back to top

101 обяви - страница 2 от 4

Продава парцел в гр. Черноморец

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Дарадани, Черноморец, област Бургас
Цена: 63 911.49 € (125 000 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Продажба 6391 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 676, Предлага парцел в гр. Черноморец до бензиностанцията, подходящ за жилищно и промишлено строителство! Огледи с предварително уговорен ден и час!

Продава къща в топ центъра на град Брацигово

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Топ център, Брацигово, област Пазарджик
Цена: 52 000 € (101 703.16 лв.) Двуетажна къща 158 кв.м РЗП 440 кв.м двор АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 818, Къща в топ центъра на град Брацигово, 158 кв.м рзп, 440 кв.м двор, плоча и гредоред, дограмата е сменена, покрива претърсван. Нов wc с баня!

Продава УПИ за промишлено строителство

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   главен път, Пещера, област Пазарджик
Цена: 45 789.92 € (89 557.30 лв.) 9.77 €/кв.м (19.10 лв./кв.м) Продажба 4687 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 305, УПИ за промишлено строителство, лице над 50 метра! ПУП, дърводелски цех, ток и вода 800 метра! Огледи с предварително уговоре ден и час!

Продава многостаен център гр. Пещера

Имоти - Продажби » Апартаменти   Център, Пещера, област Пазарджик
Цена: 158 000 € (309 021.14 лв.) 1128.57 €/кв.м (2207.30 лв./кв.м) Многостаен апартамент 140 кв.м Тухла 1985 г. 2 етаж Непоследен АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 867. Продава четиристаен апартаментна 2 ри етаж в град Пещера, център 93 кв.м без терасите и общите части, гараж, изба, таван, отопление газ! След ремонт, готов за живе..

Отдава под наем офиси в гр. Пловдив

Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Център, Пловдив, област Пловдив
Месечен наем: 570 € (1114.82 лв.) 6.48 €/кв.м (12.67 лв./кв.м) Офис, Салон за красота, Друго 88 кв.м Междинен етаж АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 869, Отдава под наем офиси в топ центъра на град Пловдив, офисите са от 3 ти до 5 ти етаж: 3 ти етаж офис 2, 88 кв.м с тераса Перфектна гледка, отопление климатик,wc са..

Продава многостаен в град Пещера

Цена: 115 000 € (224 920.45 лв.) 958.33 €/кв.м (1874.34 лв./кв.м) Многостаен апартамент 120 кв.м Тухла 1980 г. 3 етаж Непоследен АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 865, Продава многостаен апартамент в град Пещера, център (пазар), площ 120 кв.м с терасите, ет 3, общо 5 стай с изба таван гараж! Огледи с предварително уговорен ден ..

Продава етаж от къща в гр. Пещера

Имоти - Продажби » Апартаменти   Падарница, Пещера, област Пазарджик
Цена: 115 000 € (224 920.45 лв.) 718.75 €/кв.м (1405.75 лв./кв.м) Многостаен апартамент 160 кв.м Тухла 1980 г. 2 етаж Последен етаж АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 874, Продава многостаен, етаж от Къща в гр Пещера, кв падарница, 5 стай, три тераси, изба, таван ид. ч от дворно место! Чиста площ без тераси изба и таван 120 кв.м, в..

Продава производствена база със жилищен етаж гр. Пещера

Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти   Пещера, област Пазарджик
Цена: 400 000 € (782 332 лв.) 800 €/кв.м (1564.66 лв./кв.м) Промишлено помещение 500 кв.м АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 762, Продава в гр. Пещера, производствена база със жилищен етаж обособен като два тристайни апартамента и избено помещение, сградата е масивно строителство (ново), пост..

Продава парцел с разрешение и проект в гр. Пещера

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Изгрев, Пещера, област Пазарджик
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.) 135.14 €/кв.м (264.30 лв./кв.м) Продажба 333 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Водопровод АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 138, Продава парцел урегулиран с проект и разрешение за къща на два етажа със магазин, упи то е със големина от 333 кв.м и лице на асфалтирана улица от 30 метра!

Продава къща в град Пещера

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Център, Пещера, област Пазарджик
Цена: 95 000 € (185 803.85 лв.) Двуетажна къща 200 кв.м РЗП 250 кв.м двор АПОЛОН ИМОТИ 859, Продава се къща в гр. Пещера - на 150 м от центъра! Разпределение: Изба - подходяща за механа, състояща се от две помещения с обща площ 75 кв.м Първи жилищен етаж - три стаи, баня и ..

Продава вила на лет. Свети Константин

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Летовище Свети Константин, Пещера, област Пазарджик
Цена: 33 000 € (64 542.40 лв.) Едноетажна къща 35 кв.м РЗП 100 кв.м двор АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 827, Продава вила на Летовище Свети Константин, курорта се намира на 50 км от град Пловдив, на 20 от Пазарджик, на 16 от град Пещера и на 5 км от язовир Батак, вилата е..

Продава парцел яз. Батак

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Мангърова къшла, язовир Батак, област Пазарджик
Вид сделка: Продажба 1120 кв.м Пред регулация Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 733, Продава парцел с изтекла регулация, местност мангърова къшла, 1120 кв.м с лице на асфалтирана улица! Трябва да се подадат документи за нова регулация, процедурат..

Продава парцел гр. Пазарджик с/у картинг пистата

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Промишлена Зона, Пазарджик, област Пазарджик
Цена: 15 500 € (30 315.37 лв.) 10.33 €/кв.м (20.20 лв./кв.м) Продажба 1500 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 841 Продава парцел в момента земеделска земя в гр. Пазарджик с площ 1500 кв.м по пътя за Драгор, с/у картинг пистата!!! Огледи с предварително уговорен ден и час!!!

Продава парцел язовир Батак панорама!

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   м.Куилето, язовир Батак, област Пазарджик
Цена: 523 120 € (1 023 133.80 лв.) 13 €/кв.м (25.43 лв./кв.м) Продажба 40240 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 886 Продава земеделска земя на язовир Батак м. Куилето, 40240 кв.м, панорамна гледка 3 та линия! Подходяща за къмпинг, каравани, спортни атракций! Огледи с предварителн..

Продава парцел гр. Чепеларе

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Чепеларе, област Смолян
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.) 34.62 €/кв.м (67.70 лв./кв.м) Продажба 1300 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИНПредлага имот с ИД 574, Урегулиран поземлен имот до бъдещия лифт до спортното у-ще 1,3 дка. х 35евро/кв.м(КИНТ 1.2 H=10,5. Огледи с предварително уговорен ден и час!

Продава парцел в с. Александрово на 14 км от Слънчев Бряг

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Александрово, област Бургас
Цена: 31 000 € (60 630.73 лв.) 3.58 €/кв.м (7 лв./кв.м) Продажба 8671 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 832, Урегулиран поземлен имот в с. Александрово, близко до язовир Порой и на 14 км от Слънчев Бряг. Имотът е подходящ за инвестиция, промишлено строителство или какъвто..

Продава къща на 15 мин от Слънчев Бряг

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Порой, област Бургас
Цена: 62 000 € (121 261.46 лв.) Двуетажна къща 150 кв.м РЗП 800 кв.м двор АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 790, Предлага къща на два етажа със голям двор 800 кв.м и веранда в с. Порой, на 15мин до море к.к Слънчев Бряг, 3км до язовир, 30мин летище Пред гората на тихо и споко..

Продава парцел в гр. Черноморец първа линия вода

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Митков мост, Черноморец, област Бургас
Цена: 204 000 € (398 989.32 лв.) 120 €/кв.м (234.70 лв./кв.м) Продажба 1700 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 759, Продава парцел (земделска земя с право на регулация Имаме извадено становище, позволяват вилно застрояване, първа линия ). Имотът е разедел с договор за реално пол..

Продава парцел гр. Черноморец

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Къмпинг черноморец, Черноморец, област Бургас
Цена: 35 153 € (68 753.30 лв.) 50 €/кв.м (97.80 лв./кв.м) Продажба 703 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 675, земеделска земя кат.4 местност акладни (близо до къмпинг черноморец) имота е в процес на регулация! Огледи всеки ден с предварително уговорен ден и час!

Продава промишлвн имот в град Поморие

Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти   Поморие, област Бургас
Цена: 55 000 € (107 570.65 лв.) 1410.26 €/кв.м (2758.22 лв./кв.м) Промишлено помещение 39 кв.м АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 842, Продава стопански постройки с площ от 22 и 17 кв.м, едното е само петно вече в град Поморие построени в упи от 187 кв.м, намират се срещу винзавод поморие! Оглед..

Продава парцели в с. Марково

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Марково, област Пловдив
Цена: 55 700 € (108 939.73 лв.) 109.22 €/кв.м (213.60 лв./кв.м) Продажба 510 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД870, Парцели с невероятна панорама към град Пловдив. В близост до комплекс Вита Нова и много нови и красиви къщи. Квадратура от 506 до 558 кв.м. Водата е на сонда. Хубав..

Продава парцел първа линия главен път Ахелой -Несебър

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Главен път Ахелой -Несебър, Равда, област Бургас
Цена: 296 150 € (579 219.05 лв.) 50 €/кв.м (97.80 лв./кв.м) Продажба 5923 кв.м Пред регулация Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 781, Парцел във триъгълна форма, първа линия на главният път ахелой несебър, в землището на с. Равда! Разполагаме и със друг парцел на главният път с големина 1.3 дка..

Отдава под наем помещения Слънчев Бряг

Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Плаж кики Бийч, Слънчев бряг, област Бургас
Месечен наем: 80 € (156.47 лв.) 8 €/кв.м (15.65 лв./кв.м) Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота 10 кв.м Партер Отдава под наем помещения подходящи за склад, офис, магазин! Първо помещение 9 кв.м и второ 18 кв.м! Наемът е за месец за малкото и се плаща еднократно за цялата година!

Продава парцел главен път Ахелой-Несебъе

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Главен път, Равда, област Бургас
Цена: 68 000 € (132 996.44 лв.) 50 €/кв.м (97.80 лв./кв.м) Продажба 1360 кв.м Пред регулация Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 781, Парцел във триъгълна форма, първа линия на главният път ахелой несебър, в землището на с. Равда! Разполагаме и със друг парцел на главният път с голвмина 6 дка! ..

Отдава под наем парцел гр. Ямбол

Имоти - Наеми » Парцели, Терени под наем   Промишлена зона Запад, Ямбол, област Ямбол
Наем/Аренда: 76.69 € (150 лв.) 0.15 €/кв.м (0.30 лв./кв.м) Парцел 514 кв.м АПОЛОН ИМОТИ Предлага УПИ /парцел /,514, кв.м подходящ за всякаква дейност / намиращ се в гр. Ямбол, също може договорка и за поставяне на преместваем обект, каравана, фургон, сглобяеми къща, сервиз, ..

Продава втаж от къща в гр. Пещера

Цена: 102 258.38 € (200 000 лв.) Едноетажна къща 159 кв.м РЗП 295 кв.м двор АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот а ИД 805, Продава етаж от къща площ от 109 кв.м в гр. Пещера със 1/2 ид. ч от приземен етаж с площ 109 кв.м и 1/2 идеална част от дворно место със 590 кв.м площ! Имотът се..

Продава къщи в затворен комплекс с. Кошарица

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Кошарица, област Бургас
Цена: 221 600 € (433 411.93 лв.) Двуетажна къща 138 кв.м РЗП 140 кв.м двор АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот а ИД 750 ВИЛНО СЕЛИЩЕ „ЧЕРЕШОВА ГРАДИНА” Вилното селище представлява затворен коплекс от 22 еднофамилни къщи и хотел, с магазин за сувенири, ресторант и механа. Ок..

Сглобяеми къщи на топ цени!!!

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Център, Пловдив, област Пловдив
Цена: 36 750 € (71 876.75 лв.) Едноетажна къща 105 кв.м РЗП 120 кв.м двор Къщите ни представляват най-бързите и лесни за сглобяване и експлоатация. Материалите, които използваме са напълно безопасни и имат срок на служба минимум 50 години. Могат да се добавят и използват и ..

Продава търговски обект в гр. Пещера

Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Център, Пещера, област Пазарджик
Цена: 72 500 € (141 797.68 лв.) 1812.50 €/кв.м (3544.94 лв./кв.м) Магазин, Офис, Кабинет 40 кв.м Партер Тухла Готов (завършен) АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 792, Продава търговско помещение в топ центъра на град Пещера, помещението в на партерно ниво с площ от 40 кв.м със самостоятелен санитарен възел!

Продава къща в с. Радилово с голям двор

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Радилово, област Пазарджик
Цена: 42 000 € (82 144.86 лв.) Едноетажна къща 100 кв.м РЗП 1231 кв.м двор АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 873, Продава къща в с. Радилово на 15 км от град Пазарджик и 3 км от град Пещера! Къщата е построена в парцел от 1231 кв.м, Къща зп 47 кв.м, лятна кухня 29 кв.м и стопа..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече