back to top

Складове, промишлени и стопански имоти област Хасково

261 обяви - страница 4 от 9
Продавам хале

Продавам хале

Димитровград, област Хасково
Цена: 450 000 € (880 123.50 лв.) 225 €/кв.м (440.06 лв./кв.м) Промишлено помещение 2000 кв.м

Продавам производствено хале в гр. Димитровград (до бензиностанция “Газпром”). РЗП: 2000 кв.м. Двор: 3700кв.м. Хале: 1600кв.м. Адмнистративна част: 400 кв.м - два етажа. Цена: 450 000 EUR. ..

Продава се промишлено помещение с площ от 360 м², заедно със собствен парцел от 3 декара
Цена: 270 000 € (528 074.10 лв.) 750 €/кв.м (1466.87 лв./кв.м) 360 кв.м

ЕРА Имоти Хасково предлага промишлено помещение с площ от 360 м², заедно със собствен парцел от 3 декара, с възможност за разширяване с още 3 декара. Имотът се намира в източната индустриална зона на ..

Работещ бизнес в Димитровград, кв. Марийно

Работещ бизнес в Димитровград, кв. Марийно

кв. Марийно, Димитровград, област Хасково
Цена: 1 000 000 € (1 955 830 лв.) 370.37 €/кв.м (724.38 лв./кв.м) 2700 кв.м

💎 НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ 💎 Работещ бизнес с база, производствени помещения и жилищна част в Димитровград, кв. Марийно 🏭🏢🏡 Агенция за недвижими имоти DIAMOND 💎 предлага напълно изграден и функциониращ биз..

 рекламирай сам в favicon
Склад-Промишлено помещение

Склад-Промишлено помещение

google maps icon Промишлена зона - Изток, Хасково
Цена: 185 000 € (361 828.55 лв.) 474.36 €/кв.м (927.77 лв./кв.м) Склад 390 кв.м

Трифазен ток 50kw партида. Питейна вода 2цола. Подходяща за пройзводствени и складови дейности. Баня тоалетна. 2000кв. метра асфалтирана площадка. Целия парцел обграден 2бр портали за бусове камиони. ..

Складова база в Димитровград, кв. Марийно

Складова база в Димитровград, кв. Марийно

Индустриална зона Марийно, Димитровград, област Хасково
Цена: 900 000 € (1 760 247 лв.) 167.32 €/кв.м (327.24 лв./кв.м) Промишлено помещение 5379 кв.м

🏢 НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ - СКЛАДОВА БАЗА В ДИМИТРОВГРАД Агенция за Недвижими Имоти DIAMOND 💎 предлага за продажба съвременна складова база в Индустриална зона, кв. Марийно, Димитровград - отлична инвести..

Овцеферма в село Голямо Асеново, обл. Хасково

Овцеферма в село Голямо Асеново, обл. Хасково

Голямо Асеново, област Хасково
Цена: 444 000 € (868 388.52 лв.) 22.20 €/кв.м (43.42 лв./кв.м) Ферма 20000 кв.м

🏡 АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ DIAMOND 💎 представя: 🔹 ОВЦЕФЕРМА ЗА ПРОДАЖБА 📍 с. Голямо Асеново, обл. Хасково 💰 Цена: 444 000 EUR 🐑 Идеалната възможност за инвестиция в животновъдството! ..

Промишлен терен със сграда-кв. Болярово
Цена: 53 685.65 € (105 000 лв.) 298.25 €/кв.м (583.33 лв./кв.м) Промишлено помещение 180 кв.м

Агенция за недвижими имоти ТИМ КОМЕРС /Член на НСНИ-Национално сдружение недвижими имоти / продава СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА с площ от 180 кв.м и УПИ с площ от 970 кв.м в кв. Болярово. СЪСТОЯНИЕ: теренът е ..

ЛИЗИНГ! Промишлено помещение

ЛИЗИНГ! Промишлено помещение

Промишлена зона - Изток, Хасково
Цена: 750 000 € (1 466 872.50 лв.) 416.67 €/кв.м (814.93 лв./кв.м) Промишлено помещение 1800 кв.м

Недвижими имоти ”DIAMOND” предлага за продажба сграда за търговска или складова дейност. Парцела е 1800 кв.м., Производствено - складова база Хале - 500 кв., помощни помещения - 200 кв., работилн..

Сервиз гр. Димитровград, обл. Хасково

Сервиз гр. Димитровград, обл. Хасково

Димитровград, област Хасково
Вид: Сервиз 1500 кв.м

Референтен номер: 899. СЪН ХОУМ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВИ ПРЕДСТАВЯ: Представяме напълно оборудван автосервиз в гр. Димитровград, обл. Хасково, готов за експлоатация и предложение за продажба. Имотът е с..

Промишлено помещение гр. Хасково
Цена: 500 000 € (977 915 лв.) 530.22 €/кв.м (1037.03 лв./кв.м) Промишлено помещение 943 кв.м

Референтен номер: 903. СЪН ХОУМ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВИ ПРЕДСТАВЯ: Представяме за продажба промишлено помещение с обща застроена площ 943 кв.м., разположено в град Хасково, с удобно място до основе..

Продавам промишлено помещение, с. Книжовник
Цена: 83 000 € (162 333.90 лв.) 244.12 €/кв.м (477.45 лв./кв.м) Промишлено помещение 340 кв.м

🥇 Агенция “Колев Консулт” продава промишлено помещение в с. Книжовник, обл. Хасково 📐 РЗП: 340 кв.м 🌳 Двор: 2 500 кв.м 🛋️ Разпределение: ✔️ помещение с три стаи и санитарен възел ✔️ работно поме..

Продавам помещение, гр. Хасково

Продавам помещение, гр. Хасково

Промишлена зона - Изток, Хасково
Цена: 265 000 € (518 294.95 лв.) 88.33 €/кв.м (172.76 лв./кв.м) Промишлено помещение 3000 кв.м

🥇 Агенция “Колев Консулт” продава промишлено помещение в източната индустриална зона на гр. Хасково. 📐 Площ на сградата: 360 кв.м. 🌳 Парцел: 3 000 кв.м. 🔹 Характеристики на имота: ✔️ трифазен ..

Продавам помещение

Продавам помещение

Димитровград, област Хасково
Цена: 53 000 € (103 659 лв.) 530 €/кв.м (1036.60 лв./кв.м) 100 кв.м

🥇 Агенция “Колев Консулт” продава помещение в идеалния център на гр. Димитровград. 📐 Площ: 100 кв.м. 🏢 Етаж: партер. 🛋️ Разпределение: ✔️ голяма обща част ✔️ две отделни тоалетни ✔️ допълнит..

Астарта-Х Консулт продава халета с парцел в село Крум общ Димитровград
Цена: 65 000 € (127 128.95 лв.) 72.22 €/кв.м (141.25 лв./кв.м) Склад 900 кв.м

Астарта-Х Консулт продава Поземлен имот с халета в село Крум общ. Димитровград Парцела е с площ от 10300 кв.м. с 1/2 от 950 кв.м. халета различни по големина. Изключително атрактивен имот подходящ..

Промишлено помещение в село Книжовник, обл. Хасково

💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏭 ПРОМИШЛЕНО ПОМЕЩЕНИЕ С ГОЛЯМ ДВОР 🔝 Отлична възможност за развитие на бизнес или сигурна инвестиция с потенциал 💼📈..

Промишлено помещение в село Книжовник

Промишлено помещение в село Книжовник

Книжовник, област Хасково

Селскостопанска сграда в с. Генералово, област Хасково
Цена: 15 000 € (29 337.45 лв.) 30 €/кв.м (58.67 лв./кв.м) Склад 500 кв.м

Референтен номер: 823. СЪН ХОУМ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВИ ПРЕДСТАВЯ ЗА ПРОДАЖБА: Предлагаме за продажба селскостопанска сграда с разгъната площ от 500 кв.м, разположена в село Генералово, област Хасково...

Работеща овцеферма за продажба в с. Голямо Асеново, на 15 км от гр. Димитровград

Референтен номер: 813. СЪН ХОУМ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВИ ПРЕДСТАВЯ ЗА ПРОДАЖБА: Предлагаме напълно функционираща и работеща овцеферма, разположена на обща парцелна площ от 20 000 кв.м в с. Голямо Асенов..

Продавам помещение, с. Книжовник

Продавам помещение, с. Книжовник

Книжовник, област Хасково
Цена: 82 000 € (160 378.06 лв.) 32.80 €/кв.м (64.15 лв./кв.м) Промишлено помещение 2500 кв.м

Продавам промишлено помещение в с. Книжовник, обл. Хасково. РЗП:340кв.м. Двор:2 500кв.м. Имота се състои от: Помещение с три стаи и санитарен възел. Работно помещение с две големи стаи. Дв..

Краварник за продажба в с. Момково, общ. Свиленград
Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.) 34 €/кв.м (66.50 лв./кв.м) Ферма 2500 кв.м

Референтен номер: 819. СЪН ХОУМ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВИ ПРЕДСТАВЯ ЗА ПРОДАЖБА: Предлагаме за продажба краварник с прилежащи допълнителни постройки, разположен в село Момково, област Хасково. Имотът обх..

Оборудван автосервиз + офис + склад в град Димитровград
Вид: Сервиз 650 кв.м

Продава се оборудван автосервиз + офис + склад - 650 кв.м., терен 1500 кв.м. Предлагаме за продажба напълно оборудван автосервиз с обща застроена площ от 650 кв.м., разположен върху терен с площ 1..

!!! ТОП ОФЕРТА!!! Продавам Промишлено Помещение в село Книжовник област Хасково!!!

!!! ТОП ОФЕРТА!!! Продавам Промишлено Помещение в село Книжовник област Хасково!!! РЗП: 340 кв.м. Квадратура двор: 2500 кв.м. Имотът се състои от: помещение с три стаи и санитарен възел!!! Раб..

Стопанска сграда/ ферма в град Симеоновград

Стопанска сграда/ ферма в град Симеоновград

Симеоновград, област Хасково
Цена: 767 000 € (1 500 121.60 лв.) 15.34 €/кв.м (30 лв./кв.м) Ферма 50000 кв.м

Предлагаме Ви стопанска сграда /ферма. Намира се на площ от 50 000 кв.м.. Парцела е урегулиран и има лице на асфалтов път. Разположен е в края на Симеоновград. Има вода, ток и канализация. Подходя..

Складова база - МНОГОФУНКЦИОНАЛЕН инвестиционен имот
Цена: 400 000 € (782 332 лв.) 88.55 €/кв.м (173.20 лв./кв.м) Склад 4517 кв.м

💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕМИУМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏭 СКЛАДОВА БАЗА - МНОГОФУНКЦИОНАЛЕН ИНВЕСТИЦИОНЕН ИМОТ 🔝 Стратегически актив с реален потенциал - подходящ за ..

Стопански двор село Брод

Стопански двор село Брод

Брод, област Хасково
Цена: 55 000 € (107 570.65 лв.) 19.20 €/кв.м (37.55 лв./кв.м) 2865 кв.м

💎 DIAMOND НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Качеството има значение! 💎 ✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ✨ 🏡 СТОПАНСКИ ДВОР 🔝 Отличен избор за перспективна инвестиция 💼💰 📍 Локация: с. Брод, обл. Хасково 🌿 📐 Площ: 2 865 кв..

Стопански двор в село Брод, обл. Хасково
Цена: 55 000 € (107 570.65 лв.) 19.20 €/кв.м (37.55 лв./кв.м) Промишлено помещение 2865 кв.м

💎 Агенция за Недвижими Имоти DIAMOND предлага 💎 🏭 Стопански двор в с. Брод, общ. Димитровград 📐 РЗП: 2 865 кв.м 🏗️ В имота има две стари постройки, едната от които е кантар 🚛 Подходящ за бизне..

Промишлено помещение 680 кв.м

Промишлено помещение 680 кв.м

Свиленград, област Хасково
Цена: 500 000 € (977 915 лв.) 735.29 €/кв.м (1438.10 лв./кв.м) Промишлено помещение 680 кв.м

Референтен номер: 569. ПРОМИШЛЕНО ПОМЕЩЕНИЕ И ПАРЦЕЛ С ИНВЕСТИЦИОНЕН ПОТЕНЦИАЛ СЪН ХОУМ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВИ ПРЕДСТАВЯ: Предлагаме за продажба голямо промишлено помещение, което дълги години е из..

Склад в град Димитровград, обл. Хасково

Склад в град Димитровград, обл. Хасково

Димитровград, област Хасково
Цена: 490 000 € (958 356.70 лв.) 700 €/кв.м (1369.08 лв./кв.м) Склад 700 кв.м

🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑 🏢Инвестиционен обект - СКЛАД в град Димитровград, обл. Хасково 📐 Площ: 700 кв.м. 🏢 В сградата има 3 санитарни възела 🚾, 4 офис помещения..

Продавам Промишлено Помещение в гр. Хасково Промишлена Зона Изток!!!
Цена: 270 000 € (528 074.10 лв.) 843.75 €/кв.м (1650.23 лв./кв.м) Промишлено помещение 320 кв.м

Продавам Промишлено Помещение в гр. Хасково Промишлена Зона Изток!!! Площ: 320 кв.м. Парцел: 3000 кв.м. с възможност за разширяване 3000 кв.м.!!! Имота е захранен с трифазен и монофазен ток, вод..

*** Намалена цена *** Цех / склад в Източна индустриална зона ***
Цена: 270 000 € (528 074.10 лв.) 750 €/кв.м (1466.87 лв./кв.м) Промишлено помещение 360 кв.м

Описание Предлагаме Ви за продажба производствен цех/склад, с РЗП-360кв.м. Сградата е разположена върху собствен парцел с площ от 3000кв.м.. Цехът разполага с товарна рампа, трифазен ток, офис, стая ..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече