Варна, област Варна
Цена: 185 000 € (361 828.55 лв.)
2312.50 €/кв.м (4522.86 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
80 кв.м
Тухла
2 етаж
Непоследен
Адрес продава тристаен тухлен апартамент - състои от дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалет и мокро помещение.
Дневната и двете спални с излаз към тераса.
Апартамента е обзаведен с вс..
2-стаен, Варна, Кайсиева градина, 53.27 кв.м., 105000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Кайсиева Градина, Варна, област Варна
Цена: 105 000 € (205 362.15 лв.)
1981.13 €/кв.м (3874.76 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
53 кв.м
Тухла
4 етаж
Непоследен
Двустаен апартамент, състоящ се от дневна с кухненска част, спалня, баня с тоалетна и балкон. Жилището е на пети етаж, с южно изложение и панорамни прозорци, което го прави изключително светъл и топъ..
2-стаен, Шкорпиловци, 85 кв.м., 85000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Шкорпиловци, област Варна
Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.)
1000 €/кв.м (1955.83 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
85 кв.м
Тухла
1 етаж
Непоследен
Само от АДРЕС! Представяме Ви стилен и просторен двустаен апартамент в модерен комплекс от затворен тип - отличен избор както за лично ползване, така и за сигурна инвестиция с доказан доход от нощувки..
Парцел/Терен, Варна, Погребите, 220 кв.м., 176000 €
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Погребите, Варна, област Варна
Цена: 176 000 € (344 226.08 лв.)
800 €/кв.м (1564.66 лв./кв.м)
Продажба
220 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Собствен водоизточник
ЕКСКЛУЗИВНО от АДРЕС!
Ъглов парцел в един от предпочитаните централни райони на гр. Варна - в близост до СУ „Елин Пелин“ - Варна, разположено на ул. „Тодор Влайков“. Имотът се намира в добре уреде..
Парцел/Терен, Генерал Киселово, 717000 кв.м., 2800000 €
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Генерал Киселово, област Варна
Цена: 2 800 000 € (5 476 324 лв.)
3.91 €/кв.м (7.64 лв./кв.м)
Продажба
717000 кв.м
В регулация (УПИ)
Предлага се за продажба инвестиционен проект за изграждане на фотоволтаична електроцентрала, разположен в района на с. Генерал Киселово, Североизточна България. Основни параметри: - Площ: 717 000 кв/м..
Гараж, Варна, ЖП Гара, 58 кв.м., 73500 €
Имоти - Продажби » Гаражи, Паркоместа Жп Гара, Варна, област Варна
Цена: 73 500 € (143 753.50 лв.)
1267.24 €/кв.м (2478.50 лв./кв.м)
Гараж (самостоятелен)
58 кв.м
Бетон/Панел
Адрес продава партерно помещение със статут на гараж. Има топла връзка със сградата. Възможно е и употребата му с друга дейност. Площ от 25кв.м+двор от 29кв.м.
Нова тухлена сграда с Акт16.
Нов..
Къща/Вила, Бенковски, 35 кв.м., 90000 €
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Бенковски, област Варна
Цена: 90 000 € (176 024.70 лв.)
Едноетажна къща
35 кв.м РЗП
600 кв.м двор
Във вилната зона на с. Бенковски, метри от главния път, ток с партида, панорама, тихо и спокойно място за отдих. Септична яма.
Обади се сега и цитирай този код 691628
Многостаен, Варна, Аспарухово, 121 кв.м., 193599 €
Цена: 193 599 € (378 646.73 лв.)
1599.99 €/кв.м (3129.30 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
121 кв.м
Тухла
3 етаж
Непоследен
В строеж
. Адрес недвижими предлага за продажба ТРИСТАЕН ПРОСТОРЕН АПАРТАМЕНТ В НОВОСТРОЯЩА СЕ сграда. Апартамента е с площ 121 кв.м., разположен на втори етаж от общо 4 етажа. Имотът се състои от входно антре..
3-стаен, Варна, Бриз, 170 кв.м., 390000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Бриз, Варна, област Варна
Цена: 390 000 € (762 773.70 лв.)
2294.12 €/кв.м (4486.90 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
170 кв.м
Тухла
1 етаж
Непоследен
В строеж
ЕКСКЛУЗИВНО - само от АДРЕС! Тристаен апартамент в новострояща се сграда в град Варна, квартал ”Бриз”, над ЖИЖО. Апартаментът се намира на първи жилищен етаж и включва просторен дневен тракт с южно из..
Многостаен, Варна, Бриз, 157 кв.м., 360000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Бриз, Варна, област Варна
Цена: 360 000 € (704 098.80 лв.)
2292.99 €/кв.м (4484.70 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
157 кв.м
Тухла
1 етаж
Непоследен
В строеж
ЕКСКЛУЗИВНО - само от АДРЕС! Многостаен апартамент в новострояща се сграда в град Варна, квартал ”Бриз”, над ЖИЖО. Апартаментът е с площ от 157 кв.м, първи висок етаж над гаражи, с южно изложение. Със..
2-стаен, Варна, Левски, 67 кв.м., 134366 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Левски, Варна, област Варна
Цена: 134 366 € (262 797.05 лв.)
2005.46 €/кв.м (3922.34 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
67 кв.м
Тухла
6 етаж
Непоследен
В строеж
Двустаен апартамент в град Варна, който съчетава комфорт, светлина и модерна визия.
Жилището разполага с просторна дневна зона, уютна спалня, баня с тоалет, както и приятна тераса, подходяща за от..
Многостаен, Варна, Нептун, 106 кв.м., 285000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Нептун, Варна, област Варна
Цена: 285 000 € (557 411.55 лв.)
2688.68 €/кв.м (5258.60 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
106 кв.м
Панел
4 етаж
Непоследен
В продажба е многостаен апартамент на Нептун. На площ от 106 кв.м., функционално са разпределени: кухня с трапезария, хол, три спални, баня, тоалет, перално помещение, коридор, тераса с излаз от хола ..
Къща/Вила, Варна, Операта, 160 кв.м., 385000 €
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Гръцки квартал, Варна, област Варна
Цена: 385 000 € (752 994.55 лв.)
Двуетажна къща
160 кв.м РЗП
Ексклузивно! Градска къща състояща се от сутеренен етаж с площ от 52.36кв.м и два етажа по 54 кв.м. Към нея има 196кв.м. идеални части от 328кв. земя. Имотът е с ремонтиран покрив има и складово помещ..
2-стаен, Варна, Виница, 68 кв.м., 110000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Виница, Варна, област Варна
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.)
1617.65 €/кв.м (3163.84 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
68 кв.м
Тухла
1 етаж
Партер
В продажба е двустаен апартамент във Виница. Жилището се състои от просторен дневен тракт с кухненски бокс, спалня, баня с тоалет, ниша за пералня и сушилня, коридор, тераса с излаз от двете стаи, как..
1-стаен, Варна, Чаталджа, 25 кв.м., 68000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Чаталджа, Варна, област Варна
Цена: 68 000 € (132 996.44 лв.)
2720 €/кв.м (5319.86 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
25 кв.м
Тухла
4 етаж
Последен етаж
Предлагаме за продажба уютно едностайно ателие в района на пазар Чаталджа.
Имотът е разположен на четвърти етаж в тухлена сграда без асансьор и се предлага напълно обзаведен и оборудван, готов за ..
3-стаен, Варна, Младост 1, 64 кв.м., 139000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Младост, Варна, област Варна
Цена: 139 000 € (271 860.37 лв.)
2171.88 €/кв.м (4247.82 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
64 кв.м
Панел
5 етаж
Непоследен
Адрес продава тристаен апартамент. Състои се от хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалет, коридор и килер. Разполага и с маза. Две тераси пред хола и голямата спалня. Намира са на етаж 5 от 8 с..
3-стаен, Варна, к.к. Слънчев ден, 252 кв.м., 915368 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев ден, област Варна
Цена: 915 368 € (1 790 304.20 лв.)
3632.41 €/кв.м (7104.38 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
252 кв.м
Тухла
1 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба тристаен апартамент. Жилището се състои от голяма всекидневна с кухненски бокс, две големи спални, две санитарни помещения и две тераси, като едната е с морска панорама.
Раз..
Многостаен, Варна, к.к. Слънчев ден, 302 кв.м., 1156078 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев ден, област Варна
Цена: 1 156 078 € (2 261 092.03 лв.)
3828.07 €/кв.м (7487.06 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
302 кв.м
Тухла
4 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба многостаен апартамент. Жилището се състои от голяма всекидневна с кухненски бокс, две големи спални, две санитарни помещения и панорамна тераса. Имотът се продава завършен и нап..
3-стаен, Варна, к.к. Слънчев ден, 194 кв.м., 744592 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев ден, област Варна
Цена: 744 592 € (1 456 295.37 лв.)
3838.10 €/кв.м (7506.68 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
194 кв.м
Тухла
2 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба тристаен апартамент. Жилището се състои от всекидневна с кухненски бокс, две спални, две санитарни помещения и панорамна тераса. Имотът се продава завършен и напълно луксозно об..
Многостаен, Варна, к.к. Слънчев ден, 280 кв.м., 1071935 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев ден, област Варна
Цена: 1 071 935 € (2 096 522.63 лв.)
3828.34 €/кв.м (7487.58 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
280 кв.м
Тухла
3 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба многостаен апартамент. Жилището се състои от голяма всекидневна с кухненски бокс, две големи спални, две санитарни помещения и голяма панорамна тераса. Имотът се продава завърше..
Многостаен, Варна, к.к. Слънчев ден, 581 кв.м., 2225827 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Слънчев ден, област Варна
Цена: 2 225 827 € (4 353 339.22 лв.)
3831.03 €/кв.м (7492.84 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
581 кв.м
Тухла
1 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба мезонет на три нива. Жилището се състои от голяма всекидневна с кухненски бокс около 80 кв.м., две големи спални, три санитарни помещения и две големи панорамни тераси, както и ..
Офис, Варна, Общината, 240 кв.м., 2000 €
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Общината, Варна, област Варна
Месечен наем: 2000 € (3911.66 лв.)
8.33 €/кв.м (16.30 лв./кв.м)
Офис, Друго
240 кв.м
Сутерен
Предлагаме помещение с площ 240 кв.м, разположено в сграда - паметник на културата. Състои се от осем помещения, три от които са преходни едно към друго. Подовата настилка е на замазка. Помещението се..
3-стаен, Приселци, 90 кв.м., 550 €
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Приселци, област Варна
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.)
6.11 €/кв.м (11.95 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
90 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
Адрес отдава под наем прекрасен панорамен тристаен апартамент с площ от 90 кв.м, разположен на четвърти етаж в четириетажна сграда в с. Приселци, в сграда тип затворен комплекс, само на 10 минути от ц..