back to top

Апартаменти съдържащи ”Мазилка бургас”

276 обяви - страница 3 от 10
Луксозен просторен пентхаус в кв. Възраждане, Бургас
Цена: 249 000 € (487 001.67 лв.) 1915.38 €/кв.м (3746.17 лв./кв.м) Многостаен апартамент в Бургас 130 кв.м Тухла 2000 г. 6 етаж Непоследен

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: BS 87104 Отговорен брокер: Георги Иванов Имаме удоволс..

Публична продан от ЧСИ на Двустаен апартамент в гр. Бургас гр. БУРГАС, ул. „ОБОРИЩЕ“ № 90, ет. 5, ап..
Вид на имота: Двустаен апартамент в Бургас 56.22 кв.м Тухла 5 етаж

Публична продан от частен съдебен изпълнител СРОК: от 29.05.2026 до 29.06.2026 Адрес: гр. БУРГАС, ул. „ОБОРИЩЕ“ № 90, ет. 5, ап. 8 ОБЯВЛЕНИЕ ЗА ЕЛЕКТРОНЕН ПУБЛИЧЕН ТЪРГ НА НЕДВИЖИМ ИМОТ ПО РЕДА НА..

Висок клас жилищна сграда с магазини и детска площадка в кв. Сарафово
Цена: 55 000 € (107 570.65 лв.) 1751.03 €/кв.м (3424.73 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Бургас 31.41 кв.м Тухла 2026 г. 1 етаж Непоследен В строеж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: BS 77695 Отговорен брокер: Георги Иванов Отлични нови ..

 рекламирай сам в favicon
Предлагаме двустаен апартамент в Бургас! Без такса за поддръжка!
Цена: 116 000 € (226 876.28 лв.) 1731.34 €/кв.м (3386.20 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 67 кв.м Тухла 2026 г. 7 етаж Непоследен

Съвременен апартамент в нова сграда без такса поддръжка - Бургас, ж.к. Изгрев Предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ от 67 м², разположен на 7-ми етаж в нова жилищна сграда с Акт 16 в ж.к...

Нова сграда! SILVER VALLEY ONE! Вариант за двустаен апартамент! Започнат строеж на 31.10.2025г.
Цена: 62 800 € (122 826.12 лв.) 872.22 €/кв.м (1705.92 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 72 кв.м Тухла 2026 г. 1 етаж Последен етаж

Home2U недвижими имоти ПРОДАВА апартаменти в чисто нова сграда ”Silver Valley One” В най-спокойната част на квартал Меден Рудник в Бургас, предстои да бъде построен жилищена сграда от ново поколение..

ЕКСКЛУЗИВНО! Продава тристаен апартамент в к-с Възраждане
Цена: 139 000 € (271 860.37 лв.) 1579.55 €/кв.м (3089.32 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Бургас 88 кв.м Тухла 1998 г. 6 етаж Последен етаж

НОВА НАМАЛЕНА ЦЕНА! БЕЗ АНАЛОГ! ЕКСКЛУЗИВНО! КРИПЕТ ХОУМ предлага за продажба просторен тристаен апартамент на ул. ”Цар Калоян” в град Бургас. Има отлична локациа. В близост има спирки на градския тра..

Уникален ДВУСТАЕН апартамент в Меден Рудник
Цена: 73 000 € (142 775.60 лв.) 1013.89 €/кв.м (1983 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 72 кв.м Тухла 2026 г. 5 етаж Непоследен В строеж

УНИКАЛЕН ТРИСТАЕН апартамент в МЕДЕН РУДНИК, сграда, ПАНОРАМА’’ ✨ Елегантен ДВУСТАЕН апартамент с просторна дневна и балкон - 60.4 кв.м (чиста площ) Представяме ви изискан двустаен апартамент, про..

Ексклузивна обява! Тристаен апартамент в Меден Рудник
Цена: 96 000 € (187 759.68 лв.) 1032.26 €/кв.м (2018.92 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Бургас 93 кв.м Тухла 2026 г. 6 етаж Непоследен В строеж

Продава се ТРИСТАЕН апартамент в Многофамилна жилищна сграда, ПАНОРАМА’’, която се намира в югозападната част на квартал Меден Рудник, град Бургас. 🏡 Просторен тристаен апартамент с две бани и два..

ЕКСКЛУЗИВНО предложение!!! ТРИСТАЕН апартамент в Меден Рудник
Цена: 96 000 € (187 759.68 лв.) 1032.26 €/кв.м (2018.92 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Бургас 93 кв.м Тухла 2026 г. 4 етаж Непоследен В строеж

ЕКСКЛУЗИВНА ОБЯВА на CAPITAL ELSTATE!!! Продава се ТРИСТАЕН апартамент в Многофамилна жилищна сграда, ПАНОРАМА’’, която се намира в югозападната част на квартал Меден Рудник, град Бургас. 🏡 Прос..

Нов жилищен проект в развиващия се квартал Мадика
Цена: 139 053 € (271 964.03 лв.) 1472.71 €/кв.м (2880.36 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 94.42 кв.м Тухла 2028 г. 2 етаж Непоследен В строеж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: BS 88893 Отговорен брокер: Павел Раванов Представяме в..

От Строител - Двустаен апартамент ж-к Братя Миладинови с Акт 16, гр. Бургас
Цена: 213 000 € (416 591.80 лв.) 2420.45 €/кв.м (4734 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 88 кв.м Тухла 2023 г. 2 етаж Непоследен В строеж

Директно от строител. Акт 16 от 2024г.!!! ТОП Локация - сграда Chantrer Residence на бул. Демокрация!!! На схемата представяме Ап.2.10 състоящ се от входно антре, всекидневна с кухненски част, спалня,..

Двустаен, централна част на града, акт 14! Директно о инвеститор, без комисион!
Цена: 171 902 € (336 211.10 лв.) 2292.03 €/кв.м (4482.80 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 75 кв.м Тухла 2025 г. 3 етаж Непоследен В строеж

Търсите ли ново жилище, в сърцето на град Бургас, на достъпна цена, с разсрочено плащане, без оскъпяване! Жилищната сграда е разположена на тиха, еднопосочна улица в спокоен жилищен район, в централ..

🔥🔥🔥Мезонет в Лазур-Директно от Строителя! БЕЗ КОМИСИОННА!
Вид на имота: Мезонет 167 кв.м Тухла 2024 г. 6 етаж Непоследен

Агенция Платинум Риъл Естейт предлага мезонети и апартаменти в Бургас - комплекс Лазур. За всички обяви: 🌐 www.platinumrealestate-bg.com 📌 Локация: В близост до детски градини, училища (ОУ „П. К. Я..

Новострояща се сграда в гр. Черноморец

Новострояща се сграда в гр. Черноморец

google maps icon Черноморец, област Бургас
Цена: 116 694 € (228 233.63 лв.) 1973.18 €/кв.м (3859.20 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Черноморец 59.14 кв.м Тухла 2026 г. 1 етаж Непоследен В строеж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: BS 87337 Отговорен брокер: Павел Раванов Изберете своя..

Двустаен Апартамент в ж. р. Меден Рудик
Цена: 73 810 € (144 359.80 лв.) 1101.64 €/кв.м (2154.62 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 67 кв.м Тухла 2025 г. 5 етаж Непоследен В строеж

Строителна фирма с дългогодишен опит- ”ДОРОСЛАВА СТРОЙ” предлага за продажба прекрасен, слънчев двустаен апартамент. Намира се в новострояща се сграда СИТИ ПАРК 1 в ж. р. Меден рудник гр. Бургас. Сг..

Нов жилищен проект в кс. Меден рудник - зона Б
Цена: 119 000 € (232 743.77 лв.) 1318.41 €/кв.м (2578.60 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Бургас 90.26 кв.м Тухла 2026 г. 1 етаж Непоследен В строеж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: BS 84710 Отговорен брокер: Павел Раванов Открийте свое..

Тристаен апартамент в „Мадисън Парк” кв. Мадика, гр. Бургас!
Цена: 110 412 € (215 947.10 лв.) 1249.99 €/кв.м (2444.78 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Бургас 88 кв.м Тухла 2027 г. 4 етаж Непоследен В строеж

ЕРА Славейков има възможността да Ви представи за продажба нов проект „Мадисън Парк” в кв. Мадика., гр. Бургас Модерният жилищен комплекс се състои от 5-девететажни сгради и предлага богат избор от..

Апартхотел на първа линия в Ахтопол

Апартхотел на първа линия в Ахтопол

google maps icon Ахтопол, област Бургас
Цена: 71 736 € (140 303.42 лв.) 2179.10 €/кв.м (4261.95 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Ахтопол 32.92 кв.м Тухла 2021 г. 1 етаж Непоследен В строеж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: BS 83940 Отговорен брокер: Павел Раванов Комплексът е ..

Нов проект без такса поддръжка в к-с Славейков
Цена: 58 500 € (114 416.06 лв.) 1798.89 €/кв.м (3518.33 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Бургас 32.52 кв.м Тухла 2026 г. 1 етаж Непоследен В строеж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: BS 82751 Отговорен брокер: Павел Раванов Сграда с визи..

Нови апартаменти в най-романтичния морски курорт - Созопол
Цена: 145 000 € (283 595.35 лв.) 1394.77 €/кв.м (2727.93 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Созопол 103.96 кв.м Тухла 2022 г. 1 етаж Непоследен В строеж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: BS 83182 Отговорен брокер: Павел Раванов Изберете имот..

Нова жилищна сграда в кв. Изгрев, Бургас - БЕЗ КОМИСИОН
Цена: 138 790 € (271 449.65 лв.) 1850.53 €/кв.м (3619.33 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 75 кв.м Тухла 2026 г. 3 етаж В строеж

Стил. Локация. Стойност. Представяме ви нова жилищна сграда в един от най-предпочитаните райони на Бургас - с модерна архитектура, внимателно проектирани разпределения и усещане за простор. Ап..

Студия, 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни апартаменти в Свети Влас - близо до плажа.
Цена: 105 080 € (205 518.62 лв.) 2060.39 €/кв.м (4029.78 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Свети Влас 51 кв.м Тухла 2026 г. 1 етаж Партер В строеж

Предлагаме за продажба студия, двустайни, тристайни и четиристайни имоти в Свети Влас. Очарователният комплекс е ситуиран на перфектна локация, точно над “Диневи Ризорт” - в подножието на Стара пл..

Панорамни апартаменти в нова сграда в Бяла
Цена: 100 848 € (197 241.54 лв.) 1256.36 €/кв.м (2457.23 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бяла 80.27 кв.м Тухла 2025 г. 4 етаж Непоследен В строеж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: Vna 86923 Отговорен брокер: Юлияна Куртева Предлагаме ..

Публична продан от ЧСИ на Двустаен апартамент в гр. Средец гр. СРЕДЕЦ, ул. „ПРЕОБРАЖЕНСКА“ № 12, вх...
Вид на имота: Двустаен апартамент в Средец 61.07 кв.м Тухла 3 етаж

Публична продан от частен съдебен изпълнител СРОК: от 22.05.2026 до 22.06.2026 Адрес: гр. СРЕДЕЦ, ул. „ПРЕОБРАЖЕНСКА“ № 12, вх. В, ет. 3 ОБЯВЛЕНИЕ ЗА ЕЛЕКТРОНЕН ПУБЛИЧЕН ТЪРГ НА НЕДВИЖИМ ИМОТ ПО Р..

Новопостроени сгради с Акт 16 в кв. Сарафово
Цена: 99 900 € (195 387.42 лв.) 1850 €/кв.м (3618.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 54 кв.м Тухла 2024 г. 1 етаж Непоследен В строеж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: BS 86006 Отговорен брокер: Павел Раванов Изберете своя..

Двустаен апартамент в модерна сграда в град Созопол! БЕЗ ТАКСА ПОДДРЪЖКА!
Цена: 98 000 € (191 671.34 лв.) 1598.96 €/кв.м (3127.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Созопол 61.29 кв.м Тухла 3 етаж В строеж

459240 Предлагам за продажба ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ в НОВОСТРОЯЩА се модерна сграда, в гр. СОЗОПОЛ, находяща се НА МЕТРИ ОТ ПЛАЖ ХАРМАНИ. Апартамента е разположен на трети жилищен етаж с разпределение: а..

НОВА сграда! Silver Valley One! В строеж, започнато строителство!
Цена: 88 600 € (173 286.54 лв.) 877.23 €/кв.м (1715.70 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Бургас 101 кв.м Тухла 2027 г. 5 етаж Непоследен

1-стаен, Бургас, Лазур, 47 кв.м., 140000 €
Цена: 140 000 € (273 816.20 лв.) 2978.72 €/кв.м (5825.88 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Бургас 47 кв.м Тухла 3 етаж Непоследен

САМО В АДРЕС!!! БЕЗ КОМИСИОН!!! Едностаен апартамент на втори жилищен етаж с чиста площ 35.96 кв.м. разпределени в дневна с кухненски бокс и баня с тоалетна. Към имота има бонус складово помещ..

2-стаен, Бургас, Лазур, 98 кв.м., 265000 €
Цена: 265 000 € (518 294.95 лв.) 2704.08 €/кв.м (5288.72 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 98 кв.м Тухла 1 етаж Непоследен

БЕЗ КОМИСИОН!!! Двустаен апартамент на първи жилищен етаж в сграда Кандински. На площ от 98 кв.м. са разположени дневна с кухня-трапезария, спалня, баня с WC, дрешник и коридор. В цената е включен..

ЕКСКЛУЗИВНО I преустроен двустаен I Славейков - Бургас
Цена: 147 900 € (289 267.26 лв.) 2240.91 €/кв.м (4382.84 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Бургас 66 кв.м Панел 1987 г. 7 етаж Непоследен

Представяме напълно обновен и преустроен двустаен апартамент в комфортен тристаен, разположен на непоследен етаж в ж.к. „Славейков“, гр. Бургас. Имотът е с ТЕЦ и реална площ от 66 кв.м, с модерно разп..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече