back to top

Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти съдържащи ”Бърза”

477 обяви - страница 7 от 16
Парцел 4300м2 за стоп. дейност с разрешение за ФВЦ
Цена: 133 000 € (260 125.40 лв.) 30.93 €/кв.м (60.50 лв./кв.м) Продажба 4300 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

кодг 61389. Парцел за стоп. дейност 4300м2 с възможност за делене, с разрешение за ФВЦ и друго пром. застрояване, разрешено напрежение от ЕВН 390кВт. Продава се и втори поземлен имот 2700м2 в същия ра..

Парцел с Готов Проект в сърцето на гр. Поморие
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.) 61.63 €/кв.м (120.54 лв./кв.м) Продажба 1947 кв.м Не е в регулация

BULGARIA REAL ESTATE Ви предлага Предлагаме Ви изключителен парцел с Готов Проект в сърцето на гр. Поморие - идеалната инвестиция за Вашия бъдещ дом или бизнес! ID 1357 Локация: област Бургас..

ПАРЦЕЛ в с. Кабиле

ПАРЦЕЛ в с. Кабиле

Кабиле, област Ямбол
Цена: 47 038.85 € (92 000 лв.) 57.36 €/кв.м (112.20 лв./кв.м) Продажба 820 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

Предлагаме на Вашето внимание ПАРЦЕЛ в регулацията на с. Кабиле с изглед към Зайчи връх. Площта на имота е 820 кв.м., ъглов е и има чудесни дадености за застрояване. Без ток и вода, но тези комуникаци..

 рекламирай сам в favicon
Урегулиран парцел в Беломорски - подходящ за жилищно строителство!
Цена: 99 900 € (195 387.42 лв.) 185.69 €/кв.м (363.17 лв./кв.м) Продажба 538 кв.м В регулация (УПИ)

Продава се УПИ в кв. Беломорски, гр. Пловдив Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот (УПИ), разположен в един от бързоразвиващите се райони на гр. Пловдив - кв. Беломорски. Имотът е с площ ..

Уникален парцел за продажба на АМ Тракия с директен достъп от магистралата
Цена: 3 000 000 € (5 867 490 лв.) 100 €/кв.м (195.58 лв./кв.м) Продажба 30000 кв.м В регулация (УПИ)

ОФЕРТА 7166 Предлагаме за продажба изключително атрактивен парцел с отлична локация в района на АМ Тракия, гр. Пловдив. Имотът е с директен достъп от магистралата, което го прави изключително подходящ..

Продава се УПИ в с. Червен

Продава се УПИ в с. Червен

Червен, област Пловдив
Цена: 36 920 € (72 209.24 лв.) 54.94 €/кв.м (107.45 лв./кв.м) Продажба 672 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

🏡 Happy New Home представяме ви прекрасен слънчев парцел с площ от 672 кв.м., разположен в една от най-живописните и спокойни части на село Червен. Имотът се намира в тихата долна зона на селото, къде..

Парцел с. Борисово

Парцел с. Борисово

Борисово, област Русе
Цена: 27 900 € (54 567.66 лв.) 16.05 €/кв.м (31.40 лв./кв.м) Продажба 1738 кв.м В регулация (УПИ)

Агенция Столица Инвест има удоволствието да Ви представи прекрасно предложение за продажба на отличен урегулиран поземлен имот с площ от 1738 кв.м., разположен в китното и много добре уредено село Бор..

с. Войводиниво!!! УПИ!!! Местност ’’БАШ ПАРА’’
Цена: 93 990 € (183 828.46 лв.) 130 €/кв.м (254.26 лв./кв.м) Продажба 723 кв.м В регулация (УПИ) С ток Без вода

УПИ!!! С. ВОЙВОДИНОВО!!! МЕСТНОСТ ’’БАШ ПАРА’’!!! Агенция DREAM LIFE HOME представя на Вашето внимание за продажба УПИ с. 📍 Войводиново само на 8 км. от град Пловдив. Имотът е с площ от 📏723 к..

Парцел в регулация за строителство на къща на 8 км от Пазарджик
Цена: 52 710 € (103 091.80 лв.) 35 €/кв.м (68.45 лв./кв.м) Продажба 1506 кв.м В регулация (УПИ)

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Plv 89736 Отговорен брокер: Петър Петаларев Предлагаме..

ИМОТ ЗА БИЗНЕС ПРОЕКТ ИЛИ СКЛАД, МЕСТНОСТ ”СИМЕОНОВ ГРОБ” ГР. БАНСКО
Цена: 176 520 € (345 243.10 лв.) 120 €/кв.м (234.70 лв./кв.м) Продажба 1471 кв.м Не е в регулация

ПАРЦЕЛ ЗА ИНВЕСТИЦИЯ ДО ГЛАВЕН ПЪТ, МЕСТНОСТ ”СИМЕОНОВ ГРОБ”, ГР. БАНСКО ”Local Property Expert” има удоволствието да представи на Вашето внимание, земеделски имот в гр. Банско, местност „Симеонов ..

Продажба 3157 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

Продажба 3157 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

Индустриална зона - Север, Пловдив
Цена: 320 000 € (625 865.60 лв.) 101.36 €/кв.м (198.25 лв./кв.м) Продажба 3157 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

Оферта № 86015 ***НОВА ПРОМОЦИОНАЛНА ЦЕНА*** 🏗️ ПАРЦЕЛ ЗА ПРОДАЖБА | ИНДУСТРИАЛНА ЗОНА - СЕВЕР, ПЛОВДИВ Предлагаме за продажба отличен индустриален парцел, разположен в Индустриална зона - Север, в ут..

Парцел за промишлено строителство с. Златитрап! На втора линия
Цена: 75 000 € (146 687.25 лв.) 25 €/кв.м (48.90 лв./кв.м) Продажба 3000 кв.м Пред регулация Без ток Без вода

Изключителна инвестиционна възможност в с. Златитрап! Голяма близост до главен Път! Представяме на вашето внимание инвестиционен парцел от 3000 кв.м. в бързоразвиващия се район на Златитрап. Този им..

Инвестиционен парцел с ПУП на главен път Хасково - Димитровград
Цена: 310 000 € (606 307.30 лв.) 50 €/кв.м (97.80 лв./кв.м) Продажба 6200 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

Предлагаме за продажба преотреден парцел с одобрен ПУП, разположен на главен път Хасково - Димитровград, в района срещу борса „Марица“ - утвърдена локация с интензивен трафик и отлична видимост. 📐..

Парцел с ПУП - 6 дка Хасково-Димитровград

Парцел с ПУП - 6 дка Хасково-Димитровград

Промишлена зона - Север, Хасково
Цена: 168 000 € (328 579.44 лв.) 28 €/кв.м (54.76 лв./кв.м) Продажба 6000 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

Предлагаме за продажба парцeл с одобрен ПУП, разположен второ място от главен път Хасково - Димитровград, с отлична локация и лесен достъп. 📐 Характеристики: Площ: 6 000 кв.м. (6 дка) Стату..

Продажба 3000 кв.м В регулация (УПИ)

Продажба 3000 кв.м В регулация (УПИ)

Индустриална зона - Юг, Пловдив
Цена: 300 000 € (586 749 лв.) 100 €/кв.м (195.58 лв./кв.м) Продажба 3000 кв.м В регулация (УПИ)

’’ЕР БИЛД’’ има удоволствието да ви представи парцел за продажба атрактивен урегулиран поземлен имот (УПИ) с площ от 3 дка, разположен на изключителна локация - първа линия на Асеновградско шосе. Па..

Парцел в с. Ягодово, местност Кофаница

Парцел в с. Ягодово, местност Кофаница

Ягодово, област Пловдив
Цена: 86 408 € (168 999.36 лв.) 20.50 €/кв.м (40.10 лв./кв.м) Продажба 4215 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода

🙏 С всяка сделка ние от Diamond Home помагаме! 💎 Даряваме процент от нашата комисионна на Фондация „Вярвай“ - организация, която подпомага хора, борещи се с рак. Вярваме, че заедно можем да направи..

Голям парцел с отлична локация на 15 км от центъра на София
Цена: 312 300 € (610 805.70 лв.) 100 €/кв.м (195.58 лв./кв.м) Продажба 3123 кв.м В регулация (УПИ)

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Sfa 79133 Отговорен брокер: Стойчо Бугов Представяме в..

ЕКСКЛУЗИВНО! Парцел в местността Христо Македонски, гр. Русе
Цена: 51 800 € (101 312 лв.) 11.83 €/кв.м (23.14 лв./кв.м) Продажба 4378 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода

ЕРА Имоти Надежда Ви представя отличен парцел, подходящ за реализация на Вашите бизнес намерения. Имотът е разположен в местността Христо Македонски, район с висок потенциал за развитие, и разполага..

Парцел 1800м2 до жп линията, ТиВ в с. Войсил
Цена: 63 000 € (123 217.30 лв.) 35 €/кв.м (68.45 лв./кв.м) Продажба 1800 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

кодг 61365. Дворно място 1800м2 в регулация, ток, вода и канализация до имота. Намира се до жп. линията и къщи. Възможна делба на парцела или застрояване с повече от една къща без делба също. https:..

Парцел със склад в гр. Любимец

Парцел със склад в гр. Любимец

Любимец, област Хасково
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.) 53.86 €/кв.м (105.34 лв./кв.м) Продажба 2785 кв.м В регулация (УПИ)

Референтен номер: 977. Парцел със склад в гр. Любимец СЪН ХОУМ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВИ ПРЕДСТАВЯ: Предлагаме за продажба просторен имот в гр. Любимец, област Хасково, с обща площ 2785 кв.м. В имотът..

Продажба 841 кв.м В регулация (УПИ)

Продажба 841 кв.м В регулация (УПИ)

Димитровград, област Хасково
Цена: 33 300 € (65 129.14 лв.) 39.60 €/кв.м (77.44 лв./кв.м) Продажба 841 кв.м В регулация (УПИ)

Референтен номер: 980. Парцели гр. Димитровград СЪН ХОУМ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВИ ПРЕДСТАВЯ: Предлагаме парцел с площ 841 кв.м. в гр. Димитровград, област Хасково, ситуиран в регулация и готов за изп..

Парцел за строеж на къща с морска панорама

Парцел за строеж на къща с морска панорама

google maps icon Йовче дере, Кошарица, област Бургас
Цена: 75 000 € (146 687.25 лв.) 75.08 €/кв.м (146.83 лв./кв.м) Продажба 999 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Собствен водоизточник

Продавам парцел в регулация с морска гледка - готов инвестиционен проект Кошарица, район Йовче дере Предлага се парцел в регулация, подходящ за строителство на еднофамилна къща или реализиране на ..

Роял Имоти продава УПИ на автомагистрала Тракия до с. Белозем
Цена: 2 978 800 € (5 826 026.40 лв.) 100 €/кв.м (195.58 лв./кв.м) Продажба 29788 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

оферта 1202 Роял Имоти продава парцел за промишлено строителство с директен достъп от АМ „Тракия“. Имотът е с площ от 29 788 кв.м. и статут за производствено-складов обект, което го прави изключителн..

Парцел за промишлено строителство в с. Хераково, обл. София - С виза
Цена: 1 350 000 € (2 640 370.50 лв.) 49.83 €/кв.м (97.46 лв./кв.м) Продажба 27093 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

Реф. № 012020 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба урегулиран поземлен имот с голям инвестиционен потенциал в с. Хераково, обл. София. Основни характеристики: - Тип ..

Агенция „Партньори“ продава, дворно място в село Чарган, обл. Ямбол
Цена: 40 000 € (78 233.20 лв.) 30.77 €/кв.м (60.18 лв./кв.м) Продажба 1300 кв.м В регулация (УПИ) С ток Водопровод

Агенция Партньори предлага ДВОРНО МЯСТО с площ от 1300 кв.м в с. Чарган, на 10 км от гр. Ямбол. В имота има стара къща за събаряне или основен ремонт и кладенец. Налични ток и вода. Село Чарган е ..

3879. Инвестиционен парцел на Автомагистрала ”Марица” в посока Хасково.

Магистрала ”Марица” в посока Свиленград, Хасково
Цена: 492 861.34 € (963 953 лв.) 15.50 €/кв.м (30.30 лв./кв.м) Продажба 31798 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

Предлагаме на Вашето внимание ЕКСКЛУЗИВНО ЗА ПРОДАЖБА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО АТРАКТИВЕН ПОЗЕМЛЕН ИМОТ, предназначен за изграждане на ”ФЕЦ със зарядни станции за електромобили”, разположен с лице на Автомагистра..

Дворно място в центъра на с. Кранево - отлична инвестиция близо до морето
Цена: 44 900 € (87 816.77 лв.) 82.23 €/кв.м (160.84 лв./кв.м) Продажба 546 кв.м В регулация (УПИ)

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Vna 89659 Отговорен брокер: Николай Витанов Предлагаме..

Парцели в с. Кабиле - предстояща регулация
Цена: 26 000 € (50 851.58 лв.) 43.33 €/кв.м (84.75 лв./кв.м) Продажба 600 кв.м Пред регулация Без ток Без вода

АДРЕС предлага ЕКСКЛУЗИВНО за продажба парцели за застрояване в с. Кабиле, с площи от 550 до 725 кв.м. Разположени са до главен път. Имотите предстоят да бъдат въведени в регулация. Парцелите общо..

Парцел в регулация с панорамна гледка - с. Червен
Цена: 36 960 € (72 287.48 лв.) 55 €/кв.м (107.57 лв./кв.м) Продажба 672 кв.м В регулация (УПИ) Без ток Без вода

УПИ СЪЕДИНЕНИЕ

УПИ СЪЕДИНЕНИЕ

Съединение, област Пловдив
Цена: 31 000 € (60 630.73 лв.) 28.70 €/кв.м (56.14 лв./кв.м) Продажба 1080 кв.м В регулация (УПИ)

Референтен номер: 3687. УПИ В СЪЕДИНЕНИЕ! Предлагаме Ви да закупите парцел в гр. Съединение! Основни характеристики на имота: - Площ: 1064 кв.м. Ниско застрояване до 10м. В близост до ..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече