back to top
234 обяви - страница 2 от 8

Триетажна къща/бизнес сграда в град Гълъбово, обл. Стара Загора

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Гълъбово, област Стара Загора
Цена: 245 000 € (479 178.35 лв.) Триетажна къща 500 кв.м РЗП 428 кв.м двор 🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба Триетажна къща / бизнес сграда в центъра на гр. Гълъбово, обл. Стара Загора 🔑🏢 📐 РЗП: 500 кв.м 🌳 Двор: 428 кв.м 🌟 Самостоятелен имот след ремонт на оживена ул..

Къща в село Калитиново, обл. Стара Загора

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Калитиново, област Стара Загора
Цена: 55 000 € (107 570.65 лв.) Едноетажна къща 100 кв.м РЗП 827 кв.м двор 🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба Къща с голям двор в с. Калитиново, обл. Стара Загора 🔑🌿 📍 Само на 10 км от гр. Стара Загора 📐 РЗП на основната къща: 100 кв.м 🌳 Двор: 827 кв.м 💫 Самостоятеле..

Гараж в Симеоновград

Имоти - Продажби » Гаражи, Паркоместа   Симеоновград, област Хасково
Цена: 9203.25 € (18 000 лв.) 460.16 €/кв.м (900 лв./кв.м) Гараж (самостоятелен) 20 кв.м 🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏡 Гараж в центъра на Симеоновград, обл. Хасково 📐 Площ: 20 кв.м. 💦 Вода 🏦 Съдействие за ипотечен и потребителски кредит при най-изг..

Продавам къща в село Ябълково общ. Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Ябълково, област Хасково
Цена: 32 722.68 € (64 000 лв.) Двуетажна къща 80 кв.м РЗП 1900 кв.м двор 🤝ПРОДАВА СЕ 🤝 🏢 Двуетажна Къща в село Ябълково, община Димитровград 🗒Площ - 80 кв.м. 🚪Дворно място - 1900 кв.м. 📌 Имотът е със следното разпределение: 📌 Първи етаж - две стаи, коридор и..

Продавам парцел в Мин. бани Хасково

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Минерални бани, област Хасково
Цена: 17 895.22 € (35 000 лв.) 34.09 €/кв.м (66.67 лв./кв.м) Продажба 525 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода 🤝 Киер Хоумс 🤝 предлага за продажба: 🏡Парцел в регулация в с. Минерални бани, област Хасково 🪧Площ- 525 кв.м. ⚡️В близост ток и вода 🏦СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ 🟢..

Продавам етаж от къща в Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Димитровград, област Хасково
Цена: 92 032.54 € (180 000 лв.) Етаж от къща 120 кв.м РЗП 400 кв.м двор ЕКСКЛУЗИВНА ОФЕРТА! 🤝Киер Хоумс предлага за ПРОДАЖБА 🤝 🏡 Етаж От Къща със самостоятелен вход в гр. Димитровград с големи мазе и таван 🏦 Първи етаж - 120 кв.м Мазе - 60 кв.м. Таван - 60 кв.м. 🌳Са..

Къщи в гр. Симеоновград, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Симеоновград, област Хасково
Цена: 32 000 € (62 586.56 лв.) Едноетажна къща 230 кв.м РЗП 950 кв.м двор 🤝ПРОДАВА СЕ 🤝🏡 Имот в гр. Симеоновград 📐 Площ: - 230 кв.м. 🌳 Дворно място: 950 кв.м 🏠 Имотът е в много добро състояние, продава се обзаведен. Състои се от: 🗒️ Две къщи с вътрешни баня и тоалетна..

***Двуетажна Къща в село Изворово, община Харманли, област Хасково***

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Изворово, област Хасково
Цена: 25 564.59 € (50 000 лв.) Двуетажна къща 250 кв.м РЗП 2410 кв.м двор 🤝Киер Хоумс предлага за ПРОДАЖБА 🤝 🏡 Двуетажна къща в село Изворово, област Хасково 🌳Дворно място - 2410 кв.м. 🗒РЗП - 250 кв.м. 📌 Имотът е със следното разпределение: ✅ Първи етаж - хол ..

Продавам двуетажна къща в село Узунджово

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Узунджово, област Хасково
Цена: 46 000 € (89 968.18 лв.) Двуетажна къща 150 кв.м РЗП 715 кв.м двор 🤝Киер Хоумс предлага за ПРОДАЖБА 🤝 🏡 Двуетажна къща в село Узунджово, област Хасково 🗒РЗП - 150 кв.м. 🌳Дворно място - 715 кв.м. 📌 Имотът е със следното разпределение: ✅ Първи етаж - две стаи ..

Продавам двуетажна къща в село Николово обл. Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Николово, област Хасково
Цена: 66 467.94 € (130 000 лв.) Двуетажна къща 90 кв.м РЗП 900 кв.м двор 🤝Киер Хоумс предлага за ПРОДАЖБА 🤝 🏡 Двуетажна къща в с. Николово, област Хасково 🗒РЗП - 90 кв.м. 🌳Дворно място - 900 кв.м. 📌 Имотът е със следното разпределение: ✅ Хол, кухня и спалня на всеки..

Двуетажна къща в град Меричлери, общ. Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Меричлери, област Хасково
Цена: 30 166.22 € (59 000 лв.) Двуетажна къща 120 кв.м РЗП 900 кв.м двор 🤝ПРОДАВА СЕ 🤝🏡 Двуетажна къща в гр. Меричлери 📐 Площ: - 120 кв.м. 🌳 Дворно място: 900 кв.м 🏠 Имотът е на два етажа, разполага с 3 стаи и коридор на всеки етаж. 💧 Кладенец 🅿️ Гараж 🍴 Стопански ..

Къща в Симеоновград, обл. Хасково

Цена: 27 609.76 € (54 000 лв.) Едноетажна къща 80 кв.м РЗП 1500 кв.м двор 🤝ПРОДАВА СЕ🤝🏡 Къща в гр. Симеоновград 📐 Площ: - 80 кв.м 🌳 Дворно място: 1500 кв.м 🏠 Имотът има следното разположение: 🖊️ 1 етаж: Четири стаи, салон, баня и тоалетна 📌Обор за 50 животни 📐 Друг..

Къща в с. Малко Градище, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Малко градище, област Хасково
Цена: 44 000 € (86 056.52 лв.) Едноетажна къща 70 кв.м РЗП 600 кв.м двор 🤝ПРОДАВА СЕ 🤝🏡 Къща в с. Малко Градище, област Хасково 📐 Площ: - 70 кв.м. 🌳 Дворно място: 600 кв.м 🏠 Къщата е с нов покрив, на плоча, има партиди за ток и вода. Имотът е със следното разпределение..

Бизнес имот в гр. Маджарово обл. Хасково

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Маджарово, област Хасково
Цена: 480 000 € (938 798.40 лв.) 800 €/кв.м (1564.66 лв./кв.м) Продажба 600 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод 🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏡 Бизнес имот в град Маджарово, обл. Хасково 📐 Площ: 600 кв.м. 🌳 Дворно място: 7 000 кв.м 🖊️Степен на завършеност - Акт 14 🏡 Имотът се ..

Къща в село Скобелево, общ. Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Скобелево, област Хасково
Цена: 16 000 € (31 293.28 лв.) Двуетажна къща 110 кв.м РЗП 1300 кв.м двор 🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏡 Двуетажна къща в село Скобелево, общ. Димитровград, обл. Хасково 📐 Площ: 110 кв.м. 🌳 Дворно място: 1 300 кв.м 🏠 Къщата има следното ра..

Къща в село Стрелец, обл. Стара Загора

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Стрелец, област Стара Загора
Цена: 20 000 € (39 116.60 лв.) Едноетажна къща 72 кв.м РЗП 1100 кв.м двор 🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба Едноетажна къща в с. Стрелец, обл. Стара Загора 🔑🌿 📐 РЗП: 72 кв.м 🌿 Двор: 1100 кв.м 💫 Имот с отлична локация в центъра на селото, равен двор и чудесен потенци..

Къща в село Ценово, обл. Стара Загора

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Ценово, област Стара Загора
Цена: 45 678 € (89 338.40 лв.) Двуетажна къща 180 кв.м РЗП 1000 кв.м двор 🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба Двуетажна тухлена къща в с. Ценово, обл. Стара Загора 📐 РЗП: 180 кв.м 🌳 Двор: 1000 кв.м 🧱 Строителство: тухла 💫 Просторна двуетажна къща с голям двор, гараж..

Апартамент в кв. ”Славянски”, град Димитровград, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Апартаменти   Димитровград, област Хасково
Цена: 70 558 € (137 999.45 лв.) 712.71 €/кв.м (1393.93 лв./кв.м) Многостаен апартамент 99 кв.м Тухла 1985 г. 3 етаж Непоследен 🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏢 Тухлен апартамент в кв., Славянски”, град Димитровград, обл. Хасково 📐 Площ: 99 кв.м. 🖊️Етаж- 3 🏢 Апартаментът има следното разпредел..

Апартамент в кв. ” Славянски”, град Димитровград, обл. Хасково

Цена: 39 000 € (76 277.37 лв.) 750 €/кв.м (1466.87 лв./кв.м) Двустаен апартамент 52 кв.м Тухла 1985 г. 1 етаж Непоследен 🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏢Тухлен апартамент в кв., Славянски“, град Димитровград, обл. Хасково 📐 Площ: 52 кв.м. 🖊️Етаж- 1 🏢 Апартаментът има следното разпределе..

Двуетажна къща в село Горски извор, общ. Димитровград, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Горски извор, област Хасково
Цена: 47 000 € (91 924 лв.) Двуетажна къща 140 кв.м РЗП 800 кв.м двор 🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба Двуетажна къща в с. Горски извор, общ. Димитровград, обл. Хасково 🔑🌿 📐 РЗП: 140 кв.м 🌿 Двор: 800 кв.м 💫 Чудесна възможност за уютен дом сред спокойствие, чист..

Тухлен апартамент в центъра на гр. Димитровград, обл. Хасково

Цена: 76 000 € (148 643.08 лв.) 1085.71 €/кв.м (2123.47 лв./кв.м) Двустаен апартамент 70 кв.м Тухла 1985 г. 4 етаж Непоследен 🔑Недвижими имоти Киер Хоумс предлага за продажба: 🏢Тухлен Апартамент в Идеален Център, гр. Димитровград 📐Площ - 70 кв.м. 🖊️Етаж - 4 📌Жилището има следното разпределение: 🛋️Две стаи и ку..

***Тухлен апартамент в гр. Димитровград, до училище Любен Каравелов***

Имоти - Продажби » Апартаменти   Център, Димитровград, област Хасково
Цена: 88 000 € (172 113.04 лв.) 1073.17 €/кв.м (2098.94 лв./кв.м) Тристаен апартамент 82 кв.м Тухла 1985 г. 3 етаж Непоследен 🤝 ПРОДАВА СЕ🤝 🏢Тристаен Тухлен Апартамент в 📍 град Димитровград 🗒Площ - 82 кв.м. 🗒 Етаж - 3 📌Жилището се състои от спалня, хол, кухня и бокс. Баня и тоалетна. 📌 Две просторни тераси...

Апартамент в центъра на град Димитровград, обл. Хасково

Цена: 117 300 € (229 418.86 лв.) 1150 €/кв.м (2249.20 лв./кв.м) Тристаен апартамент 102 кв.м Тухла 1985 г. 6 етаж Непоследен 🔑ПРОДАВА СЕ🔑 Имоти Киер Хоумс Ви предлага🔑ЕКСКЛУЗИВНО🔑 🏢 Тухлен апартамент срещу Общината в град Димитровград 📐 Площ: 102 кв.м. 🖊️Етаж: 6 (с асансьор) 🏢 Жилището има следното разпределение: ..

Продавам тухлен апартамент в центъра на Димитровград, обл. Хасково

Цена: 62 888.90 € (123 000 лв.) 669.03 €/кв.м (1308.50 лв./кв.м) Многостаен апартамент 94 кв.м Тухла 1985 г. 3 етаж Непоследен 🤝 ПРОДАВА СЕ 🤝 🏢 4-СТАЕН Тухлен Aпартамент до ПМГ, град Димитровград 🗒Площ - 94 кв.м. 🪧 Етаж - 3 ( от 5 ) 📌Жилището има следното разпределние: 🛋️ Хол, кухня, две спални, баня и тоалетна отделно,..

Тухлен апартамент в центъра на Димитровград, обл. Хасково

Цена: 72 000 € (140 819.76 лв.) 911.39 €/кв.м (1782.53 лв./кв.м) Тристаен апартамент 79 кв.м Тухла 1985 г. 4 етаж Непоследен 🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏢 Тухлен апартамент в идеален център в град Димитровград, обл. Хасково 📐 Площ: 79 кв.м. 🖊️Етаж: 4 🏢 Апартаментът има следното разпреде..

Двуетажна къща в село Самуилово, обл. Стара Загора

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Самуилово, област Стара Загора
Цена: 23 000 € (44 984.10 лв.) Двуетажна къща 50 кв.м РЗП 1532 кв.м двор 🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба Къща в с. Самуилово, обл. Стара Загора 🔑🌿 📐 РЗП: 50 кв.м 🌿 Двор: 1532 кв.м 💫 Имот с голям двор, много допълнителни възможности и чудесен потенциал да бъде пре..

Къща в село Оряхово, общ. Любимец, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Оряхово, област Хасково
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.) Едноетажна къща 250 кв.м РЗП 1000 кв.м двор 🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба Едноетажна къща в с. Оряхово, общ. Любимец, обл. Хасково 🔑🌿 📐 РЗП: 250 кв.м 📐Двор:1000 кв.м 💫 Просторен имот с голяма площ и отличен потенциал, подходящ за ую..

Къща в село Гранит, общ. Братя Даскалови, обл. Стара Загора

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Гранит, област Стара Загора
Цена: 38 000 € (74 321.54 лв.) Едноетажна къща 60 кв.м РЗП 1000 кв.м двор 🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба Къща в с. Гранит, общ. Братя Даскалови, обл. Стара Загора 🔑🌿 📐 РЗП: 60 кв.м 🌿 Двор: 1000 кв.м 💫 Уютен и поддържан имот с направени подобрения, обзавеждане и д..

Къща в село Караджалово, общ. Първомай, обл. Пловдив

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Караджалово, област Пловдив
Цена: 19 500 € (38 138.70 лв.) Двуетажна къща 120 кв.м РЗП 1000 кв.м двор 🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏡 Двуетажна къща в село Караджалово, общ. Първомай, обл. Пловдив 📐 Площ: 120 кв.м. 🌳 Дворно място: 1 000 кв.м 🏠 Къщата има следното раз..

Апартамент в кв. ”Славянски”, гр. Димитровград, обл. Хасково

Цена: 68 950 € (134 854.48 лв.) 599.57 €/кв.м (1172.65 лв./кв.м) Тристаен апартамент 115 кв.м Тухла 1985 г. 1 етаж Първи жилищен 🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏢 Тухлен апартамент в град Димитровград, обл. Хасково 📐 Площ: 115 кв.м. 🖊️Етаж- 1 от 4 🏢 Апартаментът има следното разпределение: 🖊..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече