back to top
54 обяви

Едноетажна къща в село Градина, община Първомай

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   село Градина, общ. Първомай, Градина, област Пловдив
Цена: 32 000 € (62 586.56 лв.) Едноетажна къща 100 кв.м РЗП 2000 кв.м двор 🏡 Недвижими имоти „Diamond” 💎 предлага за продажба едноетажна къща в село Градина, общ. Първомай! 📍 📐 РЗП: 100 кв.м. 🌿 Двор: 2000 кв.м. 🏠 Вътрешно разпределение: 🚪 Антре 🛏️ 2 стаи ..

Двуетажна къща в кв. Дебър, гр. Първомай

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   кв. Дебър, Първомай, област Пловдив
Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.) Двуетажна къща 100 кв.м РЗП 1500 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ДВУЕТАЖНА КЪЩА 🔝 Отличен избор за дом, ваканционен имот или сигурна инвестиция 💼💰 📍 кв. Дебър, гр. Първомай 📐 ..

Къща в село Градина, общ. Първомай

Цена: 50 000 € (97 791.50 лв.) Едноетажна къща 75 кв.м РЗП 1000 кв.м двор Недвижими имоти ”DIAMOND” предлага за продажба едноетажна къща в село Градина РЗП: 75 кв.м Двор: 1000 кв.м. Вътрешно разпределение: - коридор - 2 стаи Мазе Лятна кухня с баня и тоалетна Клад..

Четириетажна къща в гр. Първомай

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Първомай, област Пловдив
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.) Четириетажна и по-голяма 300 кв.м РЗП 20 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ЧЕТИРИЕТАЖНА КЪЩА 🔝 Отличен избор за просторен семеен дом или доходоносна инвестиция 📍 гр. Първомай 📐 РЗП: 300..

Двуетажна къща с голям двор в село Брягово, обл. Пловдив

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Брягово, област Пловдив
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.) Двуетажна къща 110 кв.м РЗП 3900 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ДВУЕТАЖНА КЪЩА С ГОЛЯМ ДВОР 🔝 Отличен избор за дом, ваканционен имот или сигурна инвестиция 💼💰 📍 с. Брягово, обл...

Парцел УПИ в село Брягово, обл. Пловдив

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Брягово, област Пловдив
Цена: 14 000 € (27 381.62 лв.) 10.37 €/кв.м (20.28 лв./кв.м) Продажба 1350 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ПАРЦЕЛ В РЕГУЛАЦИЯ 🔝 Отличен избор за дом, ваканционен имот или сигурна инвестиция 💼💰 📍 с. Брягово, обл. Пловдив ..

Триетажна къща в село Татарево общ. Първомай

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Татарево, област Пловдив
Цена: 70 000 € (136 908.10 лв.) Триетажна къща 360 кв.м РЗП 800 кв.м двор 💎 Недвижими имоти „DIAMOND“ - Качеството има значение! 💎 📍 Продава се триетажна къща на груб строеж - с. Татарево, общ. Първомай 🏠 РЗП: 360 кв.м 🌿 Двор: 800 кв.м ⚡ Ток | 💧 Вода 🔑 Вътрешно раз..

Двуетажна къща с конюшня в село Брягово, обл. Пловдив

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Брягово, област Пловдив
Цена: 77 000 € (150 598.90 лв.) Двуетажна къща 120 кв.м РЗП 1330 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ДВУЕТАЖНА КЪЩА С ВТОРА ПОСТРОЙКА И КОННА БАЗА 🔝 Отличен избор за дом, ваканционен имот или сигурна инвестиция 💼💰 ..

Двуетажна къща в село Милево, обл. Пловдив

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Милево, област Пловдив
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.) Двуетажна къща 200 кв.м РЗП 1350 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ДВУЕТАЖНА КЪЩА С ГОЛЯМ ДВОР 🔝 Перфектен избор за дом или инвестиция с доход 📍 с. Милево, обл. Пловдив 📐 РЗП: 2..

Двуетажна каменна къща с голям двор в село Езерово, обл. Пловдив

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Езерово, област Пловдив
Цена: 27 000 € (52 807.40 лв.) Двуетажна къща 70 кв.м РЗП 2000 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ДВУЕТАЖНА КЪЩА С ГОЛЯМ ДВОР 🔝 Отличен избор за дом, бизнес или инвестиция с доход 📍 с. Езерово, обл. Пловдив 📐..

Едноетажна къща с голям двор в село Селци, обл. Пловдив

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Селци, област Пловдив
Цена: 70 000 € (136 908.10 лв.) Едноетажна къща 60 кв.м РЗП 1800 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ЕДНОЕТАЖНА КЪЩА С ХАРАКТЕР И ГОЛЯМ ДВОР 🔝 Отличен избор за дом, ваканционен имот или инвестиция 📍 с. Селци, обл. ..

Триетажна къща в село Горнослав, общ. Асеновград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Горнослав, област Пловдив
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.) Триетажна къща 237 кв.м РЗП 567 кв.м двор 💎 Diamond Недвижими Имоти - Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО предложение! ✨ 🏡 Триетажна къща - Чудесен избор за Вашия нов дом или сигурна инвестиция! 💼 📍 Локация: с. Горнослав, общ. Асеновград..

Стара къща с парцел в село Брягово, общ. Първомай

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Брягово, област Пловдив
Цена: 11 000 € (21 514.13 лв.) Едноетажна къща 78 кв.м РЗП 450 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ - БЮДЖЕТЕН ИМОТ С ПОТЕНЦИАЛ ✨ 🏡 Парцел с къща - отличен избор за нов дом или инвестиция 📍 с. Брягово, общ. Първомай, об..

Едноетажна къща в село Татарево, общ. Първомай

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Татарево, област Пловдив
Цена: 33 000 € (64 542.40 лв.) Едноетажна къща 53 кв.м РЗП 960 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ЕДНОЕТАЖНА КЪЩА 🔝 Отлична възможност за нов дом 📍 с. Татарево, общ. Първомай, обл. Пловдив 📐 РЗП: 53 кв.м 🌿 Д..

Двуетажна къща в село Тополово, обл. Пловдив

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Тополово, област Пловдив
Цена: 95 000 € (185 803.85 лв.) Двуетажна къща 80 кв.м РЗП 1000 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ДВУЕТАЖНА КЪЩА С ГОЛЯМ ДВОР 🔝 Отличен избор за собствен дом или перспективна инвестиция 💼💰 📍 Локация: с. Тополово..

Двуетажна къща в село Православен, общ. Първомай

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Православен, област Пловдив
Цена: 65 000 € (127 128.95 лв.) Двуетажна къща 90 кв.м РЗП 700 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ДВУЕТАЖНА КЪЩА С ДВОР 🔝 Отличен избор за собствен дом или перспективна инвестиция 💼💰 📍 Локация: с. Православен, о..

Едноетажна къща в село Ахматово, обл. Пловдив

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Ахматово, област Пловдив
Цена: 31 000 € (60 630.73 лв.) Едноетажна къща 92 кв.м РЗП 1000 кв.м двор 💎 Diamond Недвижими Имоти - Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО предложение от нашето портфолио! ✨ 🏡 Едноетажна къща - Перфектен избор за Вашия нов дом или сигурна инвестиция! 💼 📍 Локация: село А..

Двуетажна къща в село Брягово, общ. Първомай

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Брягово, област Пловдив
Цена: 33 500 € (65 520.30 лв.) Двуетажна къща 100 кв.м РЗП 1200 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ДВУЕТАЖНА КЪЩА С ГОЛЯМ ДВОР 🔝 Отличен избор за собствен дом или перспективна инвестиция 💼💰 📍 Локация: с. Брягово,..

Двуетажна къща в село Горнослав, обл. Пловдив

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Горнослав, област Пловдив
Цена: 80 000 € (156 466.40 лв.) Двуетажна къща 80 кв.м РЗП 500 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ДВУЕТАЖНА КЪЩА С ДВОР 🔝 Идеален избор за собствен дом, ваканционен имот или сигурна инвестиция 💼💰 📍 Локация: с. Г..

Двуетажна къща в село Милево, обл. Пловдив

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Милево, област Пловдив
Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.) Двуетажна къща 200 кв.м РЗП 830 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ДВУЕТАЖНА КЪЩА 🔝 Отличен избор за мечтан дом или доходоносна инвестиция 💼💰 📍 Локация: с. Милево, обл. Пловдив 📐 ..

Тристаен апартамент НОВО строителство в гр. Първомай

Имоти - Продажби » Апартаменти   Първомай, област Пловдив
Цена: 84 363.16 € (165 000 лв.) 714.94 €/кв.м (1398.30 лв./кв.м) Тристаен апартамент 118 кв.м Тухла 2019 г. 4 етаж Последен етаж 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ - НОВО СТРОИТЕЛСТВО (АКТ 16) 🔝 Отличен избор за мечтан дом или доходоносна инвестиция 💼💰 📍 Ло..

Тристаен апартамент НОВО строителство в гр. Първомай

Имоти - Продажби » Апартаменти   Първомай, област Пловдив
Цена: 92 032.45 € (179 999.83 лв.) 779.94 €/кв.м (1525.42 лв./кв.м) Тристаен апартамент 118 кв.м Тухла 2019 г. 3 етаж Непоследен 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ - НОВО СТРОИТЕЛСТВО (АКТ 16) 🔝 Отличен избор за мечтан дом или доходоносна инвестиция 💼💰 📍 Ло..

Тристаен апартамент НОВО строителство в гр. Първомай

Имоти - Продажби » Апартаменти   Първомай, област Пловдив
Цена: 97 145.46 € (190 000 лв.) 823.27 €/кв.м (1610.17 лв./кв.м) Тристаен апартамент 118 кв.м Тухла 2019 г. 2 етаж Непоследен 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ - НОВО СТРОИТЕЛСТВО (АКТ 16) 🔝 Отличен избор за мечтан дом или доходоносна инвестиция 💼💰 📍 Ло..

Едноетажна къща в село Езерово

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Езерово, област Пловдив
Цена: 37 000 € (72 365.70 лв.) Едноетажна къща 96 кв.м РЗП 798 кв.м двор 💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 ЕДНОЕТАЖНА КЪЩА 🔝 Отличен избор за изграждане на мечтан дом или доходоносна инвестиция 💼💰 📍 Локация: с. Езерово, ..

Овчарник, Обор, Селскостопанска постройка и къща

Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти   Първомай, област Пловдив
Цена: 17 895.22 € (35 000 лв.) 44.74 €/кв.м (87.50 лв./кв.м) 400 кв.м Недвижими имоти ”Diamond” предлага за продажба Овчарник, Обор, Селскостопанска постройка и къща в гр. Първомай ЗП:400 кв.м Двор: 800 кв.м. Вътрешно разпределение на едноетажна къща: - 2 стаи - ..

Ферма за патици в село Караджалово

Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти   село Караджалово Първомай, Караджалово, област Пловдив
Цена: 61 355.03 € (120 000 лв.) 24.33 €/кв.м (47.58 лв./кв.м) Ферма 2522 кв.м 💎 Diamond Недвижими Имоти - Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО предложение! ✨ 🏡 Стопански сгради - перфектен избор за успешна инвестиция! 💼 📍 Локация: с. Караджалово, общ. Първомай 🚗 Отличен и ..

Едноетажна къща в гр. Първомай

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Първомай, област Пловдив
Цена: 40 903.35 € (80 000 лв.) Едноетажна къща 100 кв.м РЗП 700 кв.м двор 💎 DIAMOND Недвижими Имоти - Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО предложение! ✨ 🏡 Едноетажна къща с голям двор - отлична възможност за нов дом, реновация или печеливша инвестиция! 💰🌿 📍 Локация: гр..

Едноетажна къща в село Искра, общ. Първомай

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Искра, област Пловдив
Цена: 75 000 € (146 687.25 лв.) Едноетажна къща 80 кв.м РЗП 700 кв.м двор 💎 Diamond Недвижими Имоти - Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО предложение! ✨ 🏠 Едноетажна къща - идеалният избор за Вашия нов дом или печеливша инвестиция! 💰🌿 📍 Локация: с. Искра, общ. Първомай..

Парцел извън регулация в близост до гр. Първомай

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Първомай, област Пловдив
Цена: 32 722.68 € (64 000 лв.) 3.27 €/кв.м (6.40 лв./кв.м) Продажба 10000 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода 💎 Diamond Недвижими Имоти - Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО предложение! ✨ 🏡 Парцел извън регулация - идеалният избор за Вашия бизнес проект или печеливша инвестиция! 💰🌿 📍 Локация: до р. Мари..

Парцел УПИ в село Драгойново, общ. Първомай

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Драгойново, област Пловдив
Цена: 21 934.42 € (42 900 лв.) 25.81 €/кв.м (50.47 лв./кв.м) Продажба 850 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод 💎 Diamond Недвижими Имоти - Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО предложение! ✨ 🏡 Парцел в регулация - идеалният избор за Вашия нов дом или печеливша инвестиция! 💰🌿 📍 Локация: с. Драгойново, общ. Първ..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Филтриране по Категория
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече