390 обяви - страница 2 от 13
Тристаен апартамент ново строителство в кв. Левски
Имоти - Продажби » Апартаменти Левски, Варна, област Варна
Цена: 145 000 € (283 595.35 лв.)
1629.21 €/кв.м (3186.46 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
89 кв.м
Тухла
2027 г.
3 етаж
Непоследен
В строеж
ТОПИММО предлага за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда в района на ж.к. ”Левски”. Нова и модерна сграда в предпочитан район, в близост до множество магазини, училища, университети и ..
Тристаен апартамент ново строителство в кв. Погреби
Имоти - Продажби » Апартаменти Погребите, Варна, област Варна
Цена: 210 000 € (410 724.30 лв.)
2164.95 €/кв.м (4234.27 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
97 кв.м
Тухла
2026 г.
6 етаж
Непоследен
В строеж
ТОПИММО предлага за продажба тристаен тухлен апартамент в новострояща се сграда пред Акт 16 в квартал Погреби. Сградата е разположена в тиха и спокойна улица, на пешеходно разстояние от Катедралата, у..
Тристаен апартамент в нова сграда в района на Колхозен пазар
Имоти - Продажби » Апартаменти Колхозен Пазар, Варна, област Варна
Цена: 227 000 € (443 973.40 лв.)
1656.93 €/кв.м (3240.68 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
137 кв.м
Тухла
2026 г.
4 етаж
Непоследен
В строеж
ЕКСКЛУЗИВНО! ТОПИММО предлага за продажба тристаен апартамент в района на Колхозен пазар на ул. “Радецки” No. 57, близо до площад Лаврентий, на пешеходно разстояние от Катедралния храм и централната ч..
Помещение със статут на снек-бар в кв. Галата
Имоти - Продажби » Заведения Галата, Варна, област Варна
Цена: 187 400 € (366 522.54 лв.)
1643.86 €/кв.м (3215.10 лв./кв.м)
114 кв.м
В жилищна сграда
Тухла
Готов (завършен)
ТОПИММО предлага за продажба помещение със статут на снек-бар в кв. Галата, в сграда разположена на главна улица в район с преобладаващо ново строителство и поток от хора.
Състои се от търговска з..
Комплекс от три къщи в село Александрово
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Александрово, област Шумен
Цена: 96 000 € (187 759.68 лв.)
Двуетажна къща
160 кв.м РЗП
1953 кв.м двор
ТОПИММО предлага за продажба имот с ясно изразен инвестиционен потенциал - парцел с три самостоятелни къщи, разположен в центъра на село Александрово.
Възможност за покупка на една нова къща, две ..
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Възрждане 1
Имоти - Продажби » Апартаменти Възраждане, Варна, област Варна
Цена: 92 610 € (181 129.42 лв.)
1780.96 €/кв.м (3483.26 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
52 кв.м
Тухла
2027 г.
6 етаж
Непоследен
ТОПИММО предлага за продажба едностаен апартамент в новостроящ се жилищен комплекс от затворен тип в кв. Възраждане 1 във Варна. Стартирал строеж на етап III през м. юни 2025г. Намира се на много кому..
Офис помещение в района на Операта и Бизнес Хотел
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Център, Варна, област Варна
Цена: 100 000 € (195 583 лв.)
2272.73 €/кв.м (4445.07 лв./кв.м)
Офис
44 кв.м
Междинен етаж
Тухла
Готов (завършен)
ТОПИММО предлага за продажба офис помещение в тухлена сграда с бизнес предназаначение близо до центъра на гр. Варна, в района на Операта, Бизнес Хотел Варна и Синия пазар.
Офисът е разположен на 2..
Четиристаен апартамент в нова сграда в района на Колхозен пазар
Цена: 227 000 € (443 973.40 лв.)
1656.93 €/кв.м (3240.68 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
137 кв.м
Тухла
2026 г.
4 етаж
Непоследен
ЕКСКЛУЗИВНО! ТОПИММО предлага за продажба четиристаен апартамент в района на Колхозен пазар на ул. “Радецки” No. 57, близо до площад Лаврентий, на пешеходно разстояние от Катедралния храм и централнат..
Едноетажна къща в местност Прибой
Имоти - Продажби » Къщи, Вили м. Прибой, Варна, област Варна
Цена: 128 500 € (251 324.16 лв.)
Едноетажна къща
88 кв.м РЗП
ТОПИММО предлага за продажба едноетажна къща в м-т”Прибой”. Разположена в гориста местност, същевременно в близост до морския бряг, тя ще Ви даде усещане за спокойствие и уют.
Разпределение: антре..
Тристаен апартамент в нова сграда на метри от Морската градина
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Варна, област Варна
Цена: 600 000 € (1 173 498 лв.)
4000 €/кв.м (7823.32 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
150 кв.м
Тухла
2026 г.
1 етаж
Първи жилищен
ТОПИММО предлага за продажба тристаен апартамент в модерна сграда с отличителен дизайн и първокласна локация - на пешеходно разстояние от Морската градина и плажа.
Жилището впечатлява с функционално..
Двустаен апартамент в нова сграда до Морската градина
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Варна, област Варна
Цена: 412 000 € (805 801.96 лв.)
4000 €/кв.м (7823.32 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
103 кв.м
Тухла
2026 г.
1 етаж
Първи жилищен
В строеж
ТОПИММО предлага за продажба двустаен апартамент в модерна сграда с впечатляваща визия и концепция, разположена в една от най-предпочитаните зони на Варна - на пешеходно разстояние от Морската градина..
Масивна едноетажна къща в село Видно
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Видно, област Добрич
Цена: 38 000 € (74 321.54 лв.)
Едноетажна къща
120 кв.м РЗП
2370 кв.м двор
ЕКСКЛУЗИВНО! ТОПИММО предлага за продажба просторен селски имот, разположен в тихото и живописно село Видно, само на 16 км от крайморския град Каварна. Имотът съчетава голям двор, масивна къща и допъл..
Едноетажна къща в село Преспа
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Преспа, област Добрич
Цена: 27 500 € (53 785.33 лв.)
Едноетажна къща
80 кв.м РЗП
1700 кв.м двор
ТОПИММО предлага за продажба едноетажна къща в село Преспа, което се намира на 22 км от гр. Балчик и 18 км от гр. Добрич. Разстоянието до главен път Балчик - Добрич е 4 км и е с хубав асфалтов път.
..
Тристаен апартамент с морска панорама в град Бяла
Имоти - Продажби » Апартаменти Бяла, област Варна
Цена: 90 000 € (176 024.70 лв.)
857.14 €/кв.м (1676.43 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
105 кв.м
Тухла
2010 г.
3 етаж
Непоследен
ТОПИММО предлага за продажба тристаен апартамент в комплекс Sun breeze Living, който е с уникална локация, разположен на панорамен склон в град Бяла. Комплексът се намира на 500 метра от панорамния пъ..
Тристаен апартамент ново строителство в кв. Младост 1
Имоти - Продажби » Апартаменти Младост, Варна, област Варна
Цена: 168 000 € (328 579.44 лв.)
1486.73 €/кв.м (2907.78 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
113 кв.м
Тухла
2027 г.
5 етаж
Непоследен
В строеж
ТОПИММО предлага за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 14 в ж.к. ”Младост”.
Разположен на пети етаж от единадесет, с югоизточно изложение и следното разпределение: Г- образ..
Тристаен апартамент в центъра на Варна
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Варна, област Варна
Цена: 410 000 € (801 890.30 лв.)
4823.53 €/кв.м (9434 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
85 кв.м
Тухла
2026 г.
1 етаж
Първи жилищен
ТОПИММО предлага за продажба тристаен апартамент в една от най-представителните нови сгради в централната част на Варна - отличаваща се с изискана неокласическа фасада, висококачествено изпълнение и в..
Тристаен апартамент в затворен комплекс в кв. Галата
Имоти - Продажби » Апартаменти Галата, Варна, област Варна
Цена: 158 000 € (309 021.14 лв.)
2164.38 €/кв.м (4233.17 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
73 кв.м
Тухла
2010 г.
2 етаж
Непоследен
Предлагаме за продажба тристаен обзаведен апартамент в затворен комплекс квартал Галата.
Апартаментът е разположен на втори етаж от четири в сграда с асансьор, изцяло източно изложение и е със сле..
Нова нискоенергийна къща до село Оброчище
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Оброчище, област Добрич
Цена: 170 000 € (332 491.10 лв.)
Едноетажна къща
104 кв.м РЗП
780 кв.м двор
ТОПИММО предлага за продажба новопостроена нискоенергийна къща с РЗП 104 кв.м. и парцел 780 кв.м. в живопистна местност между с. Оброчище и с. Църква, община Балчик.
Разположена е в сърцето на дол..
Нискоенергийна двуетажна къща до село Оброчище
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Оброчище, област Добрич
Цена: 240 000 € (469 399.20 лв.)
Двуетажна къща
138 кв.м РЗП
790 кв.м двор
ТОПИММО предлага за продажба нискоенергийна двуетажна къща в строеж, намираща се в живопистна местност между с. Оброчище и с. Църква, община Балчик.
Къщата е с РЗП 138м2, допълнително веранда 12м2..
Тристаен апартамент с панорамна гледка в Балчик
Имоти - Продажби » Апартаменти Балчик, област Добрич
Цена: 109 540 € (214 241.62 лв.)
1369.25 €/кв.м (2678.02 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
80 кв.м
Тухла
2012 г.
4 етаж
Последен етаж
ТОПИММО предлага за продажба различен тип апартаменти в изцяло реновирана четириетажна сграда от затворен тип в тих и спокоен квартал в град Балчик, в близост до супермаркети, училище, бензиносанция и..
Тристаен апартамент по БДС в град Балчик
Имоти - Продажби » Апартаменти Балчик, област Добрич
Цена: 111 870 € (218 798.70 лв.)
1202.90 €/кв.м (2352.67 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
93 кв.м
Тухла
2012 г.
2 етаж
Първи жилищен
Двустаен апартамент в град Балчик
Имоти - Продажби » Апартаменти Балчик, област Добрич
Цена: 67 790 € (132 585.72 лв.)
1148.98 €/кв.м (2247.22 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
59 кв.м
Тухла
2012 г.
2 етаж
Първи жилищен
Четиристаен апартамент в Балчик
Имоти - Продажби » Апартаменти Балчик, област Добрич
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.)
899.28 €/кв.м (1758.84 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
139 кв.м
Панел
1995 г.
5 етаж
Последен етаж
ТОПИММО предлага за продажба просторен четиристаен апартамент в град Балчик в близост до детска градина, детска площадка, супермаркет, аптека, спортна площадка, стадион и др.
Апартаментът е разпол..
Двустаен апартамент в затворен комплекс до морето
Имоти - Продажби » Апартаменти Аспарухово, Варна, област Варна
Цена: 149 000 € (291 418.67 лв.)
2069.44 €/кв.м (4047.48 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
72 кв.м
Тухла
2012 г.
2 етаж
Непоследен
ТОПИММО предлага за продажба двустаен апартамент с гледка към морето в престижния комплекс Varna South Bay Residence, в тих район на брега на морето с лесен достъп до всички градски удобства и само на..
Тристаен апартамент във Варна South Bay Residence
Цена: 198 000 € (387 254.34 лв.)
1833.33 €/кв.м (3585.70 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
108 кв.м
Тухла
2012 г.
3 етаж
Непоследен
ТОПИММО предлага за продажба тристаен апартамент с прекрасна гледка към морето в престижния комплекс Varna South Bay Residence, разположен в крайбрежна зона, само на 5 км южно от град Варна.
С общ..
Многостаен апартамент в местност Кабакум
Имоти - Продажби » Апартаменти местност Ален Мак, област Варна
Цена: 375 000 € (733 436.25 лв.)
2435.06 €/кв.м (4762.57 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
154 кв.м
Тухла
2014 г.
7 етаж
Непоследен
ТОПИММО предлага за продажба многостаен апартамент в жилищен комплекс на първа линия и непосредствена близост плаж Кабакум.
Апартаментът се намира на седмия етаж от общо девет, като от всяко помещ..
Двустаен апартамент в центъра на град Добрич
Имоти - Продажби » Апартаменти Център, Добрич, област Добрич
Цена: 59 700 € (116 763.05 лв.)
1388.37 €/кв.м (2715.42 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
43 кв.м
Тухла
2005 г.
2 етаж
Непоследен
ЕКСКЛУЗИВНО! ТОПИММО предлага за продажба двустаен апартамент с допълнително помещение към него с отлична локация в идеалния център на град Добрич.
Апартаментът е с обща площ 26,7 кв.м. разположен..
Двустаен апартамент във Варна South Bay Residence
Цена: 179 000 € (350 093.57 лв.)
1104.94 €/кв.м (2161.07 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
162 кв.м
Тухла
2012 г.
3 етаж
Непоследен
Гараж в нова сграда в кв. Владиславово
Имоти - Продажби » Гаражи, Паркоместа Владиславово, Варна, област Варна
Цена: 28 500 € (55 741.16 лв.)
1239.13 €/кв.м (2423.53 лв./кв.м)
Гараж (самостоятелен)
23 кв.м
Тухла
ТОПИММО предлага за продажба гараж на партерно ниво в нова тухлена сграда пред Акт 15 в ж.к. ”Владислав Варненчик” II.
Застроена площ 20 кв.м., ширина 3 м., дължина 6.5 м. Подходящ и за по-големи ..
Тристаен апартамент в нова сграда в кв. Владиславово
Имоти - Продажби » Апартаменти Владиславово, Варна, област Варна
Цена: 129 990 € (254 238.34 лв.)
1203.61 €/кв.м (2354.06 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
108 кв.м
Тухла
2026 г.
7 етаж
Последен етаж
В строеж
ТОПИММО предлага за продажба тристаен апартамент в тухлена сграда пред Акт 15 в кв. Владиславово. В близост до спирка на градски транспорт, детски градини, училища, хипермаркети, заведения.
Разпол..