320 обяви
2-стаен, Пловдив, Център, 62 кв.м., 350 €
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Център, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.)
5.65 €/кв.м (11.04 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
62 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
Двустаен напълно обзаведен апартамент
Нова сграда с асансьор
В района на Четвъртък пазара
Обади се сега и цитирай този код 694190
3-стаен, Пловдив, Мараша, 93 кв.м., 650 €
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Мараша, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.)
6.99 €/кв.м (13.67 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
93 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Напълно обзаведен апартамент с нови мебели и уреди:
две самостоятелни спални към вътрешен двор
всички необходими уреди- печка, перална, съдомиялна, хладилник; телевизор
висок клас климатици в..
2-стаен, Пловдив, Тракия, 70 кв.м., 550 €
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Тракия, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.)
7.86 €/кв.м (15.37 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Предлагаме под наем изключително функционален и уютен двустаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните и оживени части на ж.к. Тракия.
Жилището се намира на 4-ти етаж в сграда с асансьор..
3-стаен, Пловдив, Христо Смирненски, 68 кв.м., 600 €
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.)
8.82 €/кв.м (17.26 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
68 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Предлагаме под наем стилен и функционален двустаен апартамент, преустроен в тристаен, подходящ за семейство, двойка или работещи професионалисти. Жилището е светло, уютно и отлично организирано, с пра..
2-стаен, Пловдив, Христо Смирненски, 70 кв.м., 400 €
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
5.71 €/кв.м (11.18 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Отдаваме под наем апартамент, който се намира в кв. Христо Смирненски. Състои се от всекидневна. кухня, спалня и баня с тоалетна. Жилището е близо до болница Каспела, Пълмед, Селена и Медицинския Унив..
3-стаен, Пловдив, Младежки хълм, 75 кв.м., 700 €
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Младежки хълм, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.)
9.33 €/кв.м (18.25 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
75 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Предлагаме под наем уютен тристаен апартамент, разположен в комуникативна локация в близост до центъра на града. Жилището е след основен ремонт и е обзаведено с внимание към детайла, съчетавайки комфо..
3-стаен, Пловдив, Център, 90 кв.м., 700 €
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.)
7.78 €/кв.м (15.20 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
90 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Предлагаме тристаен апартамент, след основен ремонт за първи наемател, състои се от: входно антре, дневна част, две тераси, две спални, кухня и бахя с тоалетна.
В района на жилището е свобоно паркир..
2-стаен, Пловдив, Съдийски, 56 кв.м., 500 €
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Съдийски, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
8.93 €/кв.м (17.46 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
56 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
Предлагаме под наем уютен двустаен апартамент, разположен в комуникативна локация в близост до центъра на града. Жилището е след основен ремонт и е обзаведено с внимание към детайла, съчетавайки комфо..
2-стаен, Пловдив, Прослав, 65 кв.м., 450 €
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Прослав, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.)
6.92 €/кв.м (13.54 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
На Вашето внимание предлагаме двустаен апартамент под наем, състоящ се от хол с кухненски бокс, спалня, баня и тоалетна заедно. Апартаментът е изцяло обзаведен с чисто нови мебели и ел. уреди
В бли..
3-стаен, Пловдив, Южен, 120 кв.м., 500 €
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Южен, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
4.17 €/кв.м (8.15 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
120 кв.м
Частично обзаведен
Непоследен етаж
Тристаен апартамент под наем в комплекс ”Райски кът”. Жилището се състои от просторен хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна и перално помещение. Апартаментът разполога с две тераси, една о..
Многостаен, Пловдив, Център, 120 кв.м., 950 €
Месечен наем: 950 € (1858.04 лв.)
7.92 €/кв.м (15.48 лв./кв.м)
Многостаен апартамент под наем
120 кв.м
Частично обзаведен
Непоследен етаж
Адрес недвижими имоти предлага под наем апартамент с три спални в идеалния център на гр. Пловдив! Апартаментът има голям хол с кухня и прекрасна тераса, три спални, като към едната има баня с тоалетна..
3-стаен, Пловдив, Кършияка, 99 кв.м., 700 €
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Кършияка, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.)
7.07 €/кв.м (13.83 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
99 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Предлагам под наем просторен и светъл тристаен апартамент, разположен в един от най- предпочитаните райони на града. Напълно обзаведен с модерни мебели и оборудван с всички необходими уреди за едно до..
1-стаен, Пловдив, Център, 35 кв.м., 300 €
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.)
8.57 €/кв.м (16.76 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
35 кв.м
Обзаведен
Партер
Адрес отдава под наем студио след основен ремонт, обзаведено и оборудвано с всичко необходимо Разпределението е: входно антре, дневен тракт с кът за спане, кухненски бокс, баня и тоалетна.
На метр..
2-стаен, Пловдив, Христо Смирненски, 85 кв.м., 138979 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Цена: 138 979 € (271 819.30 лв.)
1635.05 €/кв.м (3197.87 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
85 кв.м
Тухла
2 етаж
Непоследен
В строеж
Специални условия за наши клиенти- без комисион и скрити такси, на цени на инвеститора!
Проектът е предназначен за клиенти ориентирани в закупуването на имоти с високо качество!
Актцентът пада на ..
3-стаен, Пловдив, Тракия, 110 кв.м., 500 €
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
4.55 €/кв.м (8.90 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
110 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Предлагаме под наем тристаен апатамент, напълно обзаведен състоящ се от хол, кухня, две спални, баня, тоалетна, тераса. Жилището е оборудвано с всички необходими мебели и електроуреди, едната спалня щ..
2-стаен, Пловдив, Гагарин, 77 кв.м., 122600 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Гагарин, Пловдив, област Пловдив
Цена: 122 600 € (239 784.76 лв.)
1592.21 €/кв.м (3114.10 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
77 кв.м
Тухла
5 етаж
Непоследен
В строеж
Функционалност и естетика са в основата на жилищния комплекс, който ви предлагаме. Разположен е на комуникативно място, в район с изградена и перфектна инфраструктура. Атмосферата е изпълнена с енерги..
3-стаен, Пловдив, ВМИ, 120 кв.м., 800 €
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.)
6.67 €/кв.м (13.04 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
120 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
На Вашето внимание представяме тристаен апартамент под наем в един от най-предпочитаните райно в гр. Пловдив, а именно ВМИ. Жилището се състои от хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна. Изц..
2-стаен, Пловдив, Гагарин, 73 кв.м., 106500 €
Цена: 106 500 € (208 295.90 лв.)
1458.90 €/кв.м (2853.37 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
73 кв.м
Тухла
4 етаж
Непоследен
В строеж
Функционален апартамент с 1 спални, дневна с излаз на тераса, баня с тоалетна- изцяло южно изложение
подземен и надземен паркинг
ограничен достъп и видеонаблюдение
В близост до Международен пан..
2-стаен, Пловдив, Център, 95 кв.м., 850 €
Месечен наем: 850 € (1662.46 лв.)
8.95 €/кв.м (17.50 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
95 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Предлагаме на Вашето внимание имот без аналог на няколко крачки от Бяла главна и невероятна гледка към Джаковата къща. Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за отдаване под ..
3-стаен, Пловдив, Кършияка, 117 кв.м., 950 €
Месечен наем: 950 € (1858.04 лв.)
8.12 €/кв.м (15.88 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
117 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
АДРЕС недвижими имоти Ви предлага нова оферта- под наем!
Представяме ви стилен тристаен апартамент, разположен на тиха улица в близост до хотел Санкт Петербург, моста на Герджика и площад Чехов. Ж..
2-стаен, Пловдив, Кършияка, 69 кв.м., 440 €
Месечен наем: 440 € (860.57 лв.)
6.38 €/кв.м (12.47 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
69 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Предлагаме на Вашето внимание чудесен двустаен апартамент, състоящ се от коридор, една спалня, хол, кухня с трапезария, оборудвана с всички необходими елекртроуреди, баня, отделна тоалетна и голяма те..
3-стаен, Пловдив, Христо Смирненски, 130 кв.м., 800 €
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.)
6.15 €/кв.м (12.04 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
130 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
АДРЕС недвижими имоти Ви предлага нова оферта- под наем!
Представяме ви прекрасен тристаен апартамент, разположен на тиха улица сред зеленина, спокойствие и чист въздух, само на крачки от красивият ..
3-стаен, Пловдив, Тракия, 109 кв.м., 200000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Тракия, Пловдив, област Пловдив
Цена: 200 000 € (391 166 лв.)
1834.86 €/кв.м (3588.68 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
109 кв.м
Тухла
8 етаж
Непоследен
Продава се просторен и светъл тристаен апартамент, разположен в един от най-желаните райони на град Пловдив. Жилището е с площ от 104 кв.м. и се намира на осми етаж в сграда с асансьор.
Разпределе..
3-стаен, Пловдив, Тракия, 106.12 кв.м., 148570 €
Цена: 148 570 € (290 577.66 лв.)
1401.60 €/кв.м (2741.30 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
106 кв.м
Тухла
2 етаж
Непоследен
В строеж
Тристаен апартамент, ново строителство, без комисион от купувача! В сграда с очакван АКТ 16 до март 2026г.
Разполагаме с подобни апартаменти на различни етажи.
Сградата се намира в близост д..
Земеделска земя, Брестник, 3877 кв.м., 193850 €
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора Брестник, област Пловдив
Цена на имота: 193 850 € (379 137.65 лв.)
50 €/кв.м (97.80 лв./кв.м)
Земеделска земя
3877 кв.м
Не е посочено
Парцел в близост до Околовърстен път! С голямо лице- 140м.
Обади се сега и цитирай този код 672618
3-стаен, Пловдив, Тракия, 106.89 кв.м., 155010 €
Цена: 155 010 € (303 173.20 лв.)
1448.69 €/кв.м (2833.40 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
107 кв.м
Тухла
3 етаж
Непоследен
В строеж
Разполагаме с подобни апартаменти на различни етажи.
Сградата се намира в близост д..
Цех/Склад, Куртово Конаре, 13625 кв.м., 1780000 €
Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти Куртово Конаре, област Пловдив
Цена: 1 780 000 € (3 481 377.40 лв.)
130.64 €/кв.м (255.50 лв./кв.м)
Склад
13625 кв.м
Предлагаме на Вашето внимание индустриален имот със собствен трафопост и прилежащи новопостроени сгради с общо РЗП над 4000 кв.м и височина на халето 11 м, както и офисна част на две нива от 511 кв.м...
Земеделска земя, Брестник, 5100 кв.м., 204000 €
Цена на имота: 204 000 € (398 989.32 лв.)
40 €/кв.м (78.23 лв./кв.м)
Земеделска земя
5100 кв.м
Не е посочено
Земеделска, категория 4! Вилна зона на с. Брестник
Обади се сега и цитирай този код 672450
Земеделска земя, Куклен, 4452 кв.м., 178080 €
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора Куклен, област Пловдив
Цена на имота: 178 080 € (348 294.20 лв.)
40 €/кв.м (78.23 лв./кв.м)
Земеделска земя
4452 кв.м
Не е посочено
Адрес недвижими имоти предлага земеделска земя, няходяща се в землището на Куклен месноста Бунар Йолу!
Намира се зад КЦМ Пловдив на пътя Асеновградско шосе - Куклен
Имота е на първа линия на ас..
Земеделска земя, Куклен, 3500 кв.м., 140000 €
Цена на имота: 140 000 € (273 816.20 лв.)
40 €/кв.м (78.23 лв./кв.м)
Земеделска земя
3500 кв.м
Не е посочено
Адрес недвижими имоти предлага ПИ находящ се в землището на гр. Куклен, находящ се зад КЦМ Пловдив!
Намира на асфалтов път Асеновградско шосе - Куклен. Съседните два пърцела също се продават!
..