back to top

Складове, промишлени и стопански имоти област Пазарджик

69 обяви - страница 2 от 3
Мобилно хале, склад за съхранение 12x18 м

Мобилно хале, склад за съхранение 12x18 м

google maps icon Гелеменово, област Пазарджик
Цена: 16 136.37 € (31 560 лв.) 74.71 €/кв.м (146.10 лв./кв.м) Промишлено помещение 216 кв.м

За Вашите потребности ние Ви предлагаме подвижни различни по големина индустриални халета. С изключително леки конструкции и висока степен на мобилност те са подходящи за съхранение на селскостопанс..

Мобилно хале, склад за съхранение 10x24 м

Мобилно хале, склад за съхранение 10x24 м

google maps icon Фирма Глобал РТС, Гелеменово, област Пазарджик
Цена: 16 443.15 € (32 160 лв.) 68.51 €/кв.м (134 лв./кв.м) Промишлено помещение 240 кв.м

Промишлено помещение 20144 кв.м

Промишлено помещение 20144 кв.м

Тополи дол, област Пазарджик
Цена: 618 000 € (1 208 702.94 лв.) 30.68 €/кв.м (60 лв./кв.м) Промишлено помещение 20144 кв.м

***Римекс имоти*** Оферта 86573*** 🏭 РАБОТЕЩ ИНДУСТРИАЛЕН ИМОТ С ГОТОВА ИНФРАСТРУКТУРА 📍 Утвърден стопански двор | Отличен достъп за TIR | Незабавна експлоатация Предлагаме за продажба функциониращ и..

 рекламирай сам в favicon
База 3 800 кв.м с халета и офиси - 65 €/кв.м - Батак

База 3 800 кв.м с халета и офиси - 65 €/кв.м - Батак

Площад Раковски, Батак, област Пазарджик
Цена: 250 000 € (488 957.50 лв.) 80.10 €/кв.м (156.67 лв./кв.м) Промишлено помещение 3121 кв.м

Продава се промишлен комплекс в гр. Батак с РЗП 3 800 кв.м и двор 3 121 кв.м. Имотът включва производствени халета с височина около 3.5 м, както и административна част с офиси и обслужващи помещен..

Промишлен имот с площ 5800 кв.м. ТИР достъп, общо 11 бр. сгради с обща застроена площ 2000 кв
Цена: 510 000 € (997 473.30 лв.) 87.93 €/кв.м (171.98 лв./кв.м) Промишлено помещение 5800 кв.м

Продава се урбанизиран поземлен имот с площ 5800 кв.м. с промишлено предназначение, ТИР достъп, Асфалт, Ток, вода. В имота се намират общо 11 бр. сгради с обща застроена площ: 2000 кв.м. Три склад..

Промишлено помещение 1020 кв.м

Промишлено помещение 1020 кв.м

Главиница, област Пазарджик
Цена: 264 000 € (516 339.12 лв.) 258.82 €/кв.м (506.20 лв./кв.м) Промишлено помещение 1020 кв.м

✅ Оферта № 5939 ✔️Ексклузивно предложение ➡️ БРАВА ЕСТЕЙТ Ви представя самостоятелна многофункционална сграда до гр. Пазарджик. с Акт 16, в непосредствена близост до с. Главиница, с удобен достъп и ..

🏢 Комплекс от сгради в центъра на Брацигово

🏢 Комплекс от сгради в центъра на Брацигово

Брацигово, област Пазарджик
Цена: 450 000 € (880 123.50 лв.) 109.76 €/кв.м (214.66 лв./кв.м) Промишлено помещение 4100 кв.м

Агенция за недвижими имоти Trivium Estate предлага уникален комплекс от сгради за продажба в центъра на Брацигово, идеален както за инвестиция, така и за бизнес развитие. 🏢 Комплексът се отличава с го..

Складова база с офиси и голям парцел - Хаджиево
Цена: 880 000 € (1 721 130.40 лв.) 733.33 €/кв.м (1434.28 лв./кв.м) Склад 1200 кв.м

Организация Фокус има удоволствието да ви представи складова база за продажба в с. Хаджиево. Застроена площ: 1200 кв.м Парцел: 2500 кв.м Имотът включва складово помещение, изградено от термопа..

Продава промишлено помещение
Вид: Промишлено помещение 225 кв.м

Намира се в с. Церово. Обекта е действащ ресторант с дългогодишен наемател. Площ на парцела - 920кв.м Строеж 1988год. Сградата е тухлена с покрив от метални ферми и колони! Всички прозорци са от алум..

Метално Хале Пазарджик

Метално Хале Пазарджик

Хаджиево, област Пазарджик
Цена: 850 000 € (1 662 455.50 лв.) 643.94 €/кв.м (1259.44 лв./кв.м) Склад 1320 кв.м

Предлагаме собствено Хале 1320 кв.м със собствен двор от 2500 кв.м. във с. Хаджиево на асфалтов път. Намира се между Пазарджик и Пловдив. Реновирано е с термо панели. Халето е със една врата, която е ..

Продава промишлена сграда за производство и продажба на месо
Цена: 350 000 € (684 540.50 лв.) 700 €/кв.м (1369.08 лв./кв.м) Промишлено помещение 500 кв.м

Кантора “ИМОТИ ПРОСПЕРИТИ“ има удоволствието да представи на Вашето ВНИМАНИЕ имот с реф. № 9047!!! ПРОДАВА работещо ПРЕДПРИЯТИЕ, което е напълно ОБОРУДВАНО и функциониращо като промишлена сграда за П..

Промишлено помещение!!! Топ локация!!! Готов бизнес!!!
Цена: 210 000 € (410 724.30 лв.) 606.94 €/кв.м (1187.06 лв./кв.м) 346 кв.м

ПРОМИШЛЕНО ПОМЕЩЕНИЕ!!! ТОП ЛОКАЦИЯ!!! ГОТОВ БИЗНЕС!!! Промишлено помещение за продажба - гр. Панагюрище, обл. Пазарджик 🏭 - Цена: 210 000 € 💶 - Обща застроена площ: 346 кв.м 🏗️ - Година ..

Просторно помещение (190 кв.м) с голям потенциал - идеално за бизнес или склад
Цена: 100 000 € (195 583 лв.) 526.32 €/кв.м (1029.38 лв./кв.м) Склад 190 кв.м

Агенция за недвижими имоти LORDEN продава самостоятелно помещение със застроена площ от 190 кв.м, разположено на ниво сутерен в идеалния център на град Пазарджик. Имотът предлага гъвкавост при преустр..

Продава се автоморга

Продава се автоморга

Главен път, Братаница, област Пазарджик
Цена: 230 000 € (449 840.90 лв.) 294.87 €/кв.м (576.72 лв./кв.м) Промишлено помещение 780 кв.м

Агенция „Имот Корект” продава автоморга на главен път с поток на автомобили и удобен достъп. Разположена е върху поземлен имот с площ от 7704 кв.м. В имота има построени офиси- масивна конструкция и д..

Продава се автосервиз

Продава се автосервиз

Братаница, област Пазарджик
Цена: 220 000 € (430 282.60 лв.) 758.62 €/кв.м (1483.73 лв./кв.м) Сервиз 290 кв.м

Агенция „Имот Корект” ви предлага да закупите имот, представляващ парцел от 1620 кв.м. и построените в него масивна едноетажна сграда с площ от 62 кв.м и масивна сграда с термопанели и статут на АВТОС..

Продава бивше ТКЗС в с. Бошуля обл. Пазарджик
Цена: 153 400 € (300 024.32 лв.) 55.04 €/кв.м (107.65 лв./кв.м) Ферма 2787 кв.м

Продава бивше ТКЗС в с. Бошуля обл. Пазарджик, което се намира на 14км от гр. Пазарджик и на 60км от гр. Пловдив. Парцела е с площ от 2787м2 и има селскостопанска сграда с площ от 523м2, която е в доб..

Склад в старата търговия гр. Пазарджик

Склад в старата търговия гр. Пазарджик

Промишлена Зона, Пазарджик
Цена: 220 000 € (430 282.60 лв.) 298.51 €/кв.м (583.83 лв./кв.м) Склад 737 кв.м

Агенция за недвижими имоти ”Имот Медия” предлага за продажба сграда с прилежаща земя в старата търговия, сградата е разделена на три самостоятелни обекта и с обща площ 668кв.м. и прилежащата земя към ..

Промишлен имот обл. Пазарджик, с. Динката

Промишлен имот обл. Пазарджик, с. Динката

Динката, област Пазарджик
Цена: 289 000 € (565 234.87 лв.) 412.86 €/кв.м (807.48 лв./кв.м) Промишлено помещение 700 кв.м

Агенция за недвижими имоти ”Имот Меди” предлага за продажба промишлен имот за продажба в с. Динката обл. Пазарджик с лесен достъп до АМ. Тракия и областният гр. Пазарджик. Имота се състои от две произ..

продава бизнесимот с. Злокучене, общ. Септември
Цена: 450 000 € (880 123.50 лв.) 21.59 €/кв.м (42.23 лв./кв.м) Ферма 20841 кв.м

Имоти-БГ-Пазарджик продава разработен цветарски бизнес, разположен върху 20841кв.м, ведно с построените сгради с обща площ от 578кв.м, в които са разположени оранжерии-остъклени и неостъклени с площ о..

Промишлено помещение в кв. Запад
Цена: 450 000 € (880 123.50 лв.) 778.55 €/кв.м (1522.70 лв./кв.м) Промишлено помещение 578 кв.м

🏭 Алегра Имоти предлага на Вашето внимание промишлен имот в кв. Запад 📍 Локация: кв. Запад 📐 Площ на парцела: 997 кв.м. 🏢 Застроена площ: общо няколко постройки с разнообразно предназначение: ..

Продава се имот

Продава се имот

Запад, Пазарджик
Цена: 50 000 € (97 791.50 лв.) 331.13 €/кв.м (647.63 лв./кв.м) Склад 151 кв.м

Агенция ’Имот Корект’ продава имот в района на ДЗС, м-ст ’Зайкови мандри. Имота представлява парцел от 669 кв.м и построената в него едноетажна сграда ЗП 151 кв.м., предназначение- за складова дейност..

Пром. Имот гр. Панагюрище

Пром. Имот гр. Панагюрище

Панагюрище, област Пазарджик
Цена: 971 454.57 € (1 900 000 лв.) 253.98 €/кв.м (496.73 лв./кв.м) Промишлено помещение 3825 кв.м

Агенция за недвижими имоти ”Имот Медия” предлага за продажба промишлен имот на околовръсното на гр. Панагюрище с удобен тир достъп, имота е добре подържан и не е необходимо да бъдат правени основни ре..

Стопански двор / Ферма

Стопански двор / Ферма

Драгор, област Пазарджик
Цена: 400 000 € (782 332 лв.) 25.21 €/кв.м (49.30 лв./кв.м) Ферма 15868 кв.м

Агенция за недвижими имоти ”Имот Медия” предлага за продажба стопански двор / ферма, намираща се между селата Драгор и Динката, парцелите са с обща площ 15 868кв.м., сградите в имота са с обща площ 3 ..

Парцел в стопански двор в Мало Конаре

Парцел в стопански двор в Мало Конаре

Мало Конаре, област Пазарджик
Цена: 99 000 € (193 627.17 лв.) 19.58 €/кв.м (38.30 лв./кв.м) 5057 кв.м

Алегра Имоти предлага на Вашето внимание парцел в стопански двор с площ от 5 057 кв.м. в село Мало Конаре. 📄 Статут: Земеделска територия в рамките на бивш стопански двор 🚜 Подходящ за: складов..

Функционален имот в центъра на гр. Батак
Цена: 165 000 € (322 711.95 лв.) 812.81 €/кв.м (1589.70 лв./кв.м) Промишлено помещение 203 кв.м

ИНВЕСТИЦИОННА КЪЩА АКТИВ представя на вашето внимание страхотен имот в центъра на град Батак! Имотът се намира на стратегическа позиция в центъра на града, близо до магазини, заведения и администрати..

Парцел и склад в стопански двор Мало Конаре

Парцел и склад в стопански двор Мало Конаре

Стопански двор, Мало Конаре, област Пазарджик
Цена: 19 900 € (38 921.02 лв.) 398 €/кв.м (778.42 лв./кв.м) Склад 50 кв.м

Агенция за недвижими имоти LORDEN продава в стопанския двор на село Мало Конаре самостоятелно дворно място с площ 1079 кв.м. заедно с построената в имота сграда (склад) със застроена площ 50 кв.м. Пок..

Двуетажна промишлена сграда, с. Равногор

Двуетажна промишлена сграда, с. Равногор

Равногор, област Пазарджик
Цена: 165 000 € (322 711.95 лв.) 110 €/кв.м (215.14 лв./кв.м) Промишлено помещение 1500 кв.м

Код994633 Продаваме парцел от 2500кв.м с двуетажна промешлена сграда с РЗП- 1500кв.м. Изградена е от стоманобетонна конструкция с височина 3.40м. Първият етаж е с изолация, а втория не е изолиран. Има..

Продажба на кравеферма

Продажба на кравеферма

Промишлена Зона, Пазарджик
Цена: 184 000 € (359 872.72 лв.) 661.87 €/кв.м (1294.50 лв./кв.м) 278 кв.м

Предлагаме кравеферма, която е била действаща до скоро. Има ток, вода. Сградата е монолитна. Прилежащ парцел 3 дка

Промишлено помещение с. Хаджиево

Промишлено помещение с. Хаджиево

Хаджиево, област Пазарджик
Цена: 720 000 € (1 408 197.60 лв.) 720 €/кв.м (1408.20 лв./кв.м) Промишлено помещение 1000 кв.м

3331022 Предлагаме ви хале с застроена площ от 1000 кв и двор 2600. Халето е бетонно с термопанели. Трифазен ток, септична яма.

База - Промишлен имот

База - Промишлен имот

Младост, Пазарджик
Цена: 360 000 € (704 098.80 лв.) 61.02 €/кв.м (119.34 лв./кв.м) Промишлено помещение 5900 кв.м

База (Промишлен имот) с площ 5900 кв.м. Намира се в м-т ”Азмака” (добровнишко шосе). Състои се от: Бензиностанция, Автомивка с покрит канал, Склад ГСМ(горивни, смазочни материали), Складове и офиси,..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече