back to top

238 обяви

Тристаен апартамент 72 кв.м Панел 1980 г. 5 етаж Непоследен

Имоти - Продажби » Апартаменти   Балчик, област Добрич
Цена: 80 000 € (156 466.40 лв.) 1111.11 €/кв.м (2173.14 лв./кв.м) Тристаен апартамент 72 кв.м Панел 1980 г. 5 етаж Непоследен Имоти Премиер представя 3-стаен апартамент с отлична локация в гр. Балчик, област Добрич Имаме удоволствието да ви представим този функционален имот - 3-стаен апартамент с обща площ от 72 кв.м. с ч..

4-стаен апартамент (82,5) на висок 1-ви етаж в централната част на гр. Балчик, обл. Добрич

Имоти - Продажби » Апартаменти   Балчик, област Добрич
Цена: 95 000 € (185 803.85 лв.) 1117.65 €/кв.м (2185.93 лв./кв.м) Многостаен апартамент 85 кв.м Панел 1995 г. 1 етаж Първи жилищен Имоти Премиер представя просторен 4-стаен апартамент (82,5) на висок 1-ви етаж в централната част на гр. Балчик, обл. Добрич. Разпределение: хол две спални отделна кухня отделна баня отдел..

Продава Къща село Гурково област Добрич

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Гурково, област Добрич
Цена: 170 000 € (332 491.10 лв.) Едноетажна къща 108 кв.м РЗП 1538 кв.м двор Две отделни къщи! Гараж! Имоти Премиер предлага за продажба имот в село Гурково област Добрич само на 9 км от град Балчик. Състои се от две отделни къщи в парцел от 1538 кв.м. Къща 1 - Състои се от..

Парцел (701 кв.м.) с постройка (51 кв.м. - за събаряне) с частична морска панорама намиращ се в гр. ..

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Балчик, област Добрич
Цена: 43 000 € (84 100.70 лв.) 61.34 €/кв.м (119.97 лв./кв.м) Продажба 701 кв.м В регулация (УПИ) Имоти Премиер представя парцел (701 кв.м.) с постройка (51 кв.м. - за събаряне) с частична морска панорама намиращ се в гр. Балчик, обл. Добрич. Параметри: денивелация / терасиран парцел част..

Търговско помещение в град Добрич

Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Добрич, област Добрич
Цена: 107 000 € (209 273.80 лв.) 2140 €/кв.м (4185.48 лв./кв.м) Магазин 50 кв.м Партер Тухла Готов (завършен) Имоти Премиер предлага на Вашето внимание търговско помещение. Обектът е разположен в централната градска част на гр. Добрич, в близост до популярното кафе „Петте кюшета“. Локацията е изключително ком..
Цена: 69 900 € (136 712.52 лв.) 957.53 €/кв.м (1872.77 лв./кв.м) Двустаен апартамент 73 кв.м Тухла 2009 г. 1 етаж Първи жилищен Имоти Премиер представя светъл 2-стаен апратамент (72,56 кв.м.) с морска панорама в затворен комплекс в гр. Каварна, обл. Добрич. Разпределение: просторна дневна с напълно оборудвана кухня те..

Парцел с морска панорама намиращ се във вилната зона на с. Топола, общ. Каварна, обл. Добрич

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Топола, област Добрич
Цена: 35 000 € (68 454.05 лв.) 63.64 €/кв.м (124.46 лв./кв.м) Продажба 550 кв.м В регулация (УПИ) Имоти Премиер представя парцел с морска панорама намиращ се във вилната зона на с. Топола, общ. Каварна, обл. Добрич. Параметри: 550 кв.м. Равен, с правилна форма Морска панорама Ток и вод..

Продава Къща село Вранино Област Добрич

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Вранино, област Добрич
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.) Едноетажна къща 128 кв.м РЗП 2440 кв.м двор Само от имоти Премиер! Имоти Премиер продава реновирана едноетажна къща с площ 128 кв.м. разположена в голям парцел от 2440 кв.м. в село Вранино област Добрич, на 10 км от град Каварна. Идеално мя..

Панорамна вила в гр. Балчик

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Балчик, област Добрич
Цена: 196 000 € (383 342.68 лв.) 240 кв.м РЗП 600 кв.м двор Имоти Премиер предлага на Вашето внимание панорамна вила в гр. Балчик, разположена във в. з. ”Белите скали” в непосредствена близост до Двореца. Вилата е на 3 етажа и разполага с шест спални, голям дн..

Парцел на първа линия с невероятна морска панорама с. Топола

Цена: 130 000 € (254 257.90 лв.) 41.45 €/кв.м (81.08 лв./кв.м) Продажба 3136 кв.м В регулация (УПИ) Имоти Премиер представя на Вашето внимание урбанизиран поземлен имот с площ от 3136 кв.м. находящ се на първа линия във все по - предпочитаното село Топола, намира се над едно от най - луксозните голф..

100 кв.м РЗП 1000 кв.м двор

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Стожер, област Добрич
Цена: 69 000 € (134 952.27 лв.) 100 кв.м РЗП 1000 кв.м двор Имоти Премиер предлага за продажба на своите клиенти двуетажна къща с гараж в село Стожер, община Добрич. Къща с РЗП 100 кв.м. Парцел 1000 кв.м. Конструктивно здрава къща, покрив без течове, н..

Къща в село Соколово

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Соколово, област Добрич
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.) 194 кв.м РЗП 873 кв.м двор Имоти Премиер представя на вашето Внимание просторна и добре поддържана двуетажна къща, разположена в живописното и предпочитано село Соколово, на 7 км от град Балчик и морския бряг, и на около 45 км ..
Цена: 82 500 € (161 355.98 лв.) 1178.57 €/кв.м (2305.10 лв./кв.м) Тристаен апартамент 70 кв.м Тухла 2012 г. 1 етаж Първи жилищен Имоти Премиер представя светъл 3-стаен апратамент (70 кв.м.) с морска панорама в затворен комплекс в с. Рогачево, общ. Балчик, обл. Добрич. Разпределение: просторен дневен тракт с обособена ку..

Къща (105 кв.м.) с двор (2514 кв.м.) в с. Селце, общ. Каварна, обл. Добрич.

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Селце, област Добрич
Цена: 79 000 € (154 510.57 лв.) Едноетажна къща 105 кв.м РЗП 2514 кв.м двор Имоти Премиер представя къща (105 кв.м.) с двор (2514 кв.м.) в с. Селце, общ. Каварна, обл. Добрич. Имотът е идеален за хора, които търсят тишина, спокойствие и живот далеч от градския шум. Разп..

Тристаен апартамент на метри от морето

Имоти - Продажби » Апартаменти   Балчик, област Добрич
Цена: 173 990 € (340 294.86 лв.) 1391.92 €/кв.м (2722.36 лв./кв.м) Тристаен апартамент 125 кв.м Тухла 2007 г. 4 етаж Непоследен МОРКСА ПАНОРАМА!!! ПАРКОМЯСТО!!! НА МЕТРИ ОТ МОРЕТО!!! НИСКА ТАКСА ПОДДРЪЖКА!!! Имоти Премиер предлага на Вашето внимание просторен тристаен апартамент с морска панорама, разположен на метри..
Цена: 88 000 € (172 113.04 лв.) 1173.33 €/кв.м (2294.84 лв./кв.м) Тристаен апартамент 75 кв.м Тухла 2010 г. 3 етаж Непоследен Имоти Премиер представя светъл 3-стаен апратамент с морска панорама в затворен комплекс в с. Рогачево, общ. Балчик, обл. Добрич. Предлагаме също така възможност за замяна за подобен имот в гр. Бал..
Цена: 73 000 € (142 775.60 лв.) 89 кв.м РЗП 2018 кв.м двор Имоти Премиер представя монолитна къща - частично обзаведена и топлоизолирана в с. Могилище, общ. Каварна, обл. Добрич. Къща/монолитна (89 кв.м.) с двор (2018 кв.м.): антре всекидневна с кухн..

Къща - частично обзаведена и топлоизолирана в с. Могилище, общ. Каварна, обл. Добрич

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Могилище, област Добрич
Цена: 57 000 € (111 482.30 лв.) 60 кв.м РЗП 1671 кв.м двор Имоти Премиер представя къща - частично обзаведена и топлоизолирана в с. Могилище, общ. Каварна, обл. Добрич. Къща/гредоред (60 кв.м.) с пристройка и двор (1671 кв.м.): антре кухня три спалн..

Парцел с невероятна морска панорама намиращ се в една от най-престижните вилни зони на гр. Балчик, о..

Цена: 49 990 € (97 771.94 лв.) 100.99 €/кв.м (197.52 лв./кв.м) Продажба 495 кв.м В регулация (УПИ) Имоти Премиер представят парцел с невероятна морска панорама намиращ се на една от най-престижните вилни зони на гр. Балчик, обл. Добрич. Параметри: 495 кв.м. Правилна форма с широко лице къ..

Продажба 15222 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Албена, област Добрич
Цена: 1 220 000 € (2 386 112.60 лв.) 80.15 €/кв.м (156.75 лв./кв.м) Продажба 15222 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод Имоти Премиер представя атрактивен парцел с отличен инвестиционен потенциал в района на к.к. Албена, област Добрич ВЗ - ФИШ ФИШ Имаме удоволствието да ви представим този перспективен имот - парцел..

Две Къщи в Централната част на гр. Добрич

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Пинета, Добрич, област Добрич
Цена: 129 990 € (254 238.34 лв.) Едноетажна къща 140 кв.м РЗП 169 кв.м двор ДВЕ КЪЩИ В ЕДИН ПАРЦЕЛ В ГР. ДОБРИЧ - ИДЕАЛНА ИНВЕСТИЦИЯ ИЛИ СЕМЕЕН ИМОТ! Агенция за недвижими имоти Имоти Премиер предлага на Вашето внимание уникален имот, разположен в предпочитан район на гр. До..

Продава Къща село Божурец град Балчик

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Божурец, област Добрич
Цена: 88 500 € (173 090.96 лв.) Двуетажна къща 115 кв.м РЗП 738 кв.м двор Имоти Премиер предлага Твоят нов дом или ваканционно бягство в с. Божурец град Балчик Търсите ли място, където тишината на полето се среща със свежия морски въздух? Предлагаме ви самостоятелна къща ..

Триетажна къща с голям двор и стархотна морска панорама в с. Тюленово

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Тюленово, област Добрич
Цена: 169 000 € (330 535.27 лв.) 328 кв.м РЗП 836 кв.м двор Имоти Премиер предлага на вашето внимание! Триетажна къща с голям двор и стархотна морска панорама в с. Тюленово, в близо до гр. Шабла. Имаме удоволствието да ви представим този изключителен имот, ра..

Едноетажна къща с уникална морска панорама в град Балчик

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Балчик, област Добрич
Цена: 299 990 € (586 729.44 лв.) 140 кв.м РЗП 550 кв.м двор Имоти Премиер предлага на Вашето внимание изключителна едноетажна къща, разположена на топ локация в един от най-красивите и предпочитани морски градове по Северното Черноморие - Балчик. Известен съ..

Двустаен апартамент

Имоти - Продажби » Апартаменти   Каварна, област Добрич
Цена: 79 000 € (154 510.57 лв.) 1436.36 €/кв.м (2809.28 лв./кв.м) Двустаен апартамент 55 кв.м Тухла 2017 г. 1 етаж Партер Имоти Премиер представя на Вашето внимание новообзаведен двустаен апартамент в гр. Каварна. Разпределението е както следва: всекидневна с кухненски бокс, спалня, коридор, баня с тоалет, както и заден ..

Двустаен апартамент

Имоти - Продажби » Апартаменти   Каварна, област Добрич
Цена: 95 000 € (185 803.85 лв.) 1461.54 €/кв.м (2858.52 лв./кв.м) Двустаен апартамент 65 кв.м Тухла 2017 г. 3 етаж Непоследен Имоти Премиер представя на Вашето внимание новообзаведен двустаен апартамент в центъра на гр. Каварна Състои се от: • Светла дневна зона, предлагаща уют и удобство за ежедневието • Една комфорт..

Реновирана къща с гараж и лятна кухня

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Дропла, област Добрич
Цена: 89 000 € (174 068.87 лв.) 85 кв.м РЗП 530 кв.м двор Имоти Премиер предлага на Вашето внимание реновирана къща, разположена в спокойно и уредено село - с. Дропла, само на кратко разстояние от гр. Балчик и морето. Имотът е със застроена площ от 85 кв.м..

Двустаен апартамент

Имоти - Продажби » Апартаменти   Кранево, област Добрич
Цена: 113 000 € (221 008.80 лв.) 1395.06 €/кв.м (2728.50 лв./кв.м) Двустаен апартамент 81 кв.м Тухла 2022 г. 2 етаж Непоследен Имоти Премиер представя на Вашето внимание двустаен апартамент в с. Кранево. Имотът впечатлява с практично разпределение, комфорт и усещане за простор. Състои се от: • Светла всекидневна с кухне..

Търговско помещение в Град Добрич

Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Добрич, област Добрич
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.) 12 €/кв.м (23.47 лв./кв.м) Магазин 50 кв.м Първи етаж Имоти Премиер предлага на Вашето вниманиеж търговско помещение за дългосрочен наем. Обектът е разположен в централната градска част на гр. Добрич, в близост до популярното кафе „Петте кюшета“. Локация..

Тристаен апартамент в Калиакрия Ризорт.

Имоти - Продажби » Апартаменти   Каварна, област Добрич
Цена: 145 000 € (283 595.35 лв.) 1115.38 €/кв.м (2181.50 лв./кв.м) Тристаен апартамент 130 кв.м Тухла 2010 г. 2 етаж Непоследен Тристаен апартамент в Калиакрия Ризорт Имоти Премиер предлага на Вашето внимание тристаен луксозно обзаведен апартамент в Калиакрия Ризорт, с площ от 130,10 кв.м. Имотът е разположен в елитен затворен..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Филтриране по Категория
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече