back to top

Апартаменти под наем

14913 обяви - страница 11 от 498
днешна обява
Банишора- ДвустаенVIP обява

Банишора- Двустаен

Банишора, София
Месечен наем: 720 € (1408.20 лв.) 11.43 €/кв.м (22.35 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 63 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Луксозен двустаен обзаведен апартамент. Висок клас електроуреди+ съдомиялна. Западно изложение с естествена светлина през целия ден. Хол с кухненски бокс, спалня, антре, тераса, баня и тоалетна. Сград..

днешна обява
Стрелбище- ТристаенVIP обява

Стрелбище- Тристаен

Стрелбище, София
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.) 7 €/кв.м (13.70 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Тристаен обзаведен апартамент на метри от Южния парк, магазини и спирки на автобус 74,76,83 и тролей 7 и 8. Южно изложение с ниски месечни сметки. Хол, отделна кухня, две спални, коридор, тераса, баня..

днешна обява
Манастирски Ливади- ДвустаенVIP обява

Манастирски Ливади- Двустаен

Манастирски Ливади, София
Месечен наем: 630 € (1232.17 лв.) 11.45 €/кв.м (22.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 55 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Двустаен обзаведен апартамент. Жилището се намира на 5 минути от Мол България. Хол с кухненски бокс, спалня, антре, тераса, баня и тоалетна.

 рекламирай сам в favicon
днешна обява
Манастирски Ливади- ДвустаенVIP обява

Манастирски Ливади- Двустаен

Манастирски Ливади, София
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.) 9.23 €/кв.м (18.05 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Двустаен обзаведен апартамент до Хепи на Каблешков. Хол с кухненски бокс, спалня, антре, мокро помещение, тераса, баня и тоалетна. Жилището се намира на 5 минути от Мол България. В близост минават авт..

днешна обява
Двустаен апартамент в ж.к. Овча купел.VIP обява
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 9.48 €/кв.м (18.55 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 58 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

📌 Референтен номер: 2223059 ❗ Революшън Естейт представя Двустаен апартамент в София, Овча купел❗ 🔷 Място, което съчетава удобство и функционалност с всичко важно наоколо, с Нов български универ..

днешна обява
Дава под наем 3-стаен гр. Пловдив - Каменица 1VIP обява
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 7.22 €/кв.м (14.13 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 90 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

✨ Представяме Ви мечтания дом под наем в сърцето на Пловдив! ✨ Апартамента е в кооперация в района на търговски център ”Гранд” до хотел Норис. Оферта 1886440 Търсите идеалния апартамент, койт..

днешна обява
Тристаен под наем Зона Б-18, без комисионна от наемателя!VIP обява
Месечен наем: 900 € (1760.25 лв.) 9.09 €/кв.м (17.78 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 99 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Представям на Вашето внимание нов тристаен апартамент под наем в непосредствена близост до центъра на града. Районът е спокоен и комуникативен. Предпочитана локация, защото предлага удобства и бърз до..

днешна обява
ИЗИСКАН, Просторен трети етаж от кооперация, Център гр. Пловдив - 270 кв.м, с възможност за ГаражVIP обява
Месечен наем: 1500 € (2933.75 лв.) 5.56 €/кв.м (10.87 лв./кв.м) Многостаен апартамент под наем в Пловдив 270 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ИЗИСКАН, Просторен трети етаж от кооперация, Център гр. Пловдив - 270 кв.м с възможност за ГАРАЖ; Етажът е Самостоятелен. Кооперацията е на тихо място, далеч от шум, автомобилен и човеко поток. От Ф..

днешна обява
✅Отдава отличен 3-стаен, Център, Общината, Операта. ✅Климатик, ТЕЦ, тухла.VIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 6.67 €/кв.м (13.04 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Русе 75 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава отличен 3-стаен, Център, Общината, Операта. ✅Климатик, ТЕЦ, тухла. Саниран. Напълно обзаведен. Състои се от коридор, дневна с кухня, две спални, баня и тоалетна, остъклена тераса. Оборудван с ..

днешна обява
Стая под наем самостоятелна от собственик! Ликсозна стая под наем в СофияVIP обява
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 14 €/кв.м (27.38 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в София 25 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

-Самостоятелна стая под наем - напълно обзаведена, след ремонт. -Със собствена баня и тоалетна. -Оборудвана с пералня, хладилник, готварска печка, телевизор и интернет. Готова за нанасяне ве..

днешна обява
Двустаен апартамент под наем от собственик! Двустаен апартамент под наемVIP обява
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 5.63 €/кв.м (11 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 80 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Двустаен апартамент под наем - от собственик Отдава се под наем двустаен апартамент след основен ремонт, напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за комфортен и спокоен начин на живот. Ж..

днешна обява
От собственик! Апартамент под наем, Двустаен апартамент под наем.VIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 6.25 €/кв.м (12.22 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 80 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Апартамент под наем от собственик! Двустаен апартамент под наем, напълно обзаведен. -Апартамента разполага с нова пералня, нов хладилник, нова кухня, нов климатик и чисто нова спалня, апартамент..

днешна обява
Двустаен апартамент с паркомясто ж.к. Лазур от собственик - без комисионна.VIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 7.46 €/кв.м (14.60 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 67 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

От СОБСТВЕНИК!!! Имотът е на 2-ри жилищен етаж, двустаен апартамент с площ от 67кв.м., входно антре, спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, тераса. Има мазе и паркомясто. В наемната цена е включено п..

днешна обява
✅Отдава 1стаен, Здравец изток, Дойче шуле, Медика, МОЛ-Русе. ✅ТЕЦVIP обява
Месечен наем: 220 € (430.28 лв.) 5.50 €/кв.м (10.76 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Русе 40 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава 1стаен, Здравец изток, Дойче шуле, Медика, МОЛ-Русе. ✅ТЕЦ, обзаведен: печка, хладилник, пералня, мебелиран, саниран. ПВЦ-дограма. Състои се от коридор, спалня, кухня с остъклена тераса, баня и..

днешна обява
✅Отдава 2стаен, Център. ✅Климатик. Газ. Напълно обзаведен.VIP обява
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 5.15 €/кв.м (10.07 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Русе 68 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава 2стаен, Център. ✅Климатик. Газ. Напълно обзаведен. ПВЦ-дограма, ламинат. Коридор, спалня, хол, кухня, баня и тоалетна, килер, тераси. Тухла. Добър имот и локация. ✅Дългосрочно. Без домашни люб..

днешна обява
СРЕДНОСРОЧЕН НАЕМ с включени комунални-партерно студио центърVIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Ателие/Студио под наем 40 кв.м Обзаведен Партер

Партерно студио с лице на улица, намиращо се на 2-3минути от жп гара и 4-5минути пешеходно разстояние от Катедрала. Налични фурна, кана за топла вода, кафемашина, тостер, хладилник, кабелна телевизия ..

днешна обява
Aпартамент под наемVIP обява

Aпартамент под наем

Сандански, област Благоевград
Месечен наем: 199 € (389.20 лв.) 4.74 €/кв.м (9.27 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Сандански 42 кв.м Обзаведен Последен етаж

Предлагаме под наем двустаен апартамент, разположен на ул. „Свети Врач“, с функционално разпределение: кухня, спалня, антре и баня. Апартаментът разполага с панорамен балкон с впечатляваща гледка ..

днешна обява
Дава се по наем 3-стаен апартамент в БлагоевградVIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 5.32 €/кв.м (10.40 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Благоевград 94 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Дава се по наем 3-стаен апартамент (94кв/м) в идеален център на тихо и спокойно място, зона Младежки дом. Кухня с трапезария Хол Спалня Детска стая Баня Четири тераси, три остъклени. Външна и..

днешна обява
Голям тристаен апартамент в луксозна сграда в елитен район с площ от 150кв.м. ТЕЦ + парно.VIP обява
Месечен наем: 1150 € (2249.20 лв.) 7.67 €/кв.м (15 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Бургас 150 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Огромен тристаен апартамент с площ от 150кв.м., светъл и просторен имот позициониран на възможно Най-добрата локация в града, находящ на ул. ’’Адам Мицкевич’’ на минута пешеходно разстояние от централ..

днешна обява
Многостаен под наем Без комисиона Топ локация КняжевоVIP обява
Месечен наем: 720 € (1408.20 лв.) 6.26 €/кв.м (12.25 лв./кв.м) Многостаен апартамент под наем в София 115 кв.м Обзаведен Първи жилищен

-ТОП ТОП ТОП ЛОКАЦИЯ!!! БЕЗ КОМИСИОННА!! ДИРЕКТНО ОТ СОБСТВЕНИК!! АКТУАЛНА И РЕАЛНА ОФЕРТА!! -МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ НА ИМОТА - Частно лице предлага на Вашето внимание под наем 4-ри стаен обзаведен апартаме..

днешна обява
3-стаен апартамент под наем - Свети Влас | До Марина Диневи | 5 мин от плажаVIP обява
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 7.33 €/кв.м (14.34 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Свети Влас 75 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Предлагаме просторен и уютен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Свети Влас - само на 5 минути пеша от плажа и яхтеното пристанище Марина Диневи. 🏡 Разпределение..

днешна обява
2-стаен апартамент с панорамна гледка към морето - Свети Влас | До Марина Диневи | 5 мин от плажаVIP обява
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.) 11.67 €/кв.м (22.82 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Свети Влас 60 кв.м Обзаведен Последен етаж

Предлагаме просторен и стилно обзаведен двустаен апартамент с впечатляваща панорамна гледка към морето, разположен в един от най-предпочитаните райони на Свети Влас - само на 5 минути пеша от плажа и ..

🔑 Ключ в офиса! 🏡 Чисто нов двустаен апартамент под наем в кв. ВъзражданеVIP обява
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 6.92 €/кв.м (13.54 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Представяме Ви стилен и уютен двустаен апартамент, който очаква своя първи наемател! Жилището е чисто ново, разположено в сграда с асансьор и е напълно обзаведено с всичко необходимо за комфортно ежед..

Рей Консулт отдава под наем гарсониера в кв. СЛАВЯНСКИVIP обява
Месечен наем: 230 € (449.84 лв.) 5.11 €/кв.м (10 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Димитровград 45 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

🔥Рей Консулт отдава под наем гарсониера в гр. Димитровград, кв. Славянски. 🔥 Жилището е напълно обзаведено и оборудвано с всички необходими електроуреди. 📌 етаж 6/от 8 📌 асансьор 💸 Цена - 230 ..

Модерен Едностаен апартамент до моста на ГерджикаVIP обява
Месечен наем: 380 € (743.22 лв.) 10.56 €/кв.м (20.64 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Пловдив 36 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

NLConsult Real Estate представя на вниманието Ви Модерен ЕДНОСТАЕН апаратмент, непосредствено до Моста на Герджика, Била, Лекси, училище „Райна Княгиня“, Детски Център „Тон Бонбон“. Жилището се съст..

Едностаен обзаведен, ТЕЦ, климатик - Здравец изток, Дойче шулеVIP обява
Месечен наем: 250 € (488.96 лв.) 5.95 €/кв.м (11.64 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Русе 42 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

БЕСТ КОНСУЛТ предлага едностаен, среден, с ТЕЦ, обзаведен aпартамент /печка, ширм, пералня, хладилник, климатик, спалня, гардероб, маси и др./. В много добро състояние - ПВЦ дограма, ламинат. До Дойче..

Студио под наeм в Марина Кейп АхелойVIP обява
Месечен наем: 220 € (430.28 лв.) 5.50 €/кв.м (10.76 лв./кв.м) Ателие/Студио под наем 40 кв.м Частично обзаведен Непоследен етаж

Отдавам студио в комплекс Марина Кейп Ахелой дългосрочно. С предплата за мебелировка. Цената е нереално ниска защото това е годишният наем с договор за една година. Наемът е 220 евро на месец едиствен..

✅Отдава отлична боксониера /с вкл. консумативи/ Център, сп. Чайка. Климатик.VIP обява
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.) 13.33 €/кв.м (26.08 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Русе 30 кв.м Частично обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава отлична боксониера /с вкл. консумативи/ Център, сп. Чайка. Климатик. Минимален престой 1месец. Полуобзаведена. Телевизор Хладилник, ерфраер, пералня на етажа. Мебелирана. Антре, стая, баня и т..

✅Отдава 2стаен, Здравец, Зала Дунав. Климатик. ТЕЦ.VIP обява
Месечен наем: 260 € (508.52 лв.) 4 €/кв.м (7.82 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Русе 65 кв.м Частично обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава 2стаен, Здравец, Зала Дунав. Климатик. ТЕЦ. Напълно освежен. Нова ПВЦ-дограма. Полуобзаведен, мебелиран. Без ел. уреди. Южен, среден, топъл. Състои се: коридор, спалня-ново легло, хол, кухня с..

✅Отдава 2стаен, Възраждане, Университета, Парка. Нов Климатик.VIP обява
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 5.83 €/кв.м (11.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Русе 60 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава 2стаен, Възраждане, Университета, Парка. Нов Климатик. Нова баня, кухня и спалня. ✅ ТЕЦ. Напълно обзаведен. Аспиратор, вградена фурна с котлони, миялна, пералня, хладилник. ПВЦ-дограма, ламина..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече