2 обяви
Слънчев и модерен апартамент на първа линия с директен достъп до плажа МАЯМИ БИЙЧ!
Имоти - Продажби » Апартаменти Маями Флорида, Съединени американски щати (US), област Други държави
Цена: 293 583 € (574 198.44 лв.)
4381.84 €/кв.м (8570.13 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
67 кв.м
Тухла
1966 г.
5 етаж
Непоследен
Добре дошли в мечтания крайбрежен дом, разположен в самото сърце на Маями Бийч. Този изключителен апартамент се намира в непосредствена близост до най-престижните луксозни хотели и дизайнерски квартал..
Просторен крайбрежен апартамент в Съни Айлс Бийч!
Цена: 222 441 € (435 056.78 лв.)
3422.17 €/кв.м (6693.18 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
65 кв.м
Тухла
1965 г.
6 етаж
Непоследен
МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ! МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ! МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ!
Този апартамент с една спалня и една баня в сърцето на Съни Айлс Бийч предлага зашеметяваща гледка към крайбрежието и океана. Идеален както за собстве..