back to top

3 обяви

Ексклузивна оферта! Двустаен, под наем, Център

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Център, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем 80 кв.м Обзаведен Непоследен етаж Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент в Центъра на града. Намира се на ул. ” Александровска”, в близост до Съдебната палата, автобусна спирка, ..

Ключ в офиса! Двустаен, под наем, кв. Сарафово с двор и паркомясто

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Сарафово, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 8.13 €/кв.м (15.90 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем 80 кв.м Обзаведен Партер Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент в кв. Сарафово. Намира се в непосре..

Чисто Нов! Двустаен апартамент в кв. Сарафово

Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 7.69 €/кв.м (15.04 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Чисто нов Двустаен апартамент в кв. Сарафово. Намира се в близост до заведение, авто..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече