back to top

Апартаменти под наем съдържащи ”Била 1 стара загора наеми”

19 обяви
Светъл двустаен апартаментVIP обява

Светъл двустаен апартамент

Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 330 € (645.42 лв.) 5.50 €/кв.м (10.76 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Стара Загора 60 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Недвижими Имоти Евродом Кредит Отдава се под наем светъл и функционален двустаен апартамент с бокс, район Била 1. Жилището е част от сграда ново строителство. Свободен от 03.06.26г. Апартаментът ..

днешна обява
Двустаен апартамент под наем в Била
Месечен наем: 230 € (449.84 лв.) 4.11 €/кв.м (8.03 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Стара Загора 56 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Компания ’Х’ представя на Вашето внимание двустаен апартамент в района в Била! МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Районът около Била в Стара Загора е предпочитана и комуникативна зона, предлагаща удобство и бърз достъ..

днешна обява
Отдава под наем 3-стаен апартамент до Била 1 в гр. Стара Загора
Месечен наем: 613.55 € (1200 лв.) 8.07 €/кв.м (15.80 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Стара Загора 76 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ИВ Консулт отдава под наем светъл и просторен тристаен апартамент в гр. Стара Загора, в непосредствена близост до Медицински факултет и магазин Билла 1. Жилището е с изложение Юг/Изток и се предлага н..

 рекламирай сам в favicon
днешна обява
Наем едноспален

Наем едноспален

Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Стара Загора 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

МАНТИК БГ отдава под наем ЛУКСОЗНО ЗАВЪРШЕН АПАРТАМЕНТ В СГРАДА НОВО СТРОИТЕЛСТВО на ул. Капитан Петко Войвода 21. Апартаментът е изпълнен по дизайнерски проект с качествени материали. Разполага ..

днешна обява
Дава под наем двустаен апартамент в район Била 1
Месечен наем: 370 € (723.66 лв.) 5.29 €/кв.м (10.34 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Стара Загора 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Дава под наем двустаен апартамент до Медицински и Педагогически Факултет. Площа на имота е 70 кв.м. Жилището е със следното разпределение: -Антре -Всекидневна с кухненски бокс -Спалня -Санита..

Тристаен апартамент до Тракийски университет
Месечен наем: 495 € (968.14 лв.) 5.21 €/кв.м (10.20 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Стара Загора 95 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Компания ’Х’ представя на Вашето внимание тристаен апартамент до Тракийския университет! МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Районът около Била и Тракийския университет в Стара Загора е предпочитана зона за живеене и..

Обзаведен 2 с бокс, нов, над Билла- 1
Месечен наем: 315 € (616.10 лв.) 5.25 €/кв.м (10.27 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Стара Загора 60 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Отдавам под наем напълно обзаведен апартамент в района над магазин Била- 1.

Дава под наем в район Била 1

Дава под наем в район Била 1

Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Стара Загора 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Косев Консулт дава под наем луксозно обзаведен тристаен апартамент в кв. Била 1. Апартаментът се състои от хол с кухненски бокс, две спални баня и тоалетна заедно, коридор и тераса. Обзаведен е с нови..

Дава апартамент под наем в район Била 1
Вид квартира: Двустаен апартамент под наем в Стара Загора 60 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Косев Консулт дава под наем луксозно обзаведен апартамент с една спалня в район Била 1.

Двустаен под наем Била 1

Двустаен под наем Била 1

Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 340 € (664.98 лв.) 4.86 €/кв.м (9.50 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Стара Загора 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Маркет Имоти предлага двустаен апартамент под наем в тих и спокоен район, в близост до Музикалното училище. Жилището е разположено на втори жилищен етаж, със западно изложение, а кухнята е ориентирана..

Тристаен апартамент под наем до Медицински факултет
Месечен наем: 380 € (743.22 лв.) 4.69 €/кв.м (9.18 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Стара Загора 81 кв.м Обзаведен

Предлагаме под наем тристаен апартамент, ексклузивно от Кантора Диневи, разположен в предпочитан и изключително комуникативен район - в непосредствена близост до Била 1 и Медицинския факултет в град С..

Отдава под наем 3 стаен апартамент
Месечен наем: 490 € (958.36 лв.) 5.44 €/кв.м (10.65 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Стара Загора 90 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

💎Нов 3-стаен апартамент до Парк „Артилерийски“ и Медицински факултет ​Агенция „Маркет Имоти“ ви представя стилен, напълно оборудван тристаен апартамент в една от най-предпочитаните зони на гр. Стар..

Дава апартамент в Била 1

Дава апартамент в Била 1

Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 8.18 €/кв.м (16 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Стара Загора 55 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Косев Консулт отдава под наем луксозно обзаведен апартамент състоящ се от хол с кухненски бокс, стилно обзаведена спалня, баня и тоалетна заедно, коридор. Първи наематели. Kosev Consult is renting..

Давам апартамент под наем

Давам апартамент под наем

Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Стара Загора 90 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Косев Консулт отдава тристаен апартамент в близост до Окръжна болница. Жилището се състои от хол с кухненски бокс, две спални, тоалетна с баня и втора тоалетна. Модерно обзаведено с всичко необходимо.

ЕРА Сити Център дава под наем двустаен апартамент в района на Била-1
Месечен наем: 409.03 € (800 лв.) 6.02 €/кв.м (11.76 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Стара Загора 68 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ЕРА Сити Център дава под наем двустаен апартамент в района на Била-1. Жилището се състои от всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, втора тоалетна и тераса, с площ от 68кв.м. Етажът е..

апартамент под наем

апартамент под наем

Била 1, Стара Загора
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 6.92 €/кв.м (13.54 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Стара Загора 65 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Представяме ви апартамент състоящ се от дневна с кухненска част, самостоятелна спалня, тераса и санитарен възел, апартамента се намира в нова кооперация близо до тракийския университет и музикалното у..

Апартамент под наем 3+бокс, НС, Била-1
Месечен наем: 562.42 € (1100 лв.) 4.77 €/кв.м (9.32 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Стара Загора 118 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

JESS PROPERTIES предлага прекрасен апартамент под наем, в сграда ново строителство, 3+бокс, етаж 4, изложение юг-запад, в близост до Медицински Институт и Била-1. Жилището е луксозно обзаведено и обор..

Тристаен обзаведен апартамент - Казански, БИЛА, паркингVIP обява
Месечен наем: 200 € (391.17 лв.) 3.08 €/кв.м (6.02 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Стара Загора 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Агенция за недвижими имоти ИРАЙ, предлага на Вашето внимание напълно обзаведен НОВ тристаен апартамент под наем БИЛА 1. Състои се от дневен тракт с кухненски бокс, спалня, баня с тоалет, две тераси. Ж..

Дава под наем гарсониера до ОРБ, Стара Загора
Месечен наем: 200 € (391.17 лв.) 4.44 €/кв.м (8.70 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Стара Загора 45 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Имоти Мечева дава под наем гарсониера в района на ОРБ, Сити център и магазин Била. Напълно обзаведен, с подходящ и за студент, поради близостта си до ОРБ и Медицински факултет.

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече