back to top

Складове, промишлени и стопански имоти област Пазарджик

69 обяви
днешна обява
Продава сграда с. Козарско

Продава сграда с. Козарско

Козарско, област Пазарджик
Цена: 20 451.68 € (40 000 лв.) 42 €/кв.м (82.14 лв./кв.м) Промишлено помещение 487 кв.м

АПОЛОН ИМОТИ Продава имот с ИД393 Селскостопанска сграда, в с. Козарско 487 кв/м. Огледи всеки ден със предварително уговорен ден и час!

Продава се складова база в Пищигово

Продава се складова база в Пищигово

Пищигово, област Пазарджик
Цена: 380 000 € (743 215.40 лв.) 391.75 €/кв.м (766.20 лв./кв.м) Склад 970 кв.м

Агенция ”Имот Корект” продава имот в с. Пищигово, район с лесен достъп до главни пътни артерии, което улеснява движението на стоки и услуги. В парцел от 6081 кв.м са построени сграда с метална констру..

Складово логистичен имот за продажба - парцел 5 дка и склад 1 дка
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.) 23.80 €/кв.м (46.56 лв./кв.м) Склад 5251 кв.м

Оферта 10028748 Имота е в началото на село Козарско, което се намира на главен път Пловдив - Пещера, на 23 километра от Пловдив, и на 15 километра от автомагистрала Тракия посока София. Промишлен и..

 рекламирай сам в favicon
Промишлен имот за продажба - парцел 5 дка и склад 1 дка
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.) 23.80 €/кв.м (46.56 лв./кв.м) Промишлено помещение 5251 кв.м

Оферта 10028748 Имота е в началото на село Козарско, което се намира на главен път Пловдив - Пещера, на 23 километра от Пловдив, и на 15 километра от автомагистрала Тракия посока София. Промишлен..

Продава печатница с работещ бизнес, промишлено помещение, 1 188 кв.м, гр. Пазарджик
Цена: 2 350 000 € (4 596 200.50 лв.) 1978.11 €/кв.м (3868.86 лв./кв.м) Промишлено помещение 1188 кв.м

БГСКЛАД ПРЕДЛАГА НОМЕР НА ОФЕРТА: PA0129 СТАТУС НА ОБЯВАТА: Актуална оферта към момента Предлага се за продажба работещ бизнес с дългогодишна история и лоялни клиент с дейност печатница. Оборудва..

Продава предприятие за плодове и зеленчуци, 4 000 кв.м, с. Алеко Константиново
Цена: 799 000 € (1 562 708.17 лв.) 199.75 €/кв.м (390.68 лв./кв.м) Фабрика 4000 кв.м

БГСКЛАД ПРЕДЛАГА НОМЕР НА ОФЕРТА: PA0145 СТАТУС НА ОБЯВАТА: Актуална оферта към момента Предлага се предприятие за преработка и съхранение на плодове и зеленчуци, на пет километра от гр. Пазарджи..

Продава производствена база със жилищен етаж гр. Пещера
Цена: 400 000 € (782 332 лв.) 800 €/кв.м (1564.66 лв./кв.м) Промишлено помещение 500 кв.м

АПОЛОН ИМОТИ Предлага имот с ИД 762, Продава в гр. Пещера, производствена база със жилищен етаж обособен като два тристайни апартамента и избено помещение, сградата е масивно строителство (ново), пост..

Римекс имоти предлага за продажба промишлен имот с отличен потенциал за развитие на бизнес в с. Топо..
Цена: 618 000 € (1 208 702.94 лв.) 186.26 €/кв.м (364.30 лв./кв.м) Промишлено помещение 3318 кв.м

📐 Обща застроена площ: 3 318 кв.м 🌍 Площ на парцела: 20 144 кв.м ✅ Имотът представлява отлична възможност за развитие на производствена, складова, логистична, агро или смесена бизнес дейност, разполо..

Бензиностанция гр. Пещера

Бензиностанция гр. Пещера

Пещера, област Пазарджик
Цена: 80 000 € (156 466.40 лв.) 32.79 €/кв.м (64.13 лв./кв.м) Бензиностанция 2440 кв.м

Агенция ’Лайфтайм’ има удоволствието да Ви представи за продан бензиностанция в гр. Пещера, изградена и въведена в екплоатация през 2003 г. като е работила денонощно. През 2012г. е преустановила раб..

Промишлен имот

Промишлен имот

Алеко Константиново, област Пазарджик
Цена: 320 000 € (625 865.60 лв.) 106.67 €/кв.м (208.62 лв./кв.м) Промишлено помещение 3000 кв.м

Продава се промишлен имот в с. Алеко Константиново, община Пазарджик, с отлична локация и директен достъп по асфалтов път. Имотът е с площ 11 154 кв.м и е подходящ за производствена, складова, логисти..

Имот в стопански двор в Козарско

Имот в стопански двор в Козарско

Стопански двор, Козарско, област Пазарджик
Цена: 51 200 € (100 138.50 лв.) 26.39 €/кв.м (51.62 лв./кв.м) 1940 кв.м

Алегра Имоти предлага на Вашето внимание имот в бившия стопански двор на село Козарско, община Брацигово. Парцелът е площ от 1940 кв.м. и правилна геометрична форма. Граничи с асфалтовият път, който в..

Цех за производство на пластмасови детайли чрез шприц машини
Цена: 178 952.16 € (350 000 лв.) 310.14 €/кв.м (606.60 лв./кв.м) Промишлено помещение 577 кв.м

Агенция за недвижими имоти ”Имот Медия” предлага за продажба Работилница за преработка на пластмасови изделия”. Фирмата има регистрация по ISO 9001 и 14001. Последните закупени матрици са за производс..

Разработен бизнес имот

Разработен бизнес имот

Запад, Пазарджик
Цена: 2 350 000 € (4 596 200.50 лв.) 1978.11 €/кв.м (3868.86 лв./кв.м) Фабрика 1188 кв.м

Агенция за недвижими имоти ”Имот Медия” предлага за продажба работещ бизнес с дългогодишна история и лоялни клиент с дейност печатница. Оборудвана със съвременен машинен парк за офсетен печат и флексо..

Промишлен имот за съхранение и преработка

Промишлен имот за съхранение и преработка

Промишлена Зона, Пазарджик
Цена: 650 000 € (1 271 289.50 лв.) 180.56 €/кв.м (353.14 лв./кв.м) Промишлено помещение 3600 кв.м

Агенция за недвижими имоти ”Имот Медия” предлага за продажба предприятие за преработка и съхранение на гъби, билки и плодове на 3 км. от гр. Пазарджик в с. Добровница и на 7км от АМ Тракия. Парцела с ..

Складова база гр. Пазарджик, ул. ”Димчо Дебелянов”
Цена: 170 000 € (332 491.10 лв.) 321.97 €/кв.м (629.72 лв./кв.м) Склад 528 кв.м

Агенция за недвижими имоти ”Имот Медия” предлага за продажба масивни складови помещения в пресечка на ул. ”Димчо Дебелянов” и в близост до фирма ”РАИС”. Имота се състои от: Парцел с площ 1779кв.м. с Н..

Промишлен или складов имот

Промишлен или складов имот

Велинград, област Пазарджик
Цена: 425 000 € (831 227.75 лв.) 137.32 €/кв.м (268.57 лв./кв.м) Промишлено помещение 3095 кв.м

Агенция за недвижими имоти ”Имот Медия” предлага за продажба имот на главен път м/у гр. Велинград и гр. Ракитово за производствени или складови цели, в имота има съществуващи партиди ток и вода. Имота..

Продава се промишлена сграда/хладилни складове

Продава се промишлена сграда/хладилни складове

Алеко Константиново, област Пазарджик
Цена: 799 000 € (1 562 708.17 лв.) 199.75 €/кв.м (390.68 лв./кв.м) Промишлено помещение 4000 кв.м

Агенция за недвижими имоти ”Имот Медия” предлага предприятие за праработка и съхранение на плодеве и зеленчуци, на пет километра от гр. Пазарджик. Парцела е с площ 4000кв.м., ограден с масивна ограда,..

Промишлен имот за продажба, 2 045 кв.м, гр. Пазарджик
Цена: 149 000 € (291 418.67 лв.) 72.86 €/кв.м (142.50 лв./кв.м) Фабрика 2045 кв.м

БГ СКЛАД ПРЕДЛАГА НОМЕР НА ОФЕРТА: PA070 СТАТУС НА ОБЯВАТА: Актуална оферта към момента Имотът се състои от два парцела с изградени масивни сгради - хладилна база и склад находящи се в гр Панагюр..

Промишлен имот за продажба, 4 910 кв.м, Промишлена зона
Цена: 320 000 € (625 865.60 лв.) 65.17 €/кв.м (127.47 лв./кв.м) Промишлено помещение 4910 кв.м

БГ СКЛАД ПРЕДЛАГА НОМЕР НА ОФЕРТА: PZ065 СТАТУС НА ОБЯВАТА: Актуална оферта към момента Имот за продажба от 4 910 кв.м площ в едно с построената в него административна сграда със ЗП от 479 кв.м и..

Промишлен имот в стопанския двор на село Дебръщица
Цена: 410 000 € (801 890.30 лв.) 87.66 €/кв.м (171.45 лв./кв.м) Промишлено помещение 4677 кв.м

🏭 Алегра Имоти предлага на Вашето внимание промишлен имот в стопанския двор на село Дебръщица. 📍 Локация: стопански двор, с. Дебръщица 🚗 Достъп: на главен асфалтов път - лесен и удобен целогоди..

Агенция Адрес продава База

Агенция Адрес продава База

Лозен, област Пазарджик
Цена: 180 000 € (352 049.40 лв.) 41.37 €/кв.м (80.90 лв./кв.м) Промишлено помещение 4351 кв.м

Агенция Адрес продава База за производство на палети и изделия от дърво. Намира се в село Лозен. През селото минава международният път София-Пловдив. Отстои на 13 km от областния град Пазарджик. Б..

Парцел и сграда в стопански двор село Радилово
Цена: 135 000 € (264 037.05 лв.) 143.62 €/кв.м (280.90 лв./кв.м) Склад 940 кв.м

Агенция за недвижими имоти LORDEN продава самостоятелен парцел с площ 3179 кв.м., ведно с двуетажна стопанска сграда със застроена площ 465 кв.м. и РЗП 930 кв.м., разположени в стопанския двор на село..

Промишлен имот в гр. Батак

Промишлен имот в гр. Батак

Батак, област Пазарджик
Цена: 250 000 € (488 957.50 лв.) 65.79 €/кв.м (128.67 лв./кв.м) Промишлено помещение 3800 кв.м

Обява No950 Представяме на Вашето внимание за продажба голям промишлен имот в гр. Батак. Имотът съставлява парцел с площ от 3120 кв.м., ведно с построените в него четири сгради с обща разгърната площ..

Продажба промишлено помещение

Продажба промишлено помещение

Радилово, област Пазарджик
Цена: 79 500 € (155 488.50 лв.) 567.86 €/кв.м (1110.63 лв./кв.м) Промишлено помещение 140 кв.м

Продава се имот с производствено/търговско помещение и земя + проект за ФЕЦ - с. Радилово, обл. Пазарджик Основна информация: Тип имот: Самостоятелна сграда с прилежаща земя Площ на парцела: 356 к..

Агенция за недвижими имоти Адрес - Пазарджик продава Фабрика
Цена: 480 000 € (938 798.40 лв.) 15.27 €/кв.м (29.86 лв./кв.м) Фабрика 31440 кв.м

Агенция Адрес - Пазарджик продава производствена фабрика в урбанизирана зона, на главна улица с голям човекопоток, с голямо лице на улицата. Имотът е с отлична транспортна достъпност, цялата му дължин..

Продавам промишлено помещение с офиси

Продавам промишлено помещение с офиси

Исперихово, област Пазарджик
Цена: 310 000 € (606 307.30 лв.) 861.11 €/кв.м (1684.20 лв./кв.м) Промишлено помещение 360 кв.м

ПРОДАВА СЕ - промишлен имот с административна сграда и УПИ 1 000 кв.м, с вход от две улици. Подходящ за промишлени и складови дейности, с възможност за гъвкаво преустройство. Застроена площ: Б..

Мобилно хале, склад за съхранение 10x15 м

Мобилно хале, склад за съхранение 10x15 м

google maps icon Фирма Глобал РТС, Гелеменово, област Пазарджик
Цена: 10 062.22 € (19 680 лв.) 67.08 €/кв.м (131.20 лв./кв.м) Склад 150 кв.м

За Вашите потребности ние Ви предлагаме подвижни различни по големина индустриални халета. С изключително леки конструкции и висока степен на мобилност те са подходящи за съхранение на селскостопанс..

Мобилно хале за съхранение, склад за съхранение 9x12 м

Мобилно хале за съхранение, склад за съхранение 9x12 м

Цена: 7608.02 € (14 880 лв.) 70.44 €/кв.м (137.78 лв./кв.м) Склад 108 кв.м

Мобилно хале, склад за съхранение 12x24 м

Мобилно хале, склад за съхранение 12x24 м

Цена: 19 694.96 € (38 520 лв.) 68.39 €/кв.м (133.75 лв./кв.м) Промишлено помещение 288 кв.м

Мобилно хале за съхранение, склад 6x12 m

Мобилно хале за съхранение, склад 6x12 m

Цена: 5353.74 € (10 471 лв.) 74.36 €/кв.м (145.43 лв./кв.м) Склад 72 кв.м

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече