back to top

341 обяви

Тристаен апартамент за продажба кв. Възраждане

Имоти - Продажби » Апартаменти   Възраждане, Русе, област Русе
Цена: 174 900 € (342 074.67 лв.) 1860.64 €/кв.м (3639.10 лв./кв.м) Тристаен апартамент 94 кв.м Тухла 1981 г. 3 етаж Непоследен RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи тристаен апартамент с реална жилищна площ от 94 кв.м, разположен в кв. Възраждане в непосредствена близост до Парка на младежта. Имотът се отл..

Двустаен апартамент за продажа кв. ЦЮР

Имоти - Продажби » Апартаменти   ЦЮР, Русе, област Русе
Цена: 95 900 € (187 564.10 лв.) 1389.86 €/кв.м (2718.32 лв./кв.м) Двустаен апартамент 69 кв.м Панел 1985 г. 5 етаж Непоследен Агенция за недвижими имоти RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви предложи двустаен разширен апартамент в квартал ЦЮР. Апартаментът е среден, светъл и просторен с изцяло южно изложение. Нам..

Двустаен апартамент за продажба кв. Родина 2

Имоти - Продажби » Апартаменти   Родина 2, Русе, област Русе
Цена: 99 000 € (193 627.17 лв.) 1596.77 €/кв.м (3123.02 лв./кв.м) Двустаен апартамент 62 кв.м Панел 1975 г. 7 етаж Непоследен Агенция за недвижими имоти RE/MAX River Estate Ви предлага напълно ремонтиран апартамент в квартал Родина 2. Жилището е след основен ремонт, сменени Ел и ВиК инсталации, нови интериорни врати, ест..

Двустаен апартамент за продажба кв. Възрждане

Цена: 130 900 € (256 018.15 лв.) 2045.31 €/кв.м (4000.28 лв./кв.м) Двустаен апартамент 64 кв.м ЕПК/ПК 1980 г. 8 етаж Непоследен RE/ MAX River Estate има удоволствието да Ви преложи ЕКСКЛУЗИВНО изключителен двустаен апартамент в квартал Възраждане. С площ от 64 кв.м., този апартамент предлага две просторни спални, кухня с у..

Тристаен апартамент НОВО строителство кв. Широк център

Имоти - Продажби » Апартаменти   ШИРОК ЦЕНТЪР, Русе, област Русе
Цена: 162 000 € (316 844.46 лв.) 1173.91 €/кв.м (2295.97 лв./кв.м) Тристаен апартамент 138 кв.м Тухла 2026 г. 5 етаж Непоследен В проект БЕЗ КОМИСИОН ОТ КУПУВАЧ!!! RE/MAX River Estate има удовоствието Ви представи тристаен апартамент в новострояща се жилищна монтолитна сграда на тиха улица в близост до стария център на гр. Русе. ..

Тристаен апартамент за продажба в центъра гр. Русе

Имоти - Продажби » Апартаменти   Център, Русе, област Русе
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.) 1562.50 €/кв.м (3055.98 лв./кв.м) Тристаен апартамент 80 кв.м Тухла 1967 г. 2 етаж Непоследен RE/MAX River Estate представя ЕКСКЛУЗИВНО на Вашето внимание уникална възможност за покупка на апартамент, нов на пазара и свободен, разположен в сърцето на гр. Русе, Център. Тази частна собственост с..

Четиристаен апартамент за продажба кв. Здравец

Имоти - Продажби » Апартаменти   Здравец, Русе, област Русе
Цена: 118 900 € (232 548.20 лв.) 1201.01 €/кв.м (2348.97 лв./кв.м) Многостаен апартамент 99 кв.м Тухла 1979 г. 4 етаж Последен етаж RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи просторен четиристаен апартамент с отличен потенциал, разположен в предпочитания квартал Здравец, район с добре изградена инфраструктура, зелени п..

Двустаен апартамент за продажба кв. Здравец

Имоти - Продажби » Апартаменти   Здравец, Русе, област Русе
Цена: 79 900 € (156 270.82 лв.) 1331.67 €/кв.м (2604.50 лв./кв.м) Двустаен апартамент 60 кв.м Панел 1985 г. 1 етаж Първи жилищен Агенция за недвижими имоти RE/MAX River Estate Ви предлага двустаен апартамент в квартал Здравец. Жилището се намира в панелна сграда на първи жилищен етаж от общо осем. Площта е 60 квадратни ..

Двустаен апартамент НОВО СТРОТЕЛСТВО кв. Дружба 3

Имоти - Продажби » Апартаменти   Дружба 3, Русе, област Русе
Цена: 77 900 € (152 359.16 лв.) 1097.18 €/кв.м (2145.90 лв./кв.м) Двустаен апартамент 71 кв.м Тухла 2025 г. 3 етаж Непоследен RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи Ексклузивно двустаен апартамент, намиращ се в чисто нова модерна сграда в квартал Дружба 3. В непосредствена близост се намират големи вериги ..

Тристаен апартамент за продажба кв. Дружба 2

Имоти - Продажби » Апартаменти   Дружба 2, Русе, област Русе
Цена: 123 900 € (242 327.34 лв.) 1492.77 €/кв.м (2919.60 лв./кв.м) Тристаен апартамент 83 кв.м Тухла 1981 г. 2 етаж Непоследен RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи тристаен апартамент в монолитна сграда в квартал Дружба 2. Имотът е изцяло ремонтиран с внимание към детайла, който съчетава уюта на семейното..

Тристаен апартамент за продажба кв. Дружба 1

Имоти - Продажби » Апартаменти   Дружба 1, Русе, област Русе
Цена: 82 500 € (161 355.98 лв.) 1031.25 €/кв.м (2016.95 лв./кв.м) Тристаен апартамент 80 кв.м Панел 1975 г. 6 етаж Последен етаж Екипът на RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи най-новата си Ексклузивна оферта! ПРОСТОРЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ С ОТЛИЧНА ЛОКАЦИЯ В КВ. ДРУЖБА 1 Предлагаме за продажба светъл и фу..

Градска къща за продажба кв. Родина 2, гр. Русе

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Родина 2, Русе, област Русе
Цена: 113 000 € (221 008.80 лв.) Едноетажна къща 63 кв.м РЗП 233 кв.м двор RE/MAX River Estate Ви представя къща в кв. Родина, гр. Русе до училище Олимпи Панов. Предлагаме за продажба уютна и функционална къща, намираща се в един от най-предпочитаните за живеене райони н..

Вила на два етажа във в. з. Долапите, гр. Русе

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Долапите, Русе, област Русе
Цена: 36 900 € (72 170.13 лв.) Двуетажна къща 41 кв.м РЗП 480 кв.м двор RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи масивна, двуетажна вила на плочи, разположена в тиха улица във вилната зона на кв. Долапите, гр. Русе Имотът е подходящ както за почивка сред п..

Селска къща за продажба в с. Иваново

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Иваново, област Русе
Цена: 27 900 € (54 567.66 лв.) Едноетажна къща 46 кв.м РЗП 984 кв.м двор RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи ЕКСКЛУЗИВНО полумасивна къща в с. Иваново. Общата площ на имота е 984 квадратни метра. Основната къща е 46 квадратни метра със следното разпре..

Търговски обект / магазин за продажба кв. Родина 2

Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони   Родина 2, Русе, област Русе
Цена: 37 900 € (74 125.96 лв.) 1263.33 €/кв.м (2470.87 лв./кв.м) Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго 30 кв.м Последен етаж Тухла Готов (завършен) RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи ЕКСКЛУЗИВНО функционален магазин/офис с площ от 30,06 кв.м, разположен в жилищна сграда в кв. Родина, блок ДАНЦ добре позната локация в рамките на..

Подземен гараж за продажба кв. ЦЮР

Имоти - Продажби » Гаражи, Паркоместа   ЦЮР, Русе, област Русе
Цена: 21 900 € (42 832.68 лв.) 912.50 €/кв.м (1784.70 лв./кв.м) Гараж (самостоятелен) 24 кв.м Тухла БЕЗ КОМИСИОН ОТ КУПУВАЧ!!! RE/MAX River Estate има удовоствието Ви представи подземен гараж в новострояща се сграда с АКТ 14 от смесен тип, жилищна и търговска в гр. Русе. БЕЗ КОМИСИОН ОТ КУПУВАЧ!..

Поземлен имот за продажба местност Астраджийка

Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти   местност Астраджийка, Русе, област Русе
Цена: 10 700 € (20 927.38 лв.) 20.11 €/кв.м (39.34 лв./кв.м) Продажба 532 кв.м Не е в регулация Без ток Без вода RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи парцел, разположен в местност „Астраджийка“, гр. Русе - подходящ за изграждане на жилищен или вилен имот сред тишина, природа и спокойствие. О..

Градска къща за продажба кв. Веждата

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Веждата, Русе, област Русе
Цена: 55 600 € (108 744.15 лв.) Едноетажна къща 84 кв.м РЗП 150 кв.м двор Екипът на RE/MAX предлага на своите клиенти едноетажна къща в квартал Веждата. Имотът е със застроена площ от 84 квадратни метра и двор с площ от 150 квадратни метра. Районът е тих и много озелене..

Къща с два гаража за продажба в с. Николово

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Николово, област Русе
Цена: 157 900 € (308 825.56 лв.) Двуетажна къща 137 кв.м РЗП 455 кв.м двор 🏡RE/MAX River Estate има удоволствието да ви предложи ЕКСКЛУЗИВНО Масивна двуетажна къща с гаражи, пещ, беседка и гледка само на 15 мин. от Русе. Представяме ви уникален имот, какъвто рядко излиза н..

Къща в местност Дрибака, област Русе - с. Николово

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Николово, област Русе
Цена: 26 000 € (50 851.58 лв.) Едноетажна къща 60 кв.м РЗП 1008 кв.м двор RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи за продажба два терена разположена в тихата и живописна местност Дрибака на село Николово. - Единия парцел е с площ 503 кв.м. и в него е постр..

Къща за продажба в с. Николово, обл. Русе

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Николово, област Русе
Цена: 71 900 € (140 624.18 лв.) Триетажна къща 146 кв.м РЗП 680 кв.м двор RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи самостоятелна къща, намираща се в село Николово. Къщата е двуетажна, еднофамилна, на груб строеж с АКТ 14. Монолитно строителство, на плочи с ..

Къща за продажба в с. Пиргово, обл. Русе

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Пиргово, област Русе
Цена: 62 900 € (123 021.70 лв.) Двуетажна къща 140 кв.м РЗП 2270 кв.м двор RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи масивна двуетажна къща с площ от 140 кв.м., разположена в с. Пиргово, едно от най-живописните и предпочитани села в близост до гр. Русе, само на 2..

Селска къща за продажба в с. Пиргово, обл. Русе

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Пиргово, област Русе
Цена: 66 900 € (130 845.03 лв.) Двуетажна къща 79 кв.м РЗП 954 кв.м двор RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви предложи къща в централната част на село Пиргово. Общата площ на къщата е 150 квадратни метра, разпределени на два етажа: Полубечов етаж: - Коридо..

Самостоятелна къща за продажба кв. Новата махала, гр. Русе

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Новата Махала, Русе, област Русе
Цена: 67 900 € (132 800.86 лв.) Едноетажна къща 62 кв.м РЗП 411 кв.м двор RE/MAX River Estate има удоволствието да представи на своите клиенти ЕКСКЛУЗИВНО самостоятелна къща на един етаж в квартал Новата Махала. Къщата е в добро общо състояние, приветлива, със собствен ..

Вила на три етажа местност Дрибак, с. Николово

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Николово, област Русе
Цена: 39 900 € (78 037.62 лв.) Триетажна къща 29 кв.м РЗП 483 кв.м двор Екипът на RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи най-новата си оферта! 🌿 ЛУКСОЗНА ТРИЕТАЖНА ВИЛА С ПАНОРАМНИ ТЕРАСИ м. Дрибак, с. Николово Представяме Ви стилна и отлично поддържан..

Къща на два етажа за продажба с. Николово

Имоти - Продажби » Къщи, Вили   Николово, област Русе
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.) Двуетажна къща 416 кв.м РЗП 697 кв.м двор RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи забележителна къща в с. Николово Площта на имота е 697 квадратни метра, в която е разположена къща с уникална външна и вътрешна архитектура. Разг..

Тристаен апартамент за продажба кв. Дружба 2

Цена: 139 900 € (273 620.62 лв.) 1504.30 €/кв.м (2942.16 лв./кв.м) Тристаен апартамент 93 кв.м Тухла 1981 г. 4 етаж Последен етаж RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи ЕКСКЛУЗИВНО имот, който трудно може да бъде сравнен със стандартно жилище. Това е пространство, създадено за хора, които търсят усещане за дом, са..

Тристаен апартамент за продажба кв. Възраждане

Цена: 175 000 € (342 270.25 лв.) 1590.91 €/кв.м (3111.55 лв./кв.м) Тристаен апартамент 110 кв.м Панел 1979 г. Непоследен Агенция за недвижими имоти RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи елегантен тристаен апартамент, съчетаващ съвременен стил, функционалност и усещане за истински дом от висок клас. Прост..

Гараж за продажба кв. Родина 1. гр. Русе

Имоти - Продажби » Гаражи, Паркоместа   Родина 1, Русе, област Русе
Цена: 25 900 € (50 656 лв.) 1079.17 €/кв.м (2110.67 лв./кв.м) Гараж (самостоятелен) 24 кв.м Бетон/Панел RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви предложи гараж на партерен етаж в жилищен блок в кв. Родина 1, гр. Русе. Гаражът е с площ 24 к. м. и се намира на много комуникативно място. Лесна манев..

Подземен гараж за продажба кв. ЦЮР

Цена: 21 900 € (42 832.68 лв.) 1152.63 €/кв.м (2254.35 лв./кв.м) Гараж (самостоятелен) 19 кв.м БЕЗ КОМИСИОН ОТ КУПУВАЧ!!! RE/MAX River Estate има удовоствието Ви представи подземен гараж в новострояща се сграда с АКТ 14 от смесен тип, жилищна и търговска в гр. Русе. БЕЗ КОМИСИОН ОТ КУПУВАЧ!..
Филтриране по област
област Велико Търново област Монтана област Враца област Кюстендил област Видин област Бургас област Ямбол област Търговище област Разград област Шумен област Добрич област Варна област Русе област Благоевград област Сливен област Стара Загора област Хасково област Пловдив област Пазарджик област Смолян област Кърджали област София област Перник област Габрово област Ловеч област Плевен област Кюстендил област Силистра БлагоевградБлагоевград БургасБургас ВарнаВарна Велико ТърновоВелико Търново ВидинВидин ВрацаВраца ГабровоГаброво ДобричДобрич КърджалиКърджали КюстендилКюстендил ЛовечЛовеч МонтанаМонтана ПазарджикПазарджик ПерникПерник ПлевенПлевен ПловдивПловдив РазградРазград РусеРусе СилистраСилистра СливенСливен СмолянСмолян СофияСофия Стара ЗагораСтара Загора ТърговищеТърговище ХасковоХасково ШуменШумен ЯмболЯмбол Други държави Други държави
Този сайт изпозва бисквитки. Вижте повече