back to top
Наши предложения
86 000 € (168 201.38 лв.)преди 8 дни
Продава четиристаен с гараж в гр. Пещера Многостаен апартамент 120 кв.м Тухла 1980 г. 4 етаж Непоследен | Апартаменти | Център Пещера

Продава четиристаен с гараж в гр. ПещераЦентър, Пещера

122 710.05 € (240 000 лв.)вчера
Продава къща в гр. Брацигово Четириетажна и по-голяма 428 кв.м РЗП 500 кв.м двор | Къщи, Вили | Център Брацигово

Продава къща в гр. БрациговоЦентър, Брацигово

101 616 € (198 743.62 лв.)от днес
no image

Продава имот на яз. БатакАраблаците, язовир Батак

90 000 € (176 024.70 лв.)преди 7 дни
Продава магазин в гр. Пещера Магазин Офис Кабинет Салон за красота 150 кв.м Партер Тухла Готов (завършен) | Магазини, Офиси, Кабинети, Салони | Център Пещера

Продава магазин в гр. ПещераЦентър, Пещера

221 600 € (433 411.93 лв.)преди 5 дни
Продава къщи в затворен комплекс с. Кошарица Двуетажна къща 138 кв.м РЗП 140 кв.м двор | Къщи, Вили | Кошарица

Продава къщи в затворен комплекс с. КошарицаКошарица

2556.46 € (5000 лв.)преди 8 дни
цех за сушени плодове и биопродукти Промишлено помещение 1100 кв.м | Складове, промишлени и стопански имоти под наем | Бата

цех за сушени плодове и биопродуктиБата

36 750 € (71 876.75 лв.)преди 5 дни
Сглобяеми къщи на топ цени!!! Едноетажна къща 105 кв.м РЗП 120 кв.м двор | Къщи, Вили | Център Пловдив

Сглобяеми къщи на топ цени!!!Център, Пловдив

Връзка с нас
Контакти
https://web.facebook.com/apolonrealestates
За нас
Основните дейности и услуги,които предлагаме са:
-Посреднически услуги при сделки с недвижими имоти и строителни дейности!
При неотдаден под наем имот
-Преглед на док ументи за собственост и консултация за необходимите документи за сделка
-Изготвяне на декларации,заявления,молби и други.
-Изготвяне на предварителен договор за покупко продажба или договор за наем
Представляване с изрично пълномощно на продавач/купувач/клиент ,за вадане на необходими докукемнти ,Данъчни служби,Агенция по геодезия,картография и кадастър,НАП и други !
Комисионна минимална 1000 евро за имоти под 10000 евро договорка !
Ремонтни дейности с препоръчани от нас фирми !
Съдействие и подпомагане за започване на работа лиценз №2785 !
Кредитиране :ипотечни,потребителски,лизинг !
Рекламна дейност:банери,статий,популяризиране на фирми !
За повече въпроси и цени за услугите,по телефон или на лично !
 
101 обяви

Продава старинно имение в гр. Батак

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Център, Батак, област Пазарджик
Цена: 100 000 € (195 583 лв.) Двуетажна къща 500 кв.м РЗП 200 кв.м двор АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 482 Продава старинна къща (имение) в гр. Батак, къщата е над 130 годишна (паметник на културата ), състои се от три къщи, подходяща е за частно имение, хотел, къща за г..

Продава парцел к.к Пампорово

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Пампорово, област Смолян
Цена: 180 000 € (352 049.40 лв.) 50 €/кв.м (97.80 лв./кв.м) Продажба 3600 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 575, Урегулиран поземлен имот в к.к Пампорово, до к-с Замъка! Огледи с предварително уговорен ден и час!

Дава под наем студио к.к Слънчев бряг/нощувки слънчев Бряг/Почивка на море

Туризъм, нощувки » Нощувки   map icon Слънчев бряг, област Бургас
Цена за нощувка: 30.68 € (60 лв.) Апартамент за нощувки Слънчев бряг На море, Южно черноморие 2 места Басейн, Детски кът Отдава под наем студио в затворен комплекс 5 басейна, голф игрище, футболно игрище, баскетболно, тенис на корд, външен фитнес, комплексът се намира на 3 км от Слънчев бряг, има вътрешно такси, маршрут..

Продава земеделка зема м-т Цигов Чарк

Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора   местност ПУЩЕК, язовир Батак, област Пазарджик
Цена на имота: 101 764.98 € (199 035 лв.) 23.01 €/кв.м (45 лв./кв.м) Земеделска земя 4423 кв.м седма категория АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 396, имот в местност ”ПУЩЕК’’ 4423 кв/м, асвалтов път, гледка към язовира, подходящ за вила, комлекс, хотел, еко селище! Огледи със предварително уговорен ден и час!!..

Продава имот на яз. Батак

Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора   Араблаците, язовир Батак, област Пазарджик
Цена на имота: 101 616 € (198 743.62 лв.) 12 €/кв.м (23.47 лв./кв.м) Пасище 8468 кв.м осма категория АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 747, Продава земеделска земя на язовир Батак 8468 кв.м до водата, местност Араблаците! Цена 12 евро кв.м! Огледи с предварително уговорен ден и час!

Продава хотел (пансион) с. Левски област Пазарджик

Имоти - Продажби » Хотели, Мотели   Левски, област Пазарджик
Цена: 76 577 € (149 771.60 лв.) 109.40 €/кв.м (213.96 лв./кв.м) Хотел 700 кв.м Не е категоризиран 32 легла В строеж Тухла АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 695, Продава хотел(пансион) в с. Левски, със застроена площ 288 кв.м и рзп близо 700 кв.м рзп парцелът е 1000 кв.м, Разпределвнивтоне по 8 студиа на етаж, разполага със..

Продава парцел в с. Логодаж област Благоевград

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Логодаж, област Благоевград
Цена: 12 782.30 € (25 000 лв.) 3.20 €/кв.м (6.25 лв./кв.м) Продажба 4000 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 853 Продава ПИ с идентификатор 68792.211.44 с. Логодаж местност Андъка целият с площ от 4000 кв.м! Към момента земеделска земя! Огледи с предварително уговорен ден и ..

Продава парцел в гр. Благоевград

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Грамада, Благоевград, област Благоевград
Цена: 57 815 € (113 076.30 лв.) 155 €/кв.м (303.15 лв./кв.м) Продажба 373 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Водопровод АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 852 Продава урегулиран поземлен имот с площ от 373 кв.м в град Благоевград местност руджиев андък! Ниско застрояване до 10 м. Ж. К зорница до университета, лице асфалт!

Продава къща в с. Габрово област Благоевград

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Габрово, област Благоевград
Цена: 20 000 € (39 116.60 лв.) Двуетажна къща 102 кв.м РЗП 1000 кв.м двор АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 857, Местоположение: с. Габрово, общ. Благоевград Имот: стара къща Площ на къщата: 51 м² РЗП 102 Дворно място: 1 декар (1 000 м²) Огледи с предварително угов..

Продава къща в с. Равногор

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Равногор, област Пазарджик
Цена: 63 000 € (123 217.30 лв.) Двуетажна къща 234 кв.м РЗП 700 кв.м двор АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 866, Продава къща в с. Равногор, в началото на селото панорамна гледка, двуетажна с рзп 234 кв.м, двор 700 кв.м и две стопански постройки! За ремонт е! Огледи с пре..

Отдава под наем парцел с. Мандра, Гърция Панорама море

Имоти - Наеми » Парцели, Терени под наем   map icon с.Мандра плаж натура, Гърция (GR), област Други държави
Наем/Аренда: 250 € (488.96 лв.) 0.13 €/кв.м (0.24 лв./кв.м) Земеделска 2000 кв.м Отдава под наем парцел 1 дка, с. Мандра лице на чакълиран път (вилната зона) панорама море! Подходящо за къмпинг, каравани, фургони и т.н.! Както и за земеделска дейност! Разстояние до море по п..

Продава автентична къща в гр. Батак

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Батак, област Пазарджик
Цена: 20 000 € (39 116.60 лв.) Двуетажна къща 120 кв.м РЗП 200 кв.м двор АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД881 Продава автентична къща в гр. Батак, едноетажна с зп 60 и 120 кв.м рзп, двор 200 кв.м! Къщата е близко до центъра и подходяща за реставрация (къща за гости). О..

Продава луксозен тристаен в к.к Слънчев Бряг

Имоти - Продажби » Апартаменти   Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 120 153.59 € (235 000 лв.) 1365.38 €/кв.м (2670.45 лв./кв.м) Тристаен апартамент 88 кв.м Тухла 2015 г. 2 етаж Непоследен АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 646А, Луксозен тристаен апартамент в Апарт-Хотел & Спа ”Диамант Резиденс”, разполагаме и със двустайни във същият комплекс! Имаме апартаменти и във други комплекси!..

Продава гори в с. Сбор

Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора   Сбор, област Пазарджик
Цена на имота: 26 590 € (52 005.52 лв.) 699.74 €/кв.м (1368.57 лв./кв.м) Гора 38 кв.м шеста категория АПОЛОН ИМОТИ, Предлага имот с ИД 592, Продава 37.5 дка гори в землището на село Сбор, 25 дка широколистни и 12.5 иглолистни! Огледи с предварително уговорен ден и час!!!

Продава парцел гр. Смолян к.к. Пампорово

Цена: 80 925 € (158 275.54 лв.) 50.02 €/кв.м (97.82 лв./кв.м) Продажба 1618 кв.м Пред регулация Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ ИД773, Предлага имот с ИД Продава 1/2 ид. ч от 3237 кв.м с опция за закупуване на целият имот гр. Смолян местност Караманджа, ливада кат. на земята осма! Имотът се намира в близост до к.к..

Продава земеделска земя м-т Цигов Чарк

Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора   местност ПРАВИЯР ПЪТ, язовир Батак, област Пазарджик
Цена на имота: 66 815.62 € (130 680 лв.) 23.01 €/кв.м (45 лв./кв.м) Земеделска земя 2904 кв.м седма категория АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 395, имот в местност ”ПРАВИЯТ ПЪТ’’, асвалтов път, гледка към язовира, подходящ за вила, комлекс, хотел, еко селище! Огледи със предварително уговорен ден и час!!!

Продава парцел в гр. Плоедив кв. Прослав

Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора   Прослав, Пловдив, област Пловдив
Цена на имота: 170 800 € (334 055.76 лв.) 35.14 €/кв.м (68.74 лв./кв.м) Земеделска земя 4860 кв.м трета категория АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 788, Парцел в гр. Пловдив кв. Прослав, много подходящ за пуп и строителство! В момента земеделска земя! Огледи с предварително уговорен ден и час!

Продава сграда с. Козарско

Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти   Козарско, област Пазарджик
Цена: 20 451.68 € (40 000 лв.) 42 €/кв.м (82.14 лв./кв.м) Промишлено помещение 487 кв.м АПОЛОН ИМОТИ Продава имот с ИД393 Селскостопанска сграда, в с. Козарско 487 кв/м. Огледи всеки ден със предварително уговорен ден и час!

Продава къща в гр. Брацигово

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Център, Брацигово, област Пазарджик
Цена: 122 710.05 € (240 000 лв.) Четириетажна и по-голяма 428 кв.м РЗП 500 кв.м двор АПОЛОН ИМОТИ ПРЕДЛАГА ИМЛТ С ИД741, къща в гр. Брацигово, близо до центъра с общо рзп 428 кв.м. построена върху упи от 500 кв.м! Къщата е за довършителни работи! Огледи с предварително уговорен ден и ..

Отдава под наем офис в топ центъра на град Пещера

Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Топ център, Пещера, област Пазарджик
Месечен наем: 178.95 € (350 лв.) 2.29 €/кв.м (4.50 лв./кв.м) Офис, Кабинет, Салон за красота, Място в салон за красота 78 кв.м Първи етаж АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 756, Отдава под наем офис в топ центъра на град Пещера, офисът е на 1 ви жилищен етаж със голвмина от 78 кв.м! Офисът е оборудван със диван, две маси и два офис стола! ..

Продава самостоятелни къщи /вили/ в к.к Цигов Чарк

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Цигов Чарк, Батак, област Пазарджик
Цена: 320 000 € (625 865.60 лв.) Триетажна къща 365 кв.м РЗП 800 кв.м двор АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 694, Новостроящи се вили в к.к Цигов Чарк, прекрасна панорама към язовира, вилите са триетажни, като третият етаж е със скосен! Всяка една вила има смаоатоятвлно двор..

Продава парцели първа линия язовир Батак

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Божанова къшла, язовир Батак, област Пазарджик
Цена: 31 000 € (60 630.73 лв.) 56.36 €/кв.м (110.24 лв./кв.м) Продажба 550 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Водопровод АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 862. Продава парцели язовир Батак, панорамна гледка към язовира, първа линия вода, местност Божанова къшла, площ ото 500 кв.м! Вода в имота! Ограда!!!

Продава парцел на язовир Батак

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Влашка могила, Батак, област Пазарджик
Цена: 26 320 € (51 477.45 лв.) 19.95 €/кв.м (39.03 лв./кв.м) Продажба 1319 кв.м Пред регулация Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД809, Парцел, земделска земя с право на регулация, в местността” Влашка Могила ”, панорамна гледка към язовира! Огледи с предварително уговорен ден и час!

Продава парцел главен път Батак -Доспат

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Главен път Батак -Доспат, Батак, област Пазарджик
Цена: 29 070 € (56 855.98 лв.) 17 €/кв.м (33.25 лв./кв.м) Продажба 1710 кв.м Пред регулация Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 809, Продава парцел земделска земя с право на регулация на главен път Батак -Доспат, местност ”Друма”! Огледи с предварително уговорен ден и час!

Продава парцел гр. Бургас, Димчево

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Димчево, област Бургас
Цена: 50 000 € (97 791.50 лв.) 5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м) Продажба 10000 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 712, Продава парцел в с. Димчево, към момента земеделска земя с квадратура от 10000 кв.м! Огледи с предварително уговорен ден и час! Възможна договорка за цената!

Продава затворен комплекс яз. Батак

Имоти - Продажби » Хотели, Мотели   Еньов Камък, язовир Батак, област Пазарджик
Цена: 300 000 € (586 749 лв.) 1875 €/кв.м (3667.18 лв./кв.м) Мотел 160 кв.м 2 звезди 10 легла Готов (завършен) ЕПК/ПК АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 729, Продава бизнес, земя, сгради на брега на язовир Батак, земята е със квадратура от 1000 кв.м, сградите са, къща състояща се от 2 двустайни апартамента с обща площ о..

Продава етаж от къща със половин таван гр. Пещера

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Пещера, област Пазарджик
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.) Етаж от къща 150 кв.м РЗП 200 кв.м двор АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 817, Продава етаж от къща в гр Пещера, със самостоятелен вход, 2 ри етаж, улица панорама, етажът е след основен ремонт с площ 96 кв.м и 1/2 ид. ч от таванът. Имотът е с..

Продава парцел язовир Батак

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   Костандовски залив, язовир Батак, област Пазарджик
Цена: 80 000 € (156 466.40 лв.) 16 €/кв.м (31.30 лв./кв.м) Продажба 5000 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 725, Продава земеделска земя на язовир Батак, местност Костандовски залив, подходяща за къмпинг до горичка, имота е с площ от 5000 кв.м! Огледи с предварително уговор..

Продава два апартамента с гараж в град Панагюрище

Имоти - Продажби » Апартаменти   Широк център, Панагюрище, област Пазарджик
Цена: 90 000 € (176 024.70 лв.) 762.71 €/кв.м (1491.73 лв./кв.м) Тристаен апартамент 118 кв.м Тухла 1970 г. 1 етаж Партер АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД Продава два апартамента с гараж и двор в град Панагюрище, единият на полуприземен етаж с квадратура 55 кв.м и вторият на 1 ви етаж с квадрстура 63 кв.м и тераса. Двата ..

Продава парцел гр. Пловдив, Асеновградско

Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора   map icon Индустриална зона - Юг, Пловдив, област Пловдив
Цена на имота: 75 000 € (146 687.25 лв.) 50 €/кв.м (97.80 лв./кв.м) Земеделска земя 1500 кв.м пета категория АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 764, Продава на асеновградско шосе, 1500 кв.м от 4506 кв.м, втора линия до магазин новомес! Огледи с предварително уговорен ден и час!
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
"Сайт в alo.bg" на APOLON REAL ESTATES ( apolon-imoti )

Направи си сам "Сайт в alo.bg"
Да
Не
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече