3 обяви
Едностаен апартамент по наем
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Момчилград, област Кърджали
Месечен наем: 150 € (293.37 лв.)
3.95 €/кв.м (7.72 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
38 кв.м
Необзаведен
Партер
Предлагаме под наем едностаен апартамент на партерен етаж, разположен в тих и предпочитан район на гр. Момчилград.
Жилището е след основен ремонт, светло и уютно, подходящо както за сам човек, так..
Дава се под наем имот - бивше училище със сменен статут
Имоти - Наеми » Складове, промишлени и стопански имоти под наем Кирково, област Кърджали
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.)
0.34 €/кв.м (0.66 лв./кв.м)
Промишлено помещение
890 кв.м
Отдава се под наем масивна сграда - бивше училище със сменен статут „Пункт за изкупуване на плодове и зеленчуци - първична преработка“. Имотът е подходящ както за агробизнес, така и за складова, произ..
Дава се под наем търговско помещение - магазин
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Център, Момчилград, област Кърджали
Месечен наем: 178.95 € (350 лв.)
5.97 €/кв.м (11.67 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота
30 кв.м
Партер
Дава се под наем търговско помещение в центъра на гр. Момчилград в новопостроена кооперация. Намира се в близост до паметника на Наим Сулейманоглу. Помещението ще бъде ремонтирано от собственик преди ..