1203 обяви - страница 2 от 41
Двустаен апартамент с панорамна гледка, 2 ет., 87.57 кв.м., #34220054
Имоти - Продажби » Апартаменти
Свети Влас, област Бургас
Цена: 180 000 € (352 049.40 лв.)
2054.79 €/кв.м (4018.83 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
87.6 кв.м
Тухла
2007 г.
2 етаж
ID 34220054
Гранд Хотел Свети Влас, Свети Влас
Апартамент с морска панорама на първа линия!
Цена: 180 000 евро
Населено място: Свети Влас
Стаи: 2
Обща площ: 87.57 кв.м.
Етаж: 2/6
Плащане за поддръж..
Апартамент с 1 спалня на първа линия море, Равда, 57 кв.м, #34222982
Имоти - Продажби » Апартаменти
Равда, област Бургас
Цена: 123 000 € (240 567.10 лв.)
2157.89 €/кв.м (4220.48 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
57 кв.м
Тухла
2018 г.
2 етаж
ID 34222982
Цена: 123 000 евро
Населено място: Равда
Стаи: 2
Обща площ: 57 кв.м
Етаж: 2
Такса поддръжка: 250 евро годишно
Етап на строителство: Акт 16
Плащане:
5000 евро депозит, 100% плащане при по..
Апартамент с 1 спалня, 3 ет., Свети Влас, България, 73 кв.м., #34223642
Имоти - Продажби » Апартаменти
Свети Влас, област Бургас
Цена: 88 500 € (173 090.96 лв.)
1212.33 €/кв.м (2371.10 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
73 кв.м
Тухла
2018 г.
3 етаж
ID: 34223642
Цена: 88 500 евро
Населено място: Свети Влас
Стая:
Обща площ: 73 кв.м.
Етаж: 3/5
Плащане за поддръжка: 430 евро годишно.
Етап на строителство: Акт 16, домакински ток.
Плащане:
2000 е..
Апартамент с 1 спалня в новостроящата се сграда La Mer House, Равда, България, 62.03 кв.м, #34224514
Имоти - Продажби » Апартаменти
Равда, област Бургас
Цена: 83 900 € (164 094.14 лв.)
1353.23 €/кв.м (2646.68 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
62 кв.м
Тухла
2027 г.
3 етаж
ID 34224514
Цена: 83 900 евро
Населено място: Равда
Стаи: 2
Обща площ: 62.03 кв.м
Етаж: 3
Такса поддръжка: 0 евро годишно
Етап на строителство: в строеж
Плащане:
2000 евро депозит, 30% първоначална ..
Апартамент с 1 спалня в новостроящата се сграда La Mer House, Равда, България, 53.13 кв.м, #34224516
Имоти - Продажби » Апартаменти
Равда, област Бургас
Цена: 76 900 € (150 403.33 лв.)
1448.21 €/кв.м (2832.45 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
53.1 кв.м
Тухла
2027 г.
2 етаж
ID 34224516
Цена: 76 900 евро
Населено място: Равда
Стаи: 2
Обща площ: 53.13 кв.м
Етаж: 2
Такса поддръжка: 0 евро годишно
Етап на строителство: в строеж
Плащане:
2000 евро депозит, 30% първоначална ..
Апартамент с 1 спалня в новостроящата се сграда La Mer House, Равда, България, 52.41 кв.м, #34224518
Имоти - Продажби » Апартаменти
Равда, област Бургас
Цена: 75 900 € (148 447.50 лв.)
1448.47 €/кв.м (2832.97 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
52.4 кв.м
Тухла
2027 г.
1 етаж
ID 34224518
Цена: 75 900 евро
Населено място: Равда
Стаи: 2
Обща площ: 52.41 кв.м
Етаж: 1
Такса поддръжка: 0 евро годишно
Етап на строителство: в строеж
Плащане:
2000 евро депозит, 30% първоначална ..
Двустаен апартамент в комплекс Виста дел Мар в Свети Влас, България - 60 кв.м. цена 75 900 евро # 34..
Имоти - Продажби » Апартаменти
Свети Влас, област Бургас
Цена: 75 900 € (148 447.50 лв.)
1265 €/кв.м (2474.12 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
60 кв.м
Тухла
2007 г.
3 етаж
ID 34223050
Двустаен апартамент в комплекс на границата между Свети Влас и Слънчев бряг.
Цена: 75 900 евро
Населено място: Свети Влас
Стаи: 2
Обща площ: 60 кв.м.
Етаж: 3/7
Плащане за поддръжка:..
Студио в комплекс „Азалия“, Несебър, 45 кв.м, #34222980
Имоти - Продажби » Апартаменти
Несебър, област Бургас
Цена: 73 000 € (142 775.60 лв.)
1622.22 €/кв.м (3172.80 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
45 кв.м
Тухла
2005 г.
3 етаж
ID 34222980
Цена: 73 000 евро
Населено място: Несебър
Стаи: 1
Обща площ: 45 кв.м
Етаж: 3
Такса поддръжка: 120 евро годишно
Етап на строителство: Акт 16
Плащане:
2000 евро депозит, 100% плащане при п..
Студио в комплес Виго, Несебър, България, 33 кв.м., без тераса, цена 64 000 евро #34222812
Имоти - Продажби » Апартаменти
Несебър, област Бургас
Цена: 64 000 € (125 173.12 лв.)
1939.39 €/кв.м (3793.12 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
33 кв.м
Тухла
2012 г.
5 етаж
Номер 34222812 студио в комплекс Виго!
Цена: 64 000 евро
Населено място: Несебър, България
Стаи: 1
Обща площ: 33 кв.м.
Етаж: 5/6
Етап на строителство: сградата е въведена в експлоатация, има акт..
Студио в комплекс „Мираж“, кв. Аурелия, Несебър, 31 кв.м, #34222804
Имоти - Продажби » Апартаменти
Несебър, област Бургас
Цена: 52 500 € (102 681.08 лв.)
1693.55 €/кв.м (3312.30 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
31 кв.м
Тухла
2012 г.
4 етаж
ID 34222804
Цена: 52 500 евро
Населено място: гр. Несебър
Стаи: 1
Обща площ: 31 кв.м
Етаж: 4
Такса поддръжка: 300 евро годишно
Етап на строителство: Акт 16
Плащане:
2000 евро депозит, 100% плащане п..
Апартамент с 1 спалня в комплекс Съни дей 5, Слънчев бряг, България, 55.86 кв. цена 51 500 евро #342..
Имоти - Продажби » Апартаменти
Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 51 500 € (100 725.25 лв.)
921.29 €/кв.м (1801.88 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
55.9 кв.м
Тухла
2009 г.
1 етаж
ID 34223120
Местоположение: Слънчев Бряг, България
Цена: 51 500 евро
Площ: 55,86 кв.м
Стаи: 2
Етаж: 1
Такса поддръжка: 580 евро годишно
Етап на завършване на строителството: Акт-15, Акт-16 ще б..
Студио” Емералд Бийч Ризорт ” Равда, България, 7 ет., 43.22 кв.м., цена 29700 евро #34219738
Имоти - Продажби » Апартаменти
Равда, област Бургас
Цена: 29 700 € (58 088.15 лв.)
687.50 €/кв.м (1344.63 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
43.2 кв.м
Тухла
2007 г.
7 етаж
ID 34219738
Обща площ: 43.22 кв.м.
Цена: 29 700 евро
Такса поддръжка: 60 евро на кв.м годишно
Етаж: 7
Тераса: 1
Етап на строителство-Акт-16
Плащане:
2000 евро-депозит
100% при подписване на нота..
Къща в селото. Огнен, обл. Бургас, България, 65 кв.м. и земя 1000 кв.м., 22 000 евро # 27095974
Имоти - Продажби » Къщи, Вили
Огнен, област Бургас
Цена: 22 000 € (43 028.26 лв.)
Едноетажна къща
65 кв.м РЗП
#27095974 Предлагаме едноетажна къща в красивия район на област Бургас, община Карнобат, село Огнен.
Цена: 22 000 евро
Находище: с. Огнен
Стаи: 3
Обща площ: 65 кв.м.
Тераса: 0
Етажи: 1
Без такса за ..
Парцел с възможност за одобрение на строителството м. Двете Чешми, Каблешково-Медово, България-3000к..
Имоти - Продажби » Парцели за застрояване, Инвестиционни проекти
Каблешково, област Бургас
Цена: 23 300 € (45 570.84 лв.)
7.77 €/кв.м (15.20 лв./кв.м)
Продажба
3000 кв.м
В регулация (УПИ)
ID 29623320
Предлага се за продажба прекрасен парцел с възможност за одобрение на строителство по пътя от Каблешково за Медово, местност Двете Чешми.
Цена: 23 300 евро
Населено място: с. Кошарица-с. ..
Парцел Земеделска земя, Созопол, България, 1141 кв.м, #33148596
Созопол, област Бургас
Цена: 20 500 € (40 094.52 лв.)
17.97 €/кв.м (35.14 лв./кв.м)
Продажба
1141 кв.м
В регулация (УПИ)
ID 33148596
Цена: 20 500 евро
Местоположение: Община Созопол, гр. Созопол
Обща площ: 1141 кв.м
Категория-5, НТП - недвижими имоти без определена икономическа цел
Плащане:
Депозит 2000 евро,
100% при..
Земеделска земя с. Брястовец, област 13297 кв.м., цена 16200 евро #33584422
Брястовец, област Бургас
Цена: 16 200 € (31 684.45 лв.)
1.22 €/кв.м (2.38 лв./кв.м)
Продажба
13297 кв.м
В регулация (УПИ)
ID 33584422
Цена: 16200 евро
Местоположение: обл. Бургас, с. Брястовец, местност Моллов Баир
Обща площ: 13297 кв.м.
Категория-категория 9
Плащане:
Депозит 2000 евро,
100% при подписване на нотариа..
Парцел Земеделска Земя В С. Тинково, Общ. Несебър, 999 кв.м., #33912138
Тънково, област Бургас
Цена: 13 000 € (25 425.80 лв.)
13.01 €/кв.м (25.45 лв./кв.м)
Продажба
999 кв.м
В регулация (УПИ)
ID: 33912138
Площ на парцела: 999 кв.м
Местоположение: с. Тънково, общ. Несебър, обл. Бургас, м. Бели Бунар
Категория на земята: 4
Вид: земеделска земя
НТП: лозе
Цена: 13 000 евро
Предлагаме за прода..
#32714572 Земеделска земя трета категория в Поморие местност Бета 2 300 кв. м
Бата, област Бургас
Цена: 12 500 € (24 447.88 лв.)
5.43 €/кв.м (10.63 лв./кв.м)
Продажба
2300 кв.м
В регулация (УПИ)
#32714572 Предлага се парцел в гр. Поморие в местността Бата.
Цена: 12 500 евро
Местоположение: гр. Поморие м-т Батерия
Обща площ: 2300 кв.м.
Предназначение на парцела:
Документи със земеделска..
Апартамент с 2 спални в нова къща” Бяла Порто ” град Бяла, България, 97,52 кв., #33705754
Имоти - Продажби » Апартаменти
Бяла, област Варна
Цена: 136 528 € (267 025.56 лв.)
1400.29 €/кв.м (2738.72 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
97.5 кв.м
Тухла
2025 г.
4 етаж
ID 33705754
Бутикова сграда в Бяла, България. Апартамент с 2 спални в нова къща Бяла Порто с малка такса поддръжка! Всеки апартамент има панорамна гледка към морето! В сградата се продават 5 апартам..
Апартамент с 2 спални в комплекс Карлово, Слънчев Бряг, България, 76 кв.м, 99900 евро #34218726
Имоти - Продажби » Апартаменти
Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 99 900 € (195 387.42 лв.)
1314.47 €/кв.м (2570.90 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
76 кв.м
Тухла
2010 г.
2 етаж
ID 34218726
Предлага се за продажба:
Апартамент с 2 спални в комплекс Карлово
Цена: 99900
Населено място: Слънчев Бряг
Стаи: 3
Обща площ: 76 кв.м
На 2 етаж
Такса поддръжка: 500 евро
Етап на строителс..
Апартамент с 2 спални в комплекс Левша, 87 кв.м., Слънчев бряг, България, 111 000 евро #34197846
Имоти - Продажби » Апартаменти
Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 111 000 € (217 097.13 лв.)
1275.86 €/кв.м (2495.37 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
87 кв.м
Тухла
2016 г.
1 етаж
ID 34197846
Цена: 111 000 евро
Населено място: Слънчев бряг
Стаи: 3
Обща площ: 87 кв.м.
Етаж: 1/6
Такса поддръжка: 8 евро / кв годишно.
Етап на строителство: сградата е въведена в експлоатация -..
Студио 1 ет., ”Съни Дей 5”, Слънчев Бряг, България, 29.59 кв.м., цена 27500 евро #29922288
Имоти - Продажби » Апартаменти
Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 27 500 € (53 785.33 лв.)
938.57 €/кв.м (1835.68 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
29.3 кв.м
Тухла
2009 г.
2 етаж
#29922288
Предлага се за продажба студио в комплекс Съни Дей 5 в Слънчев бряг.
Цена: 27 500 евро
Населено място: Слънчев бряг
Стаи: 1
Обща площ: 29.5 кв.м.
Етаж: 2/4
Плащане за поддръжка: 580 евро
С..
Просторен апартамент с две спални в Комплекс ”Елит” 1 - Слънчев Бряг, България - 85кв.м 105000 евро ..
Имоти - Продажби » Апартаменти
Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 105 000 € (205 362.15 лв.)
1235.29 €/кв.м (2416.03 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
85 кв.м
Тухла
2000 г.
2 етаж
ID 34098592
Цена: 105 000 евро
Населено място: Слънчев Бряг
Стаи: 3
Обща площ: 85 кв.м.
Етаж: 2/4
Плащане за поддръжка: 500 евро годишно
Етап на строителство: Акт 16 сградата е въведена в експлоатаци..
Просторно студио в Свети Никола, Кошарица, България, 60 кв.м, цена 50 500 евро #34193664
Имоти - Продажби » Апартаменти
Кошарица, област Бургас
Цена: 50 500 € (98 769.42 лв.)
841.67 €/кв.м (1646.16 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
60 кв.м
Тухла
2010 г.
4 етаж
ID 34193664
Уютно студио в комплекс Свети Никола В С. Кошарица
Цена: 55 500 евро
Село: с. Кошарица, Слънчев бряг, България
Стаи: 1
Обща площ: 60 кв.м
Етаж: 4 от 5 (асансьор)
Такса поддръжка: 8 ..
3-стаен апартамент на 2-ри етаж, комплекс Доменико, Свети Влас, България - 107,22 кв.м., #34055430
Имоти - Продажби » Апартаменти
Свети Влас, област Бургас
Цена: 208 275 € (407 350.50 лв.)
1942.86 €/кв.м (3799.90 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
107.2 кв.м
Тухла
2027 г.
2 етаж
ID 34055430
За продажба се предлага тристаен апартамент на 2-ри етаж в новострояща се сграда, близо до морето, Свети Влас.
Цена: 208275 евро
Населено място: Свети Влас, комплекс Доминико
Обща площ: 1..
Студио в комплекс ” ”Relax Holiday ” 1 етаж, България, Свети Влас, 42,4 м2, #34083970
Имоти - Продажби » Апартаменти
Свети Влас, област Бургас
Цена: 59 000 € (115 393.97 лв.)
1391.51 €/кв.м (2721.56 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
42.4 кв.м
Тухла
2010 г.
1 етаж
Студиото е с нов ремонт, с изглед към града.
#34083970
Цена: 59 000 евро
Населено място: Свети Влас
Стаи: 1
Обща площ: 42.4
Етаж: 1 от 5
Плащане за поддръжка: 8 евро / м2 (340 евро) годишно
Етап на ..
Апартамент с панорамна гледка, 7 ет., ”Мидия Гранд Резорт ”Ахелой”, България, 77,7 кв.м., цена 118 0..
Имоти - Продажби » Апартаменти
Ахелой, област Бургас
Цена: 118 000 € (230 787.94 лв.)
1518.66 €/кв.м (2970.24 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
77.7 кв.м
Тухла
2005 г.
7 етаж
ID 32990272
Цена: 118 000 евро
Населено място: Ахелой
Стаи: 2
Обща площ: 77,7 кв.м.
Етаж: 7/7
Такса за поддръжка: 690 евро годишно
Етап на строителство: сградата е въведена в експлоатация-Акт 16 комп..
Апартамент с 1 спалня с готова кухня в новия луксозен комплекс „Emilia Romana Boutique“, Слънчев бря..
Имоти - Продажби » Апартаменти
Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 135 000 € (264 037.05 лв.)
1901.41 €/кв.м (3718.83 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
71 кв.м
Тухла
2025 г.
2 етаж
ID 34221948
Цена: 135 000 евро
Населено място: Слънчев бряг
Стаи: 2
Обща площ: 71 кв.м.
Етаж: 2
Такса поддръжка: 16 евро/кв.м на година
Етап на строителство: Акт 16
Плащане:
5000 евро депозит, 100%..
Апартамент с 1 спалня в нов комплекс ”Emilia Romana Avenue”, Слънчев бряг, 58 кв.м, #34221950
Имоти - Продажби » Апартаменти
Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 114 900 € (224 724.87 лв.)
1981.03 €/кв.м (3874.57 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
58 кв.м
Тухла
2027 г.
5 етаж
ID 34221950
Цена: 114 900 евро
Населено място: Слънчев бряг
Стаи: 2
Обща площ: 58 кв.м
Етаж: 5/6
Такса поддръжка: 16 евро/кв.м годишно
Депозит - 5000 евро, индивидуална схема на плащане.
Жилищният к..
Апартамент с 1 спалня в новия комплекс „Emilia Romana Este“, Слънчев бряг, 54.63 кв.м, #34222030
Имоти - Продажби » Апартаменти
Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 110 000 € (215 141.30 лв.)
2014.65 €/кв.м (3940.32 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
54.6 кв.м
Тухла
2026 г.
3 етаж
ID 34222030
Цена: 110 000 евро
Населено място: Слънчев бряг
Стаи: 2
Обща площ: 54.63 кв.м.
Етаж: 3
Такса поддръжка: 16 евро/кв.м на година
Депозит - 5000 евро, индивидуални условия на плащане.
Пре..