back to top

Складове, промишлени и стопански имоти област Хасково

261 обяви - страница 5 от 9
Поземлен имот в източна индустриална зона на Димитровград
Цена: 1 200 000 € (2 346 996 лв.) 23.08 €/кв.м (45.13 лв./кв.м) Фабрика 52000 кв.м

Предлагаме Поземлен имот, област Хасково, гр. Димитровград, ИЗТОЧНА ИНДУСТР. ЗОНА, вид собств. Частна, вид територия Урбанизирана, НТП За друг вид производствен, складов обект. 📌52 000кв.м.

Сладове в НОВА сграда ROYAL RESIDENCE 5
Вид: Склад 7 кв.м

💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 СКЛАД 🔝 Лукс и комфорт в модерна сграда 🏠🌿 📍 Локация: кв. Бадема, гр. Хасково 🏢 Сграда: ROYAL RESIDENCE 5 - ново..

Втори етаж от сграда в гр. Меричлери 300кв. -39000лв

Втори етаж от сграда в гр. Меричлери 300кв. -39000лв

Меричлери, Димитровград, област Хасково
Цена: 19 940.38 € (39 000 лв.) 66.47 €/кв.м (130 лв./кв.м) Промишлено помещение 300 кв.м

Агенция за недвижими имоти Diamond 💎 предлага: Втори етаж от сграда в гр. Меричлери РЗП. 300КВ. Частично сменена дограма Трифазен ток Цена:39000лв

 рекламирай сам в favicon
Търговски обект - бензиностанция в гр. Димитровград

Търговски обект - бензиностанция в гр. Димитровград

кв. Славянски, Димитровград, област Хасково
Вид: Бензиностанция 973 кв.м

🏢 Агенция за Недвижими Имоти DIAMOND 💎 предлага за ПРОДАЖБА ⛽ РАБОТЕЩ БИЗНЕС - БЕНЗИНОСТАНЦИЯ И ГАЗСТАНЦИЯ 📍 гр. Димитровград, обл. Хасково 🛣️ Главна пътна артерия Русе - Маказа | постоянен трафик ..

Цех / Склад / Завод / Търговска база

Цех / Склад / Завод / Търговска база

Промишлена зона - Изток, Хасково
Цена: 350 000 € (684 540.50 лв.) 350 €/кв.м (684.54 лв./кв.м) Склад 1000 кв.м

⭐SuperNova Real Estate⭐ предлага: ✅Склад / Цех / Търговска база ✅Площ: 1000 кв.м. ✅РЗП: 400 кв.м. ✅Трифазен ток ✅Вода ✅Ние сме агенция за недвижими имоти SuperNova Real Estate За да следи..

Продавам бензиностанция

Продавам бензиностанция

Болярово, Хасково
Цена: 101 747.08 € (199 000 лв.) 508.74 €/кв.м (995 лв./кв.м) Бензиностанция 200 кв.м

Продавам бензиностанция в гр. Хасково, кв. Болярово. Площ 200кв. На главен път. Цена:199000лв. Цената подлежи на договаряне.

Производствено помещение в Източна Индустриална Зона, гр. Хасково
Цена: 178 952.16 € (350 000 лв.) 215.09 €/кв.м (420.67 лв./кв.м) Промишлено помещение 832 кв.м

Агенция за недвижими имоти „МИРА“ предлага за продажба СКЛАД/ ПРОИЗВОДСТВЕНО ПОМЕЩЕНИЕ, разположен в Източна Индустриална Зона, гр. Хасково. Складът се състои от: Помещение с площ 832 кв.м с три про..

селскостопански имот с обор и къща- Мандра, обл. Хасково
Цена: 66 470 € (130 004.02 лв.) 72.17 €/кв.м (141.16 лв./кв.м) Склад 921 кв.м

Агенция за недвижими имоти „МИРА“ предлага за продажба селскостопанска сграда с къща и прилежащ парцел, разположени в с. Мандра, област Хасково. Параметри на имота: Площ на парцела: 3 354 кв.м ..

Селскостопанска сграда в с. Жълти бряг, обл. Хасково
Цена: 61 355.03 € (120 000 лв.) 70.60 €/кв.м (138.10 лв./кв.м) Промишлено помещение 869 кв.м

Агенция за недвижими имоти „МИРА“, предлага за продажба Селскостопанска сграда - за отглеждане на животни с къща, ведно с прилежащ парцел, разположен в с. Жълти бряг, обл. Хасково. Парцел с площ - 2..

База в град Любимец, обл. Хасково

База в град Любимец, обл. Хасково

Любимец, област Хасково
Цена: 324 900 € (635 449.17 лв.) 101.53 €/кв.м (198.58 лв./кв.м) Склад 3200 кв.м

🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏦Складова база с голямо хале в град Любимец, обл. Хасково 📐 Площ: 3 200 кв.м. 📐Площ на халето - 440 кв.м. 🌳 Базата разполага с: 🖊️..

Ексклузивна оферта!!! Стопанска сграда, ферма в с. Каснаково!!!
Цена: 135 000 € (264 037.05 лв.) 113.92 €/кв.м (222.82 лв./кв.м) Ферма 1185 кв.м

Селскостопански производствени сгради, ведно с прилежащ собствен парцел и масивна жилищна сграда. Площ на имота: 7 404.00 кв.м. трайно предназначение на територията: Урбанизирана, начин на трайно полз..

Продажба на помещение 275 кв.м.

Продажба на помещение 275 кв.м.

Димитровград, област Хасково
Вид: Промишлено помещение 275 кв.м

Помещението се намира на адрес: ул. ”Илинден” 10, бившето котелно на блока.

Продажба на имот, подходящ за фотоволтаични централи

Продажба на имот, подходящ за фотоволтаични централи

Източна индустриална зона, Димитровград, област Хасково

Поземлен имот 21052.1010.195, област Хасково, община Димитровград, гр. Димитровград, п. к. 6400, ИЗТОЧНА ИНДУСТР. ЗОНА, вид собств. Частна, вид територия Урбанизирана, НТП За друг вид производствен, с..

Бизнес имот в село Троян, общ. Симеоновград
Цена: 46 016.27 € (90 000 лв.) 53.69 €/кв.м (105.02 лв./кв.м) 857 кв.м

🏢 DIAMOND 💎 Недвижими Имоти предлага бизнес имот! 🔥 Бивша тютюносушилня, преустроена в гъбарник - с. Троян, общ. Симеоновград ✨ Имот с реален потенциал за производство, складова дейност или разви..

Бизнес имот - бивша тютюносушилня в село Троян, общ. Симеоновград
Цена: 46 016.27 € (90 000 лв.) 12.03 €/кв.м (23.54 лв./кв.м) Промишлено помещение 3824 кв.м

💎 DIAMOND Недвижими Имоти - Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ! ✨ 🏢 БИЗНЕС ИМОТ - БИВША ТЮТЮНОСУШИЛНЯ, ПРЕУСТРОЕНА В ГЪБАРНИК 🔝 Отличен избор за бизнес или сигурна инвестиция! 💼💰 📍 ..

Промишлено помещение 4743 кв.м

Промишлено помещение 4743 кв.м

Конуш, област Хасково
Цена: 100 000 € (195 583 лв.) 21.08 €/кв.м (41.24 лв./кв.м) Промишлено помещение 4743 кв.м

ЗА ИНВЕСТИЦИЯ! ПРОМИШЛЕНО ПОМЕЩЕНИЕ С ГОЛЯМ ПАРЦЕЛ! Брокер Жокер представя на вашето внимание индустриален имот, разположен в с. Конуш, Хасковска област - район с удобен достъп и отлични условия за р..

ПРОИЗВОДСТВЕНО ПОМЕЩЕНИЕ/ Шивашки цех в Западна Индустриална Зона, град Хасково
Цена: 370 000 € (723 657.10 лв.) 359.92 €/кв.м (703.95 лв./кв.м) Промишлено помещение 1028 кв.м

Агенция за недвижими имоти „МИРА“, предлага за продажба ПРОИЗВОДСТВЕНО ПОМЕЩЕНИЕ/ ЦЕХ, разположено в Западна Индустриална Зона, град Хасково Площ на парцела - 2957кв.м. РЗП - 1028кв.м. Предлагаме..

Производствено-складова база с отлична локация само на 7 км от Хасково - с. Узунджово
Вид: Промишлено помещение 2800 кв.м

🏭 „Империал Хаус“ предлага за продажба ПРОИЗВОДСТВЕНО-СКЛАДОВА БАЗА на изключително изгодна цена! 📍 с. Узунджово, само на 7 км от гр. Хасково Представяме Ви функционален и отлично позициониран им..

Продава се изключителен инвестиционен имот в гр. Хасково - Западна индустриална зона
Цена: 1 579 891.91 € (3 090 000 лв.) 2585.75 €/кв.м (5057.28 лв./кв.м) 611 кв.м

ЕРА Имоти Хасково ви предлага инвестиционен имот. Уникален имот с огромен потенциал, разположен в индустриалната част на гр. Хасково. Площта на имота е 16000 кв.м. и е с лице на главен булевард, това..

продажба на склад

продажба на склад

Промишлена зона - Изток, Хасково
Цена: 178 952.16 € (350 000 лв.) 357.90 €/кв.м (700 лв./кв.м) Склад 500 кв.м

Продава се склад с лице на бул. Съединение. Подходящ е и за магазин и за салон. За повече информация на посоченият телефон.

Продавам хале в Димитровград

Продавам хале в Димитровград

Димитровград, област Хасково
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.) 300 €/кв.м (586.75 лв./кв.м) Сервиз 500 кв.м

🤝Киер Хоумс предлага за ПРОДАЖБА 🤝 🏡 Хале в Димитровград 🗒РЗП - 180 кв.м. 🌳Дворно място - 320 кв.м. 📌 Оборудвано е с канал, струг и всякакъв вид инвентар за ремонтни дейности 🏦СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПО..

Продавам помещение, 21 век гр. Хасково
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.) 785.34 €/кв.м (1536 лв./кв.м) Промишлено помещение 191 кв.м

Продавам помещение в гр. Хасково-център до 21 век. Площ: 191кв.м. Етаж 2. Санитарен възел. Трифазен ток. Цена: 150000EU.

Производствено-складова база, разположена в началото на Източна индустриална зона на гр. Хасково!
Цена: 400 000 € (782 332 лв.) 371.75 €/кв.м (727.07 лв./кв.м) Промишлено помещение 1076 кв.м

Представяме на вашето внимание производствено-складова база, разположена в началото на Източна индустриална зона на гр. Хасково. Характеристики на имота: • Парцел: 4 517 кв.м, бетониран и с уд..

Продава се разработен и печеливш бизнес с прилежащо помещение в Димитровград
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.) 1050.42 €/кв.м (2054.44 лв./кв.м) 119 кв.м

ЕРА имоти Хасково ви предлага разработен и печеливш бизнес с прилежащо помещение за продажба в Димитровград Площ на помещението: 119 кв.м. Дейността е производство на пластмасови изделия. Предлагаме у..

Продавам помещение

Продавам помещение

Славянски, Димитровград, област Хасково
Цена: 100 000 € (195 583 лв.) 1000 €/кв.м (1955.83 лв./кв.м) 100 кв.м

Продавам търговско помещение в град Димитровград, квартал ”Славянски”. Имота се състои от: Търговска част: 100 кв.м. Склад: 16 кв.м. Таванско помещение: 19 кв.м. Трифазен ток. Два входа. ..

Промишлено помещение в село Мандра

Промишлено помещение в село Мандра

Мандра, област Хасково
Цена: 20 451.68 € (40 000 лв.) 12.70 €/кв.м (24.84 лв./кв.м) Ферма 1610 кв.м

Недвижими имоти ”Diamond” предлага за продажба ферма в село Мандра Прилежащ ограден поземлен имот- 1610 м2. Застроена площ 750 м2, от които 196 м2 -Каменна висока сграда 50 м2 -БИТОВА СГРАДА 2-ст..

Астарта-Х Консулт продава селскостопански постройки с жилищна част и аминистративна сграда
Цена: 163 613.40 € (320 000 лв.) 81.81 €/кв.м (160 лв./кв.м) Ферма 2000 кв.м

Астарта-Х Консулт продава имот със селскостопански сгради, жилищна част и административна сграда в гр. Меричлери Имота е с площ от 9000 кв.м., пет селскостопански сгради / обори / съответно с площ о..

Астарта-Х Консулт продава промишлена сграда в с. Книжовник
Цена: 184 065.08 € (360 000 лв.) 489.53 €/кв.м (957.45 лв./кв.м) Склад 376 кв.м

Астарта-Х Консулт продава промишлена сграда с голям двор-бивш СТОПАНСКИ ДВОР в с. Книжовник обл. Хасково намиращ се на много комуникативно място подходящо за различни видове дейности! Сградата е 376..

Продава се уникален имот в Димитровград - търговски обект и жилищна част в едно!
Цена: 166 500 € (325 645.70 лв.) 442.82 €/кв.м (866.08 лв./кв.м) 376 кв.м

ЕРА имоти Хасково Ви предлага уникален имот за продажба в Димитровград - търговски обект и жилищна част в едно! Имот с площ на парцела 805 кв.м и РЗП 376 кв.м, строен след 2000 г., разположен на глав..

Рафинерия/ Напълно оборудван цех за производство и преработка на олио в гр. Хасково
Цена: 1 300 000 € (2 542 579 лв.) 286.03 €/кв.м (559.42 лв./кв.м) Фабрика 4545 кв.м

Агенция за недвижими имоти „МИРА“, предлага за продажба Рафинерия/ Напълно оборудван цех за производство и преработка на олио в гр. Хасково Предлагаме на вашето внимание напълно оборудван цех за прои..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече