back to top

Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти съдържащи ”Бърза”

476 обяви - страница 8 от 16
Парцели кв. Капитан Петко Войвода, гр. Свиленград
Цена: 94 000 € (183 848.02 лв.) 91.35 €/кв.м (178.67 лв./кв.м) Продажба 1029 кв.м В регулация (УПИ)

Референтен номер: 914. СЪН ХОУМ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВИ ПРЕДСТАВЯ: Предлагаме за продажба голям урегулиран парцел в квартал Капитан Петко Войвода, на около 5 км от центъра на гр. Свиленград и само 7 км..

Парцели с. Сива река

Парцели с. Сива река

Сива река, област Хасково
Цена: 30 000 € (58 674.90 лв.) 30 €/кв.м (58.67 лв./кв.м) Продажба 1000 кв.м В регулация (УПИ)

Референтен номер: 921. СЪН ХОУМ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВИ ПРЕДСТАВЯ: Продава се парцел с площ 1000 кв.м. в с. Сива река, област Хасково, на удобно и леснодостъпно място с лице на път. Парцелът е в регула..

🏡 УПИ в с. Цалапица

🏡 УПИ в с. Цалапица

Цалапица, област Пловдив
Цена: 96 900 € (189 519.93 лв.) 22.53 €/кв.м (44.07 лв./кв.м) Продажба 4300 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

🏡 Happy New Home предлага за продажба поземлен имот с площ от 4300 кв.м, разположен в района на т. нар. „400-киловата“ зона - утвърдена индустриална и производствена локация с отличен потенциал за раз..

 рекламирай сам в favicon
Инвестиционен парцел - 10.3 декара в Северна индустиална зона в Пловдив
Цена: 515 000 € (1 007 252.45 лв.) 49.81 €/кв.м (97.40 лв./кв.м) Продажба 10340 кв.м Не е в регулация

Агенция TRIVIUM ESTATE представя: 🏗️ Инвестиционен парцел - 10.3 декара в Северна индустиална зона в Пловдив Предлагаме за продажба 10 304 кв.м. земя, разположени в северна индустриална зона северно ..

Равен и слънчев парцел в село Крум
Цена: 22 000 € (43 028.26 лв.) 22 €/кв.м (43.03 лв./кв.м) Продажба 1000 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

ЕРА Имоти Хасково предлага за продажба парцел с площ от 1000 кв.м, разположен в село Крум. Парцелът се намира на асфалтиран път, което осигурява лесен и удобен достъп през цялата година. Имотът е раве..

Парцел на главен път

Парцел на главен път

Кабиле, област Ямбол
Цена: 170 000 € (332 491.10 лв.) 10.32 €/кв.м (20.18 лв./кв.м) Продажба 16474 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода

Предлагаме на Вашето внимание парцели на ГЛАВЕН ПЪТ между Ямбол и Кабиле в землището на с. Кабиле. Парцелите са три на брой, с обща площ от 16 474 кв.м. Първият парцел е с лице на главен път, с площ о..

УПИ за продажба в село Скутаре

УПИ за продажба в село Скутаре

Скутаре, област Пловдив
Цена: 50 000 € (97 791.50 лв.) 71.43 €/кв.м (139.70 лв./кв.м) Продажба 700 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание УПИ за продажба в село Скутаре, с площ от 700 кв.м. и издадено Разрешение за строеж. Имотът е разположен в предпочитан и бързоразвиващ се район, с удобе..

УПИ за продажба в село Скутаре

УПИ за продажба в село Скутаре

Скутаре, област Пловдив
Цена: 50 000 € (97 791.50 лв.) 75.08 €/кв.м (146.83 лв./кв.м) Продажба 666 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание УПИ за продажба в село Скутаре, с площ от 666 кв.м. и издадено Разрешение за строеж. Имотът е разположен в предпочитан и бързоразвиващ се район, с удобе..

УПИ за продажба в село Скутаре

УПИ за продажба в село Скутаре

Скутаре, област Пловдив
Цена: 56 000 € (109 526.48 лв.) 80.58 €/кв.м (157.60 лв./кв.м) Продажба 695 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание УПИ за продажба в село Скутаре, с площ от 695 кв.м. и издадено Разрешение за строеж. Имотът е разположен в предпочитан и бързоразвиващ се район, с удобе..

№4066 Парцел в регулация в квартал Младежки хълм, град Хасково.
Цена: 61 030 € (119 364.30 лв.) 85 €/кв.м (166.25 лв./кв.м) Продажба 718 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Водопровод

Недвижими имоти ”Интрига” предлагаме на Вашето внимание ЗА ПРОДАЖБА ПАРЦЕЛ В РЕГУЛАЦИЯ ЗА ЖИЛИЩНО ЗАСТРОЯВАНЕ, намиращ се в новоизграждаща вилна зона на квартал Младежки хълм, град Хасково. Поземл..

УПИ с. Брестовица 4-2

УПИ с. Брестовица 4-2

Брестовица, област Пловдив
Цена: 368 200 € (720 136.60 лв.) 200 €/кв.м (391.17 лв./кв.м) Продажба 1841 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Водопровод

ЕКСКЛУЗИВНО!!! ⚡🏭 Агенция за недвижими имоти „Джулиус имоти“ Ви предлага атрактивен УПИ парцел в с. Брестовица - идеален за производство, енергетика и високотехнологични проекти! Основни параметри:..

Парцел м-т Сотира до замъка подходящ за две или три къщи
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.) 145.07 €/кв.м (283.73 лв./кв.м) Продажба 1034 кв.м В регулация (УПИ)

International Real Estates (IRE) предлага ЕКСКЛУЗИВНО парцел за жилищно строителство в м-т Сотира в района на замъка, подходящ за строителство на две или три къщи - 1034 кв.м. парцел на минути от цен..

🌿 640 кв.м. Рай сред природата - Вашият бъдещ дом в с. Минзухар, мах. Босилек! 🏡✨
Цена: 25 000 € (48 895.75 лв.) 39.06 €/кв.м (76.40 лв./кв.м) Продажба 640 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот с площ от 640 кв.м., разположен в живописното село Минзухар, махала Босилек - място, което съчетава спокойствието на природата с удобен достъп до градск..

Парцел за продажба в с. Бистрица, София
Цена: 145 000 € (283 595.35 лв.) 239.67 €/кв.м (468.75 лв./кв.м) Продажба 605 кв.м Не е в регулация

Парцел за инвестиция или мечтан дом в София, с. Бистрица! За повече информация и огледи, цитирайте следния код: 266006 • Локация: София, с. Бистрица - тиха и зелена среда в полите на Витоша, с удоб..

ПАРЦЕЛ ЗА ПРОДАЖБА - с. Подвис, обл. Бургас
Цена: 21 000 € (41 072.43 лв.) 28.49 €/кв.м (55.73 лв./кв.м) Продажба 737 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

- 📍 Локация: с. Подвис, област Бургас - 📐 Площ: 737 кв.м - 🏡 Жилищна част: фургон/бунгало, обзаведен за живеене, 3 стаи - ⚡💧 Комунални услуги: ток и вода вкарани в имота - 🧭 Терен: равен, удобен за за..

Инвестиционна земя

Инвестиционна земя

Бата, област Бургас
Цена: 361 399 € (706 835 лв.) 19 €/кв.м (37.16 лв./кв.м) Продажба 19021 кв.м В регулация (УПИ)

BULGARIA REAL ESTATE Ви предлага Инвестиционен парцел 19 021 кв.м до Слънчев бряг - с. Бата, обл. Бургас ID 3196 Цена: 361 399 € (≈ 19 €/кв.м) Тип: Парцел за инвестиции - Локация: обл. Бургас,..

Парцел за продажба в землището на с. Цалапица
Цена: 616 450 € (1 205 671.40 лв.) 50 €/кв.м (97.80 лв./кв.м) Продажба 12329 кв.м В регулация (УПИ)

Парцел за продажба в землището на с. Цалапица Предлага се поземлен имот с площ 12 329 кв.м., стратегически разположен в землището на село Цалапица, преди разклона за гр. Стамболийски и в непосредствен..

Поземлен имот 2000м2 с лице на шосе до регулация, ток и вода
Цена: 41 000 € (80 189.03 лв.) 20.50 €/кв.м (40.10 лв./кв.м) Продажба 2000 кв.м Пред регулация Без ток Без вода

КОД 14857. Поземлен имот 2000м2, кат 4-та с лице 30 м на шосето към селото и 30м към жп линията, до регулация, подходяща за различна икономическа дейност или жилищно застрояване. наблизо ток. * Ма..

Продажба 10000 кв.м В регулация (УПИ)

Продажба 10000 кв.м В регулация (УПИ)

google maps icon Николово, област Хасково
Цена: 250 000 € (488 957.50 лв.) 25 €/кв.м (48.90 лв./кв.м) Продажба 10000 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

Подходяща е за изграждане на Фотоволтаична централа с готов проект и направена симулация на производителността на централата. Земята се намира на главния път Хасково - Кърджали - Маказа до с. Пчел..

Продажба 1200 кв.м В регулация (УПИ)

Продажба 1200 кв.м В регулация (УПИ)

Априлци, област Ловеч
Цена: 114 000 € (222 964.62 лв.) 95 €/кв.м (185.80 лв./кв.м) Продажба 1200 кв.м В регулация (УПИ)

Парцел в центъра на Априлци инвестиция с висок потенциалПредставяме ви уникален урбанизиран парцел с невероятна локация в кв. Център, гр. Априлци, област Ловеч. Имотът е идеален за туристически и вака..

Продажба 1200 кв.м В регулация (УПИ)

Продажба 1200 кв.м В регулация (УПИ)

Априлци, област Ловеч

Урбанизиран парцел с южно изложение в Априлци инвестиция с панорама към връх БотевПредлагаме ви ексклузивен урбанизиран парцел с площ от 1 200 кв.м в сърцето на гр. Априлци, кв. Център. Имотът е готов..

Парцел гр. Бяла, обл. Варна

Парцел гр. Бяла, обл. Варна

Бяла, област Варна
Цена: 62 000 € (121 261.46 лв.) 91.72 €/кв.м (179.38 лв./кв.м) Продажба 676 кв.м В регулация (УПИ)

BULGARIA REAL ESTATE Ви предлага Парцел с морска панорама и лице ~20 м - гр. Бяла, обл. Варна ID 1681 - Локация: гр. Бяла, ул. „Йордан Ноев“ - на пешеходно разстояние от центъра и около 700 м от ..

Парцел гр. Костинброд

Парцел гр. Костинброд

Костинброд, област София
Цена: 121 500 € (237 633.35 лв.) 165.98 €/кв.м (324.64 лв./кв.м) Продажба 732 кв.м Не е в регулация

BULGARIA REAL ESTATE Ви предлага Слънчев парцел с отлична видимост и фронт на главен път - идеален за проект, който да се възползва от постоянния трафик и удобния достъп. Намира се в рамките на на..

Урегулиран парцел в с. Велика, 4км от Лозенец и морето
Цена: 53 600 € (104 832.50 лв.) 80 €/кв.м (156.47 лв./кв.м) Продажба 670 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

Агенция „Явлена” продава парцел в регулация в живописното село Велика, община Царево, само на около 4 км от Лозенец и морето. Имотът е с отлична локация и предлага чудесни възможности за строителство ..

Дворно място 2дка с ток и вода в с. Малък Чардак
Цена: 42 000 € (82 144.86 лв.) 23.33 €/кв.м (45.64 лв./кв.м) Продажба 1800 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

КОДг 17838. Дворно място 1800м2, с трифазен ток, вода, с две лица към 2 улици, - ъглов парцел със сонда за поливане, ограден с оградна мрежа, на последната улица на тихо място с пряк достъп от централ..

Парцел за продажба - с. Маноле, общ. Пловдив (15 км от Пловдив)
Цена: 153 900 € (301 002.24 лв.) 69.42 €/кв.м (135.77 лв./кв.м) Продажба 2217 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

ОФЕРТА 6820 Предлагаме за продажба отличен ъглов парцел на тихо и спокойно място в с. Маноле, само на 15 км от Пловдив. Имотът е с правилна форма, с излаз на две улици и напълно обезопасен с нова маси..

Парцел Западна дъга

Парцел Западна дъга

Западен, Пловдив
Цена: 379 000 € (741 259.57 лв.) 75.86 €/кв.м (148.37 лв./кв.м) Продажба 4996 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода

Компания ’Х’ представя на Вашето внимание парцел в Западна дъга! МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Районът „Западна дъга“ край Пловдив се развива динамично и се утвърждава като привлекателно място за инвестиции и с..

Парцел Цариградско шосе

Парцел Цариградско шосе

Тракия, Пловдив
Цена: 447 412 € (875 061.80 лв.) 47.10 €/кв.м (92.10 лв./кв.м) Продажба 9500 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода

Компания ’Х’ представя на Вашето внимание парцел на Цариградско шосе! МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Районът се отличава с изключително удобен достъп до центъра на Пловдив, АМ „Тракия“, индустриалните зони и клю..

🏡 Продава се парцел с постройки в с. Царимир, област Пловдив
Цена: 28 400 € (55 545.57 лв.) 28.40 €/кв.м (55.55 лв./кв.м) Продажба 1000 кв.м В регулация (УПИ)

ОФЕРТА 86359 📍 Локация: с. Царимир, област Пловдив 🚗 Отстояние: само 16 км от града Предлагаме за продажба парцел, разположен на главен път с асфалтирана улица, с отлична видимост и лесен достъп. ..

Парцел подходящ за строителство в квартал Варуша, град Велико Търново
Цена: 42 500 € (83 122.78 лв.) 206.31 €/кв.м (403.50 лв./кв.м) Продажба 206 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

Топ Естейт Недвижими имоти Ви предлага парцел подходящ за строителство в квартал Варуша, град Велико Търново. Това е един от бързо разрастващите се квартали в града и предствлява интерес за покупка и ..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече