401 обяви
Просторен семеен апартамент в Royal Garden 2 - утвърден адрес в Пловдив
Имоти - Продажби » Апартаменти
Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
338 000 € (661 070.54 лв.)
2299.32 €/кв.м (4497.08 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
147 кв.м
Тухла
3 етаж
За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт.
Референтен номер: PLV-137767
Тристаен апартамент с дневна от почти 50 кв.м в Royal Garden 2 - една от най-престижните жилищни среди в Пловдив.
• Почти 50 кв.м дневна.
• Две спални над 16 кв.м.
• Обща площ 146.73 кв.м.
• Параметри, които се усещат веднага, още щом прекрачиш прага.
Представяме за продажба тристаен апартамент на вторичен пазар в Royal Garden 2 - комплекс, който във времето се утвърди като една от най-желаните и стабилни жилищни локации в..
Елегантен тристаен апартамент с фронтална гледка към Гребната база
Имоти - Продажби » Апартаменти
Пловдив, област Пловдив
192 000 € (375 519.36 лв.)
1716.74 €/кв.м (3357.65 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
111.84 кв.м
Тухла
4 етаж
Референтен номер: PLV-138403
Представяме елегантен тристаен апартамент от редкия вид - фронтална зелена гледка от дневната: тишина, дървета и водата на Гребната база в кадър, плюс южни спални с панорама към Родопите.
Снимките в обявата са примерни интериорни визуализации (концепция за обзавеждане) с реални параметри на помещенията. Имотът се предлага в степен на завършеност ”шпакловка и замазка” (БДС).
Сградата е въведена в експлоатация (с Акт 16).
Пара..
Тристаен апартамент с две паркоместа и гледка към река Марица в Пловдив
Имоти - Продажби » Апартаменти
Кършияка, Пловдив, област Пловдив
425 000 € (831 227.75 лв.)
2309.78 €/кв.м (4517.54 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
184 кв.м
Тухла
10 етаж
Референтен номер: PLV-139206
Рядко се среща имот, в който всяко архитектурно решение е подчинено на една идея - безупречното качество на живот. Изцяло реализиран по авторски дизайнерски проект, с материали и уреди от най-висок клас, и с гледка, която Пловдив пази само за избраните.
Сградата е въведена в експлоатация (с Акт 16) от 2021 г.
Жилището с обща площ 184 кв.м е разположено на 10-и етаж от 11 в нова сграда.
Разпределение и детайли:
• кухня с тр..
Двустаен апартамент в нов модерен комплекс в кв. ”Каменица 2”
Имоти - Продажби » Апартаменти
Каменица 2, Пловдив, област Пловдив
110 440 € (216 001.87 лв.)
1550.04 €/кв.м (3031.60 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
71.25 кв.м
Тухла
4 етаж
Референтен номер: PLV-128760
Представяме двустаен апартамент в нов жилищен комплекс, в кв. ”Каменица 2”. Отлична локация близо до централната част на града и комуникации, училище, детски площадки, ресторанти, търговски обекти, на 3 км от центъра и на 15 км от летище Пловдив.
Строителството е започнало през октомври 2023 г., като завършването на проекта (Акт 16) е в срок от три години. В момента комплексът е пред акт 15.
Параметри на имота
Жилището с обща..
Двустаен апартамент в нов иновативен комплекс в кв. ”Христо Смирненски”
Имоти - Продажби » Апартаменти
Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
104 580 € (204 540.70 лв.)
1400 €/кв.м (2738.16 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
74.7 кв.м
Тухла
2 етаж
Референтен номер: PLV-137078
Модерен жилищен комплекс в кв. ”Христо Смирненски” - нов стандарт за градски живот!
Представяме двустаен апартамент в иновативен и мащабен жилищен проект, разположен в един от най-предпочитаните и бързо развиващи се райони на Пловдив - кв. ”Христо Смирненски”. Локацията гарантира отлична свързаност - на пешеходно разстояние от Гребната база, големи болнични заведения, училища, детски градини и спирки на градския транспорт. В същото ..
Тристаен апартамент в нов комплекс близо до центъра на Пловдив
Имоти - Продажби » Апартаменти
Каменица 2, Пловдив, област Пловдив
Цена: 160 280 € (313 480.43 лв.)
1389.99 €/кв.м (2718.60 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
115.31 кв.м
Тухла
2 етаж
Референтен номер: PLV-137894
Представяме тристаен апартамент в нов жи..
Многостаен апартамент в нов иновативен комплекс в кв. ”Христо Смирненски”
Имоти - Продажби » Апартаменти
Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Цена: 396 465 € (775 418.14 лв.)
1500 €/кв.м (2933.75 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
264.31 кв.м
Тухла
7 етаж
Референтен номер: PLV-137083
Модерен жилищен комплекс в кв. ”Христо С..
Тристаен апартамент в нов иновативен комплекс в кв. ”Христо Смирненски”
Имоти - Продажби » Апартаменти
Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Цена: 166 055 € (324 775.35 лв.)
1380 €/кв.м (2699.04 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
120.33 кв.м
Тухла
2 етаж
Референтен номер: PLV-137082
Модерен жилищен комплекс в кв. ”Христо С..
Впечатляващ мезонет на две нива в нова сграда в кв. ”Кършияка”
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем
Кършияка, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 2600 € (5085.16 лв.)
8.67 €/кв.м (16.95 лв./кв.м)
Мезонет под наем
300 кв.м
Обзаведен
Референтен номер: PLV-139996
Представяме под наем впечатляващ мезонет..
Изискан тристаен апартамент с панорамна гледка към Пловдив и Родопите
Имоти - Продажби » Апартаменти
Каменица 1, Пловдив, област Пловдив
Цена: 464 000 € (907 505.12 лв.)
2900 €/кв.м (5671.90 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
160 кв.м
ЕПК/ПК
6 етаж
Референтен номер: PLV-139957
Представяме рядко срещана възможност - н..
Двустаен апартамент в модерния комплекс Trakia City Park
Имоти - Продажби » Апартаменти
Тракия, Пловдив, област Пловдив
Цена: 102 000 € (199 494.66 лв.)
1545.45 €/кв.м (3022.65 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
66 кв.м
Тухла
10 етаж
Референтен номер: PLV-139897
Представяме за продажба двустаен апартам..
Двустаен апартамент в модерен комплекс в кв. ”Беломорски”
Имоти - Продажби » Апартаменти
Беломорски, Пловдив, област Пловдив
Цена: 69 900 € (136 712.52 лв.)
1151.57 €/кв.м (2252.27 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
60.7 кв.м
Тухла
4 етаж
Референтен номер: PLV-139931
БЕЗ КОМИСИОНА!
Представяме двустаен ..
Артистичен двустаен апартамент в центъра на Пловдив
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем
Център, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.)
14.55 €/кв.м (28.45 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
55 кв.м
Обзаведен
Референтен номер: PLV-91153
Представяме артистично жилище под наем в ..
Двустаен апартамент ново строителство в кв. ”Беломорски”
Имоти - Продажби » Апартаменти
Беломорски, Пловдив, област Пловдив
Цена: 67 300 € (131 627.36 лв.)
1126.93 €/кв.м (2204.08 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
59.72 кв.м
Тухла
4 етаж
Референтен номер: PLV-139928
Представяме двустаен апартамент в нов ет..
Стилен нов двустаен апартамент в престижния комплекс Plovdiv City Park 2
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем
Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.)
10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
75 кв.м
Обзаведен
Референтен номер: PLV-139911
За първи наематели!
Представяме стил..
Нов двустаен апартамент в модерния комплекс Trakia City Park
Имоти - Продажби » Апартаменти
Тракия, Пловдив, област Пловдив
Цена: 108 000 € (211 229.64 лв.)
1588.24 €/кв.м (3106.32 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
68 кв.м
Тухла
5 етаж
Референтен номер: PLV-139896
Представяме за продажба двустаен апартам..
Нов тристаен апартамент в модерния комплекс Trakia City Park
Имоти - Продажби » Апартаменти
Тракия, Пловдив, област Пловдив
Цена: 156 450 € (305 989.60 лв.)
1490 €/кв.м (2914.20 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
105 кв.м
ЕПК/ПК
3 етаж
Референтен номер: PLV-139895
Представяме за продажба тристаен апартам..
Стилен двустаен апартамент в престижния комплекс Residential Park
Имоти - Продажби » Апартаменти
Тракия, Пловдив, област Пловдив
Цена: 169 000 € (330 535.27 лв.)
2337.81 €/кв.м (4572.35 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
72.29 кв.м
ЕПК/ПК
4 етаж
Референтен номер: PLV-139893
Представяме за продажба стилен двустаен ..
Просторен четиристаен апартамент в нова сграда в кв. ”Младежки хълм”
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем
Младежки хълм, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 1100 € (2151.40 лв.)
8.46 €/кв.м (16.55 лв./кв.м)
Многостаен апартамент под наем
130 кв.м
Обзаведен
Референтен номер: PLV-139878
Представяме под наем просторен четириста..
Двустаен апартамент в нов комплекс в кв. ”Тракия”
Имоти - Продажби » Апартаменти
Тракия, Пловдив, област Пловдив
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.)
1718.75 €/кв.м (3361.58 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
64 кв.м
Тухла
9 етаж
Референтен номер: PLV-139873
Представяме за продажба двустаен апартам..
Нова модерна къща с три спални в с. Марково
Имоти - Продажби » Къщи, Вили
Марково, област Пловдив
Цена: 330 000 € (645 423.90 лв.)
Двуетажна къща
127 кв.м РЗП
Референтен номер: PLV-127297
Представяме нова стилна къща-близнак в с..
Двустаен апартамент с паркомясто в нова сграда в кв. ”Христо Смирненски”
Имоти - Продажби » Апартаменти
Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Цена: 139 000 € (271 860.37 лв.)
2074.63 €/кв.м (4057.62 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
67 кв.м
Тухла
2 етаж
Референтен номер: PLV-139840
Представяме за продажба чисто нов стилен..
Нов двустаен апартамент с паркомясто в кв. ”Христо Смирненски”
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем
Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
7.46 €/кв.м (14.60 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
67 кв.м
Обзаведен
Референтен номер: PLV-139839
Първи наематели!
Ексклузивно предста..
Нов просторен апартамент в съвременнен комплекс с Акт 16 до парк
Имоти - Продажби » Апартаменти
Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Цена: 279 000 € (545 676.57 лв.)
1749.66 €/кв.м (3422.03 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
159.46 кв.м
Тухла
5 етаж
В строеж
Референтен номер: PLV-108584
Представяме просторен апартамент в нов ж..
Нов стилен двустаен апартамент в модерен комплекс в кв. ”Остромила”
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем
Остромила, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.)
6.92 €/кв.м (13.54 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Референтен номер: PLV-95011
Възможно наемане от 01.06.2026 г.
Пре..
Тристаен апартамент в модерна нова сграда до река Марица
Имоти - Продажби » Апартаменти
Кършияка, Пловдив, област Пловдив
Цена: 165 000 € (322 711.95 лв.)
1282.65 €/кв.м (2508.64 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
128.64 кв.м
Тухла
4 етаж
В проект
Референтен номер: PLV-139780
ПРОМОЦИОНАЛНА ЦЕНА САМО ДО КРАЯ НА МАЙ 2..
Тристаен апартамент с панорамна гледка към река Марица
Имоти - Продажби » Апартаменти
Кършияка, Пловдив, област Пловдив
Цена: 290 000 € (567 190.70 лв.)
2396.69 €/кв.м (4687.53 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
121 кв.м
Тухла
2 етаж
Референтен номер: PLV-139762
Представяме просторен тристаен апартамен..
Уютен четиристаен апартамент на 10 минути от центъра на Пловдив
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем
Кършияка, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.)
6.50 €/кв.м (12.70 лв./кв.м)
Многостаен апартамент под наем
100 кв.м
Обзаведен
Референтен номер: PLV-139760
Представяме просторен, напълно обзаведен..
Промо цена! Двустаен апартамент в нов комплекс в кв. ”Христо Смирненски”
Имоти - Продажби » Апартаменти
Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Цена: 116 648 € (228 143.66 лв.)
1400 €/кв.м (2738.16 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
83.32 кв.м
Тухла
2 етаж
Референтен номер: PLV-139799
ПРОМОЦИОНАЛНА ЦЕНА!
Модерен жилищен ..
Имоти - Продажби » Апартаменти
Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Цена: 127 732 € (249 822.08 лв.)
1360.01 €/кв.м (2659.95 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
93.92 кв.м
ЕПК/ПК
1 етаж
Референтен номер: PLV-139797
ПРОМОЦИОНАЛНА ЦЕНА!
Модерен жилищен ..