back to top

Ексклузивно! Самостоятелна къща в Несебър супер център + земя!

Ексклузивно! Самостоятелна къща в Несебър супер център + земя!
image_2
image_3
image_4
Обява №
9102484
Обява от
Цена
380 000 EUR
Местоположение

нов град, град Несебър, област Бургас, (Виж Несебър на картата)
Етажност
Триетажна къща
РЗП
350 кв.м РЗП
Двор
344 кв.м двор
Особености
Самостоятелна След ремонт Допълнителни постройки Канализация Ток Вода
Актуализирана преди повече от месец. Валидна още 16 дни.
Допълнителна информация

Агенция за Недвижими имоти ЕЙ ЕНД ДИ ХОУМ гр. Несебър, предлага ЕКСКЛУЗИВНО Източен близнак на сграда с лице на търговската улица в Новата част на град Несебър - супер център! (РЗП350 кв.м) на груб строеж, изградена до втори етаж, по проект на три етажа, за дострояване.
Одобрен проект и разрешение за строеж!!!
Имотър се състои от:
1. Партерен етаж с площ от 71 кв.м, състоящ се от два магазина (работещи) с площ от 50 кв.м - източен магазин с площ от 13,80 кв.м и западен магазин с площ от 16,20 кв.м, като всеки от тях разполага със склад по 9 кв.м и санитарен възел. С лице на главната тръговска улица срещу х-л Мариета палас.
2. Жилищна част на сградата на три етажа за дострояване; Площ: 93 кв.м, всеки етаж се състои от по четири стаи, два санитарни възела, коридор и склад.
След преустройството трите жилищни етажа стават типови, по 92 кв.м, като е възможно всеки етаж да се продава като отделен апартамент. Отделни партиди за ток и вода.
Всеки един от етажите се състои от предверие, склад, дневна с кухненски бокс, две спални, две бани с WC и тераса.
ПУП макс П застр. 70%, Кинт 2, мин П озел. 30%, етажност 4, Н 11,7 м
Земя: 344 кв.м идеални части от целия парцел от 597 кв.м

Самостоятелен етаж и Сутерен в построена къща в задната част на парцела, състоящи се от:
1. Етаж втори със самостоятелно стълбище, с площ от 130 кв.м състоящ се от шест стаи с балкони, салон, баня с WC. Възможност за изграждане на допълнителни WC.
2. Плочата върху този втори етаж и правото на строеж върху тази плоча.
3. Сутерен с площ от 32 кв.м със самостоятелен вход от източната част на сградата, състоящ се от две стаи, коридор и санитарен възел.
В процес на ремонт.
Вариант за покупка:
1. Само строежа цена 120000 евро
2. Само строежа с единия от магазините цена 170000 евро
3. Само строежа с двата магазина - 250000 евро
4. Само строеж със земя и с етажа от старата къща.

За повече информация или оглед, цитирайте кода на обявата: № 9102484

Напиши първи коментар Покажи коментарите към обявата
Контакт с подателя
Контакт с подателя на обявата
Изпрати съобщение
Влезте в сайта или се регистрирайте за да може да напишете лично съобщение. Вход в сайта / Регистрация
snimka
Дона Наумова
Експерт по недвижима собственост
https://www.adhome.bg
Адрес на подателя
област Бургас, Несебър, кв. Черно море 3
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече