back to top

Апартаменти под наем

14904 обяви - страница 14 от 497
✅Отдава 2стаен, Център, Халите, напълно обзаведен. ✅Климатик, ТЕЦ.VIP обява
Месечен наем: 360 € (704.10 лв.) 5.54 €/кв.м (10.83 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Русе 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава 2стаен, Център, Халите, напълно обзаведен. ✅Климатик, ТЕЦ. Ел. уреди -печка, хладилник, пералня, микровеле. Мебелиран. Ет. 3от5, без асансьор. Три тераси, две остъклени. Добър имот и локация. ..

✅Отдава отлично студио /с вкл. консумативи/ Център, сп. Чайка.VIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 13.33 €/кв.м (26.08 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Русе 30 кв.м Обзаведен Последен етаж

✅Отдава отлично студио /с вкл. консумативи/ Център, сп. Чайка. Климатик. Минимален престой 1месец. Обзаведена. Хладилник, вградена фурна, телевизор, пералня на етажа. Мебелирана. Антре, стая, баня и т..

✅Отдава маломерен 2стаен, Център, Кръговото. ✅Климатик.VIP обява
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.) 6.67 €/кв.м (13.04 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Русе 45 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава маломерен 2стаен, Център, Кръговото. ✅Климатик, обзаведен-хладилник, пералня/без готварска печка. Мебелиран. Тухла, Етаж 2от15. ПВЦ, ламинат, теракот. Състои се от две стаи и кух. бокс, баня и..

 рекламирай сам в favicon
✅Отдава чудесен 3-стаен, Център, на 200м. от Обшината. ✅2Климатика.VIP обява
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 6.11 €/кв.м (11.95 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Русе 90 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава чудесен 3-стаен, Център, на 200м. от Обшината. ✅2Климатика. Напълно обзаведен-нови ел. уреди, мебели. Коридор, просторна дневна с трапезария и кухня, две спални, две тераси, едната е остъклена..

3-ен обзаведен апартамент до Флората в к-с ЛазурVIP обява
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 6.47 €/кв.м (12.66 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Бургас 85 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Агенция Лотус отдава дългосрочно тристаен обзаведен апартамент на тиха улица в ж.к. Лазур в близост до Флората, на 4ти жилищен етаж без асансьор. Жилището се състои от коридор, две спални излизащи на ..

Отдавам двустаен апартамент във ВитошаVIP обява
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 4.49 €/кв.м (8.78 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 78 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Частно лице отдава имот, който съчетава модерен комфорт, отлична локация и спокойствие перфектен избор както за живеене, така и за инвестиция. Апартаментът разположен на 4-ти етаж (3-ти реален етаж)..

Отдавам двустаен в МусагеницаVIP обява
Месечен наем: 360 € (704.10 лв.) 4.80 €/кв.м (9.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 75 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Жилището се намира в шестетажна тухлена сграда, разположено е на 2-ри етаж, с обща площ от 75 кв.м. Апартаментът е след основен ремонт и предлага съвременна и приятна обстановка, готова за нанасяне. ..

Отдавам двустаен апартамент в Малинова долинаVIP обява
Вид квартира: Двустаен апартамент под наем в София 72 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Частно лице отдава просторен двустаен апартамент с отлична локация и качествено ново строителство в кв. Малинова долина. Светъл и функционален апартамент с чиста площ от 72 кв метра, разположен на т..

Под наем “Апартамент Панорама” за летният сезон с включени в цената ток, вода, интернет, телевизияVIP обява
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.) 11.67 €/кв.м (22.82 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 60 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

За летните месеци и вашата ваканция ви предлагаме двустаен апартамент на входа на морската градина в к-с “ Зорница”. Апартамента е разположен на 18 жилищен етаж и предлага красива гледка към града и..

Давам под наемVIP обява

Давам под наем

Мараша, Пловдив
Месечен наем: 430 € (841 лв.) 7.68 €/кв.м (15.02 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 56 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Давам под наем двустаен апартамент, разположен на тиха и спокойна улица в една от най предпочитаните локации-зелен оазис само на 10 мин. пешеходно разстояние от центъра, ггребна база, гара и автогара,..

Апартамент Наем Свети ВласVIP обява

Апартамент Наем Свети Влас

google maps icon Срещу Меркурий комплекс Панорама Дриймс, Свети Влас, област Бургас
Вид квартира: Двустаен апартамент под наем в Свети Влас 65 кв.м Обзаведен Партер

Тристаен луксозно обзаведен апартамент в кв. Малинова ДолинаVIP обява
Месечен наем: 870 € (1701.57 лв.) 7.91 €/кв.м (15.47 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 110 кв.м Обзаведен Последен етаж

Предлагаме под наем напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на последен пети етаж в нова тухлена сграда с отлично поддържани общи части и контролиран достъп. Разпределение: Жилището разп..

Просторен тристаен апартамент под наем в кв. Малинова долина, до бул. Симеоновско шосеVIP обява
Месечен наем: 900 € (1760.25 лв.) 9.47 €/кв.м (18.53 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 95 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Просторен тристаен апартамент под наем в кв. Малинова долина, до бул. Симеоновско шосе Отдаваме под наем нов, напълно обзаведен тристаен апартамент с площ 95 кв.м, разположен на 2-ри етаж в нова, ..

Двустаен апартамент под наем в кв. Младост 4 с ВКЛЮЧЕНО ПАРКОМЯСТО В ЦЕНАТА!VIP обява
Месечен наем: 720 € (1408.20 лв.) 9 €/кв.м (17.60 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 80 кв.м Обзаведен

ВКЛЮЧЕНО ПАРКОМЯСТО В ЦЕНАТА! ДО МЕТРОСТАНЦИЯ! Предлагаме под наем уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент в тухлена сграда ново строителство с добре поддържани общи части. Жилището разполаг..

Тристаен обзаведен апартамент под наем в кв. Павлово до градски транспортVIP обява
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 8.02 €/кв.м (15.70 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 81 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Предлагаме под наем просторен и светъл тристаен апартамент в кв. Павлово. Жилището се намира на 1-ви етаж от общо 3 в добре поддържана сграда с чисти и подредени общи части. Апартаментът впечатлява ..

🔝 НАЕМ | Маломерен тристаен на втора линия до централния плаж с покрит двор/верандаVIP обява

🔝 НАЕМ | Маломерен тристаен на втора линия до централния плаж с покрит двор/веранда

google maps icon Втора линия до централния плаж комплекс Палм Марина, село Равда, област Бургас, Равда, област Бургас
Месечен наем: 599 € (1171.54 лв.) 7.30 €/кв.м (14.30 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Равда 82 кв.м Обзаведен Партер

🎯 ТОП НАЕМ за маломерен тристаен апартамент в комплекс Палм Марина/ Palm Marina Равда на ул. Хоризонт 9, на втора линия на Южния плаж АКТУАЛНА ОФЕРТА: 🔥 349 евро / месец - от октомври 2026г. до..

🔝 НАЕМ | Двустаен на втора линия до централния плаж с покрит двор/верандаVIP обява

🔝 НАЕМ | Двустаен на втора линия до централния плаж с покрит двор/веранда

google maps icon Втора линия до централния плаж комплекс Палм Марина, Равда, област Бургас
Месечен наем: 599 € (1171.54 лв.) 7.30 €/кв.м (14.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Равда 82 кв.м Обзаведен Партер

🎯 ТОП НАЕМ за двустаен апартамент в комплекс Палм Марина/ Palm Marina Равда на ул. Хоризонт 9, на втора линия на Южния плаж АКТУАЛНА ОФЕРТА: 🔥 349 евро / месец - от октомври 2026г. до април 202..

3-стаен, без комисионна!!!VIP обява
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.) 8 €/кв.м (15.65 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ID-1899; Без комисионна! Просторен и светъл тристаен апартамент под наем с отлична локация и функционално разпределение. Жилището се намира в комуникативен район с удобен достъп до градски..

3-стаен, без комисионна!!!VIP обява

3-стаен, без комисионна!!!

Хиподрума, София

ДО МАГАЗИН МОЛДАВИЯ!! ТУХЛА!! ПОД НАЕМ!!VIP обява

ДО МАГАЗИН МОЛДАВИЯ!! ТУХЛА!! ПОД НАЕМ!!

Паничери, Паничери, област Пловдив
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Паничери 45 кв.м Необзаведен Непоследен етаж

-Двустаен апартамент под наем в кв. Кючук Париж, в близост до Събота пазара. Жилището се намира на среден етаж и е с изцяло южно изложение, което го прави изключително светло и топло през цялата годин..

2-стаен на 5 мин от West Mall, БЕЗ комисионна!!VIP обява
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 7.86 €/кв.м (15.37 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ID-1896; Без комисионна! ОГЛЕД ПО ВСЯКО ВРЕМЕ! Изцяло обзаведен двустаен апартамент на бул. Петър Дертлиев. Състои се от хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и просторна терас..

2-стаен на 5 мин от West Mall, БЕЗ комисионна!!VIP обява

тристаен под наемVIP обява

тристаен под наем

Манастирски Ливади, София
Месечен наем: 770 € (1506 лв.) 10.69 €/кв.м (20.92 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 72 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Дава се под наем напълно обзаведен тристаен апартамент на ул. Мур, след ремонт. Намира се в нова и хубава сграда с отлично поддържани общи части, разположена на тиха и удобна локация. Имотът е непрехо..

Дава под наем. Две стаи плюс кухня.VIP обява
Месечен наем: 455 € (889.90 лв.) 5.69 €/кв.м (11.12 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Бургас 80 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Разсрочено плащане!!! Две стаи плюс кухня. След основен ремонт! Нови климатик, хладилник, секция и дивани! Наемане веднага!

НОВО! Двустаен апартамент в кв. ГагаринVIP обява
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 7.26 €/кв.м (14.20 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 62 кв.м Обзаведен

Референтен номер: 2189034 Революшън Естейт представя двустаен апартамент в Пловдив, Гагарин. В близост до имота ще намерите: - Училище: Средно училище ”Никола Вапцаров“ - Банково дело и фин..

Двустаен апартамент в кв. Коматево/ С паркомясто, интернет, вх. такси!VIP обява
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 6.16 €/кв.м (12.06 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 73 кв.м Обзаведен

С КЛЮЧ В АГЕНЦИЯТА! Референтен номер: 2199492 Революшън Естейт представя двустаен апартамент в Пловдив, Коматево. В близост до имота ще намерите: - Ресторант Чадъра - Ресторант ”Касапи..

Ексклузивен мезонет на улица “Кирил и Методи”! От Portfolio BP!VIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 4.35 €/кв.м (8.50 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Бургас 115 кв.м Обзаведен

PORTFOLIO BEST PROPERTIES/ представя Апартамент под наем, тип мезонет ситуиран в Супер Центъра на града на улица “Кирил и Методи”! Отлична локация на пешеходно отстояние от Морска градина и главната ..

Дава под наем 2-СТАЕН, гр. Хасково, Червена стенаVIP обява
Месечен наем: 250 € (488.96 лв.) 3.97 €/кв.м (7.76 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Хасково 63 кв.м Обзаведен Последен етаж

Отдава се под наем напълно обзаведен уютен апартамент има хладилник, телевизор, климатици, пералня, печка, всичко нужно за едно домакинство. На хубаво и тихо място с паркоместа. За повече информация н..

Дава под наем двустаен в Овча купел 2VIP обява
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 9.29 €/кв.м (18.16 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Агенция отдава под наем светъл двустаен апартамент в Овча купел 2. Състои се от: входно антре, кухненски кът с трапезария и хол, баня с тоалетна и балкон. С включено паркомясто в цената! За повече..

Апартамент в наем Свети ВласVIP обява

Апартамент в наем Свети Влас

google maps icon Марина Диневи, Свети Влас, област Бургас
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.) 6.67 €/кв.м (13.04 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Свети Влас 45 кв.м Обзаведен Партер

Предлага се под наем голямо студио с площ от 45 кв.м. в комплекс Марина Сънрайз. Разположено на брега на морето, на 50 метра от плажа, студиото се намира на партерния етаж и разполага със самостоятеле..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече