20 обяви
Двустаен апартамент - лукс - Магнолия Форест - паркомясто в цената
Имоти - Продажби » Апартаменти Кършияка, Пловдив, област Пловдив
Цена: 145 000 € (283 595.35 лв.)
2377.05 €/кв.м (4649.10 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
61 кв.м
Тухла
2026 г.
2 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент с площ от 61 кв.м, разположен на 2-ри етаж от 4 в престижния затворен комплекс Magnolia Forest, кв. Кършияка.
Имотът е изцяло ..
Най- добрата инвестиция - купуваш едно, получаваш две! Двустаен апартамент и студио - Център
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Пловдив, област Пловдив
Цена: 199 000 € (389 210.17 лв.)
2618.42 €/кв.м (5121.20 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
76 кв.м
Тухла
1970 г.
4 етаж
Непоследен
Перфектната инвестиция - купуваш едно, получаваш две! Предлагаме за продажба двустаен апартамент в ТОП центъра на Пловдив, в подножието на парк Бунарджика, на 5 - 7 минути пешеходно разстояние от Град..
Луксозен двустаен апартамент в Regatta Park West
Имоти - Продажби » Апартаменти Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Цена: 164 900 € (322 516.37 лв.)
2258.90 €/кв.м (4418.03 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
73 кв.м
Тухла
2024 г.
2 етаж
Непоследен
Предлагаме на Вашето внимание нов луксозен двустаен апартамент в кв. Христо Смирненски в непосредствена близост до Гребна База - в един от най-луксозните комплекси в града Regatta Park! Жилището се съ..
Двустаен апартамент - пред акт 16 - кв. Южен
Имоти - Продажби » Апартаменти Южен, Пловдив, област Пловдив
Цена: 99 900 € (195 387.42 лв.)
1350 €/кв.м (2640.37 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
74 кв.м
Тухла
2026 г.
2 етаж
Първи жилищен
🏙 Двустаен апартамент в новостроящ се комплекс - ТОП локация в кв. Южен!
Представяме Ви отлична възможност за инвестиция или нов дом - двустаен апартамент, разположен на първи жилищене, реален вто..
Двустаен апартамент - улица Рая - пред акт 16
Цена: 114 000 € (222 964.62 лв.)
1520 €/кв.м (2972.86 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
75 кв.м
Тухла
2026 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
Предлагаме за продажба просторен и светъл апартамент с площ 75.4 кв.м, разположен на ул. „Рая“ в гр. Пловдив - една от най-предпочитаните и динамично развиващи се зони на града.
Жилищната площ е 71...
Многостаен апартамент до УМБАЛ Пълмед - За продажба - Христо Смирненски
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.)
1500 €/кв.м (2933.75 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
80 кв.м
Панел
1980 г.
4 етаж
Непоследен
Представяме Ви апартамент с много добър потенциал, разположен в един от най-предпочитаните райони на Пловдив - кв. Христо Смирненски, в непосредствена близост до УМБАЛ „Свети Георги“ и УМБАЛ „Пълмед“...
Студио за продажба - кв. Южен - в строеж
Цена: 59 000 € (115 393.97 лв.)
1035.09 €/кв.м (2024.46 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
57 кв.м
Тухла
2028 г.
Партер
В строеж
Предлагаме Ви едностаен апартамент със собствен двор в новостроящия се бутиков комплекс, разположен в един от най-перспективните райони на гр. Пловдив кв. ’Южен’, на гърба на ’ВИА ПАРК’. Проектът е де..
Тристаен апартамент - Обзаведен - Център Пловдив - ЗА ПРОДАЖБА
Цена: 290 000 € (567 190.70 лв.)
2283.46 €/кв.м (4466.07 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
127 кв.м
Тухла
2001 г.
5 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба напълно обзаведен и оборудван апартамент в Центъра на гр. Пловдив (5-7 минути пешеходно разстояние от площад Съединение), разположен на 5-и етаж в тухлена жилищна сграда (2001г)..
Мезонет до ВМИ - акт 16 - Обзаведен
Имоти - Продажби » Апартаменти Младежки хълм, Пловдив, област Пловдив
Цена: 230 000 € (449 840.90 лв.)
1428.57 €/кв.м (2794.04 лв./кв.м)
Мезонет
161 кв.м
Тухла
2005 г.
4 етаж
Последен етаж
Предлагаме на Вашето внимание мезонет в тухлена кооперация, с акт 16 от 2005г - в непосредствена близост до Медицински Университет - кв. Младежки хълм - ТОП ЛОКАЦИЯ! Жилището е ситуирано на 4-ти и 5-т..
Тристаен апартамент - единствен на етажа - ТОП Локация
Цена: 160 200 € (313 323.97 лв.)
1291.94 €/кв.м (2526.80 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
124 кв.м
Тухла
2026 г.
5 етаж
Последен етаж
В строеж
Тристаен апартамент в малка бутикова сграда - кв. Южен
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с Акт 14, с планирано издаване на Акт 16 до края на 2026 г. Жилището е разположено на 5-ти етаж от ..
Магазин на главната улица до пешеходния мост - ТОП ОФЕРТА
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Център, Пловдив, област Пловдив
Цена: 99 000 € (193 627.17 лв.)
2750 €/кв.м (5378.53 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота
36 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
Предлагаме за продажба самостоятелен обект в сграда - магазин, разположен на партер (ниво улица) в централната градска част на Пловдив, в непосредствена близост до Главната пешеходна улица - отлична л..
Двустаен апартамент - Лукс - Обзаведен - акт 16 - Кючук Париж
Имоти - Продажби » Апартаменти Въстанически / Кючук Париж, Пловдив, област Пловдив
Цена: 140 000 € (273 816.20 лв.)
1891.89 €/кв.м (3700.22 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
74 кв.м
Тухла
2026 г.
10 етаж
Последен етаж
Предлагаме за продажба чисто нов двустаен луксозен апартамент, разположен в модерен жилищен комплекс с Акт 16 в предпочитания квартал Южен.
Имотът е изпълнен по дизайнерски проект, с внимание към ..
Тристаен апартамент - акт 16 - Кючук Париж - гледка към Младежки хълм
Цена: 230 000 € (449 840.90 лв.)
1869.92 €/кв.м (3657.24 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
123 кв.м
Тухла
2025 г.
2 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен в нова сграда с Акт 16 в един от най-предпочитаните квартали на гр. Пловдив - Кючук Париж - с гледка към Младежкия хълм
Имотът се от..
Парцел с площ 1500 кв.м - с. Бегово - в регулация
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Бегово, област Пловдив
Цена: 9800 € (19 167.13 лв.)
6.53 €/кв.м (12.78 лв./кв.м)
Продажба
1500 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Собствен водоизточник
🌿 Парцел за продажба 1500 кв.м., в регулация с. Бегово, обл. Пловдив
Предлагаме за продажба парцел с площ от 1500 кв.м., разположен в регулация в с. Бегово, област Пловдив район с тиха среда, чист ..
Двустаен апартамент - Лукс - Обзаведен - акт 16 - Магнолия Форест
Цена: 148 000 € (289 462.84 лв.)
2242.42 €/кв.м (4385.80 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
66 кв.м
Тухла
2025 г.
4 етаж
Последен етаж
Луксозен двустаен апартамент в комплекс ”Магнолия Форест” - кв. Кършияка
Предлагаме за продажба чисто нов двустаен луксозен апартамент, разположен в новия жилищен комплекс ”Магнолия Форест”, с Акт ..
Двустаен апартамент пред акт 15 - ТОП ЦЕНА - кв. Южен
Цена: 79 900 € (156 270.82 лв.)
1125.35 €/кв.м (2201 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
71 кв.м
Тухла
2025 г.
6 етаж
Непоследен
В строеж
Представяме Ви просторен двустаен апартамент в новострояща се, модерна жилищна сграда в един от най-предпочитаните и бързоразвиващи се квартали на Пловдив - кв. Южен.
🟩 Локация: тиха и комуникатив..
Два съседни парцела - кв. Беломорски
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Беломорски, Пловдив, област Пловдив
Цена: 110 800 € (216 705.96 лв.)
200 €/кв.м (391.17 лв./кв.м)
Продажба
554 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
Продават се два съседни парцела в гр. Пловдив, р-н Южен, м. Бялата воденица - все по 554 кв.м (Общо 1100 кв.м).
Предлагаме за продажба два поземлени имота, един до друг, всеки с площ 554 кв.м, нах..
Парцел в центъра на село Житница - до Католическия храм
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Житница, област Пловдив
Цена: 42 000 € (82 144.86 лв.)
75 €/кв.м (146.70 лв./кв.м)
Продажба
560 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
🌟 Продавам парцел с УПИ в с. Житница, до Пловдив ТОП локация!
📍 Местоположение: Село Житница само на 25 км от гр. Пловдив, в непосредствена близост до католическия храм, което прави мястото изключ..
Луксозна къща в град Пловдив - вече е възможно
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Остромила, Пловдив, област Пловдив
Цена: 219 000 € (428 326.77 лв.)
Двуетажна къща
220 кв.м РЗП
31 кв.м двор
ОЩЕ ЗА КОМПЛЕКСА МОЖЕ ДА ВИДИТЕ НА НАШИЯТ УЕБСАЙТ - www.progressplovdiv.com (Проекти в строеж)
🏡 Градска къща в нов комплекс кв. Остромила, Пловдив
Продава се модерна градска къща с двор в първия ..
Парцел в центъра на с. Гълъбово
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Гълъбово, област Пловдив
Цена: 64 000 € (125 173.12 лв.)
80 €/кв.м (156.47 лв./кв.м)
Продажба
800 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
Предлагаме ви парцел с неправилна форма в непосредствена близост до центъра на с. Гълъбово. Парцелът е в регулация и е подходящ за застрояване на еднофамилна къща.
Теренът е на тераси на северозапад..