14 обяви
Парко място за продажба в жк. Братя Миладинови!
Имоти - Продажби » Гаражи, Паркоместа Братя Миладинови, Бургас, област Бургас
Цена: 15 000 € (29 337.45 лв.)
1071.43 €/кв.м (2095.53 лв./кв.м)
Паркомясто
14 кв.м
На открито/няма
Предлагаме 4ри парко места едно до друго за продажба. Прилежащи към блок 149 до ОУ Братя Миладинови.
Цена на едно парко място - 15 000Евро с вкл. ДДС. При интерес се свържете с нас на посочените тел..
От Строител - Двустаен апартамент ж-к Братя Миладинови с Акт 16, гр. Бургас
Имоти - Продажби » Апартаменти
Център, Бургас, област Бургас
Цена: 213 000 € (416 591.80 лв.)
2420.45 €/кв.м (4734 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
88 кв.м
Тухла
2023 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
Директно от строител. Акт 16 от 2024г.!!! ТОП Локация - сграда Chantrer Residence на бул. Демокрация!!! На схемата представяме Ап.2.10 състоящ се от входно антре, всекидневна с кухненски част, спалня,..
Апартамент с две спални - Трапезица Резидънс! Схема 10% на 90%!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Братя Миладинови, Бургас, област Бургас
Цена: 171 438 € (335 303.58 лв.)
1926.27 €/кв.м (3767.46 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
89 кв.м
Тухла
2029 г.
4 етаж
Непоследен
В строеж
Директно от строителя!!! Без комисионна!!! Сграда в строеж от 13.03.26г.
🏗️ ”Трапезица Резидънс”: Модерна архитектура и градски комфорт в Бургас
Представяме Ви „Трапезица Резидънс“ - най-новият про..
Директно от инвеститора! Къщи с двор!
Имоти - Продажби » Къщи, Вили
Ветрен, Бургас, област Бургас
Цена: 290 000 € (567 190.70 лв.)
Двуетажна къща
180 кв.м РЗП
400 кв.м двор
Директно от инвеститора!
Blossom Gardens е най-новият и дългоочакван проект на АКЗ груп със съвършено нова концепция. Разположен в кв. Ветрен, г. Бургас. В непосредствена близост до Минерални бани и..
Еднофамилни къщи кв. Ветрен
Имоти - Продажби » Къщи, Вили
Ветрен, Бургас, област Бургас
Цена: 270 000 € (528 074.10 лв.)
Двуетажна къща
180 кв.м РЗП
400 кв.м двор
Blossom Gardens - Вашият нов дом сред природата
Директно от инвеститора! С голямо удоволствие обявяваме, че стартирахме изграждането на още 4 нови къщи в най-новия и дългоочакван проект на „АКЗ Груп“..
Апартаменти за продажба директно от строителя! Ново строителство! Промоционална цена!!!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Братя Миладинови, Бургас, област Бургас
Цена: 226 168 € (442 346.16 лв.)
1700.51 €/кв.м (3325.90 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
133 кв.м
Тухла
2028 г.
4 етаж
Непоследен
В проект
Директно от строителя!!! Без комисионна!!! Сградата е в строеж от 13.03.26г.
Представяме Ви „Трапезица Резидънс“ - най-новият..
Апартаменти за продажба директно от строителя! Ново строителство! Промоционална цена!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Братя Миладинови, Бургас, област Бургас
Цена: 112 943 € (220 897.30 лв.)
1636.86 €/кв.м (3201.40 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
69 кв.м
Тухла
2028 г.
3 етаж
Първи жилищен
В проект
Представяме Ви „Трапезица Резидънс“ - най-новият..
Имоти - Продажби » Апартаменти
Братя Миладинови, Бургас, област Бургас
Цена: 76 653 € (149 920.24 лв.)
1703.40 €/кв.м (3331.56 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
45 кв.м
Тухла
2028 г.
3 етаж
Непоследен
В проект
Представяме Ви „Трапезица Резидънс“ - най-новият..
Помещение под наем!!!
Имоти - Наеми » Заведения под наем Братя Миладинови, Бургас, област Бургас
Тип на заведението: кафе бар или детски център
611 кв.м
Без оборудване
Работи целогодишно
🔥 ОТДАВАМЕ: 611 кв.м ПОМЕЩЕНИЕ в CHANTRER RESIDENCE - г. Бургас 🔥 Идеален обект за ДЕТСКИ ЦЕНТЪР или ЗАВЕДЕНИЕ! Възможност за разделяне помещението на части.
✅ Топ локация: На бул. „Демокрация“, н..
Гаражи под наем
Имоти - Наеми » Гаражи, Паркинги, Паркоместа под наем
Братя Миладинови, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 156 € (305.10 лв.)
Гараж (самостоятелен)
Отдаваме под наем самостоятелни гаражи в новопостроена сграда с Акт16 -Шантре Резидънс, жк. Братя Миладинови 118. Всеки гараж е с отделен електромер, автоматична врата на подземно ниво -2. Сградата е ..
Помещение под наем
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони
Братя Миладинови, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 360 € (704.10 лв.)
25.71 €/кв.м (50.30 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Друго
14 кв.м
Сутерен
Даваме помещение под наем в сграда с Акт 16 - Chantrere Residence. Помещението е 13.52кв.м чиста площ и се намира на етаж -1, разположено точно срещу магазин Синсей. В сградата има магазин Lidl; SInse..
Гараж с отделен електромер и гаражна врата!!!
Имоти - Продажби » Гаражи, Паркоместа
Братя Миладинови, Бургас, област Бургас
Цена: 46 000 € (89 968.18 лв.)
1095.24 €/кв.м (2142.10 лв./кв.м)
Гараж (самостоятелен)
42 кв.м
Бетон/Панел
Продаваме самостоятелен гараж в новопостроена сграда с Акт16 - Шантре Резидънс, жк. Братя Миладинови 118. Гаражът е с отделен електромер, автоматична врата непосредствено до асансьора, на подземно нив..
Директно от строител- AKT 16 Център, апартамент с гледка море, гр. Бургас
Имоти - Продажби » Апартаменти
Братя Миладинови, Бургас, област Бургас
Цена: 650 000 € (1 271 289.50 лв.)
3125 €/кв.м (6111.97 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
208 кв.м
Тухла
2023 г.
17 етаж
Непоследен
В строеж
Без комисионна! Директно от строител! ТОП локация с АКТ-16 от декември 2024г! Четиристаен апартамент в гр. Бургас. Възможност за закупуване на самостоятелен гараж!
Намира се в резиденция Chantrer, р..
От Строител Център - с Акт 16!!!
Имоти - Продажби » Апартаменти
Братя Миладинови, Бургас, област Бургас
Цена: 202 700 € (396 446.74 лв.)
2384.71 €/кв.м (4664.08 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
85 кв.м
Тухла
2023 г.
4 етаж
Непоследен
Chantrer Residence представя на вашето внимание компактен двустаен апартамент ап.4.8!!! Само на 700м от морето и на 500м от центъра на г. Бургас, до училище ”Васил Априлов”, поща, ”Бургаски свободен у..