back to top

Апартаменти под наем

14900 обяви - страница 13 от 497
Рей Консулт отдава под наем гарсониера в кв. СЛАВЯНСКИVIP обява
Месечен наем: 230 € (449.84 лв.) 5.11 €/кв.м (10 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Димитровград 45 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

🔥Рей Консулт отдава под наем гарсониера в гр. Димитровград, кв. Славянски. 🔥 Жилището е напълно обзаведено и оборудвано с всички необходими електроуреди. 📌 етаж 6/от 8 📌 асансьор 💸 Цена - 230 ..

Модерен Едностаен апартамент до моста на ГерджикаVIP обява
Месечен наем: 380 € (743.22 лв.) 10.56 €/кв.м (20.64 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Пловдив 36 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

NLConsult Real Estate представя на вниманието Ви Модерен ЕДНОСТАЕН апаратмент, непосредствено до Моста на Герджика, Била, Лекси, училище „Райна Княгиня“, Детски Център „Тон Бонбон“. Жилището се съст..

Едностаен обзаведен, ТЕЦ, климатик - Здравец изток, Дойче шулеVIP обява
Месечен наем: 250 € (488.96 лв.) 5.95 €/кв.м (11.64 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Русе 42 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

БЕСТ КОНСУЛТ предлага едностаен, среден, с ТЕЦ, обзаведен aпартамент /печка, ширм, пералня, хладилник, климатик, спалня, гардероб, маси и др./. В много добро състояние - ПВЦ дограма, ламинат. До Дойче..

 рекламирай сам в favicon
Студио под наeм в Марина Кейп АхелойVIP обява
Месечен наем: 220 € (430.28 лв.) 5.50 €/кв.м (10.76 лв./кв.м) Ателие/Студио под наем 40 кв.м Частично обзаведен Непоследен етаж

Отдавам студио в комплекс Марина Кейп Ахелой дългосрочно. С предплата за мебелировка. Цената е нереално ниска защото това е годишният наем с договор за една година. Наемът е 220 евро на месец едиствен..

✅Отдава отлична боксониера /с вкл. консумативи/ Център, сп. Чайка. Климатик.VIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 13.33 €/кв.м (26.08 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Русе 30 кв.м Частично обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава отлична боксониера /с вкл. консумативи/ Център, сп. Чайка. Климатик. Минимален престой 1месец. Полуобзаведена. Телевизор Хладилник, ерфраер, пералня на етажа. Мебелирана. Антре, стая, баня и т..

✅Отдава 2стаен, Здравец, Зала Дунав. Климатик. ТЕЦ.VIP обява
Месечен наем: 260 € (508.52 лв.) 4 €/кв.м (7.82 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Русе 65 кв.м Частично обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава 2стаен, Здравец, Зала Дунав. Климатик. ТЕЦ. Напълно освежен. Нова ПВЦ-дограма. Полуобзаведен, мебелиран. Без ел. уреди. Южен, среден, топъл. Състои се: коридор, спалня-ново легло, хол, кухня с..

✅Отдава 2стаен, Възраждане, Университета, Парка. Нов Климатик.VIP обява
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 5.83 €/кв.м (11.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Русе 60 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава 2стаен, Възраждане, Университета, Парка. Нов Климатик. Нова баня, кухня и спалня. ✅ ТЕЦ. Напълно обзаведен. Аспиратор, вградена фурна с котлони, миялна, пералня, хладилник. ПВЦ-дограма, ламина..

✅Отдава 2стаен, Център, уч-ще И. Вазов. ✅Климатик.VIP обява
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Русе 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава 2стаен, Център, уч-ще И. Вазов. ✅Климатик. Обзаведен. ПВЦ-дограма, теракот. Коридор, спалня, хол, кухня, баня, тоалетна. Остъклена тераса. Дългосрочно, без домашни любимци. ✅Наем-350 € Обадете..

✅Отдава 2стаен, Център, Халите, напълно обзаведен. ✅Климатик, ТЕЦ.VIP обява
Месечен наем: 360 € (704.10 лв.) 5.54 €/кв.м (10.83 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Русе 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава 2стаен, Център, Халите, напълно обзаведен. ✅Климатик, ТЕЦ. Ел. уреди -печка, хладилник, пералня, микровеле. Мебелиран. Ет. 3от5, без асансьор. Три тераси, две остъклени. Добър имот и локация. ..

✅Отдава отлично студио /с вкл. консумативи/ Център, сп. Чайка.VIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 13.33 €/кв.м (26.08 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Русе 30 кв.м Обзаведен Последен етаж

✅Отдава отлично студио /с вкл. консумативи/ Център, сп. Чайка. Климатик. Минимален престой 1месец. Обзаведена. Хладилник, вградена фурна, телевизор, пералня на етажа. Мебелирана. Антре, стая, баня и т..

✅Отдава маломерен 2стаен, Център, Кръговото. ✅Климатик.VIP обява
Месечен наем: 300 € (586.75 лв.) 6.67 €/кв.м (13.04 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Русе 45 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава маломерен 2стаен, Център, Кръговото. ✅Климатик, обзаведен-хладилник, пералня/без готварска печка. Мебелиран. Тухла, Етаж 2от15. ПВЦ, ламинат, теракот. Състои се от две стаи и кух. бокс, баня и..

✅Отдава чудесен 3-стаен, Център, на 200м. от Обшината. ✅2Климатика.VIP обява
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 6.11 €/кв.м (11.95 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Русе 90 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава чудесен 3-стаен, Център, на 200м. от Обшината. ✅2Климатика. Напълно обзаведен-нови ел. уреди, мебели. Коридор, просторна дневна с трапезария и кухня, две спални, две тераси, едната е остъклена..

3-ен обзаведен апартамент до Флората в к-с ЛазурVIP обява
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 6.47 €/кв.м (12.66 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Бургас 85 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Агенция Лотус отдава дългосрочно тристаен обзаведен апартамент на тиха улица в ж.к. Лазур в близост до Флората, на 4ти жилищен етаж без асансьор. Жилището се състои от коридор, две спални излизащи на ..

Отдавам двустаен апартамент във ВитошаVIP обява
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 4.49 €/кв.м (8.78 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 78 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Частно лице отдава имот, който съчетава модерен комфорт, отлична локация и спокойствие перфектен избор както за живеене, така и за инвестиция. Апартаментът разположен на 4-ти етаж (3-ти реален етаж)..

Отдавам двустаен в МусагеницаVIP обява
Месечен наем: 360 € (704.10 лв.) 4.80 €/кв.м (9.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 75 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Жилището се намира в шестетажна тухлена сграда, разположено е на 2-ри етаж, с обща площ от 75 кв.м. Апартаментът е след основен ремонт и предлага съвременна и приятна обстановка, готова за нанасяне. ..

Отдавам двустаен апартамент в Малинова долинаVIP обява
Вид квартира: Двустаен апартамент под наем в София 72 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Частно лице отдава просторен двустаен апартамент с отлична локация и качествено ново строителство в кв. Малинова долина. Светъл и функционален апартамент с чиста площ от 72 кв метра, разположен на т..

Под наем “Апартамент Панорама” за летният сезон с включени в цената ток, вода, интернет, телевизияVIP обява
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.) 11.67 €/кв.м (22.82 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 60 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

За летните месеци и вашата ваканция ви предлагаме двустаен апартамент на входа на морската градина в к-с “ Зорница”. Апартамента е разположен на 18 жилищен етаж и предлага красива гледка към града и..

Давам под наемVIP обява

Давам под наем

Мараша, Пловдив
Месечен наем: 430 € (841 лв.) 7.68 €/кв.м (15.02 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 56 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Давам под наем двустаен апартамент, разположен на тиха и спокойна улица в една от най предпочитаните локации-зелен оазис само на 10 мин. пешеходно разстояние от центъра, ггребна база, гара и автогара,..

Апартамент Наем Свети ВласVIP обява

Апартамент Наем Свети Влас

google maps icon Срещу Меркурий комплекс Панорама Дриймс, Свети Влас, област Бургас
Вид квартира: Двустаен апартамент под наем в Свети Влас 65 кв.м Обзаведен Партер

Тристаен луксозно обзаведен апартамент в кв. Малинова ДолинаVIP обява
Месечен наем: 870 € (1701.57 лв.) 7.91 €/кв.м (15.47 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 110 кв.м Обзаведен Последен етаж

Предлагаме под наем напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на последен пети етаж в нова тухлена сграда с отлично поддържани общи части и контролиран достъп. Разпределение: Жилището разп..

Просторен тристаен апартамент под наем в кв. Малинова долина, до бул. Симеоновско шосеVIP обява
Месечен наем: 900 € (1760.25 лв.) 9.47 €/кв.м (18.53 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 95 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Просторен тристаен апартамент под наем в кв. Малинова долина, до бул. Симеоновско шосе Отдаваме под наем нов, напълно обзаведен тристаен апартамент с площ 95 кв.м, разположен на 2-ри етаж в нова, ..

Двустаен апартамент под наем в кв. Младост 4 с ВКЛЮЧЕНО ПАРКОМЯСТО В ЦЕНАТА!VIP обява
Месечен наем: 720 € (1408.20 лв.) 9 €/кв.м (17.60 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 80 кв.м Обзаведен

ВКЛЮЧЕНО ПАРКОМЯСТО В ЦЕНАТА! ДО МЕТРОСТАНЦИЯ! Предлагаме под наем уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент в тухлена сграда ново строителство с добре поддържани общи части. Жилището разполаг..

Тристаен обзаведен апартамент под наем в кв. Павлово до градски транспортVIP обява
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 8.02 €/кв.м (15.70 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 81 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Предлагаме под наем просторен и светъл тристаен апартамент в кв. Павлово. Жилището се намира на 1-ви етаж от общо 3 в добре поддържана сграда с чисти и подредени общи части. Апартаментът впечатлява ..

🔝 НАЕМ | Маломерен тристаен на втора линия до централния плаж с покрит двор/верандаVIP обява

🔝 НАЕМ | Маломерен тристаен на втора линия до централния плаж с покрит двор/веранда

google maps icon Втора линия до централния плаж комплекс Палм Марина, село Равда, област Бургас, Равда, област Бургас
Месечен наем: 599 € (1171.54 лв.) 7.30 €/кв.м (14.30 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Равда 82 кв.м Обзаведен Партер

🎯 ТОП НАЕМ за маломерен тристаен апартамент в комплекс Палм Марина/ Palm Marina Равда на ул. Хоризонт 9, на втора линия на Южния плаж АКТУАЛНА ОФЕРТА: 🔥 349 евро / месец - от октомври 2026г. до..

🔝 НАЕМ | Двустаен на втора линия до централния плаж с покрит двор/верандаVIP обява

🔝 НАЕМ | Двустаен на втора линия до централния плаж с покрит двор/веранда

google maps icon Втора линия до централния плаж комплекс Палм Марина, Равда, област Бургас
Месечен наем: 599 € (1171.54 лв.) 7.30 €/кв.м (14.30 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Равда 82 кв.м Обзаведен Партер

🎯 ТОП НАЕМ за двустаен апартамент в комплекс Палм Марина/ Palm Marina Равда на ул. Хоризонт 9, на втора линия на Южния плаж АКТУАЛНА ОФЕРТА: 🔥 349 евро / месец - от октомври 2026г. до април 202..

3-стаен, без комисионна!!!VIP обява
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.) 8 €/кв.м (15.65 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ID-1899; Без комисионна! Просторен и светъл тристаен апартамент под наем с отлична локация и функционално разпределение. Жилището се намира в комуникативен район с удобен достъп до градски..

3-стаен, без комисионна!!!VIP обява

3-стаен, без комисионна!!!

Хиподрума, София

ДО МАГАЗИН МОЛДАВИЯ!! ТУХЛА!! ПОД НАЕМ!!VIP обява

ДО МАГАЗИН МОЛДАВИЯ!! ТУХЛА!! ПОД НАЕМ!!

Паничери, Паничери, област Пловдив
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Паничери 45 кв.м Необзаведен Непоследен етаж

-Двустаен апартамент под наем в кв. Кючук Париж, в близост до Събота пазара. Жилището се намира на среден етаж и е с изцяло южно изложение, което го прави изключително светло и топло през цялата годин..

2-стаен на 5 мин от West Mall, БЕЗ комисионна!!VIP обява
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 7.86 €/кв.м (15.37 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ID-1896; Без комисионна! ОГЛЕД ПО ВСЯКО ВРЕМЕ! Изцяло обзаведен двустаен апартамент на бул. Петър Дертлиев. Състои се от хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и просторна терас..

2-стаен на 5 мин от West Mall, БЕЗ комисионна!!VIP обява

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече