2728 обяви - страница 2 от 91
2-стаен, Варна, к.к. Св. Св. Константин и Елена, 73 кв.м., 264000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Св. Св. Константин и Елена, област Варна
Цена: 264 000 € (516 339.12 лв.)
3616.44 €/кв.м (7073.14 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
73 кв.м
Тухла
3 етаж
Непоследен
АДРЕС предлага изключителен апартамент в един от най-търсените и престижни жилищни комплекси на Българското Черноморие - к-с Азур Панорама.
Имота се състои от просторна дневна с кухненска част, г..
2-стаен, Варна, к.к. Св. Св. Константин и Елена, 71 кв.м., 257000 €
Цена: 257 000 € (502 648.30 лв.)
3619.72 €/кв.м (7079.55 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
71 кв.м
Тухла
2 етаж
Непоследен
Имота се състои от просторна дневна с кухненска част, г..
3-стаен, Варна, Общината, 92 кв.м., 365000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Общината, Варна, област Варна
Цена: 365 000 € (713 877.95 лв.)
3967.39 €/кв.м (7759.54 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
92 кв.м
Тухла
1 етаж
Непоследен
Предлагаме Ви, отлично жилище разположено в идеалния център на град Варна в непосредствена близост до сградата на Община Варна. Апартаментът се състои от слънчева просторна дневна с трапезария, холна ..
Цена: 257 000 € (502 648.30 лв.)
3619.72 €/кв.м (7079.55 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
71 кв.м
Тухла
2 етаж
Непоследен
Имота се състои от просторна дневна с кухненска част, го..
Офис, Варна, Гръцка махала, 37 кв.м., 83000 €
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Гръцки квартал, Варна, област Варна
Цена: 83 000 € (162 333.90 лв.)
2243.24 €/кв.м (4387.40 лв./кв.м)
Офис, Друго
37 кв.м
Готов (завършен)
Адрес недвижими имоти има удоволствието да ви представи функционален офис с площ от 37 кв, м с отлична локация, в район с постоянен човекопоток. Състои се от едно работно помещение open space с изход ..
2-стаен, Варна, Галата, 83 кв.м., 189999 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Галата, Варна, област Варна
Цена: 189 999 € (371 605.74 лв.)
2289.14 €/кв.м (4477.18 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
83 кв.м
Тухла
1 етаж
Непоследен
Прекрасен слънчев двустаен апартамент, съчетаващ простор и уют, разположен в централната част на един от най-спокойните квартали на Варна - Галата. Акцентът на имота е просторната дневна и директният ..
Къща/Вила, Константиново, 50 кв.м., 36000 €
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Константиново, област Варна
Цена: 36 000 € (70 409.88 лв.)
Едноетажна къща
50 кв.м РЗП
600 кв.м двор
Вилна зона ”Припек” в землището на село Константиново. Предлагаме за продажба двуетажна вила с прилежат парцел от 600 кв.м. Зоната е тихо и спокойно място и отстои на 12 км от Варна.
Вилна зона ”П..
Парцел/Терен, Варна, Изгрев, 2068 кв.м., 280000 €
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Изгрев, Варна, област Варна
Цена: 280 000 € (547 632.40 лв.)
135.40 €/кв.м (264.80 лв./кв.м)
Продажба
2068 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Собствен водоизточник
Предлагаме за продажба атрактивен парцел с одобрен ПУП, разположен в един от най-предпочитаните райони на гр. Варна - кв. Изгрев. Имотът се намира в тиха и спокойна зона, съчетаваща близост до града с..
Къща/Вила, Равна гора, 196 кв.м., 130000 €
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Равна гора, област Варна
Цена: 130 000 € (254 257.90 лв.)
Триетажна къща
196 кв.м РЗП
900 кв.м двор
Масвна къща на три етажа с РЗП 196 кв.м и ЗП 58 кв.м. На първи етаж има стая с камина и гараж. На втори - две стаи с голяма веранда, помещение за кухня и за баня с тоалет. На трети етаж - голямо таван..
2-стаен, Варна, Идеален център, 33 кв.м., 300 €
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Център, Варна, област Варна
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.)
9.09 €/кв.м (17.78 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
33 кв.м
Обзаведен
Сутерен
Отдаваме под наем малко жилище на сутеренен етаж в идеалния център на града. Жилището е след освежителен ремонт, състои се от преддверие, от което се влиза в малка оборудвана кухня, спално помещение с..
2-стаен, Варна, Цветен квартал, 80 кв.м., 400 €
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Цветен, Варна, област Варна
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
80 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
Двустаен, голям апартамент с добро разпределение. Разполага с просторна дневна, с тераса, спалня с още една обширна тераса, коридор, санитарен възел. Отоплява се с климатик в дневната. Отдава се дълго..
2-стаен, Варна, к.к. Св. Св. Константин и Елена, 89 кв.м., 366000 €
Цена: 366 000 € (715 833.78 лв.)
4112.36 €/кв.м (8043.08 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
89 кв.м
Тухла
2 етаж
Непоследен
Имота се състои от просторна дневна с кухненска част, го..
Парцел/Терен, Варна, м-ст Перчемлията, 1450 кв.м., 107000 €
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти местност Перчемлията, област Варна
Цена: 107 000 € (209 273.80 лв.)
73.79 €/кв.м (144.33 лв./кв.м)
Продажба
1450 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Собствен водоизточник
Парцел с площ от 1450 кв.м в местност ”Перчемлията”, в землището на район Приморски (не Аксаково). Завършва процедура по разделяне с ПУП. и оформяне на 2 парцела за строителство с площ от 775 кв.м на ..
3-стаен, Варна, к.к. Св. Св. Константин и Елена, 142 кв.м., 652000 €
Цена: 652 000 € (1 275 201.16 лв.)
4591.55 €/кв.м (8980.30 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
142 кв.м
Тухла
2 етаж
Непоследен
Имота се състои от просторна дневна с кухненска част с и..
Парцел/Терен, Аксаково, Център, 960 кв.м., 72000 €
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Аксаково, област Варна
Цена: 72 000 € (140 819.76 лв.)
75 €/кв.м (146.70 лв./кв.м)
Продажба
960 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
ЕКСКЛУЗИВНО - само от АДРЕС: Парцел в град Аксаково, област Варна. Парцелът е равен, с лека денивелация на юг, в регулация, с лице на две улици. Подходящ е за жилищно строителство - за построяване на ..
Парцел/Терен, Бяла, 1550 кв.м., 293000 €
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Бяла, област Варна
Цена: 293 000 € (573 058.20 лв.)
189.03 €/кв.м (369.70 лв./кв.м)
Продажба
1550 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Собствен водоизточник
Парцел с площ от 1528 кв.м в гр. Бяла и на минути от плажната ивица.
Имотът е в регулация и има възможност за масивно строителство с височина до 10 метра с лице на две улици.
Лице на улица, то..
Офис, Варна, Победа, 100 кв.м., 209000 €
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Победа, Варна, област Варна
Цена: 209 000 € (408 768.47 лв.)
2090 €/кв.м (4087.68 лв./кв.м)
Офис, Друго
100 кв.м
Готов (завършен)
Просторен, изключително слънчев и топъл офис в бизнес сграда.
Състои се от три самостоятелни помещения, санитарен възел и тераса.
Оборудван с климатици.
В непосредствена близост до стадион..
Къща/Вила, Близнаци, Тумбата, 246 кв.м., 385000 €
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Близнаци, област Варна
Цена: 385 000 € (752 994.55 лв.)
Едноетажна къща
246 кв.м РЗП
830 кв.м двор
Представете си сутрини с аромат на гора и панорама към морския хоризонт. Имате възможност да притежавате модерен дом, който съчетава мащаб, изчистени линии и висок стандарт на живот. Имотът е с готова..
Етаж от къща, Варна, Колхозен пазар, 60 кв.м., 85000 €
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Колхозен Пазар, Варна, област Варна
Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.)
Етаж от къща
60 кв.м РЗП
101 кв.м двор
Само от Адрес! Етаж от къща в централната част на гр. Варна. Жилището се състои от входно антре, вестибюл - хол, кухня - трапезария, спалня и санитарно помещение. Имотът се обитава, но е за ремонт. Къ..
2-стаен, Варна, м-ст Пчелина, 62 кв.м., 111800 €
Имоти - Продажби » Апартаменти м. Пчелина, Варна, област Варна
Цена: 111 800 € (218 661.80 лв.)
1803.23 €/кв.м (3526.80 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
62 кв.м
Тухла
4 етаж
Последен етаж
В строеж
Предлагаме за продажба, двустаен апартамент в модерна жилищна сграда в начален етап на строеж. Жилището разполага със светла дневна, спалня, баня с тоалет, килер и тераса.
Обади се сега и цитирай ..
2-стаен, Варна, Идеален център, 63 кв.м., 175400 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Варна, област Варна
Цена: 175 400 € (343 052.58 лв.)
2784.13 €/кв.м (5445.28 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
63 кв.м
Тухла
5 етаж
Непоследен
В строеж
Само от Адрес! Двустаен апартамент, разположен в самото сърце на град Варна до Ритуална зала.
Имотът разполага със светла дневна, към която има тераса с градска и морска панорама, спалня с тераса,..
Парцел/Терен, Аврен, 750 кв.м., 13000 €
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Аврен, област Варна
Цена: 13 000 € (25 425.80 лв.)
17.33 €/кв.м (33.90 лв./кв.м)
Продажба
750 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
Екслузивно предложение на дворно място с площ 750 кв.м в село Аврен, община Аврен, обл. Варна. Намира се в границите на селото, с лице 16 кв.м към асфалтов път. Без ток и вода, няма ПУП.
Намира се..
Гараж, Варна, Колхозен пазар, 15 кв.м., 200 €
Имоти - Наеми » Гаражи, Паркинги, Паркоместа под наем Колхозен Пазар, Варна, област Варна
Месечен наем: 200 € (391.17 лв.)
Гараж (самостоятелен)
Гараж под наем на ул. Дрин(Колхозен пазар) до рибната борса. Маневрена площ пред гаража. Оборудван с ролетна щора. Има достъп и от входа на сградата. С размери: 3м. ширина и 5. м дължина(изпозлваеми 4..
Къща/Вила, Варна, Аспарухово, 72 кв.м., 450 €
Имоти - Наеми » Къщи под наем Аспарухово, Варна, област Варна
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.)
6.25 €/кв.м (12.22 лв./кв.м)
Едноетажна къща
72 кв.м
Обзаведена
Адрес отдава под наем къща в района на кв. Аспарухово. Състои се от антре, две кухни, дневна, две спални, баня с тоалетна, малък двор. Жилището се отдава напълно обзаведено и готово за живеене, отопле..
2-стаен, Варна, Младост 1, 59 кв.м., 130000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Младост, Варна, област Варна
Цена: 130 000 € (254 257.90 лв.)
2203.39 €/кв.м (4309.46 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
59 кв.м
Панел
4 етаж
Непоследен
АДРЕС предлага за продажба тристаен апартамент с функционално разпределение в кв. Младост 1.
Имотът е с площ от 59 кв.м. и се състои от кухня с усвоена тераса, просторен хол с тераса, спалня, кори..
2-стаен, Варна, к.к. Златни Пясъци, 93 кв.м., 120705 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Златни пясъци, област Варна
Цена: 120 705 € (236 078.46 лв.)
1297.90 €/кв.м (2538.48 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
93 кв.м
Тухла
5 етаж
Непоследен
АДРЕС продава двустаен апартамент в нова тухлена сграда в град Варна, к.к. ”Златни пясъци”. Апартаментът се намира на етаж 5/7, има площ 93 м2 и включва дневен тракт, спалня, баня с тоалетна, тераса. ..
Къща/Вила, Варна, м-ст Манастирски рид, 337.28 кв.м., 474000 €
Имоти - Продажби » Къщи, Вили местност Манастирски рид, област Варна
Цена: 474 000 € (927 063.42 лв.)
Четириетажна и по-голяма
337 кв.м РЗП
185 кв.м двор
Представяме Ви къща с впечатляваща архитектура и функционален дизайн и невероятни гледки към морето. Просторните и светли помещения заедно с частния двор превръщат този имот в перфектния дом за хора, ..
2-стаен, Варна, Гръцка махала, 45 кв.м., 115000 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Гръцки квартал, Варна, област Варна
Цена: 115 000 € (224 920.45 лв.)
2555.56 €/кв.м (4998.23 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
45 кв.м
Тухла
4 етаж
Последен етаж
Представяме ви отличен двустаен апартамент в сърцето на Варна.
Жилището е светло и функционално разпределено, като включва:
дневна
самостоятелна кухня с излаз на тераса
уютна спалня
бан..
Парцел/Терен, Бяла, 921 кв.м., 39900 €
Цена: 39 900 € (78 037.62 лв.)
43.32 €/кв.м (84.73 лв./кв.м)
Продажба
921 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
Парцел с площ от 900 кв.м в гр. Бяла, област Варна - едно от най-предпочитаните места по северното Черноморие. Имотът е в регулация и има възможност за масивно строителството с височина до 10 метра с ..
2-стаен, Варна, Владислав Варненчик, 62 кв.м., 124900 €
Имоти - Продажби » Апартаменти Варна, област Варна
Цена: 124 900 € (244 283.17 лв.)
2014.52 €/кв.м (3940.05 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
62 кв.м
Тухла
2 етаж
Непоследен
В строеж
Предлагам двустаен апартамент в кв. Владислав Варненчик. Апартамента се намира на 2 етаж от 10, изцяло южно изложение. Сградата е с акт 14. Състои се от- антре, баня с тоалетна, спалня, балкон, дневна..