75 обяви
Само в ЕРА! ЕРА Хоум предлага двустаен апартамент в к-с ”Корона”
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.)
6.43 €/кв.м (12.57 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
САМО В ЕРА! ЕРА Хоум предлага под наем двустаен апартамент в к-с ”Корона” находящ се на втори етаж.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Жилището се състои от входно антре, спалня, хол с трапезария и кухненски бокс, баня..
ЕРА Хоум предлага тристаен апартамент частично обзаведен за първи наематели с възможност за гараж
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Кършияка, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
4.17 €/кв.м (8.15 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
120 кв.м
Частично обзаведен
Непоследен етаж
САМО В ЕРА! ЕРА Хоум предлага на Вашето внимание тристаен апартамент под наем частично обзаведен в района на ПУ Нова сграда. Жилището се намира на втори етаж в нова сграда с ограничен достъп.
РАЗП..
ЕРА Хоум Продава Двустаен обзаведен апартамент в района на Младежки хълм!
Имоти - Продажби » Апартаменти Христо Смирненски, Пловдив, област Пловдив
Цена: 112 900 € (220 813.20 лв.)
1685.07 €/кв.м (3295.72 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
67 кв.м
Панел
1986 г.
4 етаж
Непоследен
ЕРА Хоум Ви предлага за продажба двустаен апартамент в района на Младежки хълм, кв. Христо Смирненски.
Жилището с площ от 67 кв.м. е разположено на четвърти етаж от общо шест етажна панелна сграда бе..
Парцел на Асеновградско шосе в близост до Пловдив
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Асеновградско шосе, Пловдив, област Пловдив
Цена: 249 900 € (488 761.92 лв.)
120.43 €/кв.м (235.55 лв./кв.м)
Продажба
2075 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
Само в ЕРА! ЕРА Хоум Ви предлага за продажба парцел с площ 2075 кв.м. с отлична локация. Мястото се намира на ”Асеновградско шосе” срещу бензиностанция ”ПЕТРОЛ” на 800 м. до Пловдив и 18 км. до Асенов..
ЕРА Хоум продава апартамент с три спални напълно обзаведен в района на болница ”Пълмед”
Цена: 154 000 € (301 197.82 лв.)
1925 €/кв.м (3764.97 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
80 кв.м
Панел
1979 г.
1 етаж
Първи жилищен
САМО В ЕРА! ЕРА Хоум предлага на Вашето внимание апартамент с три спални находящ се в района на болница ”Пълмед”. Апартамента е разположен на първи етаж и е с застроена площ от 80 кв.м..
РАЗПОЛОЖЕНИ..
ЕРА ХОУМ продава светъл апартамент на ТОП ЛОКАЦИЯ
Имоти - Продажби » Апартаменти Младежки хълм, Пловдив, област Пловдив
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.)
2083.33 €/кв.м (4074.65 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
60 кв.м
Тухла
1987 г.
7 етаж
Непоследен
ЕРА ХОУМ предлага за продажба двустаен апартамент, който може да се преустрои в тристаен.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: хол, отделна кухня, спалня, баня с тоалетна, коридор и тераса.
ИЗЛОЖЕНИЕ: ЗАПАДНО
ГОДИНА Н..
ЕРА ХОУМ продава СТИЛЕН АПАРТАМЕНТ
Имоти - Продажби » Апартаменти Остромила, Пловдив, област Пловдив
Цена: 129 900 € (254 062.32 лв.)
2165 €/кв.м (4234.37 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
60 кв.м
Тухла
2024 г.
3 етаж
Непоследен
ЕРА ХОУМ предлага за продажба обзаведен апартамент в модерна сграда с АКТ 16 от 2025 година.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: дневна с трапезария и кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, антре и тераса.
Жилището ..
ЕРА Хоум предлага обзаведен двустаен апартамент с топ локация
Имоти - Продажби » Апартаменти Мараша, Пловдив, област Пловдив
Цена: 112 000 € (219 052.96 лв.)
2947.37 €/кв.м (5764.55 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
38 кв.м
Тухла
2013 г.
1 етаж
Първи жилищен
ЕРА Хоум Ви предлага функционален двустаен апартамент с топ локация - чудесен избор за лично ползване или отдаване под наем.
Локация: централна градска част - на тиха улица, в близост до Четвъртък п..
ЕРА Хоум продава просторен апартамент в района на Камела
Имоти - Продажби » Апартаменти Въстанически / Кючук Париж, Пловдив, област Пловдив
Цена: 160 000 € (312 932.80 лв.)
1632.65 €/кв.м (3193.20 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
98 кв.м
Тухла
1975 г.
7 етаж
Непоследен
ЕРА ХОУМ има удоволствието да предложи за продажба ПРОСТОРЕН АПАРТАМЕНТ в района на Камела.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: ПРОСТОРЕН хол с трапезария, като в момента са преградени с кнауф, две САМОСТОЯТЕЛНИ СПАЛНИ,..
ЕРА ХОУМ ПРОДАВА 3-СТАЕН В РАЙОНА НА ЗДРАВНА КАСА
Имоти - Продажби » Апартаменти
Младежки хълм, Пловдив, област Пловдив
Цена: 296 000 € (578 925.68 лв.)
2312.50 €/кв.м (4522.86 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
128 кв.м
Тухла
2010 г.
1 етаж
Първи жилищен
ЕРА ХОУМ предлага за продажба апартамент на ТОП ЛОКАЦИЯ И ФУНКЦИОНАЛНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: дневна с трапезария и кухненски бокс / 36 кв.м. / две ПРОСТОРНИ СПАЛНИ / 14 м2 /, коридор, баня с..
ЕРА ХОУМ продава апартамент на СРЕДЕН ЕТАЖ
Цена: 124 650 € (243 794.20 лв.)
1917.69 €/кв.м (3750.68 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
65 кв.м
Тухла
2018 г.
3 етаж
Непоследен
ЕРА ХОУМ предлага за продажба обзаведен апартамент в района на Коматевски възел.
Жилището е на СРЕДЕН ЕТАЖ и се състои от дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, балкон и коридор. Сградата..
ЕРА ХОУМ продава ЛУКСОЗЕН АПАРТАМЕНТ
Цена: 134 700 € (263 450.30 лв.)
2245 €/кв.м (4390.84 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
60 кв.м
Тухла
2023 г.
3 етаж
Непоследен
ПАРКИРАНЕ..
ЕРА ХОУМ продава апартамент с ТРИ ОТДЕЛНИ СТАИ до МОЛ ПЛАЗА
Имоти - Продажби » Апартаменти Каменица 2, Пловдив, област Пловдив
Цена: 95 000 € (185 803.85 лв.)
1696.43 €/кв.м (3317.93 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
56 кв.м
Панел
1980 г.
8 етаж
Последен етаж
ЕРА ХОУМ продава необзаведен апартамент в района на Полиграфия.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: хол, кухня, спалня, коридор, баня с тоалетна и тераса.
Дограмата е подменена. Хидроизолация на покрива.
Свободно па..
Парцел на Асеновградско шосе в Индустриална зона Тракия!
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Индустриална зона - Тракия, Пловдив, област Пловдив
Цена: 249 900 € (488 761.92 лв.)
120.43 €/кв.м (235.55 лв./кв.м)
Продажба
2075 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
САМОСТОЯТЕЛНА ЕДНОФАМИЛНА КЪЩА С ДВОР В С. БЕНКОВСКИ!
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Бенковски, област Пловдив
Цена: 288 000 € (563 279.04 лв.)
Двуетажна къща
205 кв.м РЗП
670 кв.м двор
ЕРА Хоум предлага за продажба самостоятелна еднофамилна къща в Село Бенковски.
Еднофамилнa къщa в с. Бенковски с РЗП 205 кв.м. и самостоятелен двор 650 кв.м. осигуряващи максимален комфорт и удобство..
ЕРА Хоум предлага парцел в село Песнопой - идеален за вила с панорамна гледка
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Песнопой, област Пловдив
Цена: 25 000 € (48 895.75 лв.)
26.88 €/кв.м (52.58 лв./кв.м)
Продажба
930 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
ЕРА Хоум предлага на Вашето внимание един уникален парцел, разположен в село Песнопой. Парцелът е с обща площ от 930 квадратни метра и предлага разнообразни възможности за бъдещите си собственици.
П..
Атрактивен парцел в ценъра на Старосел
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Старосел, област Пловдив
Цена: 15 900 € (31 097.70 лв.)
29.44 €/кв.м (57.60 лв./кв.м)
Продажба
540 кв.м
В регулация (УПИ)
С ток
Водопровод
Ера Хоум Ви предлага за продажба парцел в регулация(дворно място с партиди за ток и вода) с площ 540 кв.м в село Старосел. Намира се в централната част на селото - Център. В непсредствена близост са Н..
ЕРА Хоум предлага партерен гараж в района на училище ”Димитър Талев”
Имоти - Продажби » Гаражи, Паркоместа Въстанически / Кючук Париж, Пловдив, област Пловдив
Цена: 25 000 € (48 895.75 лв.)
1250 €/кв.м (2444.80 лв./кв.м)
Гараж (самостоятелен)
20 кв.м
Бетон/Панел
САМО В ЕРА! ЕРА Хоум предлага на Вашето внимание партерен гараж, намиращ се в квартал Кючук Париж, в близост до основното училище ”Димитър Талев”. Гаражът е монолитна постройка и разполага с площ от 2..
Офис под наем в близост до Съдебната палата
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Център, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 1000 € (1955.83 лв.)
5.56 €/кв.м (10.87 лв./кв.м)
Офис, Друго
180 кв.м
Междинен етаж
ЕРА Хоум предлага под наем офис на супер комуникативно място на централен булевард в близост до Съдебната палата. Офисът се намира на трети етаж в бизнес сграда и е с площ от 180 кв.м. Състои се от ед..
ЕРА ХОУМ предлага за продажба апартамент до МГ-то
Цена: 111 999 € (219 051 лв.)
1866.65 €/кв.м (3650.85 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
60 кв.м
Панел
1980 г.
4 етаж
Непоследен
ЕРА ХОУМ предлага за продажба апартамент на СРЕДЕН ЕТАЖ в района на магазин ”Сани”.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: хол, спалня, кухня, тераса, баня с тоалетна, коридор.
ИЗЛОЖЕНИЕ: ИЗТОК / ЗАПАД
ИНФОРМАЦИЯ ..
ЕРА ХОУМ продава апартамент в района на панаира
Имоти - Продажби » Апартаменти Гагарин, Пловдив, област Пловдив
Цена: 91 800 € (179 545.20 лв.)
1330.43 €/кв.м (2602.10 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
69 кв.м
Панел
1976 г.
6 етаж
Последен етаж
ЕРА ХОУМ предлага за продажба в Гагарин ОБЗАВЕДЕН АПАРТАМЕНТ С ТРИ ОТДЕЛНИ СТАИ, състоящ се от хол, кухня, спалня. коридор, баня, отделна тоалетна, тераса и коридор.
Апартаментът е с подови настилки..
ЕРА Хоум предлага инвестиционен имот в района на ВМИ
Цена: 183 000 € (357 916.90 лв.)
2951.61 €/кв.м (5772.85 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
62 кв.м
Тухла
2019 г.
3 етаж
Непоследен
ЕРА Хоум предлага на Вашето внимание чудесен инвестиционен имот, разположен в района на ВМИ и Бунарджика. Апартаментът се намира на трети етаж в нова луксозна сграда, без асансьор.
РАЗПОЛОЖЕНИЕ: Имо..
ЕРА Хоум предлага двустаен обзаведен апартамент в подножието на Стария град
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Пловдив, област Пловдив
Цена: 127 000 € (248 390.40 лв.)
1953.85 €/кв.м (3821.40 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
65 кв.м
Тухла
1994 г.
3 етаж
Непоследен
В строеж
САМО В ЕРА! ЕРА Хоум предлага на Вашето внимание двустаен апартамент находящ се в района на площад ”Шахбазян”. Апартамента е разположен на трети етаж в монолитна сграда без асансьор и е с застроена пл..
ЕРА ХОУМ продава къща в китното село Бойково
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Бойково, област Пловдив
Цена: 100 000 € (195 583 лв.)
Четириетажна и по-голяма
260 кв.м РЗП
330 кв.м двор
оф. 7500367 ЕРА ХОУМ предлага за продажба къща в китното село Бойково.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ:
Партер - лятна кухня / механа
Етаж 1: хол, баня с тоалетна, склад и тераса
Етаж 2: хол, баня с тоалетна и дв..
Само в ЕРА! ЕРА Хоум предлага тристаен апартамент за първи наематели в района на Спортна зала на ПУ
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
3.97 €/кв.м (7.76 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
126 кв.м
Частично обзаведен
Непоследен етаж
РАЗПРЕ..
ЕРА Хоум предлага многостаен апартамент под наем в района на ТЦ ”Гранд”
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Център, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.)
4.40 €/кв.м (8.60 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
125 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Само в ЕРА. ЕРА Хоум предлага на Вашето внимание многостаен апартамент под наем в района на ТЦ ”Гранд”. Жилището се намира на пети етаж в монолитна кооперация с асансьор.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Жилището се ..
САМО В ЕРА! ЕРА Хоум предлага етаж от къща напълно обзаведен в с. Първенец
Имоти - Наеми » Къщи под наем Първенец, област Пловдив
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
6.67 €/кв.м (13.04 лв./кв.м)
Етаж от къща
75 кв.м
Обзаведена
ЕРА Хоум предлага на Вашето внимание етаж от къща под наем напълно обзаведен в с. Първенец.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Жилището се състои от входно антре, дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, т..
ЕРА ХОУМ продава ЛУКСОЗЕН АПАРТАМЕНТ
Цена: 147 000 € (287 507 лв.)
2296.88 €/кв.м (4492.30 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
64 кв.м
Панел
1978 г.
7 етаж
Непоследен
ЕРА ХОУМ предлага ОБЗАВЕДЕН И СЛЕД РЕМОНТ апартамент в района на ВИА ПАРК.
Жилището се състои от хол с трапезария, две самостоятелни спални, коридор, тераса и баня с тоалетна. Изложението е ИЗТОК / ..
ЕРА ХОУМ предлага ЛУКСОЗЕН апартамент
Цена: 149 000 € (291 418.67 лв.)
2098.59 €/кв.м (4104.50 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
71 кв.м
Тухла
2024 г.
5 етаж
Последен етаж
ЕРА ХОУМ предлага ЧИСТО НОВ, ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН двустаен апартамент в модерна сграда.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: дневна с трапезария и кухненски бокс, спалня, антре, баня с тоалетна и две тераси.
ИНФОРМАЦИЯ З..
ЛУКСОЗЕН АПАРТАМЕНТ В МАЛКА СГРАДА
Имоти - Продажби » Апартаменти Коматево, Пловдив, област Пловдив
Цена: 143 000 € (279 683.70 лв.)
2234.38 €/кв.м (4370.06 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
64 кв.м
Тухла
2025 г.
4 етаж
Непоследен
ЕРА ХОУМ продава обзаведен апартамент с АКТ 16 в бутикова сграда с малко жилища и НИСЪК ПРОЦЕНТ ОБЩИ ЧАСТИ.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, балкон и антре.
ИЗЛОЖЕН..