back to top
69 обяви съдържащи:

Била 1 стара загора наеми

Реално търсите по: било, 1, стара, загора, наем Още опции за търсене
Светъл двустаен апартамент
VIP промотиране

Светъл двустаен апартамент

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 330 € (645.42 лв.) 5.50 €/кв.м (10.76 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Била 1 60 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Недвижими Имоти Евродом Кредит Отдава се под наем светъл и функционален двустаен апартамент с бокс, район Била 1. Жилището е част от сграда ново строителство. Свободен от 03.06.26г. Апартаментът се състои от: * дневна с кухненски бокс * спалня * баня с тоалетна * тераса

Двустаен апартамент под наем в Била

Двустаен апартамент под наем в Била

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 230 € (449.84 лв.) 4.11 €/кв.м (8.03 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Била 1 56 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

… МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Районът около Била в Стара Загора е предпочитана и комуникативна зона, предлагаща удобство и бърз … ’ представя на Вашето внимание двустаен апартамент в района в Била … Компания ’Х *** ! *** достъп до основни точки в града. В близост се намират търговски обекти, училища, заведения, медицински услуги и спирки на градски транспорт, които осигуряват комфортно ежедневие. Районът се отличава с добра инфраструктура и лесна връзка с централната част на града, което го прави подходящ както за живеене, така и за инвестиция. Спокойната среда и удобната локация го превръщат в предпочитан избор за семейства

Отдава под наем 3-стаен апартамент до Била 1 в гр. Стара Загора

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 613.55 € (1200 лв.) 8.07 €/кв.м (15.80 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Била 1 76 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ИВ Консулт отдава под наем светъл и просторен тристаен апартамент в гр. Стара Загора, в непосредствена близост до Медицински факултет и магазин Билла 1. Жилището е с изложение Юг/Изток и се предлага напълно обзаведено и оборудвано. Разпределението включва - всекидневна с кухненски бокс и трапезария, две спални, баня с тоалетна и отделно перално помещение, както и балкон с приятна гледка. Апартаментът е модерно обзаведен и разполага с всички необходими електроуреди за комфортно ежедневие. Наемна цена - 1 200 лв. При подписване на наемния договор се изисква депозит в размер на два месечни наема

 рекламирай сам в favicon
Наем едноспален

Наем едноспален

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Била 1 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

МАНТИК БГ отдава под наем ЛУКСОЗНО ЗАВЪРШЕН АПАРТАМЕНТ В СГРАДА НОВО СТРОИТЕЛСТВО на ул. Капитан Петко Войвода 21. Апартаментът е изпълнен по дизайнерски проект с качествени материали. Разполага с вградени уреди - хладилник, съдомиялна, фурна, абсорбатор, пералня със сушилня, климатик, вградена структура, скрит бойлер, лед осветление в хола и спалнята. Изложението е тихо с гледка към Зеленият хълм. Луксозни общи части, голям асансьор, видео контрол на достъпа. Професионален домоуправител с месечната такса за подръжка на общите части на сградата 20 лева. Имота е изключително комфортен

Дава под наем ГАРАЖ е район Била 1

Дава под наем ГАРАЖ е район Била 1

Имоти - Наеми » Гаражи, Паркинги, Паркоместа под наем   Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 75 € (146.70 лв.) Гараж (самостоятелен)

Дава под наем ГАРАЖ в район Била 1. Имота е с площ от 20 кв.м. и със следните параметри; -Врата: широка-240см./висока-210см. -Гараж: дължина-520см./ширина-300см. Гаражът е просторен, в нова сграда с добър заход, осветен и с автоматизирана врата.

Дава под наем двустаен апартамент в район Била 1

Дава под наем двустаен апартамент в район Била 1

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 370 € (723.66 лв.) 5.29 €/кв.м (10.34 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Била 1 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Дава под наем двустаен апартамент до Медицински и Педагогически Факултет. Площа на имота е 70 кв.м. Жилището е със следното разпределение: -Антре -Всекидневна с кухненски бокс -Спалня -Санитарен възел -Две просторни тераси Имотът е със западно изложение на четвърти етаж. Сградата е ново строителство с асансьор и добре поддържани общи части.

Дава под наем луксозни помещения

Дава под наем луксозни помещения

Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 190 € (371.60 лв.) 9.50 €/кв.м (18.58 лв./кв.м) Салон за красота 20 кв.м Партер

Отдават се под наем самостоятелни кабинети в разработен център за красота в град Стара Загора. Кабинетите са подходящи за микроблейдинг, козметика, грим, лазер, миглопластика Всеки кабинет е с отделен електромер • Всяко помещение разполага с мокра секция . Климатична система- отопление, охлаждане, вентилация . Озвучаване . Шкафове, рафтове за продукти . Завеси black out . Щори . Администратор • Луксозно и стилно обзаведени общи части •Автобусна спирка в близост Отлична локация • Паркоместа • Постоянна клиентела Цената за кабинет е 260 евро. Малък кабинет - 190

Тристаен апартамент до Тракийски университет

Тристаен апартамент до Тракийски университет

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 495 € (968.14 лв.) 5.21 €/кв.м (10.20 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Била 1 95 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

… МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Районът около Била и Тракийския университет в Стара Загора е предпочитана зона за живеене и инвестиция, благодарение на … Компания ’Х’ представя на Вашето внимание тристаен апартамент до Тракийския университет! *** отличната локация и бързия достъп до ключови точки в града. В близост се намират големи търговски обекти, учебни заведения, заведения за хранене и удобен градски транспорт, които осигуряват комфорт и удобство в ежедневието. Районът се развива активно и предлага спокойна жилищна среда с добра инфраструктура и лесен достъп до центъра. Подходящ е както за семейства и студенти

Обзаведен 2 с бокс, нов, над Билла- 1

Обзаведен 2 с бокс, нов, над Билла- 1

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем    Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 315 € (616.10 лв.) 5.25 €/кв.м (10.27 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Била 1 60 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Отдавам под наем напълно обзаведен апартамент в района над магазин Била- 1.

Дава под наем гараж в Била 1

Дава под наем гараж в Била 1

Месечен наем: 75 € (146.70 лв.) Гараж (самостоятелен)

PS Property дава под наем подземен гараж с отличен заход район Била 1. Площ: 20 кв.м. Гаража е с отличен заход с ток и вода. Агенция PS Property предлага БЕЗПЛАТНА консултация и съдействие при потребителски или бърз кредит от банки, като услугата не е обвързана с покупка на имот.

Дава под наем в район Била 1

Дава под наем в район Била 1

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Била 1 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Косев Консулт дава под наем луксозно обзаведен тристаен апартамент в кв. Била 1. Апартаментът се състои от хол с кухненски бокс, две спални баня и тоалетна заедно, коридор и тераса. Обзаведен е с нови уреди и мебели. Подходящ за чуждестранни студенти. Kosev Consult is renting a luxuriously furnished, three-room apartment in the Billa 1 district. It consists of a living room with a kitchenette, two bedrooms, a bathroom, a toilet, a corridor and a terrace. It is furnished with new appliances and furniture. It is suitable for foreign students.

Надземен гараж под наем

Надземен гараж под наем

Имоти - Наеми » Гаражи, Паркинги, Паркоместа под наем    Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 150 € (293.37 лв.) Гараж (самостоятелен)

Отдавам под наем надземен гараж, 3.60х6.70м светла площ, обща площ 31.30 кв.м. Идеален широк подход, може да се паркира голям автомобил или джип. Договор. Частно лице! БЕЗ БРОКЕРИ!

Дава под наем гараж в района на Била 1

Дава под наем гараж в района на Била 1

Месечен наем: 75 € (146.70 лв.) Гараж (самостоятелен)

Дава апартамент под наем в район Била 1

Дава апартамент под наем в район Била 1

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Била 1, Стара Загора
Вид квартира: Двустаен апартамент под наем в Била 1 60 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Косев Консулт дава под наем луксозно обзаведен апартамент с една спалня в район Била 1.

Двустаен под наем Била 1

Двустаен под наем Била 1

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 340 € (664.98 лв.) 4.86 €/кв.м (9.50 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Била 1 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Маркет Имоти предлага двустаен апартамент под наем в тих и спокоен район, в близост до Музикалното училище. Жилището е разположено на втори жилищен етаж, със западно изложение, а кухнята е ориентирана на север. Разпределението включва спалня и хол с излаз към обща тераса, отделна кухня с остъклена тераса, както и баня с тоалетна и душ кабина. Апартаментът се отдава напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно домакинство. Отоплението е решено чрез газификация с радиатори и газов бойлер. Налични са климатик, кухня с газови и електрически котлони, фурна, пералня и хладилник.

Тристаен апартамент под наем до Медицински факултет

Тристаен апартамент под наем до Медицински факултет

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 380 € (743.22 лв.) 4.69 €/кв.м (9.18 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Била 1 81 кв.м Обзаведен

… изключително комуникативен район - в непосредствена близост до Била 1 и Медицинския факултет в град Стара Загора … Предлагаме под наем тристаен апартамент, ексклузивно от Кантора Диневи, разположен … в предпочитан и *** . Имотът се намира на четвърти етаж от пететажна малка жилищна сграда с по два апартамента на етаж, което осигурява спокойна и приятна жилищна среда. В сградата няма асансьор. Апартаментът разполага с функционално и практично разпределение, създадено с мисъл за удобството на обитателите. Състои се от входен коридор, всекидневна с обособена кухненска част, две спални, две тераси, баня и

Отдава под наем 3 стаен апартамент

Отдава под наем 3 стаен апартамент

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 490 € (958.36 лв.) 5.44 €/кв.м (10.65 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Била 1 90 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

… тристаен апартамент в една от най-предпочитаните зони на гр. Стара Загора … 💎Нов 3-стаен апартамент до Парк „Артилерийски“ и Медицински факултет ​Агенция „Маркет Имоти“ ви представя стилен, напълно оборудван *** . Жилището е разположено в нова кооперация с контролиран достъп, съчетаваща тишина и отлична комуникативност. ​🏠 ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ: ● ​Етаж: 3-ти (среден, непоследен). ● ​Изложение: Югозапад - изключително светъл и топъл имот с ниски разходи за отопление. ● ​Състояние: Първокласно обзавеждане с нови мебели и висок клас електроуреди. ● ​Разпределение: Просторен хол с

Даваме под наем ГАРАЖ, в сграда НС, над Била-1

Даваме под наем ГАРАЖ, в сграда НС, над Била-1

Месечен наем: 110 € (215.14 лв.) Гараж (самостоятелен)

Даваме ГАРАЖ под НАЕМ в сграда ново строителство, подземен, в района над Била-1 - к-кс ”Белвю”. Гаражът е подходящ за малък автомобил, мотоциклет, складово помещение. Сградата е с контролиран достъп и предоставя много добра площ за маневра. Огледи по всяко време. Районът е тих и спокоен.

Дава апартамент в Била 1

Дава апартамент в Била 1

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 8.18 €/кв.м (16 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Била 1 55 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Косев Консулт отдава под наем луксозно обзаведен апартамент състоящ се от хол с кухненски бокс, стилно обзаведена спалня, баня и тоалетна заедно, коридор. Първи наематели. Kosev Consult is renting a luxuriously furnished apartment consisting of a living room with kitchen, a stylishly furnished bedroom, a bathroom with toilet and a corridor. It is fully furnished with new appliances and is available to the first tenants.

ДВОЕН ГАРАЖ под наем в сграда НС, над Била-1

ДВОЕН ГАРАЖ под наем в сграда НС, над Била-1

Имоти - Наеми » Гаражи, Паркинги, Паркоместа под наем   Център, Стара Загора
Месечен наем: 160 € (312.93 лв.) Гараж (самостоятелен)

JESS PROPERTIES предлага ДВОЕН ГАРАЖ под наем в сграда НС в района над Била-1, на ул. ”Армейска”. Подход от главната улица, добра маневрена зона, автоматични врати. Широчина на гаража 3,42 м.

Давам магазин под наем

Давам магазин под наем

Месечен наем: 270 € (528.07 лв.) 3.86 €/кв.м (7.54 лв./кв.м) Магазин 70 кв.м Партер

Косев Консулт отдава под наем магазин със складова част и самостоятелна тоалетна.

Modern City View Apartment near Medical College Free Street Parking

нощувки Стара Загора, Била 1/ к.Възраждане
Цена за нощувка: 75 € (146.70 лв.) Апартамент за нощувки Стара Загора 3 места

… На 1,8 км от центъра на Стара Загора … Апартаментът е само на 1,8 км от центъра на Стара Загора и е отлична база за разглеждане на града … Бързи факти • Подходящо за настаняване на 2-3 гости с комфорт. • Цена: €75 на нощувка (включва туристически данък и такси за почистване). • Отстъпки за по-дълъг престой: • 20% при резервации от 4-12 нощувки • 30% при резервации от 13-21 нощувки • 35% при резервации от 22-90 нощувки • Депозит: €50, възстановяван след проверка за щети. • Правила: • Пушенето и използването на вейп устройства не са разрешени. • Домашни любимци не се допускат

Давам апартамент под наем

Давам апартамент под наем

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Била 1 90 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Косев Консулт отдава тристаен апартамент в близост до Окръжна болница. Жилището се състои от хол с кухненски бокс, две спални, тоалетна с баня и втора тоалетна. Модерно обзаведено с всичко необходимо.

ЕРА Сити Център дава под наем двустаен апартамент в района на Била-1

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 409.03 € (800 лв.) 6.02 €/кв.м (11.76 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Била 1 68 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ЕРА Сити Център дава под наем двустаен апартамент в района на Била-1. Жилището се състои от всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, втора тоалетна и тераса, с площ от 68кв.м. Етажът е трети от седем. Намира се в нова сграда с удобна локация за студенти. Изцяло оборудван. Отдава се под наем дългосрочно.

апартамент под наем

апартамент под наем

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 6.92 €/кв.м (13.54 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Била 1 65 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Представяме ви апартамент състоящ се от дневна с кухненска част, самостоятелна спалня, тераса и санитарен възел, апартамента се намира в нова кооперация близо до тракийския университет и музикалното училище. В отлично състояние, напълно обзаведен с качествени мебели и уреди. Отдава се дългосрочно. без домашни любимци

Ново търговско помещение, Била 1, Стара Загора за продажба

Ново търговско помещение, Била 1, Стара Загора за продажба

Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Стара Загора
Месечен наем: 92 000 € (179 936.36 лв.) 1069.77 €/кв.м (2092.28 лв./кв.м) Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго 86 кв.м Партер

Предлагаме за продажба търговско помещение в гр. Стара Загора, над Била 1 със застроена площ от 86 кв.м. - в нова санирана сграда, с голяма витрина на партер, санитарен възел. Подходящ за магазин, лаборатория, офис, книжарница, студио за красота. Близост с музикалното училище.

Гараж под Наем - Била 1

Гараж под Наем - Била 1

Месечен наем: 76.69 € (150 лв.) Гараж (самостоятелен)

Косев Консулт отдава гаражи под наем в р. Била 1.

Дава под наем магазин

Дава под наем магазин

Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   БИЛА 1, Стара Загора
Месечен наем: 1533.88 € (3000 лв.) 6.14 €/кв.м (12 лв./кв.м) Магазин, Кабинет, Салон за красота 250 кв.м Партер

Ново строителство магазин по наем, подходящо за супермаркет, алон за красота, шооурм и др.

Апартамент под наем 3+бокс, НС, Била-1

Апартамент под наем 3+бокс, НС, Била-1

Имоти - Наеми » Апартаменти под наем   Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 562.42 € (1100 лв.) 4.77 €/кв.м (9.32 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Била 1 118 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

JESS PROPERTIES предлага прекрасен апартамент под наем, в сграда ново строителство, 3+бокс, етаж 4, изложение юг-запад, в близост до Медицински Институт и Била-1. Жилището е луксозно обзаведено и оборудвано и предоставя всички … В обявеният месечен наем са включени - основно почистване на апартамента -1 път на месец; такса за доставка на кабелна телевизия и интернет … удобства на своите бъдещи наематели. Жилището е разпределено в уютна, светла дневна с оборудван кухненски бокс: вградена фурна, вграден керамичен плот с 4 котлона, хладилник + фризер, микровълнова печка, тостер, електрическа кана за чай

10m3/10т/10 000л. цистерна/резервоари/бидони за вода, горивo,UAN! Безплатна доставка
top icon
promo

Фермерство, Механизация » Резервоари, Варели, Бидони, Цистерни   /За цялата страна/
1561 € (3053.05 лв.)
Ново

… Пловдив, София, Пазарджик, Варна, Стара Загора, Добрич, Русе, Разград, Силистра, Шумен, Сливен, Видин, Враца … Община Стара Загора: Арнаутито, Бенковски, Богомилово, Борилово, Борово, Братя Кунчеви … Пъстрово, Пшеничево, Ракитница, Руманя, Самуилово, Сладък кладенец, Стара Загора, Старозагорски минерални бани, Стрелец, Сулица, Хан Аспарухово … произход на суровините с- CE-72/2002, CE-1/2004, CE-19/2004, CE-79/2005 … земеделски земи за които има сключени договори за аренда или наем … Община Каварна: Белгун, Било, Божурец, Българево, Видно, Вранино, Иречек, Каварна, Камен … Ръченица, Самуилово, Селиминово, Скобелево, Сотиря, Средорек, Стара река, Старо село, Струпец, Тополчане, Трапоклово, Чинтулово, …