back to top

Двуетажна вила с двор и басейн във Винярдс Резорт / Vineyards Resort

Двуетажна вила с двор и басейн във Винярдс Резорт / Vineyards Resort
image_2
image_3
image_4
image_5
image_6
image_7
image_8
image_9
image_10
image_11
image_12
image_13
image_14
image_15
Обява №
8368689
Обява от
Цена
174 900 EUR
Цената е по-висока от средната за град Ахелой.
Местоположение

град Ахелой, област Бургас
Етажност
Двуетажна къща
РЗП
146 кв.м РЗП
Актуализирана преди 6 дни. Валидна още 29 дни.
Допълнителна информация

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg.

Референтен номер: Snb 79707
Отговорен брокер: Стилиян Георгиев

Представяме на вашето внимание обзаведена вила с басейн в целогодишно охраняемия комплекс Винярдс Резорт / Vineyards Resort, разположен в югоизточна България, близо до морето, гр. Каблешково, както и до курортите гр. Ахелой (на 5 км от плажа) и к.к. Слънчев Бряг (10 мин. с кола). Комплексът се намира на красив хълм в подножието на Стара планина с прекрасна панорамна гледка към морето.

Вилата е тип „Каберне“ 17 и представлява двуетажна къща с басейн и две спални. Състои се от:
• Първи етаж - дневна с обособена кухня, тоалетна, склад. В дневната е разположена и камина с въздуховоди за отопление и на спалните. Вътрешни стълби водят към втори етаж.
• Втори етаж - коридор, две спални, като едната е със собствена баня и тераса, а другата също е с тераса и баня в коридора.

Към вилата има двор, който се ползва само от собствениците с паркомясто и басейн. Продава се напълно обзаведена, готова за ползване, като има и доста неща за поддържане на къщата и двора, които ще бъдат като подарък за новия собстеник.

Имотът се поддържа в отлично състояние, за което се плаща такса от 2050 евро.

От балкона и басейна се открива чудесна гледка към морето и солниците.

Най-близката автобусна спирка е на 700 м.

Комплексът съчетава в себе си удобствата на съвременния живот и автентичната българска архитектура. Състои се от вилни къщи, жилищни сгради с ваканционни апартаменти и 1 хотелска част. Има собствена ливада, лозя, винарна и собствено производство на вино. Предлага следните удобства: магазини, басейн с бар, снек-бар, пицария, спортен център от отворен и затворен тип, училище по езда, закрит и два открити басейна, супермаркет, паркинг, билярд, тенис на маса, детска градина, детски басейн, СПА център. И още ресторант, лоби бар, пиано бар, саунa, фитнес, солариум, джакузи, рецепция, конферентна и бизнес зала, интернет зала, Ахелойската кула-музей.

Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.

Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.

Допълнителни услуги и следпродажбено обслужване
Ние сме реномирана компания и ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на новозакупения имот. Услугите, които можем да предложим, включват застраховка на движимо и недвижимо имущество, застраховка живот, медицинско и автомобилно застраховане, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.

Напиши първи коментар Покажи коментарите към обявата
Контакт с подателя
Контакт с подателя на обявата
BULGARIAN PROPERTIES
Изпрати съобщение
Влезте в сайта или се регистрирайте за да може да напишете лично съобщение. Вход в сайта / Регистрация
https://www.bulgarianproperties.bg
Адрес на подателя
област София, София, ул. Златен рог 22, ет. 4, офис 7
Виж на картата на офиса Виж офиса на картата /
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече