269 обяви
Тристаен апартамент в ж.к Меден рудник зона В
Имоти - Продажби » Апартаменти Меден Рудник, Бургас, област Бургас
98 000 € (191 671.34 лв.)
980 €/кв.м (1916.70 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
100 кв.м
Тухла
2026 г.
4 етаж
Непоследен
В строеж
Ние от агенция ”Титан Пропъртис” предлагаме за продажба Тристаен апартамент в ж.к Меден Рудник зона В.
Имотът се намира в близост до магазин, автобусна спирка, училище, детска градина, заведение и др.
Жилището се намира на 4-ти етаж от общо 13 с асансьор и разполага с площ от 100 кв.м разгърнати в следното практично разпределение: коридор, баня с тоалетна, хол с кухненка част, тераса, детска стая с обособен дрешник от 2.3кв.м., който може да се преустрой в баня, спалня с тераса.
- Изложение: Изток/ Запад/ Север
Сградата е с АКТ 14 ( завършен груб строеж)
Имотът се предлага в ст..
186 500 € (364 762.30 лв.)
2914.06 €/кв.м (5699.40 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
64 кв.м
Панел
1989 г.
6 етаж
Непоследен
Агенция за недвижими имоти ”Титан Пропъртис” предлага за продажба, Двустаен апартамент преустроен в Тристаен с локация ж.к Славейков.
Намира се в близост до детска градина ” Иглика”, хранителни магазини, автобусна спирка, заведение и др.
Имотът е ситуиран на 6-ти жилищен етаж от общо 8 с асансьор.
Разполага с площ от 64кв.м. разгърната в следното разпределение: 2 спални, всекидневна с кухня, коридор, баня/тоалетна, тераса, обща тераса на двете спални, като тя е остъклена.
Сменени ел и вик инсталации.
Изложение: Юг
Строителство: панел с АКТ 16
Апартамента се продава напълно..
180 000 € (352 049.40 лв.)
2400 €/кв.м (4694 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
75 кв.м
Тухла
2005 г.
1 етаж
Партер
Агенция за недвижими имоти ”Титан Пропъртис” предлага за продажба, Двустаен апартамент в ж.к Лазур.
Намира се в близост до детска градина ” Х. К. Андерсен”, хранителни магазини, автобусна спирка, заведение и на 150м от Морската градина.
Имотът е ситуиран на партерно ниво с площ 75 кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, спалня, просторна всекидневна с кухня и санитарно помещение.
Изложение: Запад/ Изток
Строителство: тухла 2005г. с АКТ 16
В цената е включен и гараж в същата сграда с площ 18,26 кв.м
Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи ба..
Пространство и гледка над града | Многостаен имот с АКТ 16 в Chantrer Residence
Имоти - Продажби » Апартаменти
Братя Миладинови, Бургас, област Бургас
530 000 € (1 036 589.90 лв.)
2739.44 €/кв.м (5357.88 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
193 кв.м
Тухла
2025 г.
14 етаж
Непоследен
Предложение, което се отличава с формат, рядко срещан на пазара.
Апартамент с панорамни характеристики, разположен на 14-ти етаж в Chantrer Residence.
Имотът е резултат от обединяване на два апартамента и предлага площ от 193,47 кв.м, което позволява ясно и функционално разпределение: просторна дневна зона с кухня и трапезария, както и самостоятелна спална част с възможност за 3 спални и 2 бани.
Самата сграда разполага с луксозни общи части, партерни търговски обекти- Лидъл, аптека, зоомагазин, ДМ и др.
С отлична локация в близост до училище ” Васил Априлов”, автобусна спирка, за..
Паркомясто в подземен паркинг в Центъра на Бургас
Имоти - Продажби » Гаражи, Паркоместа Център, Бургас, област Бургас
24 500 € (47 917.84 лв.)
1361.11 €/кв.м (2662.10 лв./кв.м)
Паркомясто
18 кв.м
На открито/няма
Агенция ”Титан Пропъртис” предлага на Вашето внимание, Паркомясто в подземен гараж в Центъра на Бургас,
Намира се в нова сграда с АКТ 16, в непосредствена близост до сладкарница Неделя.
Достъпът до подземния гараж става посредством асансьорна рампа.
Паркомястото е подходящо за автомобил среден или малък клас.
Разполага с площ от 18 кв.м
Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез фор..
Лична оферта! Тристаен апартамент в ж.к Славейков
Имоти - Продажби » Апартаменти Славейков, Бургас, област Бургас
210 000 € (410 724.30 лв.)
2285.59 €/кв.м (4470.23 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
91.88 кв.м
Тухла
1985 г.
7 етаж
Непоследен
Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание за продажба, Тристаен апартамент в тухлена сграда с локация ж.к Славейков.
Намира се на комуникативно място, в близост до хотел ” Мираж”, оптика, парк ” Славейков”, ресторант ” Грог”, хранителни магазини, автобусна спирка и др.
Имотът е ситуиран на 7-ти жилищен етаж и разполага с площ 92 кв.м. разгърната в следното разпределение: входно антре, хол, кухня, две спални, баня с тоалетна, отделна тоалетна, мокро помещение и две тераси.
Състояние: за ремонт
Изложение: Север/Юг
Апартаментът е подходящ, както за собствено ползване, така и за ..
Ключ в офиса! Тристаен апартамент в кв. Възраждане
Имоти - Продажби » Апартаменти Възраждане, Бургас, област Бургас
102 000 € (199 494.66 лв.)
1200 €/кв.м (2347 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
85 кв.м
Тухла
2004 г.
4 етаж
Непоследен
В строеж
Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание за продажба, Тристаен апартамент в к-с Възраждане.
Намира се в непосредствена близост до ДГ”Златно ключе”, пазар”Краснодар”, Борисовата градина, магазини, автобусни спирки и др.
Имотът е ситуиран на 4 ти жилищен етаж и разполага с жилищна площ 85кв.м., разгърната в следното разпределение: малка кухня, хол, две спални, баня с тоалетна, мокро помещение с тоалетна, тераса.
Сградата е с АКТ 15 без асансьор, но е с битов ток!
Изложение югозапад-североизток.
Жилището е за основен ремонт!
Агенцията съдейства за банково кредитиране с ..
Ексклузивна оферта! Двустаен апартамент в кв. Хоризонт
Имоти - Продажби » Апартаменти Хоризонт, Бургас, област Бургас
98 000 € (191 671.34 лв.)
1531.25 €/кв.м (2994.86 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
64 кв.м
Тухла
2026 г.
5 етаж
Непоследен
В строеж
Ние от агенция ”Титан Пропъртис” предлагаме за продажба Двустаен апартамент разположен в кв. Хоризонт.
Имотът се намира в близост до мол ” Гранд Плаза”, автобусна спирка, магазин ” Метро”, главен път и др.
Жилището се намира на 5-ти етаж от общо 9 с асансьор и разполага с площ от 64 кв.м разгърнати в следното практично разпределение:
• Коридор
• Хол с бокс кухня
• Спалня
• Мокро помещение
• Баня с тоалетна
• Тераса
Изложение: Север/ Запад
Сградата е с АКТ 14 ( завършен груб строеж)
Жилищеата се издават в степен на завършеност по БДС ” на тапа”.
Агенцията съдейства з..
Нов Двустаен апартамент с гледка Море в нов комплекс в кв. Сарафово
Имоти - Продажби » Апартаменти Сарафово, Бургас, област Бургас
176 429 € (345 065.13 лв.)
2125.65 €/кв.м (4157.40 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
83 кв.м
Тухла
2024 г.
1 етаж
Първи жилищен
В строеж
Агенция за невижими имоти Титан Пропъртис предлага за продажба, Двустаен апартамент в м. Лахана близо до кв. Сарафово, гр. Бургас.
Районът е един от най- екологичните морски курорти по цялото българско крайбрежие.
Комплексът е разположен на първа линия море и се състои от 5 къщи на 3 етажа и включва 36 апартамента с изглед към Бургаския залив.
Комплексът обединява оригинални архитектурни решения на изчистените линии, вътрешни обеми и пространства, създаващи усещане за свобода и простор, сливащи се с безкрайността на морския хоризонт.
Този комплекс е за Вас, ако искате да чувате..
Ключ в офиса! Двустаен апартамент в гр. Созопол
Имоти - Продажби » Апартаменти Созопол, област Бургас
96 000 € (187 759.68 лв.)
1500 €/кв.м (2933.75 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
64 кв.м
Тухла
2008 г.
2 етаж
Непоследен
Агенция за недвижими имоти ”Титан Пропъртис” предлага за продажба, Двустаен апартамент в гр. Созопол.
Намира се в близост до хранителни магазини, салони за красота, заведения, развлечения и др.
Имотът е ситуиран на 2-ри жилищен етаж с площ 64 кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол+кухненски бокс, спалня, тоалетна и баня, 2 тераси с гледка море.
Изложение: Запад/ Изток/ Юг
Строителство: тухла 2008г. с АКТ 16
Апартамента се продава необзаведен!
За оглед..
Тристаен апартамент с локация кв. Сарафово и АКТ 16
Цена: 197 000 € (385 298.50 лв.)
1989.90 €/кв.м (3891.90 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
99 кв.м
Тухла
2012 г.
3 етаж
Последен етаж
Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание за продажба, Тристаен апартамент с локация кв. Сарафово.
Намира се в комплекс с завладяващата гледка от върха на хълма към блестящата морска повърхност...
Тристаен Мезонет в кв. Сарафово
Цена: 225 000 € (440 061.75 лв.)
800.71 €/кв.м (1566.06 лв./кв.м)
Мезонет
281 кв.м
Тухла
2008 г.
5 етаж
Последен етаж
Агенция за недвижими имоти ”Титан Пропъртис” предлага за продажба, Тристаен Мезонет в затворен комплекс с локация кв. Сарафово.
Комплексът е разположен на 100м от брега на морето, в близост до хра..
Заведение, за продажба, ж.к Славейков
Имоти - Продажби » Заведения Славейков, Бургас, област Бургас
Цена: 215 940 € (422 341.93 лв.)
1770 €/кв.м (3461.82 лв./кв.м)
122 кв.м
Тухла
Агенция за недвижими имоти ”Титан Пропъртис ” предлага на Вашето внимание за продажба, Заведение в ж.к Славейков.
Намира се на комуникативно място в близост до медицински център, магазини, търговс..
Мезонет с три спални в ж.к Братя Миладинови
Имоти - Продажби » Апартаменти Братя Миладинови, Бургас, област Бургас
Цена: 230 000 € (449 840.90 лв.)
1377.25 €/кв.м (2693.66 лв./кв.м)
Мезонет
167 кв.м
Тухла
2007 г.
6 етаж
Непоследен
Титан Пропъртис предлага за продажба Мезонт с локация ж.к. Братя Миладинови.
Намира се в непосредствена близост до училище Братя Миладинови, автобусни спирки и на пешеходно разстояние от Центъра н..
Многостаен апартамент на 2 нива в Центъра на града
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Бургас, област Бургас
Цена: 362 600 € (709 183.96 лв.)
3941.30 €/кв.м (7708.52 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
92 кв.м
Тухла
1970 г.
1 етаж
Непоследен
Агенция за недвижими имоти ”Титан Пропъртис” предлага на Вашето внимание за продажба, Многостаен апартамент на 2 нива в Центъра на града.
Намира се на комуникативно място, в близост до ПГпо Трансп..
Двустаен апартамент в ж.к Зорница
Имоти - Продажби » Апартаменти Зорница, Бургас, област Бургас
Цена: 139 000 € (271 860.37 лв.)
2396.55 €/кв.м (4687.25 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
58 кв.м
ЕПК/ПК
1978 г.
11 етаж
Непоследен
Титан Пропъртис има огромното удоволствие да Ви предложи за продажба, Двустаен апартамент в ж.к Зорница.
Намира в непосредствена близст до детска градина, Морската градина, хранителен магазин, авт..
Тристаен апартамент в Центъра на града
Цена: 175 000 € (342 270.25 лв.)
2215.19 €/кв.м (4332.53 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
79 кв.м
Тухла
1967 г.
1 етаж
Непоследен
Титан Пропъртис има огромното удоволствие да Ви предложи за продажба, Тристаен апартамент в Центъра на града.
Намира в непосредствена близст до Математическата гимназия, заведения, хранителни мага..
Двустаен апартамент в ж.к Изгрев
Имоти - Продажби » Апартаменти Изгрев, Бургас, област Бургас
Цена: 142 500 € (278 705.78 лв.)
2226.56 €/кв.м (4354.78 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
64 кв.м
Панел
1980 г.
4 етаж
Непоследен
Агенция за недвижими имоти ”Титан Пропъртис” предлага за продажба, двустаен апартамент в ж.к. Изгрев.
Намира се в добре уреден район, в близост до магазини, спирки на градски транспорт, училища и ..
Къща за продажба в ж.к Меден Рудник, м. Кара баир
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Меден Рудник, Бургас, област Бургас
Цена: 83 000 € (162 333.90 лв.)
Едноетажна къща
50 кв.м РЗП
370 кв.м двор
Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага за продажба Къща с дворно място в ж.к Меден Рудник зона Г, м. Кара баир.
Къщата е на един етажа с РЗП: 50кв.м. и двор 370кв.м.
Разпределение..
Работещо Заведение в ж.к Славейков
Цена: 160 000 € (312 932.80 лв.)
1882.35 €/кв.м (3681.56 лв./кв.м)
85 кв.м
Тухла
Агенция за недвижими имоти ”Титан Пропъртис ” предлага на Вашето внимание за продажба, Работещо Заведение в ж.к Славейков.
Намира се на комуникативно място в близост до други търговски магазини, с..
Тристаен апартамент БЕЗ Комисиона от Купувач в кв. Хоризонт ”Grand Plaza Residences”
Цена: 108 197 € (211 614.94 лв.)
1319.48 €/кв.м (2580.67 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
82 кв.м
Тухла
2028 г.
3 етаж
Непоследен
В проект
Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага за продажба, Тристаен апартамент в комплекс от новостроящи се сгради в кв. Хоризонт.
Имотът е ситуиран на 3-ти жилищен етаж с площ от 82 кв.м. и..
Къща с дворно място в с. Твърдица
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Твърдица, област Бургас
Цена: 240 000 € (469 399.20 лв.)
Четириетажна и по-голяма
320 кв.м РЗП
1103 кв.м двор
Агенция за недвижими имоти ”Титан Пропъртис” предлага за продажба, Къща с дворно място в с. Твърдица на 8 км. от гр. Бургас.
Имотът е с РЗП: 320 кв.м. и двор с площ от 1103кв.м
Разпределение: ..
Многостаен апартамент с 2 паркоместа и АКТ 16 в гр. Царево
Имоти - Продажби » Апартаменти Царево, област Бургас
Цена: 254 000 € (496 780.82 лв.)
1502.96 €/кв.м (2939.53 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
169 кв.м
Тухла
2024 г.
1 етаж
Непоследен
Агенция за недвижими имоти ”Титан Пропъртис” предлага за продажба, Двустаен апартамент Без такса поддръжка в гр. Царево.
Имотът се намира се в непосредствена близост до централния плаж, детска гра..
Тристаен апартамент в ж.к. Славейков.
Цена: 130 000 € (254 257.90 лв.)
1969.70 €/кв.м (3852.40 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
66 кв.м
ЕПК/ПК
1986 г.
11 етаж
Непоследен
Агенция за недвижими имоти ”Титан Пропъртис” предлага на Вашето внимание за продажба, Тристаен апартамент находящ се в ж.к. Славейков.
Намира се в непосредствена близост до 2-ро РПУ, детска градин..
Реновирана Триетажна къща в гр. Каблешково
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Каблешково, област Бургас
Цена: 187 000 € (365 740.20 лв.)
162 кв.м РЗП
Агенция за недвижими имоти ”Титан Пропъртис” предлага за продажба, Реновирана Триетажна Къща в гр. Каблешково.
Намира се в тих и спокоен район, в близост до училище ” Паисий Хилендарски”, детска г..
Ключ в офиса! Двустаен апартамент в ж.к Меден Рудник зона Д
Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.)
1103.90 €/кв.м (2159.03 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
77 кв.м
Тухла
2000 г.
4 етаж
Последен етаж
Агенция за недвижими имоти ”Титан Пропъртис” предлага за продажба, Двустаен апартамент в ж.к Меден Рудник зона Д.
Намира се на тихо място с гледка към езеро Вая, в близост до магазин Кауфланд, авт..
Тристаен апартамент в ж.к Братя Миладинови
Цена: 240 000 € (469 399.20 лв.)
2400 €/кв.м (4694 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
100 кв.м
Тухла
1977 г.
7 етаж
Непоследен
В проект
Ние от агенция ”Титан Пропъртис” предлагаме за продажба Тристаен апартамент е разположен в ж.к Братя Миладинови.
Имотът се намира в близост до ПГпоСАГ ” Кольо Фичето”, хранителен магазин, автобусн..
Къща в гр. Созопол
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Созопол, област Бургас
Цена: 500 000 € (977 915 лв.)
320 кв.м РЗП
Агенция за недвижими имоти ”Титан Пропъртис” предлага за продажба, Къща в гр. Созопол.
Намира се в тих и спокоен район, в близост до Авто гарата, множество магазини от всякакъв вид ( хранителни, б..
Ексклузивна оферта! Земеделска земя в м. Факъ Юрду, с. Ливада
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора Ливада, област Бургас
Цена на имота: 45 938 € (89 846.92 лв.)
2 €/кв.м (3.90 лв./кв.м)
Земеделска земя
22969 кв.м
четвърта категория
Агенция за недвижими имоти ”Титан Пропъртис” предлага за продажба, Земеделска земя в с. Ливада, местност Факъ Юрду.
Вид собственост: Частна.
Вид територия: Земеделска, категория 4, НТП Нива.
П..
Ексклузивна оферта! Земеделска земя в с. Черни връх, м. ИЗГОРЕЛИТЕ АГЪЛИ
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора Черни връх, област Бургас
Цена на имота: 9000 € (17 602.47 лв.)
3 €/кв.м (5.87 лв./кв.м)
Земеделска земя
3000 кв.м
трета категория
Агенция за недвижими имоти ”Титан Пропъртис” предлага за продажба, Земеделска земя в с. Черни връх, м. ИЗГОРЕЛИТЕ АГЪЛИ.
Вид собственост: Частна.
Вид територия: Земеделска, категория 3, НТП Нива..