back to top

Апартаменти съдържащи ”Мазилка бургас”

276 обяви - страница 2 от 10
днешна обява
Директно от Инвеститора! Нов проект {Мадисън Парк}
Цена: 76 776 € (150 160.80 лв.) 1199.63 €/кв.м (2346.26 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 64 кв.м Тухла 2026 г. 8 етаж Непоследен В строеж

Директно от Инвеститора! Без комисионни! Мадисън Парк е проект за съвременният човек, който иска да инвестира в своето бъдеще! 🔝Стилна, луксозна, уютна, богата на растителност атмосфера ви предс..

днешна обява
Тристаен апартамент. Директно от инвеститора. Нов проект {Мадисън Парк}
Цена: 107 180 € (209 625.86 лв.) 1204.27 €/кв.м (2355.35 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Бургас 89 кв.м Тухла 2026 г. 2 етаж Непоследен В строеж

днешна обява
Директно от инвеститора! Нов проект {Мадисън Парк}
Цена: 81 250 € (158 911.20 лв.) 1250 €/кв.м (2444.80 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 65 кв.м Тухла 2026 г. 3 етаж Непоследен В строеж

 рекламирай сам в favicon
днешна обява
Директно от инеститора! Нов проект {Мадисън Парк}
Цена: 59 293.50 € (115 968 лв.) 1050 €/кв.м (2053.62 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Бургас 56 кв.м Тухла 2026 г. 8 етаж Непоследен В строеж

днешна обява
ДВУСТАЕН апартамент! Нова сграда! SILVER VALLEY ONE! БЕЗ КОМИСИОНА!
Цена: 60 632 € (118 585.88 лв.) 808.43 €/кв.м (1581.15 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 75 кв.м Тухла 2026 г. 5 етаж Непоследен

Home2U недвижими имоти ПРОДАВА апартаменти в чисто нова сграда ”Silver Valley One” В най-спокойната част на квартал Меден Рудник в Бургас, предстои да бъде построен жилищена сграда от ново поколение..

днешна обява
Четиристаен апартамент централна част на града, акт 14! Директно от инвеститор, без комисион!
Цена: 307 188 € (600 807.50 лв.) 2292.45 €/кв.м (4483.64 лв./кв.м) Многостаен апартамент в Бургас 134 кв.м Тухла 2025 г. 4 етаж Непоследен В строеж

Търсите ли ново жилище, в сърцето на град Бургас, на достъпна цена, с разсрочено плащане, без оскъпяване! Жилищната сграда е разположена на тиха, еднопосочна улица в спокоен жилищен район, в централ..

Studio on the 1st floor,Antique 13,Sozopol, region.Burgas- 62.66 sq.m., #34107238
Цена: 77 900 € (152 359.16 лв.) 1242.42 €/кв.м (2429.97 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Созопол 62.7 кв.м Тухла 2026 г. 1 етаж

ID 34107238 За продажба се предлага просторно студио на първия етаж, в нова жилищна сграда без такса поддръжка. Цена: 77 900 евро Населено място: Созопол, Антик 13 Стаи: 1 Обща площ: 62,66 кв.м. Ет..

с морска гледка двустаен с акт 16 на 150 от плаж в тих район
Цена: 105 000 € (205 362.15 лв.) 1909.09 €/кв.м (3733.86 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Бургас 55 кв.м Тухла 2024 г. 4 етаж Последен етаж

Само 11% общи части. Без такса поддръжка. Последни апартаменти с акт 16 - www.buildings.bg - или жилища в напреднал строеж във Флора Бийч 2. Апартамент 40 е във Флора Бийч, ул. Манастирска 7В, на ..

тристаен с акт 16 юг/изток/запад на 150м от плаж в тих район
Цена: 170 000 € (332 491.10 лв.) 1588.79 €/кв.м (3107.40 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Бургас 107 кв.м Тухла 2024 г. 2 етаж Първи жилищен

Продажба от строител без комисионна! Ап.3 е на първи жилищен етаж. Под него има друг обитаем апартамент. Планът е на снимка в обявата. Изключителен апартамент с удобен коридор с обособени места за пер..

тристаен с 47м2 двор в тих район на 150м от плаж
Цена: 155 000 € (303 153.65 лв.) 1201.55 €/кв.м (2350.03 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Бургас 129 кв.м Тухла 2027 г. 1 етаж Партер В строеж

Само 12% общи части! Апартаменти в строеж във Флора Бийч 2 - www.buildings.bg - или издадени с акт 16 във Флора Бийч. Ап.5 e във Флора Бийч 2 в сграда 2 на първи партерен етаж, дневната е 27м2, две ..

апартаменти в населена сграда с акт 16 в тих район на 150м от плаж
Цена: 105 000 € (205 362.15 лв.) 1842.11 €/кв.м (3602.84 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 57 кв.м Тухла 2024 г. 3 етаж Непоследен

Продажби без комисионна! Само 10% общи части! Последни апартаменти с акт 16 във Флора Бийч - www.buildings.bg - или нови в строеж във Флора Бийч 2. Ап.27 е в сграда 3 на първи надпартерен етаж. Стаи..

тристайни с акт 16 на 150 м от плаж в тих район
Цена: 155 000 € (303 153.65 лв.) 1722.22 €/кв.м (3368.37 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Бургас 90 кв.м Тухла 2024 г. 2 етаж Първи жилищен

Продажби без комисионна! Тристайни в населена сграда с акт 16 до море и плаж. Ап.6 е в сграда 2 на втори етаж. Изложение юг-запад. Само 12% общи части! Малка сграда с 4 апартамента на етаж. Изберете..

апартаменти с акт 16 в тих район до плаж
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.) 1929.82 €/кв.м (3774.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 57 кв.м Тухла 2024 г. Непоследен

Нови апартаменти в населени сгради. Без комисионна! Само 11% общи части! Ап.16 е в сграда 2 на трети етаж с адрес ул. Манастирска 7Б, площ с о. ч. 57м2. Просторен и светъл апартамент. Бутикови сгр..

2-стаен апартамент на 2-ри етаж, Грийн Парадайз 5, Приморско, България - 52,65 кв.м., #34229012
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.) 2087.29 €/кв.м (4082.38 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Приморско 52.7 кв.м Тухла 2022 г. 2 етаж

ID 34229012 Цена: 110 000 евро Населено място: Приморско, комплекс Грийн Парадайз 5 Стаи: 2 Обща площ: 52,65 кв.м. Етаж: 2/5 Плащане за поддръжка: 1000 евро / година Етап на строителство: сградата е..

Студио на 5-ти етаж, Грийн Парадайз 5, Приморско, България - 34,84 кв.м., 75 000 евро, #34227750
Цена: 75 000 € (146 687.25 лв.) 2155.17 €/кв.м (4215.15 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Приморско 34.8 кв.м Тухла 2022 г. 5 етаж

ID 34227750 Цена: 75 000 евро Населено място: Приморско, комплекс Грийн Парадайз 5 Стаи: 1 Обща площ: 34,84 кв.м. Етаж: 5/5 Плащане за поддръжка: 660 евро / година Етап на строителство: сградата е в..

Студио на 2-ри етаж, Сънсет Кошарица, Кошарица, България-37 кв.м., #34188284
Цена: 33 900 € (66 302.64 лв.) 826.83 €/кв.м (1617.14 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Кошарица 41 кв.м Тухла 2005 г. 2 етаж

ID 34188284 Предлага се за продажба: Студио на 2 етаж с две тераси, комплекс Сънсет Кошарица, България Цена: 33 900 евро Населено място: Кошарица, Сънсет Кошарица Стаи: 1 Обща площ: 37 кв.м. Етаж: ..

Двустаен апартамент в нова сграда на модерния комплекс до Mall Burgas Plaza
Цена: 92 000 € (179 936.36 лв.) 1435.71 €/кв.м (2808 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 64.08 кв.м Тухла 9 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: LXH-135553 Представяме за продажба двустаен апартам..

Едностаен апартамент в нова сграда в кв. ”Хоризонт”, Бургас
Цена: 60 000 € (117 349.80 лв.) 1652.89 €/кв.м (3232.78 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Бургас 36.3 кв.м Тухла 3 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: LXH-139977 Предварителни продажби. Планирано нача..

Tристаен апартамент в модерен комплекс до Mall Grand Plaza, Бургас
Цена: 130 000 € (254 257.90 лв.) 1596.46 €/кв.м (3122.40 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Бургас 81.43 кв.м Тухла 3 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: LXH-139979 Предварителни продажби. Планирано нача..

преустроен в тристаен с акт 16, плаж на 150м, тих район
Цена: 112 000 € (219 052.96 лв.) 1866.67 €/кв.м (3650.88 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 60 кв.м Тухла 2024 г. 2 етаж Първи жилищен

От строител, без комисионна! Само 11% общи части! Ап. 8 е преустроен в тристаен, намира се в сграда 2 на 2ри етаж във Флора Бийч, ул. Манастирска 7Б. Последни апартаменти с акт 16 във Флора Бийч -..

АКТ 16 Продава двустаен апартамент в Сарафово 50м2
Цена: 95 000 € (185 803.85 лв.) 1900 €/кв.м (3716.08 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 50 кв.м Тухла 2025 г. 3 етаж

Оферта № 00100 Всички имоти в Сарафово на едно място, може да видите на сайта: www.ImotiSarafovo.com Агенция № 1 за Сарафово с 13 годишен опит. Агенцията работи по изискванията на БДС EN..

Просторен тристаен апартамент с арт дизайн във” Възраждане”!
Цена: 250 000 € (488 957.50 лв.) 2000 €/кв.м (3911.66 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Бургас 125 кв.м Тухла 2016 г. 6 етаж

ПОРТФОЛИО БП/ PORTFOLIO BEST PROPERTIES/ www.portfoliobp.com Код: PORTFOLIO Отговорен брокер: Чавдара Георгиева Представяме за продажба артистичен тристаен апартамент с голяма гардеробна от 8 кв.м., к..

Продава четиристаен апартамент в кв. Сарафово гр. Бургас
Цена: 259 000 € (506 559.97 лв.) 1514.62 €/кв.м (2962.34 лв./кв.м) Многостаен апартамент в Бургас 171 кв.м Тухла 2015 г. 5 етаж Непоследен

Апартаментът се намира в един от най - предпочитаните и бързоразвиващи се квартали на гр. Бургас. Спокойна атмосфера, отлични комуникации и инфраструктура! Състои се от: - дневна с кухня и трапе..

3ст НЖСК лукс в Супер центъра и до Морската градина
Цена: 320 000 € (625 865.60 лв.) 3200 €/кв.м (6258.66 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Бургас 100 кв.м Тухла 2026 г. 4 етаж Непоследен

Представяме на Вашето внимание, чисто ново жилище, намиращо се в най-скъпата и предпочитана част на суперцентъра, в непосредствена близост до Морската градина, на пешеходно разстояние до ул. Богориди,..

Новострояща се жилищна сграда в гр. Поморие
Цена: 89 340 € (174 733.85 лв.) 1500 €/кв.м (2933.75 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Поморие 59.56 кв.м Тухла 2026 г. 2 етаж Непоследен В строеж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: BS 86002 Отговорен брокер: Георги Иванов Изберете своя..

Нова сграда в центъра на Поморие на 600 м от морето
Цена: 74 817 € (146 329.33 лв.) 1350 €/кв.м (2640.37 лв./кв.м) Едностаен апартамент в Поморие 55.42 кв.м Тухла 2025 г. Непоследен В строеж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. Референтен номер: BS 86018 Отговорен брокер: Георги Иванов Просторни апа..

Компактно тристайно жилище с отделна кухненска част, център! Директно о инвеститор, без комисион!
Цена: 221 904 € (434 006.50 лв.) 2287.67 €/кв.м (4474.30 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Бургас 97 кв.м Тухла 2025 г. 2 етаж Първи жилищен В строеж

Тристаен мезонет в затворен комплекс до плажа на Равда
Цена: 180 000 € (352 049.40 лв.) 1666.67 €/кв.м (3259.72 лв./кв.м) Тристаен апартамент в Равда 108 кв.м Тухла 1 етаж

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. Референтен номер: LXH-137669 Представяме за продажба прекрасен, трист..

Двустаен апартамент в модерна жилищна сграда в сърцето на града с АКТ 16
Цена: 205 700 € (402 314.23 лв.) 2448.81 €/кв.м (4789.46 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 84 кв.м Тухла 2025 г. 3 етаж Непоследен

БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА!!! ИНФОМАКС Ви предлага ново строителство в луксозна сграда от смесен тип, АКТ 16. Жилищният комплекс е разположен на границата на кварталите Център, Лазур и Братя Милад..

Обзаведен двустаен апартамент след ремонт в кв. Сарафово
Цена: 139 800 € (273 425.03 лв.) 2369.49 €/кв.м (4634.32 лв./кв.м) Двустаен апартамент в Бургас 59 кв.м Тухла 2010 г. 3 етаж Непоследен

Нов на пазара! Продава се двустаен апартамент с отлични параметри и много удобна локация в кв. Сарафово. Отличен избор ако търсите имот за инвестиция или място, където да прекарвате почивните си дни, ..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече