back to top

Апартаменти под наем

14918 обяви - страница 17 от 498
Тристаен апартамент под наем в кв. Кючук ПарижVIP обява

Тристаен апартамент под наем в кв. Кючук Париж

Въстанически / Кючук Париж, Пловдив
Месечен наем: 580 € (1134.38 лв.) 6.44 €/кв.м (12.60 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 90 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Титан Пропъртис отдава под наем тристаен апартамент в кв. Кючук Париж. Намира се в непосредствена близост до зони за отдих и спорт, търговски обекти, хипермаркети и спирки на градски транспорт. Им..

Тристаен апартамент под наем в жк. Младежки хълмVIP обява
Месечен наем: 1500 € (2933.75 лв.) 12.50 €/кв.м (24.45 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 120 кв.м Обзаведен

Агенцията разполага с ключ! В цената са включени входните такси за поддръжка на комплекса, както и ПАРКОМЯСТО! Титан Пропъртис предлага тристаен апартамент под наем в жк. Младежки хълм. В непосред..

С ключ! Двустаен апартамент в жк. Южен с паркомястоVIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 8.89 €/кв.м (17.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 45 кв.м Обзаведен

ЕКСКЛУЗИВНА ОФЕРТА! Агенцията разполага с КЛЮЧ! С включено ПАРКОМЯСТО в наемната цена! Титан Пропъртис предлага двустаен апартамент под наем с локация жк. Южен. Намира се в непосредствена близ..

 рекламирай сам в favicon
Гарсониера под наемVIP обява

Гарсониера под наем

Боян Българанов 1, Шумен
Месечен наем: 250 € (488.96 лв.) 5.95 €/кв.м (11.64 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Шумен 42 кв.м Обзаведен Последен етаж

Отдаваме под наем напълно обзаведен, едностаен апартамент в гр. Шумен, кв. Б. Българанов 1 в близост до маг. Едеа. Отопление/охлаждане с климатик. Подходящ за сам/сама или двойка. Без домашни любимц..

Двустаен апартамент под наем в жк. Младежки хълмVIP обява
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 5.47 €/кв.м (10.70 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 64 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис отдава под наем двустаен апартамент в жк. Младежки хълм. Намира се в непосредствена близост до МОЛ Пловдив, детски градини, търговски обекти, хипермаркети и спирки на градски транспорт..

Двустаен апартамент под наем в жк. ТракияVIP обява
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 6.36 €/кв.м (12.45 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 55 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в жк. Тракия. Намира се в непосредствена близост до Форума, детска градина, зони за отдих и спорт, търговски обекти и автобусна спирка. ..

Под наем обзаведено студио в центъра на Слънчев БрягVIP обява
Месечен наем: 250 € (488.96 лв.) 6.41 €/кв.м (12.54 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Слънчев бряг 39 кв.м Обзаведен Последен етаж

Давам под наем, дългосрочно, студио апартамент в централната част на Слънчев Бряг в сграда Лилия (хотел Кокиче). В цената е включено безплатно ползване на басейн, постоянна охрана. Тв, интернет, ток и..

Тристаен, под наем, ж.к ИзгревVIP обява
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.) 8.82 €/кв.м (17.26 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Бургас 85 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Тристаен апартамент в ж.к Изгрев. Намира се в непосредс..

Дава се Под Наем 2-Стаен с паркомястоVIP обява
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 5.42 €/кв.м (10.60 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Кърджали 83 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Дава се Под Наем ОБЗАВЕДЕН 2-Стаен апартамент, ново строителство с подземен гараж/паркомясто в Топ центъра на град Кърджали. Жилището е с площ 83кв.м и се състои от антре, всекидневна с кухненски кът,..

обзаведен 2-стаен апартаментVIP обява
Месечен наем: 530 € (1036.60 лв.) 11.04 €/кв.м (21.60 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 48 кв.м Обзаведен Първи жилищен

До МОЛ-Сердика! Компактен 2-стаен апартамент в тухлена сграда с перфектна локация - ул. Драговица, срещу болница Вита. В близост са основни пътни комуникации, осигуряващи бърз и удобен достъп до центъ..

Дава под наем двустаен в Бр. Миладинови, за студенткаVIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 8.33 €/кв.м (16.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 48 кв.м Обзаведен Последен етаж

Бургас, Бр. Миладинови, бл.57, двустаен 48 кв.м, ет.9, асансьор, напълно обзаведен - 400 €. Подходящ за 1 човек (студентка) Без посредник!

Двустаен апартамент под наем в жк. Младежки хълмVIP обява
Месечен наем: 490 € (958.36 лв.) 6.62 €/кв.м (12.95 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 74 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание просторен двустаен апартамент в жк. Младежки хълм. Намира се в непосредствена близост до супермаркет, търговски обекти, автобусни спирки и др. Имотът е ..

Двустаен апартамент под наем в ЦентъраVIP обява
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.) 16.28 €/кв.м (31.84 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 43 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Предлагаме уютен и просторен двустаен апартамент, разположен в центъра на Бургас. Жилището е напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за комфортен престой. Апартаментът разполага с: све..

Тристаен лексозен до РУМVIP обява

Тристаен лексозен до РУМ

Добруджански, Шумен
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 7.33 €/кв.м (14.34 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Шумен 75 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Агенция ФАВОРИТ представя на вашето внимание ЛУКСОЗЕН тристаен апартамент под наем в кв. Добружански, в близост до РУМ!!! Жилището е разположено в НОВА тухлена сграда с асансьор, на втори етаж. Разп..

Двустаен апартамент с отделна кухня в новия град на Несебър и паркомястоVIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 7.69 €/кв.м (15.04 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Несебър 52 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Предлагам двустаен апартамент с отделна кухня в новия град на Несебър за целогодишен наем. Разположен в квартал Аурелия. Апартаментът е напълно обзаведен. Разполага със спалня, отделна кухня, ..

Нови Двустайни апартаменти за сезонаVIP обява

Нови Двустайни апартаменти за сезона

google maps icon Черно Море 3, Несебър, област Бургас
Месечен наем: 3100 € (6063.07 лв.) 44.29 €/кв.м (86.62 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Несебър 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Чисто Нови двустайни апартаменти в кв. Черно Море 3 за сезона. Напълно обзаведени. Паркинг Без домашни животни. Максимум едно дете. Цена за сезона 3100€ Наемът се плаща предварително.

Двустаен апартамент под наем в центъра на гр. БлагоевградVIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 6.56 €/кв.м (12.83 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Благоевград 61 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Предлагаме под наем уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в централната част на гр. Благоевград, с площ от 61 кв.м. Жилището се състои от: антре; просторна дневна със спа..

Ключ в офиса! Просторен двустаен в к-с Възраждане в района на ДГ Златно ключеVIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 5.13 €/кв.м (10.03 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 78 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Детелина имоти предлага под наем просторен двустаен апартамент, разположен в нова жилищна сграда близо до пазар Краснодар. Отдава се напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за комфортно преб..

Двустаен апартамент под наем в кв. ВъзражданеVIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 5.71 €/кв.м (11.18 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем в кв. Възраждане. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: коридор, хол с кухня, спалня, баня с тоалетна и две тераси. ИЗЛОЖЕНИЕ: изток - запад. Ако желаете да организираме ..

Двустаен НОВ обзаведен апартамент-ЧаталджаVIP обява
Месечен наем: 420 € (821.45 лв.) 7.50 €/кв.м (14.67 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Варна 56 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ОФЕРТА-45804 Агенция за недвижими имоти Регион предлага на Вашето внимание двустаен обзаведен апартамент в района на Чаталджа. Жилището се състои от всекидневна с кухня напълно оборудвана с всичко не..

Ключ в офиса! Нова цена! Просторен имот с 3 СПАЛНИ близо до Морска гара!VIP обява
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.) 7.27 €/кв.м (14.22 лв./кв.м) Многостаен апартамент под наем в Бургас 110 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Детелина имоти предлага под наем обширен многостаен апартамент, находящ се както на метри от централна Морска градина, Морска гара, така и до главните пешеходни улици Богориди и Александровска. Отдава..

Под наем луксозен 3 с бокс.VIP обява

Под наем луксозен 3 с бокс.

Център, Стара Загора
Месечен наем: 850 € (1662.46 лв.) 6.80 €/кв.м (13.30 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Стара Загора 125 кв.м Обзаведен Първи жилищен

ТМ Имоти отдава под наем луксозен апартамент, състоящ се от просторна, 35 кв.м. дневна с бокс, две големи спални, коридор, баня с тоалетна, втора тоалетна и две големи тераси. Апартаментът е газифицир..

За първи път под наем! Чисто нов двустаен апартамент в СлавейковVIP обява
Месечен наем: 599 € (1171.54 лв.) 8.81 €/кв.м (17.23 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 68 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Ексклузивно 👌 За първи път под наем! Чисто нов двустаен апартамент в ж.к. Славейков гр. Бургас. Намира се в близост до спортните игрища в чисто нова кооперация на 3ти жилищен етаж! Състои се от..

Отдава се под наем 2-стаен апартамент в Каменица 1VIP обява
Месечен наем: 325 € (635.64 лв.) 8.13 €/кв.м (15.90 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 40 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

📍 Локация: кв. Каменица 1, Пловдив 📐 Площ: 40 кв.м 🏠 Разпределение: 🍽️ Кухня 🚿 Баня с тоалетна 🌅 Тераса 🔑 Допълнителна информация: Отлична локация с бърз достъп до центъра В близ..

Тристаен апартамент под наем с площ от 140 кв.м. в к-с Атлантис Резиденс Парк с паркомястоVIP обява
Месечен наем: 1500 € (2933.75 лв.) 10.71 €/кв.м (20.96 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Бургас 140 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Нов модерно обзаведен апартамент с две спални, разположен в кв. Сарафово, в к-с Атлантис Резиденс Парк. С включено в цената външно паркомясто. С гледка море. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Коридор, голям хол с кухн..

Двустаен апартамент под наем в кв. Кючук ПарижVIP обява

Двустаен апартамент под наем в кв. Кючук Париж

Въстанически / Кючук Париж, Пловдив
Месечен наем: 430 € (841 лв.) 7.82 €/кв.м (15.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 55 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис отдава под наем двустаен апартамент в кв. Кючук Париж. В близост до НАП, парк Белите брези, търговски обекти, детски градини, училища, спирки на градски транспорт. Имотът е ситуира..

Под наем - Красна поляна 1, двустаен, обзаведенVIP обява
Месечен наем: 480 € (938.80 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 48 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Уютен двустаен апартамент, с южно изложение, след основен ремонт, със сменена дограма, напълно оборудван - нови електроуреди, мебели, кухня по поръчка. Апартаментът се намира на изключителна локация с..

Тристаен апартамент под наем в кв. Кючук ПарижVIP обява

Тристаен апартамент под наем в кв. Кючук Париж

Въстанически / Кючук Париж, Пловдив
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 7.22 €/кв.м (14.13 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 90 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис предлага тристаен апартамент под наем в кв. Кючук Париж. Намира се в непосредствена близост до НАП Пловдив, спирки на градски транспорт, магазини, зони за отдих и спорт и търговски обе..

Двустаен Тракия Резиденшъл паркVIP обява
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 6.43 €/кв.м (12.57 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Двустаен апартамент в Тракия Резиденшъл парк, чисто нов обзаведен, възможност за наемане на гараж

Ключ в агенцията! Двустаен апартамент под наем в ИзгревVIP обява
Месечен наем: 430 € (841 лв.) 6.32 €/кв.м (12.37 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 68 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Предлагаме Ви под наем двустаен апартамент в ж.к. Изгрев! Напълно обзаведен и оборудван. Разположен на 2-ри жилищен етаж. Отлична локация в близост до спирки на градски транспорт, училище и детска гра..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече