back to top

Апартаменти под наем

14903 обяви - страница 16 от 497
Ексклузивен мезонет на улица “Кирил и Методи”! От Portfolio BP!VIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 4.35 €/кв.м (8.50 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Бургас 115 кв.м Обзаведен

PORTFOLIO BEST PROPERTIES/ представя Апартамент под наем, тип мезонет ситуиран в Супер Центъра на града на улица “Кирил и Методи”! Отлична локация на пешеходно отстояние от Морска градина и главната ..

Дава под наем 2-СТАЕН, гр. Хасково, Червена стенаVIP обява
Месечен наем: 250 € (488.96 лв.) 3.97 €/кв.м (7.76 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Хасково 63 кв.м Обзаведен Последен етаж

Отдава се под наем напълно обзаведен уютен апартамент има хладилник, телевизор, климатици, пералня, печка, всичко нужно за едно домакинство. На хубаво и тихо място с паркоместа. За повече информация н..

Дава под наем двустаен в Овча купел 2VIP обява
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 9.29 €/кв.м (18.16 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Агенция отдава под наем светъл двустаен апартамент в Овча купел 2. Състои се от: входно антре, кухненски кът с трапезария и хол, баня с тоалетна и балкон. С включено паркомясто в цената! За повече..

 рекламирай сам в favicon
Апартамент в наем Свети ВласVIP обява

Апартамент в наем Свети Влас

google maps icon Марина Диневи, Свети Влас, област Бургас
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.) 6.67 €/кв.м (13.04 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Свети Влас 45 кв.м Обзаведен Партер

Предлага се под наем голямо студио с площ от 45 кв.м. в комплекс Марина Сънрайз. Разположено на брега на морето, на 50 метра от плажа, студиото се намира на партерния етаж и разполага със самостоятеле..

Тристаен апартамент под наем в идеален център, гр. Благоевград до МОЛ ЛАРГО.VIP обява
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 8.02 €/кв.м (15.70 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Благоевград 81 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Жилището е с площ 81 кв.м., разположено на втори етаж в сграда ново строителство с луксозни общи части, контролиран достъп и асансьор. Разпределение: • Коридор; • Светла всекидневна с кухненски ..

Хиподрума 3стVIP обява

Хиподрума 3ст

Хиподрума, София
Месечен наем: 850 € (1662.46 лв.) 9.66 €/кв.м (18.90 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 88 кв.м Обзаведен Първи жилищен

ОПИСАНИЕ НА ИМОТА: Отдава се под наем дългосрочно просторен тристаен апартамент в кв. Хиподрума Предлагаме под наем светъл и уютен тристаен апартамент с площ 88 кв.м, разположен на първи жилищен ..

Двустаен апартамент под наем с паркомясто в нова сграда в Славейков, до хотел МиражVIP обява
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.) 7.79 €/кв.м (15.24 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 77 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Двустаен апартамент, разположен в ж.к. Славейков. С включено в цената паркомясто! РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Коридор, хол с кухня, спалня, баня с тоалетна и тераса. ОТОПЛЕНИЕ: С климатици. Имота е основно п..

Двустаен апартамент под наем в кв. Каменица 1VIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 8.77 €/кв.м (17.16 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 57 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в кв. Каменица 1. Намира се в непосредствена близост до ТЦ Гранд, детска градина, зони за отдих и спорт, търговски обекти и автобусна сп..

Двустаен апартамент под наем в СУПЕР ЦентърVIP обява
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.) 8.33 €/кв.м (16.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 72 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание просторен двустаен апартамент в Център. Намира се в непосредствена близост до супермаркет, търговски обекти, автобусни спирки и др. Имотът е ситуиран на..

Тристаен апартамент под наем в ЦентърVIP обява
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 4.58 €/кв.м (8.96 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 120 кв.м Обзаведен

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание тристаен апартамент за първи наематели, на изключително комуникативно място в Център. Намира се на тиха улица, в непосредствена б..

Тристаен апартамент под наем в жк. ЮженVIP обява
Месечен наем: 560 € (1095.26 лв.) 7.18 €/кв.м (14.04 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 78 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис предлага на своите наематели тристаен апартамент с локация жк. Южен. Намира се в непосредствена близост до магазини, училища, детски градини и спирки за градски транспорт. Имотът е..

Тристаен апартамент под наем в жк. Христо СмирненскиVIP обява
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.) 6.82 €/кв.м (13.34 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 88 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис предлага тристаен апартамент под наем в жк. Христо Смирненски. Намира се в непосредствена близост до магазини, зони за отдих и спорт и търговски обекти. Имотът е ситуиран на 6-ти ж..

Тристаен апартамент под наем в кв. Кючук ПарижVIP обява

Тристаен апартамент под наем в кв. Кючук Париж

Въстанически / Кючук Париж, Пловдив
Месечен наем: 580 € (1134.38 лв.) 6.44 €/кв.м (12.60 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 90 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Титан Пропъртис отдава под наем тристаен апартамент в кв. Кючук Париж. Намира се в непосредствена близост до зони за отдих и спорт, търговски обекти, хипермаркети и спирки на градски транспорт. Им..

Тристаен апартамент под наем в жк. Младежки хълмVIP обява
Месечен наем: 1500 € (2933.75 лв.) 12.50 €/кв.м (24.45 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 120 кв.м Обзаведен

Агенцията разполага с ключ! В цената са включени входните такси за поддръжка на комплекса, както и ПАРКОМЯСТО! Титан Пропъртис предлага тристаен апартамент под наем в жк. Младежки хълм. В непосред..

С ключ! Двустаен апартамент в жк. Южен с паркомястоVIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 8.89 €/кв.м (17.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 45 кв.м Обзаведен

ЕКСКЛУЗИВНА ОФЕРТА! Агенцията разполага с КЛЮЧ! С включено ПАРКОМЯСТО в наемната цена! Титан Пропъртис предлага двустаен апартамент под наем с локация жк. Южен. Намира се в непосредствена близ..

Гарсониера под наемVIP обява

Гарсониера под наем

Боян Българанов 1, Шумен
Месечен наем: 250 € (488.96 лв.) 5.95 €/кв.м (11.64 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Шумен 42 кв.м Обзаведен Последен етаж

Отдаваме под наем напълно обзаведен, едностаен апартамент в гр. Шумен, кв. Б. Българанов 1 в близост до маг. Едеа. Отопление/охлаждане с климатик. Подходящ за сам/сама или двойка. Без домашни любимц..

Двустаен апартамент под наем в жк. Младежки хълмVIP обява
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 5.47 €/кв.м (10.70 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 64 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис отдава под наем двустаен апартамент в жк. Младежки хълм. Намира се в непосредствена близост до МОЛ Пловдив, детски градини, търговски обекти, хипермаркети и спирки на градски транспорт..

Двустаен апартамент под наем в жк. ТракияVIP обява
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 6.36 €/кв.м (12.45 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 55 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в жк. Тракия. Намира се в непосредствена близост до Форума, детска градина, зони за отдих и спорт, търговски обекти и автобусна спирка. ..

Под наем обзаведено студио в центъра на Слънчев БрягVIP обява
Месечен наем: 250 € (488.96 лв.) 6.41 €/кв.м (12.54 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Слънчев бряг 39 кв.м Обзаведен Последен етаж

Давам под наем, дългосрочно, студио апартамент в централната част на Слънчев Бряг в сграда Лилия (хотел Кокиче). В цената е включено безплатно ползване на басейн, постоянна охрана. Тв, интернет, ток и..

Тристаен, под наем, ж.к ИзгревVIP обява
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.) 8.82 €/кв.м (17.26 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Бургас 85 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Тристаен апартамент в ж.к Изгрев. Намира се в непосредс..

Дава се Под Наем 2-Стаен с паркомястоVIP обява
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 5.42 €/кв.м (10.60 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Кърджали 83 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Дава се Под Наем ОБЗАВЕДЕН 2-Стаен апартамент, ново строителство с подземен гараж/паркомясто в Топ центъра на град Кърджали. Жилището е с площ 83кв.м и се състои от антре, всекидневна с кухненски кът,..

обзаведен 2-стаен апартаментVIP обява
Месечен наем: 530 € (1036.60 лв.) 11.04 €/кв.м (21.60 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 48 кв.м Обзаведен Първи жилищен

До МОЛ-Сердика! Компактен 2-стаен апартамент в тухлена сграда с перфектна локация - ул. Драговица, срещу болница Вита. В близост са основни пътни комуникации, осигуряващи бърз и удобен достъп до центъ..

Дава под наем двустаен в Бр. Миладинови, за студенткаVIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 8.33 €/кв.м (16.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 48 кв.м Обзаведен Последен етаж

Бургас, Бр. Миладинови, бл.57, двустаен 48 кв.м, ет.9, асансьор, напълно обзаведен - 400 €. Подходящ за 1 човек (студентка) Без посредник!

Двустаен апартамент под наем в жк. Младежки хълмVIP обява
Месечен наем: 490 € (958.36 лв.) 6.62 €/кв.м (12.95 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 74 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание просторен двустаен апартамент в жк. Младежки хълм. Намира се в непосредствена близост до супермаркет, търговски обекти, автобусни спирки и др. Имотът е ..

Двустаен апартамент под наем в ЦентъраVIP обява
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.) 16.28 €/кв.м (31.84 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 43 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Предлагаме уютен и просторен двустаен апартамент, разположен в центъра на Бургас. Жилището е напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за комфортен престой. Апартаментът разполага с: све..

Тристаен лексозен до РУМVIP обява

Тристаен лексозен до РУМ

Добруджански, Шумен
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 7.33 €/кв.м (14.34 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Шумен 75 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Агенция ФАВОРИТ представя на вашето внимание ЛУКСОЗЕН тристаен апартамент под наем в кв. Добружански, в близост до РУМ!!! Жилището е разположено в НОВА тухлена сграда с асансьор, на втори етаж. Разп..

Двустаен апартамент с отделна кухня в новия град на Несебър и паркомястоVIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 7.69 €/кв.м (15.04 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Несебър 52 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Предлагам двустаен апартамент с отделна кухня в новия град на Несебър за целогодишен наем. Разположен в квартал Аурелия. Апартаментът е напълно обзаведен. Разполага със спалня, отделна кухня, ..

Нови Двустайни апартаменти за сезонаVIP обява

Нови Двустайни апартаменти за сезона

google maps icon Черно Море 3, Несебър, област Бургас
Месечен наем: 3100 € (6063.07 лв.) 44.29 €/кв.м (86.62 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Несебър 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Чисто Нови двустайни апартаменти в кв. Черно Море 3 за сезона. Напълно обзаведени. Паркинг Без домашни животни. Максимум едно дете. Цена за сезона 3100€ Наемът се плаща предварително.

Двустаен апартамент под наем в центъра на гр. БлагоевградVIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 6.56 €/кв.м (12.83 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Благоевград 61 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Предлагаме под наем уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в централната част на гр. Благоевград, с площ от 61 кв.м. Жилището се състои от: антре; просторна дневна със спа..

Ключ в офиса! Просторен двустаен в к-с Възраждане в района на ДГ Златно ключеVIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 5.13 €/кв.м (10.03 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 78 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Детелина имоти предлага под наем просторен двустаен апартамент, разположен в нова жилищна сграда близо до пазар Краснодар. Отдава се напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за комфортно преб..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече