back to top

127 обяви

Съни Дей 6, Акт 16, битов ток.

Имоти - Продажби » Апартаменти   Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 47 000 € (91 924 лв.) 1044.44 €/кв.м (2042.76 лв./кв.м) Двустаен апартамент 45 кв.м Тухла 2012 г. 2 етаж Непоследен Жилището се състои от хол с кухненска част, спалня, баня, тераса. Комплексът е озеленен, 5 басейна, магазини, велоалея.

Малко студио без такса.

Имоти - Продажби » Апартаменти   Равда, област Бургас
Цена: 29 900 € (58 479.32 лв.) 1067.86 €/кв.м (2088.55 лв./кв.м) Едностаен апартамент 28 кв.м Тухла 2012 г. 5 етаж Последен етаж Без такса, Акт 16, предлага се за покупка и паркомясто. Жилището се състои от спалня, баня. ✅Пишете ни и на Viber и Whatsapp, видеоогледи. ✅Оформление на всички документи -различна сложност✅ Пре..

Съни Дей 6, Акт 16, битов ток.

Цена: 29 500 € (57 697 лв.) 1092.59 €/кв.м (2136.93 лв./кв.м) Едностаен апартамент 27 кв.м Тухла 2012 г. 2 етаж Непоследен Целогодишен комплекс Съни Дей 6. Басейни, озеленяване, охрана, паркинг.

Почистване, камериерка, отдаване под наем. Booking. Слънчев бряг, Свети Влас, Равда.

Услуги » Професионално почистване   Слънчев бряг, област Бургас
Предлагаме основно почистване на апартаменти, Камериерски услуги. Отдаване на имоти под наем за нощувки и месечен наем. Бърза реакция, коректно отношение, ниски цени. Регистрация на апартамент..

Без такса, гледка море, близо до морето, паркомясто.

Имоти - Продажби » Апартаменти   Равда, област Бургас
Цена: 70 000 € (136 908.10 лв.) 1166.67 €/кв.м (2281.80 лв./кв.м) Двустаен апартамент 60 кв.м Тухла 2012 г. 1 етаж Първи жилищен Гледка море от спалня и тераса. Красива сграда, Акт 16, битов ток. Жилището се състои от хол с кухненска част, спалня, баня, тераса, кухненски бокс. Може да се закупи паркомясто за 8 000е Пишет..

Студио с тераса, до Шелл, Акт 16, битов ток.

Цена: 31 000 € (60 630.73 лв.) 1107.14 €/кв.м (2165.38 лв./кв.м) Едностаен апартамент 28 кв.м Тухла 2012 г. 3 етаж Непоследен Предлагам светло и уютно студио с площ от 28 кв.м, разположено на третият етаж сграда в затворен комплекс Sunny Day 3. Апартаментът е напълно готов за живеене или отдаване под наем. Завършен до ключ и..

Централна част, 200 евро годишно такса.

Цена: 39 000 € (76 277.37 лв.) 1147.06 €/кв.м (2243.45 лв./кв.м) Едностаен апартамент 34 кв.м Тухла 2012 г. 5 етаж Непоследен Апатаментът се състои от: Входно антре, баня с тоалетна, стая с кухненски бокс, остъклена тераса. Сградата е с асансьор и външен басен, ниска такса подръжка. Имотът има нужда от oсвежаване. Изго..

Комплекс Трявна, втора линия, такса 450 евро.

Имоти - Продажби » Апартаменти   Свети Влас, област Бургас
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.) 1388.89 €/кв.м (2716.43 лв./кв.м) Тристаен апартамент 90 кв.м Тухла 2010 г. 2 етаж Непоследен Целогодишен комплекс Трявна на втора линия море, близо до плаж. Басейн, озеленяване, охрана, ниска такса поддръжка - 450 евро. Жилището се състои от хол с кухненска част, две спални, тераси, баня ..

Топ цена!. комплекс Sunny Day 3 - Слънчев бряг

Цена: 37 500 € (73 343.63 лв.) 1442.31 €/кв.м (2820.90 лв./кв.м) Едностаен апартамент 26 кв.м Тухла 2012 г. 2 етаж Непоследен Изгодно студио, готово за отдаване под наем. Комплекс Съни Дей 3 - басейни, охрана, озеленяване. Паркинг. Такса поддръжка: 580 €/година Близо до бензиностанция Шелл.

Съни Дей 6, с тераса.

Цена: 35 000 € (68 454.05 лв.) 1129.03 €/кв.м (2208.20 лв./кв.м) Едностаен апартамент 31 кв.м Тухла 2012 г. 2 етаж Първи жилищен Обзаведено студио, състои се от спалня, баня, тераса. Комплекс Съни Дей 6 предлага бассейни, озеленяване, паркинг, магазин.

С тераса, обзаведен, Съни Дей 6, Акт 16.

Цена: 34 000 € (66 498.22 лв.) 1133.33 €/кв.м (2216.60 лв./кв.м) Едностаен апартамент 30 кв.м Тухла 2012 г. 2 етаж Непоследен Предлагаме обзаведен едностаен апартамент в к-с „Съни Дей 6“(Sunny Day 6), к.к. Слънчев бряг. Апартаментът се състои от: всекидневна с кухненски бокс, баня с тоалетна и душ, тераса с изглед към ба..

Съни Дей 6, Акт 16, битов ток.

Цена: 49 990 € (97 771.94 лв.) 1249.75 €/кв.м (2444.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент 40 кв.м Тухла 2012 г. 3 етаж Непоследен Жилището се състои от хол с кухненска част, спалня, баня, тераса. Целогодишно населен утвърден комплекс с много басейни, магазин, рецепция, паркинг и охрана.

Без такса, Акт 16, битов ток, тихият център.

Имоти - Продажби » Апартаменти   Равда, област Бургас
Цена: 39 900 € (78 037.62 лв.) 927.91 €/кв.м (1814.83 лв./кв.м) Едностаен апартамент 43 кв.м Тухла 2016 г. 2 етаж Непоследен Красива сграда, тих център. Студио - антре, спалня, баня, просторна тераса. Може да се разсрочи плащането.

Изгодно студио, Акт 16, западна част

Цена: 38 000 € (74 321.54 лв.) 1027.03 €/кв.м (2008.70 лв./кв.м) Едностаен апартамент 37 кв.м Тухла 2012 г. 3 етаж Непоследен Жилището се състои от от хол с кухненска част, баня, тераса. Целогодишен комплекс с басейн и охрана, паркинг.

Съни Дей 5

Цена: 32 000 € (62 586.56 лв.) 627.45 €/кв.м (1227.20 лв./кв.м) Двустаен апартамент 51 кв.м Тухла 2012 г. 1 етаж Партер Актуално, 09.2025г. Двустаен апартамент в комплекс Съни Дей, бассейни, озеленяване, охрана, паркинг. 51кв.м. на партерен етаж. Необзаведен, ”на тапа” Просторен, светъл.

Преводач - български - руски, при нотариус, предварителни договори.

Услуги » Преводи, легализации   Бургас, област Бургас
Област Бургас. Предлагам съпровождане на сделки като преводач при нотариус, опит в областа на недвижимите имоти 12г. Изготвяне на двуезични предварителни договори. Предлагаю услуги переводчика д..

Вила Гранд. 4 спални.

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Поморие, област Бургас
Цена: 330 000 € (645 423.90 лв.) Двуетажна къща 217 кв.м РЗП 440 кв.м двор 4 светли спални, 3 бани, две тераси с гледка море. Нова луксозна къща. Без такса поддръжка.

Райска Градина, гледка море от верандата.

Имоти - Продажби » Апартаменти   Свети Влас, област Бургас
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.) 1500 €/кв.м (2933.75 лв./кв.м) Тристаен апартамент 100 кв.м Тухла 2012 г. 1 етаж Партер Напишете ни, ще ви изпратим видео. Жилището се състои от две спални, две бани, хол с кухненска част. Веранда с гледка море. Ексклузивен 5-звезден комплекс “Райска градина” на метри от морски бряг на..

Обзаведено студио, Акт 16.

Цена: 39 900 € (78 037.62 лв.) 950 €/кв.м (1858.04 лв./кв.м) Едностаен апартамент 42 кв.м Тухла 2016 г. 1 етаж Първи жилищен Жилището се състои от спалня с кухненска част, баня, тераса. На територията на комплекса има бассейн, джакузи, охрана, фитнес. Професионалното озеленяване на територията на комплекса и наличието..

Маджестик. Първа линия. партер.

Цена: 58 000 € (113 438.14 лв.) 1208.33 €/кв.м (2363.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент 48 кв.м Тухла 2012 г. 1 етаж Партер Първа линия, комплекс Маджестик. Жилището се състои от стая, тераса, баня. Отопление/охлаждане - централно ( на Чилър ) Разстояние до плажа - 100 м ( делят Ви градните и басейните на хотела ) ..

Обзаведен апартамент, готов за летния сезон.

Имоти - Продажби » Апартаменти   Ахелой, област Бургас
Цена: 59 900 € (117 154.22 лв.) 1198 €/кв.м (2343.08 лв./кв.м) Двустаен апартамент 50 кв.м Тухла 2012 г. 4 етаж Непоследен 🏡 к-с Vineyards& SPA, Ахелой 🏡Двустаен; 🏊 Гледка басейн 🔑50 кв.м. | 4 ет. 🪙Перфектен за отдаване под наем! 📁ГОТОВИ ДОКУМЕНТИ! Акт 16 Инфраструктура: 🏊 Открити басейни& SPA 🍽..

Първа линия с гледка море.

Имоти - Продажби » Апартаменти   Свети Влас, област Бургас
Цена: 60 000 € (117 349.80 лв.) 1500 €/кв.м (2933.75 лв./кв.м) Едностаен апартамент 40 кв.м Тухла 2010 г. 1 етаж Партер Комплекс на първа линия до плажа, студиото се състои от стая, веранда, баня. Партерен етаж, гледка море. Озеленен комплекс с голям басейн, охрана, целогодишен.

До Шелл, Акт 16, битов ток.

Цена: 67 000 € (131 040.60 лв.) 1000 €/кв.м (1955.83 лв./кв.м) Тристаен апартамент 67 кв.м Тухла 2012 г. 1 етаж Партер Жилището се състои от хол с кухненска част, две спални, баня, тераса. Комплексът е озеленен, 5 басейна, магазини, охраняем паркинг. Целогодишен, охрана, Акт 16.

ФРОНТАЛНА гледка море, Ривиера Форт Бийч.

Имоти - Продажби » Апартаменти   Равда, област Бургас
Цена: 200 000 € (391 166 лв.) 1666.67 €/кв.м (3259.72 лв./кв.м) Тристаен апартамент 120 кв.м Тухла 2012 г. 2 етаж Непоследен Напишете ни, ще ви изпратим снимки. Жилището се състои от хол с кухненска част, две спални, две бани, тераса. Първа линия, фронтална гледка море. Ривиера Форт Бийч се намира в село Равда, компле..

Етъра 1, 50 метра от плажа!. Просторен.

Имоти - Продажби » Апартаменти   Свети Влас, област Бургас
Цена: 91 500 € (178 958.45 лв.) 1307.14 €/кв.м (2556.55 лв./кв.м) Двустаен апартамент 70 кв.м Тухла 2012 г. 1 етаж Първи жилищен Етара 1, жилището се състои от хол с кухненска част, спалня, баня, тераса. Такса 12е, паркоместа. Комплексът предлага следните услуги: голям басейн за възрастни с детска секция, добре поддържана о..

Панорама море, 40 кв.м. Тераса.

Имоти - Продажби » Апартаменти   Свети Влас, област Бургас
Цена: 112 000 € (219 052.96 лв.) 772.41 €/кв.м (1510.70 лв./кв.м) Двустаен апартамент 145 кв.м Тухла 2012 г. 5 етаж Последен етаж Много просторен апартамент на втора линия море. На метри от плажа. Целогодишен комплекс с голям басейн, охрана, озеленяване, Акт 16, битов ток. ✅Пишете ни и на Viber и Whatsapp, видеоогледи. ✅Оф..

Топ първа линия.

Имоти - Продажби » Апартаменти   Несебър, област Бургас
Цена: 71 000 € (138 863.93 лв.) 1775 €/кв.м (3471.60 лв./кв.м) Едностаен апартамент 40 кв.м Тухла 2010 г. 1 етаж Партер Актуално. Студио, топ първа линия. Дневна с кухненски бокс, баня, тераса. Такса поддръжка 6е/кв.м./годишно. ✅Пишете ни и на Viber и Whatsapp, видеоогледи. ✅Оформление на всички документи -разл..

Етъра 1, първа линия море!

Имоти - Продажби » Апартаменти   Свети Влас, област Бургас
Цена: 87 000 € (170 157.20 лв.) 1338.46 €/кв.м (2617.80 лв./кв.м) Двустаен апартамент 65 кв.м Тухла 2012 г. 1 етаж Първи жилищен Предлагаме за продажба просторен и поддържан двустаен апартамент, разположен на висок първи етаж, на първа линия море, точно до самия плаж в модерен затворен и охраняем комплекс. Територията е благоус..

Обзаведен тристаен апартамент.

Цена: 66 500 € (130 062.70 лв.) 992.54 €/кв.м (1941.23 лв./кв.м) Тристаен апартамент 67 кв.м Тухла 2012 г. 1 етаж Непоследен Ремонтирано жилище, готово за нанасяне или отдаване под наем. Целогодишен утвърден комплекс Съни Дей 6. Басейни, охрана, озеленяване, паркинг.

Гледка море. Милениум, двустаен.

Цена: 127 000 € (248 390.40 лв.) 2081.97 €/кв.м (4071.97 лв./кв.м) Двустаен апартамент 61 кв.м Тухла 2012 г. Непоследен Предлагаме за продажба стилен апартамент в престижния комплекс Милениум 1, разположен в гр. Свети Влас. Жилището е с обща площ от 61 кв.м и е с южно изложение, което осигурява много светлина през ..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече