84 обяви
Двустаен Луксозен Апартамент в Комплекс Панорама Парк
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 520 € (1017.03 лв.)
6.42 €/кв.м (12.56 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
81 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Представяме на Вашето внимание двустаен луксозен апартамент в комплекс Панорама парк в квартал Христо Смирненски. Жилището се състои от хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, входно антре и те..
Двустаен Апартамент до Мол Марково Тепе
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Център, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 370 € (723.66 лв.)
5.69 €/кв.м (11.13 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Необзаведен
Първи жилищен
Представяме на Вашето внимание двустаен апартамент на метри от Мол Марково Тепе. Жилището се състои от хол с кухненски бокс, псланя, баня с тоалетна, входно антре и тераса. Оборудвано е с мебели и еле..
Луксозен Тристаен Апартамент в Квартал Мараша
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Мараша, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.)
5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
130 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Представяме на Вашето внимание луксозен тристаен апартамент в квартал Мараша. Жилището се състои от голям хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, входно антре и тераса. Отоплението и охлажд..
Двустаен апартамент Широк Център
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
8.33 €/кв.м (16.30 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
60 кв.м
Обзаведен
Първи жилищен
Представяме на вашето внимание двустаен апартамент след основен ремонт изпълнен по дизайнерски проект в Широк Център. Жилището се състои от хол с кухня, спалня, бяна с тоалетна, перално помещение/дреш..
Двустаен апартамент - подземно паркомясто - затворен комплекс - НОВ - Остромила
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Остромила, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.)
8.46 €/кв.м (16.55 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Представяме на Вашето внимание двустаен, чисто нов апартамент в Комплекс ”Хармони” - кв. Остромила. Жилището се състои от хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, входно антре и тераса. Оборудва..
Тристаен апартамент с отделна кухня и страхотна гледка кв. Каменица 2
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Каменица 2, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.)
6.67 €/кв.м (13.04 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
105 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Представяме на вашето внимание тристаен апартамент след основен ремонт в квартал Каменица 2. Жилището се състои от хол, отделна кухня, 2 спални, баня с тоалетна, отделна тоалетна, перално помещение, к..
Луксозен тристаен апартамент
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Младежки хълм, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 780 € (1525.55 лв.)
7.80 €/кв.м (15.26 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
100 кв.м
Обзаведен
Първи жилищен
Представяме на вашето внимание нов тристаен апартамент в нова луксозна кооперация в подножието на Бунарджика и в района на Медицински Университет. Жилището се състои от хол с кухня, 2 спални, баня с т..
Луксозен/дизайнерски и много просторен двустаен апартамент в кв. Мараша
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.)
8.13 €/кв.м (15.90 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
80 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Луксозен дизайнерски двустаен апартамент под наем в кв. Мараша, Пловдив
Отдава се под наем стилен и просторен двустаен апартамент - 80 кв.м, разположен в един от най-предпочитаните райони на Пловдив ..
Чисто Нов Двустаен Апартамент с опция за гараж в Комплекс Резиденшъл Парк
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Тракия, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.)
6.92 €/кв.м (13.54 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Представяме на Вашето внимание чисто нов двустаен апартамент в Комплекс Резиденшъл парк. Жилището се състои от хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, входно антре и тераса, Оборудвано е с мебе..
Луксозно Студио в квартал Кичук Париж
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Въстанически / Кючук Париж, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.)
8.97 €/кв.м (17.55 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
39 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Представяме на Вашето внимание новобзаведено студио в квартал Кичук Париж. Жилището се състои от хол с кухненски бокс, спалня на едно, баня с тоалетна, входно антре и тераса. Оборудвано е с мебели и е..
Елегантен тристаен апартамент за истински ценители - цял етаж от къща с паркинг в сърцето на Пловдив
Месечен наем: 1200 € (2347 лв.)
10.91 €/кв.м (21.34 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
110 кв.м
Обзаведен
Първи жилищен
Предлагаме Ви изключително луксозен имот с две спални, заемащ цял етаж от къща, разположена в самия център на Пловдив - само на секунди от Главната улица, но в същото време на тихо и спокойно място, д..
Просторен Тристаен Апартамент в квартал Мараша
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.)
6.50 €/кв.м (12.70 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
100 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Представяме на Вашето внимание просторен тристаен апартамент в квартал Мараша. Жилището се състои от просторен хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, още една тоалетна, входно антре и голя..
Луксозен двустаен апартамент с паркомясто к-с Магнолия Резиденс
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.)
9.23 €/кв.м (18.05 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Представяме на вашето внимание луксозен двустаен апартамент с паркомясто в един от най-предпочитаните комплекси Магнолия Резиденс. Жилището е изпълнено по дизайнерски проект и се състои от хол с кухня..
Луксозен Двустаен апартамент с включено паркомясто в цената
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Каменица 1, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.)
10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
75 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Модерен двустаен апартамент под наем - Каменица 1, гр. Пловдив (до стадион „Ботев“ и Lidl) | 75 кв.м. | Подземно паркомясто ВКЛЮЧЕНО | 750 €
Агенция „Прогрес“ отдава под наем стилен и напълно обзав..
Търговско помещение - кв. Капана - ТОП ОФЕРТА
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Център, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.)
11.36 €/кв.м (22.23 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота
66 кв.м
Партер
Предлагаме Ви уникална възможност да наемете търговски обект на абсолютна ТОП локация - в центъра на Капана, с постоянен поток от хора, туристи и посетители.
✨ Характеристики:
📐 Площ:
33 м..
Дава под наем 3-СТАЕН - Мараша
Месечен наем: 680 € (1329.96 лв.)
6.18 €/кв.м (12.10 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
110 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ID 6757
Представяме Ви изключително елегантен тристаен апартамент, разположен в гр. Пловдив, кв. Мараша - един от най-предпочитаните и комуникативни райони на града, в близост до централната част. ..
Тристаен Кючук Париж 450 евро
Месечен наем: 495 € (968.14 лв.)
5.21 €/кв.м (10.20 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
95 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
🏡 Тристаен апартамент под наем в кв. Кючук Париж
Агенция за недвижими имоти „Прогрес“ предлага под наем просторен тристаен апартамент в един от най-предпочитаните райони на гр. Пловдив - кв. Кючук ..
Едностаен апартамент / Студио в района на Пълмед
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.)
10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
30 кв.м
Обзаведен
Партер
Представяме на вашето внимание едностаен апартамент тип студио в нова кооперация в района на болница Пълмед. Жилището се състои от едно помещение, което представлява кухня, хол и спалня в едно, антре/..
Маломерен Двустаен Апартамент в района на Аграрен Университет
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.)
7 €/кв.м (13.70 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
50 кв.м
Обзаведен
Партер
Представяме на Вашето внимание маломерен двустаен партерен апартамент в района на Аграрен университет. Жилището се състои от хол с кухня, отделно спалня, баня с тоалетна и входно антре. Оборудвано е с..
Двустаен Апартамент с Паркомясто близо до Главната Улица
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
8.89 €/кв.м (17.40 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
45 кв.м
Обзаведен
Партер
Представяме на Вашето внимание двустаен новообзаведен апартамент на партерно ниво в район Център. Жилището се намира на 5 минути пешеходно разстояние от Главната Улица. Входът на жилището е от към вът..
Магазин/офис на Главната
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.)
12.50 €/кв.м (24.45 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго
36 кв.м
Партер
Представяме на вашето внимание помещение на страхотна локация - на Главната търговска улица на града. Ситуирано е на партерно ниво с лице, като локацията предлага огромен човекопоток и предпоставки за..
Луксозен двустаен апартамент Пълмед / Мол Пловдив
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
7.69 €/кв.м (15.04 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
Представяме на вашето внимание нов двустаен апартамент в нова кооперация в квартал Христо Смирненски в района на Пълмед. Жилището се състои от хол с кухня, спалня, баня с тоалетна, коридор/антре и тер..
Двустаен апартамент за първи наематели в к-с Panorama Park
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Предлагаме на Вашето внимание двустаен новообзаведен апартамент за първи наематели в комплекс Панорама Парк. Жилището се състои от хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, входно антре и тераса...
Чисто Нов с гараж в Цената Двустаен Магнолия форест
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Кършияка, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 699 € (1367.13 лв.)
9.99 €/кв.м (19.53 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Агенция за недвижими имоти „Прогрес“ Ви представя чисто нов луксозен двустаен апартамент под наем в комплекс Magnolia Forest.
Жилището се намира в изключително престижен и модерен комплекс, отлича..
Ултра Луксозен Нов Двустаен Апартамент с Подземно Паркомясто в района на Сточна Гара
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.)
8.33 €/кв.м (16.30 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
72 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Представяме на Вашето внимание ултра луксозен чисто нов двустаен апартамент в района на Сточна Гара квартал Кичук Париж. Жилището се състои от просторен хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, ..
Модерен Двустаен Апартамент в Квартал Кючук Париж
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
8 €/кв.м (15.65 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
50 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Представяме на Вашето внимание двустаен новообзаведен апартамент в квартал Кючук Париж. Жилището се състои от хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, входно антре и тераса. Оборудвано е с мебел..
Двустаен апартамент -лукс - Център
Месечен наем: 480 € (938.80 лв.)
8 €/кв.м (15.65 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
60 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ID - 5877
За повече информация - www.progressplovdiv.com
Предлагаме на Вашето внимание двустаен апартамент в Центъра на гр. Пловдив - до ’Тримонциум’! Жилището се състои от хол с кухненски бокс,..
Чисто нов двустаен апартамент
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.)
6.43 €/кв.м (12.57 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Представяме Ви чисто нов двустаен апартамент под наем в един от най-предпочитаните райони на Пловдив - кв. Христо Смирненски.
📐 Жилището е с площ от 70 кв.м, разположено на 3-ти етаж в нова, модер..
Тристаен Апартамент в Квартал Кършияка
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.)
7.33 €/кв.м (14.34 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
75 кв.м
Обзаведен
Първи жилищен
Представяме на Вашето внимание тристаен новообзаведен апартамент в квартал Кършияка. Жилището се състои от хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, входно антре и тераса. Обзаведено и оборуд..
Просторен Двустаен Апартамент в квартал Мараша
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
5.62 €/кв.м (11 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
89 кв.м
Обзаведен
Първи жилищен
Представяме на Вашето внимание двустаен апартамент близо до Медицинският Университет. Жилището се състои от хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, входно антре и голяма тераса. Оборудвано е с ..