back to top

ЗЕТИОН шампоан против пърхот 100 мл. -Най-добрият продукт

Обява №
10074431
Цена
13 лв.
Местоположение

град Ямбол, област Ямбол
Тип
Козметика за коса
Вид
Универсални
Актуализирана преди повече от месец. Валидна още 5 дни.
Допълнителна информация

Шампоан против пърхот ”ZETION”
Медицински продукт с доказани качества

Ефективността на продукта се дължи на активната съставка zink-pirithyon, която премахва не само видимия пърхот, но и причината за появата му, както и омазняването на косата, причинено от себорея. Така шампоанът се бори с трайното отстраняване на проблема, а не е просто временно решение. Изследвания показват, че след използването на Zetion в продължение на 1-2 седмици пърхотът изчезва.

Начин на употреба: Нанесете шампоанът върху мокра коса и масажирайте до образуването на пяна, след което изплакнете обилно с вода. След това отново се нанася шампоанът, като този път се оставя да действа около 3 минути. Косата се изплаква обилно с вода и се изсушава. Шампоанът ЗЕТИОН се прилага два пъти седмично. Препоръчва се преди употреба препаратът да се разклати добре.

Внимание! Да не се прилага при деца под 2 годишна възраст. Ако попадне в очите да се изплакне обилно с вода.

ЗА ВЪНШНА УПОТРЕБА!

Изследванитя доказват, че след използване на ЗЕТИОН в продължение на 1-2 седмици образуването на пърхот изчезва, както и омазняването на косата причинени от себорея.

Напиши първи коментар Покажи коментарите към обявата
Контакт с подателя
Контакт с подателя на обявата
Изпрати съобщение
Влезте в сайта или се регистрирайте за да може да напишете лично съобщение. Вход в сайта / Регистрация
Адрес на подателя
област Ямбол, Ямбол
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече