575 обяви
АДРЕС предлага двустаен апартамент на нисък етаж
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Ямбол, област Ямбол
68 500 € (133 974.36 лв.)
1292.45 €/кв.м (2527.82 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
53 кв.м
Тухла
1980 г.
1 етаж
Първи жилищен
АДРЕС предлага за продажба ДВУСТАЕН, тухлен апартамент, с площ 53 кв.м., на първи етаж. Жилището се състои от хол с преход към кухня, спалня и санитарен възел. Имотът е подходящ както за живеене, така и за офис.
Апартамент, разположен на първи етаж. Сградата разполага с работещ асансьор. Поддържани общи части.
Намира се в централна градска част. В близост до банкови клонове, детска градина, училище, търговски обекти.
Добра локация. Подходящ имот за живеене или за офис.
Обади се СЕГА и цитирай този код 692059.
АДРЕС продава ЕКСКЛУЗИВНО: Жилище на първи етаж със самостоятелен вход!
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Ямбол, област Ямбол
220 000 € (430 282.60 лв.)
2444.44 €/кв.м (4780.92 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
90 кв.м
Тухла
1980 г.
1 етаж
Първи жилищен
АДРЕС продава: ПЪРВИ самостоятелен етаж от къща с отделен вход в централната част на гр. Ямбол. Застроена площ от 90 кв.м., с избено помещение, което е с топла връзка от апартамента, кото избено помеение може да стане още една спалня и е с площ от 15 кв.м. Етажа се състои от просторна дневна с кухненска част, две спални с тераса, която е остъклена и два отделни санитарни възли. Имота е след основен ремонт, сменени ВиК и ел. инсталации, вътрешни изолации, както на стените, така и на таваните, качествени подови настилки, санитарните възли са в отлично състояние с хубава санитария. Газ в апартаме..
55 000 € (107 570.65 лв.)
1145.83 €/кв.м (2241.06 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
48 кв.м
ЕПК/ПК
1980 г.
14 етаж
Непоследен
ЕКСКЛУЗИВНО от ”АДРЕС” ГАРСОНИЕРА за продажба, с площ от 48 кв.м., на панорамен, непоследен четиринадесети етаж. Жилището се състои от хол, кухня, коридор и баня с тоалетна и една тераса. Възможност за преустройство и обособяването на всекидневна със отделна спалня. Западно изложение. Налично е избено помещение. Блокът е саниран с контролиран достъп. Отлично местоположение в близост до училища, детски градини, хипермаркети, заведения и др. Агенцията разполага с ключ за имота.
Жилищен блок с много добре поддържани общи части, работещ асансьор, с контролиран достъп на входа.
Отлична лока..
АДРЕС продава: Двустаен апартамент с възможност за преустройство на две спални.
Имоти - Продажби » Апартаменти Диана, Ямбол, област Ямбол
76 500 € (149 621 лв.)
1275 €/кв.м (2493.68 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
60 кв.м
Панел
1985 г.
7 етаж
Непоследен
АДРЕС продава: Двустаен панелен апартамент с площ от 60 кв.м., разположен на седми непоследен етаж. Апартамента е подготвен за ремонт за преустройство на дневна с две спални. Състои се от хол, кухня, спалня санитарен възел. Банята е след ремонт, хола е подготвен на дневна, като терасата е изградена с ютонг, трябва да се постави дограма, кухнята е подготвена за спалня. Тераси на всички стаи. Западно изложение. Прилежащо избеено помещение.
Осеетажна панелна сграда. Апартамента е разположен на седми непоследен етаж. Много добре поддържани общи части.
Намира се в жк Диана, на хубаво място,..
Етаж от къща в кв. Каргон
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Каргон, Ямбол, област Ямбол
Цена: 135 000 € (264 037.05 лв.)
Етаж от къща
95 кв.м РЗП
235 кв.м двор
Адрес, предлага за продажба, ТРЕТИ ЕТАЖ от триетажна къща с площ от 95 кв.м. Етажът се състои от три стаи, просторно антре, две големи тераси и санитарен възел. Къщата е разположена в дворно място 235..
Двустаен апартамент в кв. Г. Бенковски. Възможен ЛИЗИНГ!
Имоти - Продажби » Апартаменти Георги Бенковски, Ямбол, област Ямбол
Цена: 35 279.14 € (69 000 лв.)
534.53 €/кв.м (1045.45 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
66 кв.м
Тухла
1980 г.
7 етаж
Непоследен
АДРЕС предлага за продажба: Двустаен апартамент с площ от 66 кв.м, разположен на седми непоследен етаж в тухлена сграда. Състои се от коридор, хол с тераса, спалня, кухня с тераса, баня с тоалетна. Из..
Гарсониера в района на Стара автогара
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Ямбол, област Ямбол
Цена: 69 000 € (134 952.27 лв.)
1725 €/кв.м (3373.80 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
40 кв.м
Панел
1980 г.
2 етаж
Непоследен
”АДРЕС” предлага за продажба ГАРСОНИЕРА, на втори етаж, с площ от 40 кв.м. в центъра на гр. Ямбол. Имотът е разположен на предпочитан втори етаж в панелна сграда с източно изложение. Състои се от хол,..
Имот само от АДРЕС! Къща с двор в началото на кв. Каргон.
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Каргон, Ямбол, област Ямбол
Цена: 165 000 € (322 711.95 лв.)
Едноетажна къща
132 кв.м РЗП
208 кв.м двор
Предлага се за продажба КЪЩА - близнак, с приземен и основен етаж. Основния етаж e с площ от 99 кв.м., състоящ се от две спални, кухня с трапезария, коридор, мокро помещение, баня и тоалетна. Приземни..
АДРЕС продава ЕКСКЛУЗИВНО: Прекрасен имот в с. Кабиле!
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Кабиле, област Ямбол
Цена: 360 000 € (704 098.80 лв.)
Двуетажна къща
284 кв.м РЗП
900 кв.м двор
АДРЕС продава ЕКСКЛУЗИВНО: Двуетажна КЪЩА с още две допълнителни постройки - летни кухни, ГАРАЖ и прекрасен ДВОР! Основната къща се състои от два етажа, гараж и допълнителна стая пригодена за живеене ..
ТОП Цена! АДРЕС предлага за продажба къща в кв. Каргон
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Каргон, Ямбол, област Ямбол
Цена: 79 000 € (154 510.57 лв.)
Едноетажна къща
69 кв.м РЗП
177 кв.м двор
АДРЕС предлага за продажба: Едноетажна тухлена КЪЩА, с площ от 69 кв.м., разположена в дворно място 1/2 идеална част, цялото от 353 кв.м. Къщата се състои от трапезария с кухненски бокс, две спални, с..
АДРЕС предлага за продажба: АПАРТАМЕНТ на пешеходна улица.
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Ямбол, област Ямбол
Цена: 82 000 € (160 378.06 лв.)
2157.89 €/кв.м (4220.48 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
38 кв.м
Тухла
1970 г.
Последен етаж
”Адрес” предлага за продажба ДВУСТАЕН апартамент, с площ от 38 кв.м., разположен на четвърти последен етаж. Жилището се състои от хол, спалня, кухня, коридор и баня със санитарен възел. Прилежаща огро..
АДРЕС продава ЕКСКЛУЗИВНО: Просторен тристаен апартамент в кв. Аврен. Добро състояние!
Имоти - Продажби » Апартаменти Аврен, Ямбол, област Ямбол
Цена: 135 000 € (264 037.05 лв.)
1350 €/кв.м (2640.37 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
100 кв.м
Тухла
1990 г.
6 етаж
Непоследен
АДРЕС предлага за продажба тристаен апартамент с площ от 99,75 кв.м., разположен на шести жилищен етаж в осеметажна жилищна сграда. Състои се от хол с преход към кухня, две спални, коридор, баня, сани..
АДРЕС предлага Двустаен апартамент - ново строителство
Имоти - Продажби » Апартаменти Аврен, Ямбол, област Ямбол
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.)
1466.67 €/кв.м (2868.55 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
75 кв.м
Тухла
2024 г.
3 етаж
Непоследен
АДРЕС предлага за продажба ДВУСТАЕН апартамент, с площ от 75 кв.м., чиста жилищна площ от 64,23 кв.м., разположен на трети етаж в сграда ново строителство. Жилището е на замазка и шпакловка. Състои се..
Къща с дворно място в кв. Каргон
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Каргон, Ямбол, област Ямбол
Цена: 60 000 € (117 349.80 лв.)
Едноетажна къща
48 кв.м РЗП
197 кв.м двор
АДРЕС предлага за продажба едноетажна, тухлена, жилищна сграда, с площ от 48 кв.м. Къщата е повдигната от земята с две стъпала, на гредоред. Състои се от кухня, две стаи и антре. Частично подменена до..
АДРЕС предлага КЪЩА с дворно място в с. Тенево
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Тенево, област Ямбол
Цена: 13 800 € (26 990.45 лв.)
Едноетажна къща
116 кв.м РЗП
1151 кв.м двор
АДРЕС предлага за продажба: Едноетажна КЪЩА в с. Тенево с обща застроена площ от 116 кв.м., разположена в дворно място 1151 кв.м. Имотът има нужда от ремонт, разполага със шест стаи и салон. Повдигнат..
Парцел в с. Калчево
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Калчево, област Ямбол
Цена: 27 000 € (52 807.40 лв.)
39.76 €/кв.м (77.77 лв./кв.м)
Продажба
679 кв.м
Пред регулация
С ток
Водопровод
Предлагаме на Вашето внимание ПАРЦЕЛ с площ от 679 кв.м., находящ се в регулацията на с. Калчево. Имотът се намира на отлична локация! Разработен и одобрен е ПУП-ПРЗ и предвиденото застрояване е до 10..
Парцел в с. Калчево
Цена: 26 000 € (50 851.58 лв.)
39.33 €/кв.м (76.93 лв./кв.м)
Продажба
661 кв.м
Пред регулация
Без ток
Собствен водоизточник
Предлагаме на Вашето внимание ПАРЦЕЛ в регулацията на с. Калчево с площ от 661 кв.м. Имотът е след разработен и одобрен ПУП-ПРЗ, според който се предвижда свободно застрояване до 10 метра. В имота е н..
ПАРЦЕЛ на главен път Ямбол - Кукорево
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Главен път Ямбол - Кукорево, Ямбол, област Ямбол
Цена: 200 000 € (391 166 лв.)
28.20 €/кв.м (55.15 лв./кв.м)
Продажба
7093 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
АДРЕС продава: УРЕГУЛИРАН ПОЗЕМЛЕН ИМОТ с площ от 7 093 кв.м. отреден за търговия и съхранение на строителни материали. Имота се намира на главен път Ямбол-Кукорево с лице на пътя около 50 м.
Нами..
АДРЕС продава: Апартамент преустроен на дневна със спалня в Център!
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Ямбол, област Ямбол
Цена: 65 956.65 € (129 000 лв.)
1884.48 €/кв.м (3685.70 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
35 кв.м
Тухла
1970 г.
5 етаж
Последен етаж
АДРЕС продава: Гарсониера, преустроена на дневна със спалня в тухлен блок. Жилището е в много добро състояние, обзаведено и оборудвано с всичко необходимо. Дневната е просторна, за което допринася усв..
Двустаен апартамент в кв. Златен рог
Имоти - Продажби » Апартаменти Златен Рог, Ямбол, област Ямбол
Цена: 63 911.49 € (125 000 лв.)
998.62 €/кв.м (1953.13 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
64 кв.м
Тухла
1980 г.
11 етаж
Непоследен
АДРЕС предлага за продажба: Двустаен апартамент, с площ от 64 кв.м. разположен на непоследен единадесети етаж в ж.к. Златен Рог. Жилището се състои от хол с тераса, спалня, кухня с тераса, коридор и б..
Луксозен мезонет в центъра на града
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Ямбол, област Ямбол
Цена: 286 000 € (559 367.38 лв.)
1232.76 €/кв.м (2411.07 лв./кв.м)
Мезонет
232 кв.м
Тухла
2008 г.
5 етаж
Последен етаж
Просторен и слънчев мезонет, с площ от 232,42 кв.м, на пети и шести етаж, ново строителство в центъра на града. Жилището се състои от: - ПЪРВО НИВО - просторна всекидневна, спалня, баня, санитарен въз..
АДРЕС предлага за продажба: Тристаен апартамент в кв. Зорница!
Имоти - Продажби » Апартаменти Зорница, Ямбол, област Ямбол
Цена: 90 000 € (176 024.70 лв.)
1250 €/кв.м (2444.80 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
72 кв.м
Тухла
1980 г.
4 етаж
Непоследен
Предлагаме на Вашето внимание ТРИСТАЕН, ТУХЛЕН апартамент, находящ се на четвърти-непоследен етаж в ж.к. Зорница. Имотът е с площ от 72,40 кв.м. и се състои от кухня, хол, две спални, коридор, баня и ..
Тристаен апартамент в кв. Д-р Д. Дончев
Имоти - Продажби » Апартаменти Доктор Дончев / Димитър Димов, Ямбол, област Ямбол
Цена: 75 000 € (146 687.25 лв.)
1102.94 €/кв.м (2157.17 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
68 кв.м
Тухла
1990 г.
4 етаж
Последен етаж
АДРЕС предлага двустаен апартамент преустроен в тристаен, разположен на четвърти жилищен етаж. Състои се от всекидневна с кухненски кът, две спални, коридор, тераса, баня с общ санитарен възел. Дограм..
АДРЕС продава: Стилен АПАРТАМЕНТ, след ремонт в жк Възраждане!
Имоти - Продажби » Апартаменти Възраждане, Ямбол, област Ямбол
Цена: 142 500 € (278 705.78 лв.)
2226.56 €/кв.м (4354.78 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
64 кв.м
Тухла
1985 г.
2 етаж
Непоследен
ЕКСКЛУЗИВНА ОФРТА!
АДРЕС предлага за продажба стилен дизайнерски апартамент в жк Възраждане. Апартамента е функционално преустроен, в отлично състояние, обзаведен. Ситуиран е на втори етаж в тухлена..
Етаж от къща в кв. Каргон
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Каргон, Ямбол, област Ямбол
Цена: 53 600 € (104 832.50 лв.)
Етаж от къща
68 кв.м РЗП
172 кв.м двор
Предлагаме за продажба уютно и добре поддържано жилище, разположено на втори етаж от масивна сграда, с обща площ от 67.72 кв.м, намиращо се в спокоен и уреден район на кв. Каргон, град Ямбол. Имотът е..
Двуетажна къща с дворно място в с. Тенево
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Тенево, област Ямбол
Цена: 80 000 € (156 466.40 лв.)
Двуетажна къща
160 кв.м РЗП
1200 кв.м двор
Двуетажна тухлена къща, със застроена площ от 80 кв.м и РЗП 160 кв.м., разположена в дворно място, с площ от 1200 кв.м. Първи етаж се състои от коридор, две спални и кухня. Втори етаж се състои от кор..
Етаж от къща в ЦГЧ
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Център, Ямбол, област Ямбол
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.)
Етаж от къща
134 кв.м РЗП
196 кв.м двор
Адрес, предлага за продажба втори етаж от къща със ЗП от 134 кв.м. заедно с 1/2 идеална част дворно място, цялото с площ от 391 кв.м. Състои се от голямо входно антре, дневна с кухненски бокс, две спа..
Къща с дворно място в с. Дражево
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Дражево, област Ямбол
Цена: 83 851.87 € (164 000 лв.)
Едноетажна къща
70 кв.м РЗП
2100 кв.м двор
Едноетажна, тухлена КЪЩА, с площ от 70 кв.м., в с. Дражево, разположена в дворно място от 2100 м². Състои се от салон, три стаи и килер, подходящ за изграждане на санитарен възел. Към имота има също г..
АДРЕС продава: Тристаен АПАРТАМЕНТ в жк Диана в отлично състояние!
Имоти - Продажби » Апартаменти Диана, Ямбол, област Ямбол
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.)
1785.71 €/кв.м (3492.55 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
84 кв.м
Тухла
1981 г.
6 етаж
Непоследен
АДРЕС продава: Тристаен АПАРТАМЕНТ в тухлен блок в жк Диана. Жилището се намира на шести етаж и е с площ от 84 кв.м. След ремонт, функционално разпределение на стаите. Състои се от: просторна дневна с..
Тристаен тухлен апартамент в центъра на града
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Ямбол, област Ямбол
Цена: 153 387.56 € (300 000 лв.)
1503.80 €/кв.м (2941.18 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
102 кв.м
Тухла
1980 г.
3 етаж
Последен етаж
Продава се тристаен апартамент - изцяло южен, с гараж, таван и мазе Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, състоящ се от кухня с трапезария, хол, две спални, баня и тоалетна отделно. Жи..