191 обяви
ДВУСТАЕН апартамент в нов комплекс до ЧОУ ”Елин Пелин”
Имоти - Продажби » Апартаменти Железник - запад, Стара Загора, област Стара Загора
Цена: 70 000 € (136 908.10 лв.)
1029.41 €/кв.м (2013.35 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
68 кв.м
Тухла
2029 г.
6 етаж
Непоследен
В строеж
АДРЕС Недвижими имоти предлага нов проект в кв. Железник в град Стара Загора. В новата кооперация се предлагат двустайни, тристайни и многостайни апартаменти с избор на етаж, квадратура и изложение и ..
АДРЕС предлага ДВУСТАЕН апартамент в нов жилищен комплекс в района на ЧОУ Елин Пелин.
Цена: 66 000 € (129 084.78 лв.)
1100 €/кв.м (2151.40 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
60 кв.м
Тухла
2029 г.
2 етаж
Първи жилищен
В строеж
Описание на имота:
Описание
АДРЕС предлага ДВУСТАЕН апартамент в нов жилищен комплекс, разположен в кв. Железник запад, Стара Загора, в района на ЧОУ Елин Пелин.
Модерен дом в развиващ се рай..
ТРИСТАЕН апартамент в нова сграда в кв. Железник
Цена: 115 000 € (224 920.45 лв.)
1000 €/кв.м (1955.83 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
115 кв.м
Тухла
2029 г.
6 етаж
Непоследен
В строеж
Двустаен нов апартамент
Цена: 118 500 € (231 765.86 лв.)
1692.86 €/кв.м (3310.94 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
70 кв.м
Тухла
2024 г.
4 етаж
Непоследен
Двустаен апартамент в нова сграда в Железник-център. Жилището е със светла просторна дневна с кухненски бокс, спалня, голям общ санитарен възел, тераса и коридор. Имотът е обзаведен и оборудван с всич..
ДВУСТАЕН апартамент до ЧОУ ’Елин Пелин”, в кв. Железник
Цена: 71 500 € (139 841.85 лв.)
1021.43 €/кв.м (1997.74 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
70 кв.м
Тухла
2029 г.
5 етаж
Непоследен
В строеж
АДРЕС продава просторен ЧЕТИРИСТАЕН апартамент до Ниамед в Стара Загора
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Стара Загора, област Стара Загора
Цена: 129 500 € (253 280 лв.)
1407.61 €/кв.м (2753.04 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
92 кв.м
Тухла
1975 г.
7 етаж
Последен етаж
Описание
АДРЕС продава просторен ЧЕТИРИСТАЕН апартамент до Ниамед в Стара Загора. Жилището е с чиста площ от 92,59 кв. метра и е разположено на 7-ми етаж в добре поддържана жилищна сграда в района ..
Адрес продава МЕЗОНЕТ с две спални
Имоти - Продажби » Апартаменти Чайка, Стара Загора, област Стара Загора
Цена: 190 000 € (371 607.70 лв.)
1366.91 €/кв.м (2673.44 лв./кв.м)
Мезонет
139 кв.м
Тухла
2022 г.
9 етаж
Непоследен
Адрес предлага ТРИСТАЕН апартамент тип МЕЗОНЕТ в Стара Загора. Намира се в нова сграда, в източната част на града, в района на I-во кметство. Имотът е с площ от 139 кв. метра, разположен на две нива. ..
Адрес продава МЕЗОНЕТ в централната част на град Стара Загора.
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.)
961.54 €/кв.м (1880.60 лв./кв.м)
Мезонет
130 кв.м
Тухла
2000 г.
4 етаж
Последен етаж
Описание
Адрес продава МЕЗОНЕТ в централната част на град Стара Загора. Имотът е разположен на четвъртия и петия етаж в поддържана жилищна сграда без асансьор. Имотът се състои от просторна всекиднев..
ТРИСТАЕН апартамент в нов комплекс в кв. Железник
Цена: 99 000 € (193 627.17 лв.)
980.20 €/кв.м (1917.10 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
101 кв.м
Тухла
2029 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
АДРЕС Недвижими имоти предлага нов проект в кв. Железник - запад, гр. Стара Загора.
Имоти - Продажби » Апартаменти Железник - изток, Стара Загора, област Стара Загора
Цена: 115 000 € (224 920.45 лв.)
1000 €/кв.м (1955.83 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
115 кв.м
Тухла
2029 г.
6 етаж
Непоследен
В строеж
Описание
АДРЕС Недвижими имоти предлага нов проект в новострояща се сграда в кв. Железник - запад, гр. Стара Загора.
В новата кооперация се предлагат двустайни, тристайни и многостайни апартамент..
Адрес предлага ЗАВЕДЕНИЕ в северната част на град Стара Загора
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Ремиза, Стара Загора, област Стара Загора
Цена: 510 000 € (997 473.30 лв.)
1231.88 €/кв.м (2409.36 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Спорт
414 кв.м
Първи етаж
Тухла
Готов (завършен)
Работещо заведение в северната част на града Стара Загора. Бистро с площ 278м2 включващо зала за посетители, кухня и спомагателни и складови помещения. Към БИСТРОТО има прилежаща собствена тераса с пл..
Aпартамент с дворно място в кв. Казански
Имоти - Продажби » Апартаменти Казански, Стара Загора, област Стара Загора
Цена: 230 000 € (449 840.90 лв.)
2395.83 €/кв.м (4685.84 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
96 кв.м
Тухла
1998 г.
2 етаж
Първи жилищен
АДРЕС НИ предлага за продажба просторен многостаен апартамент с дворно място в кв. Казански-изток, гр. Стара Загора. Имотът е с чиста застроена площ от 95.93 кв.м и функционално разпределение, което о..
Тристаен отличен апартамент в Самара
Имоти - Продажби » Апартаменти Самара 2, Стара Загора, област Стара Загора
Цена: 90 000 € (176 024.70 лв.)
1636.36 €/кв.м (3200.45 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
55 кв.м
Тухла
1980 г.
4 етаж
Последен етаж
ДВУСТАЕН апартамент в малък пететажен жилищен блок в спокоен квартал. Южен хол, западна спалня, кухня, санитарен възел, три тераси и коридор. Имотът е в много добро състояние- обзаведен и оборудван с ..
Стилен и функционален апартамент в Стара Загора
Имоти - Продажби » Апартаменти Аязмото, Стара Загора, област Стара Загора
Цена: 135 000 € (264 037.05 лв.)
2288.14 €/кв.м (4475.20 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
59 кв.м
Тухла
2024 г.
5 етаж
Непоследен
АДРЕС НИ предлага стилен и функционален апартамент в Стара Загора, разположен в нова сграда в предпочитания квартал Аязмото. Жилището се отличава с предпочитаното южно изложение, което осигурява естес..
Стилен ТРИСТАЕН апартамент на ТОП локация в Стара Загора
Цена: 220 000 € (430 282.60 лв.)
2200 €/кв.м (4302.83 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
100 кв.м
Тухла
2015 г.
4 етаж
Непоследен
тилен ТРИСТАЕН апартамент до Руска гимназия в Стара Загора.
Жилището е с площ от 100 кв. метра и се намира в нова сграда в центъра на града. Подава се във вида от снимките, с елегантно обзавеждане..
Нов проект в Стара Загора в района на Математическа гимназия
Имоти - Продажби » Апартаменти Математическа гимназия, Стара Загора, област Стара Загора
Цена: 244 000 € (477 222.52 лв.)
2067.80 €/кв.м (4044.26 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
118 кв.м
Тухла
2027 г.
3 етаж
Непоследен
В строеж
Нов Ексклузивен Проект в град Стара Загора
Представяме Ви нова жилищна сграда, разположена в северната част на град Стара Загора - в непосредствена близост до Математическата гимназия. Сградата е с..
МАГАЗИН на ъгъл в Стара Загора
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони
Център, Стара Загора, област Стара Загора
Цена: 450 000 € (880 123.50 лв.)
1363.64 €/кв.м (2667.04 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Спорт, Друго
330 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
Магазин/ ОФИС на ТОП локация в Стара Загора.
Помещението е на три нива с площ от 330 кв. метра. Има голямо ъглово лице на две главни улици в Стара Загора. Подходящо за лекарски кабинети, магазин, ..
Адрес продава ДВУСТАЕН апартамент в кв. Трите чучура - север
Имоти - Продажби » Апартаменти Три Чучура - Север, Стара Загора, област Стара Загора
Цена: 72 000 € (140 819.76 лв.)
1263.16 €/кв.м (2470.52 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
57 кв.м
Панел
1980 г.
6 етаж
Непоследен
Адрес Недвижими имоти предлага ДВУСТАЕН апартамент в град Стара Загора. Намира се в квартал Три чучура север. С площ от 57 кв. метра. Състои се от коридор, кухня, спалня, хол, тераса и баня с тоалетна..
ТРИСТАЕН апартамент в центъра на Стара Загора!
Цена: 135 000 € (264 037.05 лв.)
1421.05 €/кв.м (2779.34 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
95 кв.м
Тухла
2028 г.
6 етаж
Непоследен
В строеж
АДРЕС предлага ТРИСТАЕН апартамент в центъра на Стара Загора. Жилището е с обща площ 95,42 кв. метра. Тристайният апартамент е със следното разпределение:
Просторна и светла дневна с кухненски бок..
Нов ТРИСТАЕН апартамент в района на Математическа гимназия
Цена: 199 000 € (389 210.17 лв.)
1859.81 €/кв.м (3637.48 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
107 кв.м
Тухла
2027 г.
4 етаж
Непоследен
В строеж
Нов Ексклузивен Проект в град Стара Загора
Многостаен апартамент в нов затворен комплекс в Стара Загора
Цена: 189 000 € (369 651.87 лв.)
1243.42 €/кв.м (2431.92 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
152 кв.м
Тухла
2026 г.
Непоследен
В строеж
Многостаен апартамент в нов затворен комплекс в Стара Загора. Комплексът е разположен в северната градска част, в близост до парк „Аязмото“, до МОЛ „Галерия“.
ЧЕТИРИСТАЕН апартамент е с площ от 15..
КЪЩА на 18 км. от Стара Загора
Имоти - Продажби » Къщи, Вили
Тулово, област Стара Загора
Цена: 70 000 € (136 908.10 лв.)
Едноетажна къща
80 кв.м РЗП
750 кв.м двор
ЕДНОЕТАЖНА къща на 18км от град Стара Загора. Къщата е в много добро състояние- обзаведена и поддържана. Състои се от три стаи, антре, санитарен възел, коридор и веранда. Стаите са светли и с основно ..
Адрес продава МНОГОСТАЕН апартамент в кв. Железник-Запад в гр. Стара Загора
Цена: 136 900 € (267 753.13 лв.)
1411.34 €/кв.м (2760.34 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
97 кв.м
Панел
1991 г.
5 етаж
Непоследен
Описание
МНОГОСТАЕН апартамент със следното разпределение: кухня, хол с преход към спалня, две самостоятелни спални, три..
АПАРТАМЕНТ с ТРИ стаи до Сити Център в Стара Загора
Имоти - Продажби » Апартаменти
Център, Стара Загора, област Стара Загора
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.)
1935.48 €/кв.м (3785.48 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
62 кв.м
Панел
1980 г.
6 етаж
Непоследен
АПАРТАМЕНТ с ТРИ отделни стаи до Сити Център под Аязмото в Стара Загора.
Жилището е разположено на шести етаж и гледа към тиха улица с места за паркиране. Състои се от отделни кухня, хол, спалня, ..
Луксозен едностаен
Цена: 73 000 € (142 775.60 лв.)
2027.78 €/кв.м (3966 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
36 кв.м
Тухла
2015 г.
1 етаж
Партер
ЕДНОСТАЕН апартамент на Аязмото
Модерен и стилно обзаведен едностаен апартамент, разположен в непосредствена близост до парк ’Аязмото’ - едно от най-зелените и спокойни места в Стара Загора. Апартаме..
АДРЕС недвижими имоти продава ТРИСТАЕН апартамент в района на Сити център в Стара Загора
Цена: 176 120 € (344 460.78 лв.)
1978.88 €/кв.м (3870.35 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
89 кв.м
Панел
1982 г.
1 етаж
Първи жилищен
АДРЕС недвижими имоти продава ТРИСТАЕН апартамент в района на
Сити център в Стара Загора. Жилището се състои от просторен хол,
всекидневна с бокс, килер, две спални, тераса и санитарен
възел..
ПАРЦЕЛ за къща в центъра на село Ягода, на 15 км от Стара Загора.
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Ягода, област Стара Загора
Цена: 57 200 € (111 873.48 лв.)
59.21 €/кв.м (115.80 лв./кв.м)
Продажба
966 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
Площта на парцела е 966 кв. метра, равeн и идеалeн за строителство. Имотът е на пешеходно разстояние от реновираната обществена баня..
Нова семейна къща с гараж на 5 км от Стара Загора
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Маджерито, област Стара Загора
Цена: 195 750 € (382 853.72 лв.)
Едноетажна къща
177 кв.м РЗП
555 кв.м двор
АДРЕС предлага за продажба функционален семеен дом с гараж само на 5 км от Стара Загора. Отлична възможност да усетите спокойствието и тишината на живота на село, съчетани с всички удобства на градски..
Нова еднофамилна къща с три спални и просторна веранда - с. Маджерито, до Стара Загора
Имоти - Продажби » Къщи, Вили
Маджерито, област Стара Загора
Цена: 185 715 € (363 226.97 лв.)
Едноетажна къща
167 кв.м РЗП
555 кв.м двор
Предлагаме ви модерна къща, създадена за удобството и спокойствието на едно семейство. Имотът съчетава практично разпределение, много естествена светлина и приятна връзка с външното пространство, разп..
Къща с гараж и собствен двор в Нова Загора
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Била, Нова Загора, област Сливен
Цена: 79 500 € (155 488.50 лв.)
Едноетажна къща
126 кв.м РЗП
317 кв.м двор
АДРЕС предлага за продажба КЪЩА с двоен гараж в гр. Нова Загора, в района на БИЛА. Къщата разполага с просторен собствен двор от 317 кв.м. Имотът предлага отличен потенциал за обновяване и превръщане ..