98 обяви - страница 2 от 4
Продава 3-стаен Левски Варна
Имоти - Продажби » Апартаменти Левски, Варна, област Варна
Цена: 217 800 € (425 979.77 лв.)
2135.29 €/кв.м (4176.27 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
102 кв.м
Тухла
2026 г.
5 етаж
Непоследен
В строеж
Среден Етаж! Сграда пред А14!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 30825
Отлична локация в непосредствена близост до: болница Св. Марина, бул. Христо Смирненски, ТУ Варна, магазин Лидъл...
Продава 3-стаен Левски Варна
Имоти - Продажби » Апартаменти Левски, Варна, област Варна
Цена: 208 000 € (406 812.64 лв.)
1873.87 €/кв.м (3664.98 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
111 кв.м
Тухла
2025 г.
1 етаж
Партер
В строеж
ТОП Локация! Бонус веранда 28кв.м. 2бр Паркоместа!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 29294
Отлична локация в непосредствена близост до: бул. Васил Левски, бул. 8-ми Приморски Полк, Ба..
Продвава Парцел ЗПЗ Варна
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Западна Пром. Зона, Варна, област Варна
Цена: 280 000 € (547 632.40 лв.)
27.24 €/кв.м (53.27 лв./кв.м)
Продажба
10280 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
Два парцела с 42 метра лице на бъдещ главен път!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 32266
В процедура по изработване на ПУП ПРЗ.
Параметри на застрояване съгласно проект ПУП - ПЗ:
..
Продава 4-СТАЕН апартамент Кайсиева Градина, Варна
Имоти - Продажби » Апартаменти Кайсиева Градина, Варна, област Варна
Цена: 160 614 € (314 133.68 лв.)
1284.91 €/кв.м (2513.07 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
125 кв.м
Тухла
2028 г.
7 етаж
Непоследен
В строеж
Нова стилна сграда! Изложение юг-север! Изцяло с ново строителство! Разсрочено плащане!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 35074
Отлична локация в непосредствена близост до: бул. ”Ян Х..
Продава 3-СТАЕН апартамент Кайсиева Градина, Варна
Цена: 132 026 € (258 220.40 лв.)
1333.60 €/кв.м (2608.30 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
99 кв.м
Тухла
2028 г.
4 етаж
Непоследен
В строеж
Нова стилна сграда! Изложение изток-запад! Изцяло с ново строителство! Разсрочено плащане!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 35008
Отлична локация в непосредствена близост до: бул. ”Я..
Продава 2-СТАЕН апартамент Кайсиева Градина, Варна
Цена: 110 202 € (215 536.38 лв.)
1172.36 €/кв.м (2292.94 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
94 кв.м
Тухла
2028 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
Нова стилна сграда! Изложение юг! Изцяло с ново строителство! Разсрочено плащане!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 35004
Отлична локация в непосредствена близост до: бул. ”Ян Хунияди..
Продава, къща, с. Чернево, област Варна
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Чернево, област Варна
Цена: 31 000 € (60 630.73 лв.)
Двуетажна къща
130 кв.м РЗП
1330 кв.м двор
ПРОИЗВОДСТВЕН ОБЕКТ! ДЕЙСТАВАЩИ ПАРТИДИ ЗА ТОК И ВОДА!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 32732
Отлична локация в непосредствена близост до: с. Чернево
Описание на имота: Представяме..
Продава 3-СТАЕН апартамент Кайсиева Градина, Варна
Цена: 133 745 € (261 582.48 лв.)
1249.95 €/кв.м (2444.70 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
107 кв.м
Тухла
2028 г.
8 етаж
Непоследен
В строеж
Нова стилна сграда! Изложение изток-север! Изцяло с ново строителство! Разсрочено плащане!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 35011
Отлична локация в непосредствена близост до: бул. ”Я..
Продава Парцел с. Близнаци област Варна
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти Близнаци, област Варна
Цена: 475 000 € (929 019.25 лв.)
25 €/кв.м (48.90 лв./кв.м)
Продажба
19000 кв.м
В регулация (УПИ)
Без ток
Без вода
Подходящ за Вилно селище! ПУП, ТОК и ВОДА на граница!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 2795
Отлична локация в непосредствена близост до: асфалтов път, плаж, главен път Варна Бургас. ..
Продава 2-СТАЕН апартамент Кайсиева Градина, Варна
Цена: 117 495 € (229 800.25 лв.)
1030.66 €/кв.м (2015.80 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
114 кв.м
Тухла
2028 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
Нова стилна сграда! Изложение запад! Изцяло с ново строителство! Разсрочено плащане!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 35009
Отлична локация в непосредствена близост до: бул. ”Ян Хуни..
Продава 3-стаен Цветен Квартал, Варна
Имоти - Продажби » Апартаменти Цветен, Варна, област Варна
Цена: 198 000 € (387 254.34 лв.)
1922.33 €/кв.м (3759.75 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
103 кв.м
Тухла
2027 г.
3 етаж
Непоследен
В строеж
Нова луксозна сграда! Изложение юг-североизток! Изцяло с ново строителство! Разсрочено плащане!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 34986
Отлична локация в непосредствена близост до: бу..
Наеми 2-стаен апартамент кв. Чайка, Варна
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Чайка, Варна, област Варна
Месечен наем: 614 € (1200.88 лв.)
8.77 €/кв.м (17.16 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Южно изложение! Топ локация! Морска панорама!
Най- актуалните Имоти са на https://samhome.bg Реф. Номер: 13979
Отлична локация в непосредствена близост до: бул. ”Васил Левски”, р-т ”Фратели” Чайка..
Продава 3-стаен Кайсиева градина Варна
Цена: 139 900 € (273 620.62 лв.)
1271.82 €/кв.м (2487.46 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
110 кв.м
Тухла
2027 г.
6 етаж
Непоследен
В строеж
Супер Просторен! Сграда с А14!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 32199
Отлична локация в непосредствена близост до: ул. Асен Разцветников, магазин Джъмбо, Метро и др.
Автобусна спир..
Продава 2-стаен Пчелина Варна
Имоти - Продажби » Апартаменти м. Пчелина, Варна, област Варна
Цена: 89 900 € (175 829.12 лв.)
1550 €/кв.м (3031.54 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
58 кв.м
Тухла
2026 г.
1 етаж
Първи жилищен
В строеж
Южен! Супер Светъл! Сграда пред А15!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 32282
Отлична локация в непосредствена близост до: ул. Патриарх Максим и магазин за хранителни стоки.
Автобусн..
Продава къща, област Варна, с. Чернево
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Чернево, област Варна
Цена: 79 900 € (156 270.82 лв.)
Двуетажна къща
108 кв.м РЗП
1330 кв.м двор
КЪЩА, В ЦЕНТЪРА НА С. ЧЕРНЕВО! ДЕЙСТВАЩИ ПАРТИДИ ЗА ТОК И ВОДА!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 33603
Отлична локация в непосредствена близост до: с. Чернево, Храм ”Св. Троица”.
О..
Наеми 3-СТАЕН апартамент Трошево, Варна
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Трошево, Варна, област Варна
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.)
6.88 €/кв.м (13.45 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
80 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ВЪЗМОЖНОСТ ЗА НАЕМАНЕ НА ПАРКОМЯСТО! НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН! КОМУНИКАТИВЕН РАЙОН!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 33860
Отлична локация в непосредствена близост до: бул. ”Владислав Варне..
Наеми 2-СТАЕН апартамент Младост 1, Варна
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Младост, Варна, област Варна
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.)
10.83 €/кв.м (21.20 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
60 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ПЪРВИ НАЕМАТЕЛИ! ПАРКОМЯСТО В ЦЕНАТА! НОВО ОБЗАВЕЖДАНЕ!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 36439
Отлична локация в непосредствена близост до: бул. ”Република”, бул ”Сливница”, р-т ”Гюр..
Продава 3-СТАЕН апартамент Виница Варна
Имоти - Продажби » Апартаменти Виница, Варна, област Варна
Цена: 155 000 € (303 153.65 лв.)
1476.19 €/кв.м (2887.18 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
105 кв.м
Тухла
2026 г.
2 етаж
Непоследен
В строеж
Сграда пред А16! Южен! Светъл! Среден етаж! Паркомясто!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 36577
Отлична локация в непосредствена близост до: 600 метра от Супер маркет Макао.
Автобус..
Продава 3-СТАЕН апартамент Левски Варна
Имоти - Продажби » Апартаменти Левски, Варна, област Варна
Цена: 211 000 € (412 680.13 лв.)
2425.29 €/кв.м (4743.45 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
87 кв.м
Тухла
2025 г.
9 етаж
Непоследен
Отлична локация! Луксозно завършени общи части! Апартамент с включено Паркомясто 19кв.м.!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 31929
Отлична локация в непосредствена близост до: Болница ..
Продава 3-стаен Виница Варна
Имоти - Продажби » Апартаменти Виница, Варна, област Варна
Цена: 149 900 € (293 178.92 лв.)
1545.36 €/кв.м (3022.46 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
97 кв.м
Тухла
2025 г.
1 етаж
Партер
В строеж
Разсрочено плащане! Тих и спокоен район!
Най-актуалните Имоти са на samhome.bg Реф. Номер: 28434
Моля прочетете обявата.
Отлична локация в непосредствена близост до: Борова гора, магазин за храни..
Наеми Къща м-т Горна Трака, Варна
Имоти - Наеми » Къщи под наем м. Траката, Варна, област Варна
Месечен наем: 1400 € (2738.16 лв.)
4.91 €/кв.м (9.60 лв./кв.м)
Четириетажна и по-голяма
285 кв.м
Обзаведена
Две паркоместа в гараж! Самостоятелна къща на четири нива! След ремонт!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 29141
Отлична локация в непосредствена близост до: бул. ”Княз Борис I-ви”, Ри..
Наеми Помещение жк. Владислав Варненчик, Варна
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Владиславово, Варна, област Варна
Месечен наем: 1200 € (2347 лв.)
9.60 €/кв.м (18.78 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго
125 кв.м
Партер
ПОДХОДЯЩО ЗА ОФИС, КОЗМЕТИЧНО СТУДИО, ШОУРУМ ИЛИ СКЛАД. СВОБОДНО ПАРКИРАНЕ С МНОГО ПАРКОМЕСТА ОКОЛО СГРАДАТА.
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 36578
Отлична локация в непосредствена ..
Продава 2-стаен Кайсиева градина Варна
Цена: 79 900 € (156 270.82 лв.)
1248.44 €/кв.м (2441.73 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
64 кв.м
Тухла
2027 г.
8 етаж
Непоследен
В строеж
Среден Етаж! Разсрочено плащане! Панорама!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 33923
Отлична локация в непосредствена близост до: ул. Асен Разцветников и магазин Джъмбо.
Автобусна спи..
Продава Къща м-т Горна Трака Варна
Имоти - Продажби » Къщи, Вили м. Траката, Варна, област Варна
Цена: 236 500 € (462 553.80 лв.)
Триетажна къща
125 кв.м РЗП
170 кв.м двор
КЪЩА на 3 етажа с 2 Паркоместа и двор!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 35313
Отлична локация в непосредствена близост до: ул. 30-та, главния път между Виница и Св. Св. Константин и ..
Наеми 3-СТАЕН апартамент Лятно кино Тракия, Варна
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Тракия - лятно кино, Варна, област Варна
Месечен наем: 800 € (1564.66 лв.)
6.15 €/кв.м (12.04 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
130 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
Паркомясто е наема! Топ локация! Комуникативен район!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 35200
Отлична локация в непосредствена близост до: бул. ”Сливница”, Гардън Бар, Фратели Сливниц..
Наеми 2-СТАЕН апартамент Свети Никола, Варна
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем м. Св. Никола, Варна, област Варна
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.)
6.43 €/кв.м (12.57 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ПАРКОМЯСТО ВКЛЮЧЕНО В НАЕМА! ЗАТВОРЕН КОМПЛЕКС С БАСЕЙН И БАРБЕКЮ ЗОНА! УДОБНА ЛОКАЦИЯ!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 27256
Отлична локация в непосредствена близост до: Автобусни ..
Наеми 3-СТАЕН апартамент Трошево, Варна
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
5.88 €/кв.м (11.50 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
85 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Свободно паркиране! Удобна локация! Напълно обзаведен!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 36424
Отлична локация в непосредствена близост до: бул. ”Владислав Варненчик”, бул. ”Христо См..
Наеми 2-СТАЕН апартамент Център, Варна
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Център, Варна, област Варна
Месечен наем: 850 € (1662.46 лв.)
12.14 €/кв.м (23.75 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ТОП ЛОКАЦИЯ! СЕВАСТОПОЛ! ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 35647
Отлична локация в непосредствена близост до: бул. ”Цар Освободител”, бул. ”Княз Борис I-ви”, бул. ..
Наеми 2-СТАЕН апартамент Бриз, Варна
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Бриз, Варна, област Варна
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.)
11.67 €/кв.м (22.82 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
60 кв.м
Обзаведен
Партер
ПАРКОМЯСТО В НАЕМА! ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН! СПОКОЕН РАЙОН!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 35737
Отлична локация в непосредствена близост до: х-л ”Казабланка”, Паметника на Почивка, Шум..
Продава, ПРОИЗВОДСТВЕН ОБЕКТ, с. Чернево, област Варна
Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти Чернево, област Варна
Цена: 31 000 € (60 630.73 лв.)
238.46 €/кв.м (466.40 лв./кв.м)
Промишлено помещение
130 кв.м
ПРОИЗВОДСТВЕН ОБЕКТ! ДЕЙСТАВАЩИ ПАРТИДИ ЗА ТОК И ВОДА!
Най- актуалните Имоти са samhome.bg Реф. Номер: 32732
Отлична локация в непосредствена близост до: с. Чернево
Описание на имота: Представяме..