112 обяви
Дава под Наем самостоятелна стая на 100 метра от спирката на х-л Плиска
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Изток, София, област София
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.)
15 €/кв.м (29.34 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
20 кв.м
Обзаведен
Партер
ТОКУ ЩО ремонтиран и обзаведен с всичко необходимо, в непосредствена близост до ’BILLA’ на Цариградско шосе (бивше кино Изток). На 100 метра от спирката на х-л Плиска.
Имотът се намира на сутерене..
Дава под Наем 3-СТАЕН в близост до метростанция
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Младост 1, София, област София
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.)
7.37 €/кв.м (14.40 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
95 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ТОКУ ЩО ОСВЕЖЕН и ОБЗАВЕДЕН ап. с две спални, в панелен блок от 1989 г. с отлично поддържан, заключващ се вход, в близост до ПОСОЛСТВАТА и МЕТРОСТАНЦИЯ. Етаж 4 от 8, асансьор. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: 94,52 кв...
Дава под Наем 3-СТАЕН до пл. Руски паметник на бул. Скобелев
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Център, София, област София
Месечен наем: 950 € (1858.04 лв.)
8.80 €/кв.м (17.20 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
108 кв.м
Необзаведен
Непоследен етаж
НЕОБЗАВЕДЕН, ПРОСТОРЕН и СЛЪНЧЕВ имот, до пл. Руски паметник, на спирка на тролей, до спирка на трамвай, в представителна тухлена кооперация от 50-те г. с отлично поддържан, заключващ се вход; чудесна..
Дава под наем 2-СТАЕН до метростанция Патриарх Евтимий
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.)
10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
ФУНКЦИОНАЛЕН и ПРАКТИЧЕН, ОБЗАВЕДЕН и ОБОРУДВАН ДВУДСТАЕН АПАРТАМЕНТ тип мезонет на ТОП място в СТАРИЯ ЦЕНТЪР, първа линия до метростанция Патриарх Евтимий, втора линия до метростанция св. Кл. Охридск..
Дава под Наем 3-СТАЕН до бул. Панчо Владигеров
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Люлин 8, София, област София
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.)
6.52 €/кв.м (12.76 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
115 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ЛУКСОЗЕН, ПРОСТОРЕН и КОМФОРТЕН тристаен апартамент на етаж втори жилищен /първи над офиси/ от четири в нова модерна тухлена сграда от 2017 год. На 5 /ПЕТ минути /ок.180 метра пешеходно разстояние до ..
Дава под Наем 3-СТАЕН до бул. Симеоновско шосе
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Симеоново, София, област София
Месечен наем: 1760 € (3442.26 лв.)
12.14 €/кв.м (23.74 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
145 кв.м
Необзаведен
Първи жилищен
ФУНКЦИОНАЛЕН и ПРАКТИЧЕН ГОЛЯМ ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ/ ОФИС в БУТИКОВА ЖИЛИЩНА ТУХЛЕНА СГРАДА, в горната част на кв. СИМЕОНОВО, в близост до бул. Симеоновско шосе; спокойствие, тишина и зеленина; до СПИР..
Дава под Наем КЪЩА до бул. Симеоновско шосе
Имоти - Наеми » Къщи под наем Симеоново, София, област София
Месечен наем: 7900 € (15 451.06 лв.)
13.17 €/кв.м (25.75 лв./кв.м)
Четириетажна и по-голяма
600 кв.м
Необзаведена
ПРЕДСТАВИТЕЛНА и ЛУКСОЗНА БУТИКОВА ЖИЛИЩНА ТУХЛЕНА СГРАДА на три етажа и партер, лукс асансьор, горната част на кв. СИМЕОНОВО в близост до бул. Симеоновско шосе; спокойствие, тишина и зеленина; собств..
Дава под Наем 3-СТАЕН до метростанция Ж. КЮРИ
Месечен наем: 1200 € (2347 лв.)
10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
120 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ЛУКСОЗЕН и НЕПРЕХОДЕН, ОБЗАВЕДЕН и ОБОРУДВАН ТРИРИСТАЕН АПАРАТАМЕН /ДВЕ СПАЛНИ/, в ЛУКС КВАРТАЛ ИЗТОК, луксозна нова тухлена сграда, първа линия до метростанция Ж. КЮРИ, до СПИРКИ на автобуси: 67, 413..
Дава под Наем 2-СТАЕН в Дианабад
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Дианабад, София, област София
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.)
12 €/кв.м (23.47 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
50 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
НЕПРЕХОДЕН, ОБЗАВЕДЕН 2-стаен апартамент на етаж 2 (1НП) от 8 с асаньор в тухлена сграда от 2018 година в квартал Дианабад, в близост до бензиностанция, магазини и спирка на градски транспорт. РАЗПРЕД..
Дава под Наем 4-СТАЕН до бул. Симеоновско шосе
Месечен наем: 2350 € (4596.20 лв.)
10.68 €/кв.м (20.90 лв./кв.м)
Многостаен апартамент под наем
220 кв.м
Необзаведен
Последен етаж
ФУНКЦИОНАЛЕН и ПРАКТИЧЕН ГОЛЯМ ЧЕТИСТАЕН АПАРТАМЕНТ/ ОФИС в БУТИКОВА ЖИЛИЩНА ТУХЛЕНА СГРАДА на етаж трети над партер/ етаж четвърти реален мансарден, с асансьор, в горната част на кв. СИМЕОНОВО, в бли..
Дава под Наем 3-СТАЕН до бул. Симеоновско шосе
Месечен наем: 2190 € (4283.27 лв.)
11.53 €/кв.м (22.54 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
190 кв.м
Необзаведен
Непоследен етаж
ФУНКЦИОНАЛЕН и ПРАКТИЧЕН ГОЛЯМ ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ/ ОФИС в БУТИКОВА ЖИЛИЩНА ТУХЛЕНА СГРАДА на етаж втори над партер/ трети реален, в горната част на кв. СИМЕОНОВО, в близост до бул. Симеоновско шосе; ..
Дава под Наем 2-СТАЕН до бул. Симеоновско шосе
Месечен наем: 1160 € (2268.76 лв.)
13.18 €/кв.м (25.78 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
88 кв.м
Необзаведен
Непоследен етаж
ФУНКЦИОНАЛЕН и ПРАКТИЧЕН ГОЛЯМ ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ/ ОФИС в БУТИКОВА ЖИЛИЩНА ТУХЛЕНА СГРАДА, в горната част на кв. СИМЕОНОВО, в близост до бул. Симеоновско шосе; спокойствие, тишина и зеленина; до СПИР..
НАЕМАМ апартамент в тихите преки в центъра на София!
Имоти - Наеми » Търси под наем София, област София
Цена до: 850 € (1662.46 лв.)
Жилище
Търси се апартамент около Съдебната палата: от НДК, преките на бул. Витоша, до Тодор Александров!
Ако отдавате или продавате имот и желаете БЕЗПЛАТНА професионална консултация, свържете се с нас!
НАЕМАМ апартамент, може и необзаведен в района на СУ!
Имоти - Наеми » Търси под наем София, област София
Цена до: 700 € (1369.08 лв.)
Жилище
Търсе се апартамент около Софийския Университет, бул. Васил Левски, бул. Янко Сакъзов, бул. Хр. и Евл. Георгиеви, бул. Цар Освободител и Докторски паметник!
Ако отдавате или продавате имот и желае..
Дава под Наем ОФИС на бул. Скобелев до пл. Руски паметник
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Център, София, област София
Месечен наем: 950 € (1858.04 лв.)
8.80 €/кв.м (17.20 лв./кв.м)
Офис
108 кв.м
Втори етаж
ПРОСТОРЕН и СЛЪНЧЕВ офис, до пл. Руски паметник, на спирка на тролей, до спирка на трамвай, в представителна тухлена кооперация от 50-те г. с отлично поддържан, заключващ се вход; чудесна фасада, обли..
НАЕМАМ обзаведено жилище в близост до метростанция!
Имоти - Наеми » Търси под наем София, област София
Цена до: 650 € (1271.30 лв.)
Жилище
Търси се под наем обзаведено жилище около метростанция!
Дава под Наем парцел на бул. БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ подходящо за паркинг
Имоти - Наеми » Парцели, Терени под наем Враждебна, София, област София
Наем/Аренда: 3780 € (7393.04 лв.)
1.89 €/кв.м (3.70 лв./кв.м)
парцел
2000 кв.м
ОГРАДЕН и ОБЛАГОРОДЕН ПАРЦЕЛ с 45 м. ЛИЦЕ в кв. ВРАЖДЕБНА на бул. БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ подходящ за ПАРКИНГ на камиони, тирове и строителна техника; АВТОКЪЩА!?!; ОТКРИТ ЛОГИСТИЧЕН СКЛАД и други дейности с..
НАЕМАМ жилище в централната градска част на СТОЛИЦАТА!
Имоти - Наеми » Търси под наем София, област София
Цена до: 1000 € (1955.83 лв.)
Жилище
Търси се жилище в централната градска част на СТОЛИЦАТА!
Дава под Наем 3-СТАЕН до булевард МАДРИД и ул. ЧЕРКОВНА
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Оборище, София, област София
Месечен наем: 900 € (1760.25 лв.)
7.20 €/кв.м (14.08 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
125 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ГОЛЯМ ТРИСТАЕН В ЦЕНТЪР/кв. ПОДУЯНЕ, до главен и основен булевард МАДРИД и ул. ЧЕРКОВНА, в нова тухлена сграда на трети етаж, асансьор, до СПИРКИ на трамваи: 20, 21 и 22; автобуси: 120; 72, 305 и 413;..
Дава под Наем ГАРАЖ в Central Park на ул. Скопие в близост до метростанция
Имоти - Наеми » Гаражи, Паркинги, Паркоместа под наем Банишора, София, област София
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.)
Гараж (самостоятелен)
ОТДАВА се ПОДЗЕМЕН самостоятелен ГАРАЖ, подходящ както за паркиране, така и за СКЛАД! В модерна нова сграда, със съвременна архитектура и високо качество на строителството! В затворен комплекс с контр..
Дава под Наем 2-СТАЕН на ул. Уилям Гладстон
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.)
13 €/кв.м (25.43 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
50 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОБЗАВЕДЕН, СТИЛЕН, ТИХ, ТОПЪЛ ап. В ЦЕНТЪР на етаж 2 от 5, в тухлена кооперация от 1960 г., Вход с чип, отлични общи части. На комуникативно място, в непосредствена близост до спирки на градски трансп..
НАЕМА апартамент с района на ИСУЛ!
Имоти - Наеми » Търси под наем София, област София
Цена до: 700 € (1369.08 лв.)
Жилище
Търси се апартамент около ИСУЛ, Паметника Левски, преките на бул. Васил Левски, бул. Дондуков, ул. Г. С. Раковски. Може и първи етаж!
Дава под Наем 3-СТАЕН до метростанция Джеймс Баучер
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Лозенец, София, област София
Месечен наем: 849 € (1660.50 лв.)
11.32 €/кв.м (22.14 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
75 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН апартамент в най-предпочитаната част на Лозенец, до метростанция Джеймс Баучер и НЗОК. Тухла-80-те г., на 1 над магазини от 6 ет.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Дневна с кухненски бокс, две спални..
Дава под наем заведение до НДК
Имоти - Наеми » Заведения под наем Център, София, област София
Месечен наем: 5000 € (9779.15 лв.)
10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м)
Заведение
500 кв.м
С оборудване
Работи целогодишно
РЕМОНТИРАН Е!!! ЛУКСОЗЕН и ПРЕДСТАВИТЕЛЕН, ПОЛУОБЗАВЕДЕН и ПОЛУОБОРУДВАН РЕСТОРАНТ ВИСОК КЛАС на ПАРТЕР от пететажна представителна тухлена сграда в ИДЕАЛЕН ЦЕНТЪР до НДК, между метростанции НАЦИОНАЛЕ..
Дава под Наем 3-СТАЕН до метростанция Джеймс Баучер
Месечен наем: 850 € (1662.46 лв.)
10.90 €/кв.м (21.30 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
78 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ТРИСТАЕН ап., който ще бъде обзаведен според нуждите на новия наемател, в най-предпочитаната част на Лозенец - до бул. Джеймс Баучер до метро и трамвай. Луксозна тухлена кооперация от 2010г., на етаж ..
Дава под Наем ОФИС до метростанция Джеймс Баучер
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Лозенец, София, област София
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.)
9.21 €/кв.м (18 лв./кв.м)
Офис, Кабинет
76 кв.м
Междинен етаж
НЕОБЗАВЕДЕН ОФИС в Лозенец, до Джеймс Баучер, много комуникативно място до трамвай и метро. Представителна тухлена сграда от 2010 г. С просторно фоайе, жива охрана, асансьор, на етаж 3-ти от 6. РАЗПРЕ..
Дава под Наем 1-СТАЕН на бул. България
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Манастирски Ливади, София, област София
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.)
14.42 €/кв.м (28.20 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
52 кв.м
Частично обзаведен
Непоследен етаж
МОДЕРНО, ФУНКЦИОНАЛНО СТУДИО В АВАНГАРДНА, КРАСИВА тухлена сграда с Акт 16 от 2024 година, на етаж 4 от 11, с 2 асансьора, в квартал Манастирски ливади-Изток.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: входно антре, еднопрос..
Дава под Наем 1-СТАЕН до метростанция Театрална
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.)
11.96 €/кв.м (23.38 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
46 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОТЛИЧЕН, СВЕТЪЛ, ОБЗАВЕДЕН ап. с ПАРКОМЯСТО (надземно)! Ап. е с отлична локация, в поддържана тухлена сграда, на пешеходно разстояние от метростанция Театрална, множество спирки на градския транспорт,..
Дава под Наем ОФИС на бул. Ботевградско шосе
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Враждебна, София, област София
Месечен наем: 777 € (1519.68 лв.)
7.85 €/кв.м (15.35 лв./кв.м)
Офис
99 кв.м
Междинен етаж
ФУНКЦИОНАЛЕН и ПРАКТИЧЕН ГОЛЯМ О Ф И С в нова луксозна представителна офисна сграда на основен булевард БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ, на етаж ТРЕТИ от пет, до СПИРКИ на автобуси: 90, 117, 118 и 119. Застроена пл..
Дава под Наем ОФИС на бул. Ботевградско шосе
Месечен наем: 440 € (860.57 лв.)
11.28 €/кв.м (22.07 лв./кв.м)
Офис
39 кв.м
Междинен етаж
ФУНКЦИОНАЛЕН и ПРАКТИЧЕН О Ф И С в нова луксозна представителна офисна сграда на основен булевард БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ, на етаж ЧЕТВЪРТИ от пет, до СПИРКИ на автобуси: 90, 117, 118 и 119. Застроена площ ..