back to top

Апартаменти под наем

14940 обяви - страница 10 от 498
Месечен наем:
630 € (1232.17 лв.)
за кв.м:
10.86 €/кв.м (21.24 лв./кв.м)
Вид квартира:
Двустаен апартамент под наем в София
Квадратура:
58 кв.м
Обзавеждане:
Обзаведен
Етаж:
Непоследен етаж

📌 Референтен номер: 2049566 ❗ Революшън Естейт представя Двустаен апартамент в София, Зона Б-19❗ 🔷 Място, което съчетава спокойна атмосфера и динамиката на града, с метростанция ”ОПЪЛЧЕНСКА” и Парк „Възраждане“ наблизо. 📞 Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

днешна обява
Студио под наем в Слънчев бряг - централна част, басейн, асансьорVIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 13.89 €/кв.м (27.16 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в Слънчев бряг 36 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Студио под наем в Слънчев бряг - централна част, басейн, асансьор Предлагаме под наем напълно оборудвано студио в Слънчев бряг, разположено в централната част на курорта, близо до аквапарк „Джани“, м..

днешна обява
Обзаведен, Тракия, кметствотоVIP обява
Месечен наем: 240 € (469.40 лв.) 4.80 €/кв.м (9.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Пловдив 50 кв.м Обзаведен Партер

Дара имоти дава под наем обзаведен партерен апартамент в Тракия, в района на кметството. Жилището е със сменена дограма, нова баня на фаянс и теракот. Състои се от две големи стаи, напълно обзаведени ..

 рекламирай сам в favicon
днешна обява
Стилно завършен тристаен апартамент в комплекс - „Royal Garden 1“.VIP обява
Месечен наем: 1100 € (2151.40 лв.) 9.32 €/кв.м (18.23 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 118 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

”Арис Брокер” отдава под наем, стилно завършен тристаен апартамент в комплекс - „Royal Garden 1“. Отлична локация - район с развита инфраструктура и удобен достъп до всички ключови точки на града. ..

днешна обява
Надежда 2- ДвустаенVIP обява

Надежда 2- Двустаен

Надежда 2, София
Месечен наем: 475 € (929.02 лв.) 8.05 €/кв.м (15.75 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 59 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Чисто нов двустаен обзаведен апартамент. Хол с кухненски бокс, спалня, антре, тераса, баня и тоалетна. Жилището се намира в близост до метро, магазини и спирки на градски транспорт.

днешна обява
Двустаен, под наем, ж.к Хоризонт с включено паркомястоVIP обява
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 8.21 €/кв.м (16.06 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 67 кв.м Обзаведен

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Агенцията разполага с ключ! Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент в ж.к Хоризонт В непосредствена бли..

днешна обява
Двустаен южен зад магазин ПрактикерVIP обява

Двустаен южен зад магазин Практикер

Център, Велико Търново
Месечен наем: 290 € (567.20 лв.) 5.18 €/кв.м (10.13 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Велико Търново 56 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Ексклузивно! Агенция за недвижими имоти “Акценти Пропъртис” Ви предлагаме двустаен тухлен ЮЖЕН апартамент под наем. Апартаментът се намира в района зад магазин Практикер, в началото на кв. Зона Б. Със..

днешна обява
🔥Обзаведен МЕЗОНЕТ, ДВЕ спални👉 зад 📌Икономически университет на гр. Варна!!!VIP обява
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.) 6.67 €/кв.м (13.04 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Варна 90 кв.м Обзаведен Първи жилищен

ОФЕРТА № 4639 ✅Rentica.bg ви предлага под наем тристаен апартамент в близост до Икономически университет на гр. Варна, Спортна зала и минута от Морската градина. Жилището се намира намира на първи и в..

днешна обява
НОВ! ТРИСТАЕН, до Спортна зала и Морската градина!VIP обява
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.) 7.89 €/кв.м (15.44 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Варна 95 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ОФЕРТА № 7053 ✅Rentica.bg предлага под наем НОВ, ТРИСТАЕН, просторен апартамент в близост до Спортна зала и Морската градина. Жилището се намира на четвърти жилищен етаж в сграда без асансьор. Състои ..

днешна обява
ДВУСТАЕН! Обзаведен апартамент! ПАРКОМЯСТО! Кв. Бриз!VIP обява
Месечен наем: 520 € (1017.03 лв.) 7.43 €/кв.м (14.53 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Варна 70 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ОФЕРТА № 6530 ✅Rentica.Bg предлага под наем отлично обзаведен, НОВ двустаен апартамент в квартал Бриз, в непосредствена близост до бул Княз Борис и Морската градина. Апартаментът се намира на ВТОРИ жи..

днешна обява
Двустаен, ПРОСТОРЕН, МНОГО ДОБРЕ обзаведен апартамент! Район ХЕИ и ОКРЪЖНА болницаVIP обява
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 6.92 €/кв.м (13.54 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Варна 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Оферта № 2030 ✅Rentica.bg предлага на вашето внимание много добре обзаведен, просторен двустаен апартамент под наем близо до Окръжна болница, ХЕИ и ЛИДЛ. Апартаментът се намира на първи жилищен етаж в..

днешна обява
Двустаен, под наем, жк. Овча купелVIP обява
Месечен наем: 850 € (1662.46 лв.) 13.08 €/кв.м (25.58 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 65 кв.м Обзаведен

ЧИСТО НОВ 2-СТАЕН В ОВЧА КУПЕЛ | С ГАРАЖ | ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ Titan Properties - офис Младост предлага двустаен апартамент под наем в ж.к. Овча купел, София. Жилището е с площ 65 кв.м и е разполож..

днешна обява
Двустаен, под наем, жк. Овча КупелVIP обява
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 55 кв.м Обзаведен

2-СТАЕН В ОВЧА КУПЕЛ | ДО МЕТРО | ГАЗ Titan Properties - офис Младост предлага двустаен апартамент под наем в ж.к. Овча купел, София. Жилището е с площ 55 кв.м. и е разположено на 1-ви етаж в т..

днешна обява
Двустаен, под наем, жк. Люлин 3VIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 70 кв.м Обзаведен

СВЕТЪЛ 3-СТАЕН В ЛЮЛИН 3 | ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ | ДО МЕТРО Titan Properties - офис Младост предлага тристаен апартамент под наем жк. Люлин 3, София. Жилището е с площ 70 кв.м и е разположено на 6-и е..

днешна обява
Тристаен, под наем, Център-НДКVIP обява
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.) 10.71 €/кв.м (20.96 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 70 кв.м Обзаведен

3-СТАЕН ДО НДК | ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ | МЕТРО НА МИНУТИ Titan Properties - офис Младост предлага тристаен апартамент под наем в Център - НДК, София. Жилището е с площ 70 кв.м и е разположено на 3-и е..

днешна обява
Едностаен, под наем, ЦентърVIP обява
Месечен наем: 640 € (1251.73 лв.) 16.84 €/кв.м (32.94 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в София 38 кв.м Обзаведен

1-СТАЕН В ЦЕНТЪР - ЦУМ | ОБЗАВЕДЕН | КЛИМАТИК Titan Properties - офис Младост предлага едностаен апартамент под наем в Център - ЦУМ, в изключително комуникативна локация с бърз достъп до всички клю..

днешна обява
Многостаен апартамент в кв. СарафовоVIP обява
Месечен наем: 720 € (1408.20 лв.) 5.81 €/кв.м (11.36 лв./кв.м) Многостаен апартамент под наем в Бургас 124 кв.м Обзаведен

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание луксозен Многостаен апартамент с локация кв. Сарафово. Намира се на тиха и спокойна улица, в непосредствена близост до плажа. Имотът е ситуиран на 5..

днешна обява
Ключ в офиса! Двустаен, под наем, ж.к СлавейковVIP обява
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 5.38 €/кв.м (10.53 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент в ж.к Славейков. Намира се в непоср..

днешна обява
Двустаен, под наем, ж.к ВъзражданеVIP обява
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 6.43 €/кв.м (12.57 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в Бургас 70 кв.м Обзаведен

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент в ж.к Възраждане. Намира се в близост до хранителен магазин, авт..

днешна обява
Банишора- ДвустаенVIP обява

Банишора- Двустаен

Банишора, София
Месечен наем: 720 € (1408.20 лв.) 11.43 €/кв.м (22.35 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 63 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Луксозен двустаен обзаведен апартамент. Висок клас електроуреди+ съдомиялна. Западно изложение с естествена светлина през целия ден. Хол с кухненски бокс, спалня, антре, тераса, баня и тоалетна. Сград..

днешна обява
Стрелбище- ТристаенVIP обява

Стрелбище- Тристаен

Стрелбище, София
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.) 7 €/кв.м (13.70 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 100 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Тристаен обзаведен апартамент на метри от Южния парк, магазини и спирки на автобус 74,76,83 и тролей 7 и 8. Южно изложение с ниски месечни сметки. Хол, отделна кухня, две спални, коридор, тераса, баня..

днешна обява
Манастирски Ливади- ДвустаенVIP обява

Манастирски Ливади- Двустаен

Манастирски Ливади, София
Месечен наем: 630 € (1232.17 лв.) 11.45 €/кв.м (22.40 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 55 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Двустаен обзаведен апартамент. Жилището се намира на 5 минути от Мол България. Хол с кухненски бокс, спалня, антре, тераса, баня и тоалетна.

днешна обява
Манастирски Ливади- ДвустаенVIP обява

Манастирски Ливади- Двустаен

Манастирски Ливади, София
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.) 9.23 €/кв.м (18.05 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 65 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Двустаен обзаведен апартамент до Хепи на Каблешков. Хол с кухненски бокс, спалня, антре, мокро помещение, тераса, баня и тоалетна. Жилището се намира на 5 минути от Мол България. В близост минават авт..

днешна обява
Двустаен апартамент в ж.к. Овча купел.VIP обява
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.) 9.48 €/кв.м (18.55 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 58 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

📌 Референтен номер: 2223059 ❗ Революшън Естейт представя Двустаен апартамент в София, Овча купел❗ 🔷 Място, което съчетава удобство и функционалност с всичко важно наоколо, с Нов български универ..

днешна обява
Дава под наем 3-стаен гр. Пловдив - Каменица 1VIP обява
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.) 7.22 €/кв.м (14.13 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Пловдив 90 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

✨ Представяме Ви мечтания дом под наем в сърцето на Пловдив! ✨ Апартамента е в кооперация в района на търговски център ”Гранд” до хотел Норис. Оферта 1886440 Търсите идеалния апартамент, койт..

днешна обява
Тристаен под наем Зона Б-18, без комисионна от наемателя!VIP обява
Месечен наем: 900 € (1760.25 лв.) 9.09 €/кв.м (17.78 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в София 99 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

Представям на Вашето внимание нов тристаен апартамент под наем в непосредствена близост до центъра на града. Районът е спокоен и комуникативен. Предпочитана локация, защото предлага удобства и бърз до..

днешна обява
ИЗИСКАН, Просторен трети етаж от кооперация, Център гр. Пловдив - 270 кв.м, с възможност за ГаражVIP обява
Месечен наем: 1500 € (2933.75 лв.) 5.56 €/кв.м (10.87 лв./кв.м) Многостаен апартамент под наем в Пловдив 270 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

ИЗИСКАН, Просторен трети етаж от кооперация, Център гр. Пловдив - 270 кв.м с възможност за ГАРАЖ; Етажът е Самостоятелен. Кооперацията е на тихо място, далеч от шум, автомобилен и човеко поток. От Ф..

днешна обява
✅Отдава отличен 3-стаен, Център, Общината, Операта. ✅Климатик, ТЕЦ, тухла.VIP обява
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.) 6.67 €/кв.м (13.04 лв./кв.м) Тристаен апартамент под наем в Русе 75 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

✅Отдава отличен 3-стаен, Център, Общината, Операта. ✅Климатик, ТЕЦ, тухла. Саниран. Напълно обзаведен. Състои се от коридор, дневна с кухня, две спални, баня и тоалетна, остъклена тераса. Оборудван с ..

днешна обява
Стая под наем самостоятелна от собственик! Ликсозна стая под наем в СофияVIP обява
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.) 14 €/кв.м (27.38 лв./кв.м) Едностаен апартамент под наем в София 25 кв.м Обзаведен Непоследен етаж

-Самостоятелна стая под наем - напълно обзаведена, след ремонт. -Със собствена баня и тоалетна. -Оборудвана с пералня, хладилник, готварска печка, телевизор и интернет. Готова за нанасяне ве..

днешна обява
Двустаен апартамент под наем от собственик! Двустаен апартамент под наемVIP обява
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.) 5.63 €/кв.м (11 лв./кв.м) Двустаен апартамент под наем в София 80 кв.м Обзаведен Първи жилищен

Двустаен апартамент под наем - от собственик Отдава се под наем двустаен апартамент след основен ремонт, напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за комфортен и спокоен начин на живот. Ж..

Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече