7 обяви
Склад под наем в град Димитровград, обл. Хасково
Имоти - Наеми » Складове, промишлени и стопански имоти под наем Димитровград, област Хасково
Месечен наем: 1280 € (2503.46 лв.)
1.83 €/кв.м (3.58 лв./кв.м)
Склад
700 кв.м
🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти отдава под наем 🔑
🏢Инвестиционен обект - СКЛАД в град Димитровград, обл. Хасково
📐 Площ: 700 кв.м.
🏢 В сградата има 3 санитарни възела 🚾, 4 офис помещения 🖊️, ..
Помещение под наем в кв., Славянски”, до фитнес, Темпо”, гр. Димитровград
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Димитровград, област Хасково
Месечен наем: 180 € (352.05 лв.)
8.18 €/кв.м (16 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго, Място в салон за красота
22 кв.м
Партер
🏢✨ KIER HOMES предлага под наем Помещение в кв. Славянски, до фитнес „Темпо“, гр. Димитровград 🔑🌟
📐 РЗП: 22 кв.м
💫 Компактно, практично и с отлична локация - чудесна възможност за Вашия нов бизн..
Апартамент под наем зад Общината, град Димитровград, обл. Хасково
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Димитровград, област Хасково
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.)
3.75 €/кв.м (7.33 лв./кв.м)
Многостаен апартамент под наем
80 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
🏡✨ KIER HOMES предлага под наем Апартамент зад Общината в гр. Димитровград, обл. Хасково 🔑🌟
📐 Площ: 80 кв.м
🏢 Етаж: 4
💫 Топ локация, просторно разпределение и пълно обзавеждане - чудесен избор ..
Апартамент под наем в кв., Славянски”, град Димитровград, обл. Хасково
Месечен наем: 240 € (469.40 лв.)
3.75 €/кв.м (7.33 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
64 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
🏡✨ KIER HOMES предлага под наем Апартамент в кв. Славянски, гр. Димитровград, обл. Хасково 🔑🌟
📐 Площ: 64 кв.м
🖊️ Етаж: 2
💫 Уютен, обзаведен и напълно подготвен за нанасяне апартамент, който Ви ..
Апартамент под наем в кв., Каменец”, град Димитровград, обл. Хасково
Месечен наем: 220 € (430.28 лв.)
3.44 €/кв.м (6.72 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
64 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
🏡🔑 KIER HOMES предлага под наем Апартамент в кв. Каменец, гр. Димитровград, обл. Хасково ✨
📐 Площ: 64 кв.м
🏢 Етаж: 1
🛗 С асансьор
🛋️ Разпределение:
✔️ просторен хол 🛋️
✔️ кухня 🍳
✔️ спалня..
Помещение под наем в град Димитровград, обл. Хасково
Месечен наем: 180 € (352.05 лв.)
7.20 €/кв.м (14.08 лв./кв.м)
25 кв.м
Партер
🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти отдава под наем: 🔑
🏢Помещение в идеален център в град Димитровград, обл. Хасково
📐 Площ: 25 кв.м.
🏢 Помещението е подходящо за павилион, закусвалня, магазин, ..
Офис под наем в град Димитровград, обл. Хасково
Месечен наем: 153.39 € (300 лв.)
6.39 €/кв.м (12.50 лв./кв.м)
Офис
24 кв.м
Втори етаж
🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти отдава под наем 🔑
🏢 Офис под наем в град Димитровград, обл. Хасково
📐 Площ: 24 кв.м.
🖊️Етаж: 2
🛗 С асансьор
🏢 Офисът има следното разпределение:
🖊️..