back to top
234 обяви

Къща в село Сталево, общ. Димитровград, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Сталево, област Хасково
Цена: 50 000 € (97 791.50 лв.) Едноетажна къща 150 кв.м РЗП 484 кв.м двор 🏡✨ KIER HOMES предлага новопостроена къща в с. Сталево, общ. Димитровград, обл. Хасково 🔑 💎 Готов дом за живеене, съчетаващ уют, спокойствие и сигурност - имот, в който можете да се нанесете без из..

Апартамент в кв. ”Каменец”, град Димитровград, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Апартаменти   Димитровград, област Хасково
Цена: 51 000 € (99 747.33 лв.) 761.19 €/кв.м (1488.77 лв./кв.м) Тристаен апартамент 67 кв.м Панел 1985 г. 3 етаж Непоследен 🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏢 Панелен апартамент с НАМАЛЕНА ЦЕНА в кв. Каменец, град Димитровград, обл. Хасково 🏢Апартаментът е с южно изложение и е с отлична локация, ..

Къща с дърводелска работилница в село Въгларово, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Въгларово, област Хасково
Цена: 80 000 € (156 466.40 лв.) Едноетажна къща 72 кв.м РЗП 1200 кв.м двор 🏡✨ KIER HOMES предлага едноетажна къща с напълно узаконена дърводелска работилница в с. Въгларово, обл. Хасково 🔑 Имот с отличен потенциал както за живеене, така и за развиване на собствен бизнес -..

Двуетажна къща в с. Минерални бани, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Минерални бани, област Хасково
Цена: 105 000 € (205 362.15 лв.) Двуетажна къща 80 кв.м РЗП 560 кв.м двор 🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба Двуетажна къща в с. Минерални бани, обл. Хасково 🔑✨ 🌿 Имот с чудесен потенциал, дворно място, гараж и стопански постройки - подходящ както за семеен дом, така и з..

Къща в село Изворово, общ. Харманли, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Изворово, област Хасково
Цена: 23 500 € (45 962 лв.) Едноетажна къща 70 кв.м РЗП 3500 кв.м двор 🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба Къща с два съседни парцела в с. Изворово, общ. Харманли, обл. Хасково 🔑✨ 🌿 Имот с огромен двор от 3.5 декара, здрави каменни основи, кладенец и впечатляваща панор..

Къща в село Голямо Асеново, общ. Димитровград, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Голямо Асеново, област Хасково
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.) Двуетажна къща 250 кв.м РЗП 1435 кв.м двор 🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба Двуетажна къща в с. Голямо Асеново, общ. Димитровград, обл. Хасково 🔑✨ 🌿 Просторен имот с голям двор, лятна кухня, кладенец, лозе и множество възможности - подход..

Тухлен апартамент в гр. Димитровград до Данъчното, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Апартаменти   Център, Димитровград, област Хасково
Цена: 62 888.90 € (123 000 лв.) 806.27 €/кв.м (1576.92 лв./кв.м) Тристаен апартамент 78 кв.м Тухла 1985 г. 2 етаж Непоследен 🍀 ЕКСКЛУЗИВНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ 🍀 🔑Недвижими имоти Киер Хоумс представя: 🏢Тухлен апартамент до у-ще Любен Каравелов в гр. Димитровград 📐Площ - 78 кв.м. 🖊️Етаж - 2 от 7 📌Жилището има следното ра..

Апартамент в кв. ”Славянски” гр. Димитровград

Цена: 52 663.06 € (103 000 лв.) 786.02 €/кв.м (1537.30 лв./кв.м) Тристаен апартамент 67 кв.м Панел 1985 г. 6 етаж Непоследен 🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏢 Апартамент до ОУ “Алеко Константинов”, град Димитровград, обл. Хасково 📐 Площ: 67 кв.м. 🖊️Етаж: 6 от 8 🏢 Апартаментът има следното..

Тухлен апартамент в кв. ”Славянски ”, гр. Димитровград, обл. Хасково

Цена: 71 000 € (138 863.93 лв.) 591.67 €/кв.м (1157.20 лв./кв.м) Многостаен апартамент 120 кв.м Тухла 1985 г. 4 етаж Непоследен 🤝 ПРОДАВА СЕ 🤝 🏢 Тухлен Aпартамент в кв. Славянски, гр. Димитровград 📐 Площ - 120 кв.м. 🖊️ Етаж - 4 ( от 8 ) с асансьор 📌Жилището има следното разпределние: 🛋️ 5 стаи - хол, трапезария, кухня, с..

Тухлен апартамент до училище, Любен Каравелов”, град Димитровград

Цена: 66 000 € (129 084.78 лв.) 825 €/кв.м (1613.56 лв./кв.м) Тристаен апартамент 80 кв.м Тухла 1985 г. 1 етаж Непоследен 🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба Тухлен апартамент в Центъра на гр. Димитровград, обл. Хасково 🔑🌟 📐 Площ: 80 кв.м 🏢 Етаж: 1 от 4 🧱 Строителство: тухла 💫 Уютен тухлен апартамент на централна ..

Тухлен апартамент в кв. ”Славянски”, град Димитровград, обл. Хасково

Цена: 62 000 € (121 261.46 лв.) 837.84 €/кв.м (1638.67 лв./кв.м) Многостаен апартамент 74 кв.м Тухла 1985 г. 2 етаж Непоследен 🔑ПРОДАВА СЕ🔑 Имоти Киер Хоумс Ви предлага 🔑ЕКСКЛУЗИВНО 🔑 🏢 Тухлен апартамент в кв., Славянски”, град Димитровград, обл. Хасково 📐 Площ: 74 кв.м. 🖊️Етаж- 2 (непоследен) 🏢 Жилището има следн..

Тухлен апартамент до Общината в град Димитровград

Цена: 83 000 € (162 333.90 лв.) 922.22 €/кв.м (1803.70 лв./кв.м) Тристаен апартамент 90 кв.м Тухла 1985 г. 3 етаж Непоследен 🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба Тристаен апартамент до Общината в гр. Димитровград, обл. Хасково 🔑🌟 📐 Площ: 90 кв.м 🏢 Етаж: 3 от 4 💫 Просторен и функционален апартамент на една от най-желани..

Ремонтиран апартамент в кв. ”Славянски”, град Димитровград

Цена: 70 000 € (136 908.10 лв.) 1076.92 €/кв.м (2106.28 лв./кв.м) Тристаен апартамент 65 кв.м Панел 1985 г. 6 етаж Непоследен 🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏢 Апартамент след основен ремонт в кв., Славянски”, град Димитровград, обл. Хасково 📐 Площ: 65 кв.м. 🖊️Етаж- 6 от 8 🛗 Асансьор 🏢 Апа..

Апартамент в кв. ”Славянски”, град Димитровград, обл. Хасково

Цена: 50 000 € (97 791.50 лв.) 892.86 €/кв.м (1746.28 лв./кв.м) Тристаен апартамент 56 кв.м Тухла 1985 г. 4 етаж Последен етаж 👀 ЕКСКЛУЗИВНО 👀 🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏢Тухлен апартамент в кв., Славянски“ в град Димитровград 📐 Площ: 56 кв.м. 🖊️Етаж- 4 🏢 Апартаментът има следното разпре..

Апартамент кв. ”Славянски”, град Димитровград, обл. Хасково

Цена: 55 000 € (107 570.65 лв.) 687.50 €/кв.м (1344.63 лв./кв.м) Многостаен апартамент 80 кв.м Панел 1985 г. 1 етаж Първи жилищен 🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏢Апартамент в кв., Славянски“ в град Димитровград, обл. Хасково 📐 Площ: 80 кв.м. 🖊️Етаж- 1 🛗Асансьор 🏢 Апартаментът има следното р..

Апартамент в саниран блок в кв. ”Каменец”, гр. Димитровград

Цена: 63 000 € (123 217.30 лв.) 715.91 €/кв.м (1400.20 лв./кв.м) Тристаен апартамент 88 кв.м Панел 1985 г. 7 етаж Непоследен 🔑ПРОДАВА СЕ🔑 Имоти Киер Хоумс Ви предлага🔑ЕКСКЛУЗИВНО🔑 🏢 Aпартамент в саниран блок в кв., Каменец”, гр. Димитровград 📐 Площ: 88 кв.м. 🖊Етаж: 7 (от 8, с асансьор) 🏢 Жилището има следното разп..

ЕКСКЛУЗИВНО ✨Апартамент в кв. Славянски, гр. Димитровград

Цена: 50 000 € (97 791.50 лв.) 980.39 €/кв.м (1917.48 лв./кв.м) Тристаен апартамент 51 кв.м Панел 1985 г. 1 етаж Непоследен ✨ ЕКСКЛУЗИВНО ОТ KIER HOMES ✨ 🏡 Апартамент в кв. Славянски, гр. Димитровград - малък дом с голям потенциал 🔑 💎 Търсите имот на удобен етаж, в предпочитан квартал и на цена, която си заслужава вним..

Къща в село Зетьово, общ. Чирпан, обл. Стара Загора

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Зетьово, област Стара Загора
Цена: 33 000 € (64 542.40 лв.) Едноетажна къща 98 кв.м РЗП 1300 кв.м двор 🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба Къща в с. Зетьово, общ. Чирпан, обл. Стара Загора 🔑🌿 💎 Просторен селски имот с голям двор, функционално разпределение и чудесен потенциал! Идеален избор за хора..

Къща в село Княжево, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Княжево, област Хасково
Цена: 30 000 € (58 674.90 лв.) Двуетажна къща 120 кв.м РЗП 2200 кв.м двор ✨🏡 KIER HOMES предлага Двуетажна къща с гараж в с. Княжево, обл. Хасково 🔑✨ 💎 Имот с огромен двор, здрава конструкция на плочи и отличен потенциал за уютен семеен дом, вила или спокойно място за бя..

Склад в гр. Димитровград обл. Хасково

Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти   Димитровград, област Хасково
Цена: 195 000 € (381 386.85 лв.) 216.19 €/кв.м (422.82 лв./кв.м) Склад 902 кв.м 🔑🏠 Имоти Киер Хоумс предлага за продажба: 🏢 Инвестиционен обект - СКЛАД в гр. Димитровград, обл. Хасково 📐 Площ: 902 кв.м. 💰💵 Цена: 195 000 EUR 💰🏷️Складът в момента е с постоянен наемател, ко..

Двуетажна къща в село Ябълково, общ. Димитровград, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Ябълково, област Хасково
Цена: 105 000 € (205 362.15 лв.) Двуетажна къща 211 кв.м РЗП 1445 кв.м двор 🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба Двуетажна къща в с. Ябълково, общ. Димитровград, обл. Хасково 🔑🌿 📐 РЗП: 211 кв.м 🌿 Двор: 1445 кв.м 💫 Просторен и отлично подготвен имот с чисто нов покрив, но..

Къща в село Върбица, общ. Димитровград, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Върбица, област Хасково
Цена: 43 000 € (84 100.70 лв.) Едноетажна къща 82 кв.м РЗП 752 кв.м двор 🏡✨ KIER HOMES предлага Едноетажна къща в с. Върбица, общ. Димитровград, обл. Хасково 🔑 💎 Имот с уютна атмосфера, просторен двор и отличен потенциал - подходящ както за постоянно живеене, така и за ..

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Ябълково, област Хасково
Цена: 44 444 € (86 924.90 лв.) Двуетажна къща 110 кв.м РЗП 750 кв.м двор 🏡✨ KIER HOMES предлага Двуетажна къща с нов покрив и плодородна градина в с. Ябълково, общ. Димитровград, обл. Хасково 🔑🌿 💎 Имот с душа, пространство и огромен потенциал - разположен в сърцето на к..

Тухлен апартамент в центъра на гр. Димитровград, обл. Хасково

Цена: 57 000 € (111 482.30 лв.) 626.37 €/кв.м (1225.08 лв./кв.м) Многостаен апартамент 91 кв.м Тухла 1985 г. 3 етаж Непоследен 🤝 ПРОДАВА СЕ🤝 🏢ТУХЛЕН АПАРТАМЕНТ в 📍 град Димитровград, Център 🗒Площ - 91 кв.м. 🗒 Етаж - 3 📌Жилищото се състои от кухня, хол, всекидневна, спалня кухненски бокс, хол, баня и тоалетна от..

Обзаведен апартамент в кв. ” Раковски”, Димитровград, обл. Хасково

Цена: 65 000 € (127 128.95 лв.) 1000 €/кв.м (1955.83 лв./кв.м) Тристаен апартамент 65 кв.м Панел 1985 г. 4 етаж Непоследен 🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏢Обзаведен апартамент след ремонт в кв, Раковски“, Димитровград, обл. Хасково 📐 Площ: 65 кв.м. 🖊️Етаж: 4 🛗с асансьор 🏢 Апартаментът и..

Апартамент в центъра на гр. Димитровград, обл. Хасково

Цена: 40 000 € (78 233.20 лв.) 625 €/кв.м (1222.40 лв./кв.м) Тристаен апартамент 64 кв.м Панел 1985 г. 8 етаж Последен етаж 🤝 Имоти Киер Хоумс ПРОДАВА 🤝 🏢 Апартамент до парк Марица 📐Площ - 64 кв.м. 🛗 Етаж - 8 от 8 🗒️Жилището има следното разпределение: 🏢Хол, кухня, спалня, баня с тоалетна, коридор, тераса. 🪟Сменена..

Просторен офис в кв., Славянски”, град Димитровград, обл. Хасково

Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Димитровград, област Хасково
Цена: 40 000 € (78 233.20 лв.) 769.23 €/кв.м (1504.48 лв./кв.м) Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго 52 кв.м Междинен етаж Панел Готов (завършен) 🏢✨ KIER HOMES предлага за продажба Просторен офис в кв. Славянски, гр. Димитровград, обл. Хасково 🔑🌟 📐 РЗП: 52 кв.м 🏢 Етаж: 5 🛗 С асансьор 💫 Функционален имот с отлична локация и възможност за..

Къща в гр. Тополовград обл. Хасково

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Тополовград, област Хасково
Цена: 50 000 € (97 791.50 лв.) Двуетажна къща 136 кв.м РЗП 300 кв.м двор 🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏡Масивна двуетажна къща близнак в град Тополовград, обл. Хасково 📐 Площ: 136 кв.м. 🌳 Дворно място: 300 кв.м 🏠 Къщата е с отделен вхо..

Триетажна къща в кв. Марийно гр. Димитровград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Димитровград, област Хасково
Цена: 66 467.94 € (130 000 лв.) Триетажна къща 210 кв.м РЗП 700 кв.м двор 🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏡 Масивна триетажна къща в град Димитровград, кв. Марийно, обл. Хасково 📐 Площ: 210 кв.м. 🌳 Дворно място: 700 кв.м 🏠 Къщата има следн..

Продавам апартамент в кв. Славянски Димитровград

Цена: 96 000 € (187 759.68 лв.) 1432.84 €/кв.м (2802.38 лв./кв.м) Тристаен апартамент 67 кв.м Панел 1985 г. 8 етаж Последен етаж 🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба 3-стаен апартамент в кв. Славянски, гр. Димитровград, обл. Хасково 🔑🌟 📐 Площ: 67 кв.м 🏢 Етаж: 8 💫 Стилен, обновен и готов да посрещне своите нови собственици ..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
"Сайт в alo.bg" на Киер Хоумс ( kierhomes )

Направи си сам "Сайт в alo.bg"
Да
Не
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече