155 обяви
Магнетичен тристаен апартамент след основен ремонт до у-ще ”Петко Росен” в Зона А, ж.к. Меден Рудник
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Меден Рудник, Бургас, област Бургас
415 € (811.67 лв.)
5.76 €/кв.м (11.27 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
72 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно Магнетичен тристаен апартамент след основен ремонт до у-ще ”Петко Росен” в Зона А, ж.к. Меден Рудник.
Разпределението на имота се разгръща както следва: голямо входно антре, баня + тоалетна, просторен хол, отделно кухненско помещение, спално помещение и закрита тераса.
Изложението на имота е ИЗТОК - ЗАПАД, което го прави изключително топло, допринасящо за по - ниските консумативни разходи през зимните месеци, като важно уточнение е че апартам..
ПРЕМИУМ двустаен апартамент до Борисовата градинка в ж.к. Възраждане
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Възраждане, Бургас, област Бургас
460 € (899.68 лв.)
6.13 €/кв.м (12 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
75 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно ПРЕМИУМ двустаен апартамент до Борисовата градинка в ж.к. Възраждане.
Разпределението на имота се разгръща както следва: входно антре, баня с душ кабина + тоалетна, спално помещение, просторен хол с кухненски бокс с тип ”остров” барплот и голяма закрита тераса.
Изложението на имота е изцяло ЗАПАДНО, като жилището е с цялостна ВЪНШНА изолация, което го прави изключително топло допринасящо за по - ниските консумативни разходи през зимните месец..
Превъзходен двустаен апартамент до центъра и у-ще ”Иван Вазов” в ж.к. Възраждане
510 € (997.47 лв.)
8.50 €/кв.м (16.62 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
60 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно превъзходен двустаен апартамент до центъра и у-ще ”Иван Вазов” в ж.к. Възраждане.
Разпределението на имота се разгръща както следва: входно антре, баня с душ кабина + тоалетна, спално помещение, просторен хол + ”П” образен кухненски бокс и 2 тераси - открита и закрита.
Изложението на имота е ЮГ - СЕВЕР, което го прави изключително топло, допринасящо за по - ниските консумативни разходи през зимните месеци, като важно уточнение е че апартамент..
Страхотен двустаен апартамент до БСУ и Новата Поща в ж.к. Братя Миладинови
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Братя Миладинови, Бургас, област Бургас
325 € (635.64 лв.)
5 €/кв.м (9.78 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно Страхотен тристаен апартамент до БСУ и Новата Поща в ж.к. Братя Миладинови.
Разпределението на имота се разгръща както следва: входно антре, баня + тоалетна, просторен хол, отделно кухненско помещение, кокетно спално помещениеи 2 тераси - открита и закрита.
Изложението на имота е ИЗТОК - ЗАПАД, като имота е САНИРАН - ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО, което го прави изключително топло допринасящо за по - ниските консумативни разходи през зимните месеци.
..
Разкошен ЧЕТИРИСТАЕН апартамент с 2 ПАРКОМЕСТА на 30 метра от морската градина в ж.к. Лазур
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Лазур, Бургас, област Бургас
690 € (1349.52 лв.)
5.52 €/кв.м (10.80 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
125 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а разкошен ЧЕТИРИСТАЕН апартамент с 2 ПАРКОМЕСТА на 30 метра от морската градина в ж.к. Лазур.
Разпределението на имота се разгръща както следва: дълго входно антре, баня с тоалетна, отделно мокро помещение, просторен хол с трапезария, отделно кухненско помещение, две спални помещения и 3 открити тераси.
Изложението на имота е ЮГ - ЗАПАД, а сградата и апартамента сa изцяло САНИРАНИ външно и вътрешно, което го прави изключително топло допринасящо за по..
ЗА ЛЕТНИЯТ СЕЗОН! Магнетичен двустаен апартамент след основен ремонт до Мол Плаза в ж.к. Изгрев
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Изгрев, Бургас, област Бургас
700 € (1369.08 лв.)
11.48 €/кв.м (22.44 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
61 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно магнетичен двустаен апартамент до Мол Плаза в ж.к. Изгрев.
Разпределението на имота се разгръща както следва: входно антре, баня + тоалетна, просторен хол + кухненски бокс, спално помещение и открита тераса.
Изложението на имота е изцяло ИЗТОЧНО като жилището е изцяло САНИРАНО външно и вътрешно, което го прави изключително топло допринасящо за по - ниските консумативни разходи през зимните месеци,.
Апартаметът е оборудван изцяло до най - ..
Може краткосрочно! Магнетичен двустаен апартамент до Операта и ул. Александровска в супер центъра
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Център, Бургас, област Бургас
350 € (684.54 лв.)
5.65 €/кв.м (11.04 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
62 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно уютен двустаен апартамент в супер центъра с гледка към Операта.
Разпределението на имота се разгръща както следва: входно антре, баня с вана, отделна тоалетна, голямо спално помещение и просторен хол + кухненски бокс.
Изложението на имота е изцяло ЮЖНО, което го прави изключително топло допринасящо за по - ниските консумативни разходи през зимните месеци.
Апартаметът е оборудван изцяло до най - малкият детайл като в допълнение се предлага..
ХИТ ЦЕНА! Просторен ЧЕТИРИСТАЕН апартамент с ПАРКОМЯСТО до Борисовата градинка в ж.к. Възраждане
450 € (880.12 лв.)
3.75 €/кв.м (7.33 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
120 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно просторен ЧЕТИРИСТАЕН апартамент с ПАРКОМЯСТО до Младежки дом и Биросивата градинка в ж.к. Възраждане.
Разпределението на имота се разгръща както следва: дълго входно антре, баня + тоалетна, мокро помещение с ВТОРА тоалетна, просторен хол, отделно кухненско помещение, две големи спални помещения и 2 големи тераси - открита и закрита.
Изложението на имота е ЮГ - СЕВЕР, като сградата е САНИРАНА ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО, което го прави изключително топ..
Модерен ЧИСТО НОВ тристаен апартамент до ”Адриана Будевска” в ж.к Възраждане
850 € (1662.46 лв.)
9.44 €/кв.м (18.47 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
90 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги купувачи, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно модерен ЧИСТО НОВ тристаен апартамент до ”Адриана Будевска” в ж.к Възраждане.
Разпределението на имота се разгръща както следва: огромно входно антре, широка баня, отделна тоалетна, просторен хол с отделен кухненски бокс и две спални помещения (едното с голямо легло подходящо за родите, а другото с 2 единични легла подходящо за деца).
Изложението на имота е изцяло ЮЖНО, като жилището е САНИРАНО вътрешно и външно, което го прави изключително то..
Приветлив двустаен апартамент в близост до Борисовата градинка и Младежки дом в ж.к. Възраждане
450 € (880.12 лв.)
6.92 €/кв.м (13.54 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Първи жилищен
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно приветлив двустаен апартамент в близост до Борисовата градинка и Младежки дом в ж.к. Възраждане.
Разпределението на имота се разгръща както следва: входно антре, баня + тоалетна, голямо спално помещение и холно помещение с отделно кухненско помещение.
Изложението на имота е СЕВЕР - ЗАПАД, което го прави изключително топло, допринасящо за по - ниските консумативни разходи през зимните месеци, като важно уточнение е че апартамента е изцяло САНИ..
Омагьосващ двустаен апартамент на ул. Александровска до ЖП гарата и морската градина в супер център
500 € (977.92 лв.)
6.94 €/кв.м (13.58 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
72 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно омагьосващ двустаен апартамент на ул. Александровска до ЖП гарата и морската градина в супер център.
Разпределението на имота се разгръща както следва: дълго входно антре, голяма баня с душ кабина + тоалетна, просторен хол + голям кухненски бокс, спално помещение и открита тераса.
Изложението на имота е ЮГОИЗТОЧНО, което го прави изключително топло допринасящо за по - ниските консумативни разходи през зимните месеци.
Апартаметът е оборудв..
Възхитителен двустаен апартамент на ул. Богориди до х-л България и морската градина в супер център
750 € (1466.87 лв.)
9.38 €/кв.м (18.34 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
80 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно Възхитителен двустаен апартамент на ул. Богориди до х-л България и морската градина в супер център.
Разпределението на имота се разгръща както следва: дълго входно антре, голяма баня с душ кабина + тоалетна, складово помещение, просторен хол + голям кухненски бокс, голямо спално помещение и открита тераса.
Изложението на имота е ЮГ - СЕВЕР, като жилището е САНИРАНО, което го прави изключително топло допринасящо за по - ниските консумативни ра..
Уютен двустаен апартамент с двор в затворен комплекс ”Аквамарин” в ж.к. Сарафово
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Сарафово, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 510 € (997.47 лв.)
7.29 €/кв.м (14.25 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Партер
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, двустаен апартамент в затворен комплекс на метри от морето в ж...
ЗА КРАТКОСРОЧНО! Чудесен двустаен апартамент до Практикер в ж.к. Славейков
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Славейков, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 350 € (684.54 лв.)
4.38 €/кв.м (8.56 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
80 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно ЗА КРАТКОСРОЧНО! Чудесен двустаен апартамент до Практи..
ЧИСТО НОВ двустаен апартамент в ”Green Residence” до Лидл в ж.к. Славейков
Месечен наем: 540 € (1056.15 лв.)
8.57 €/кв.м (16.76 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
63 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно ЧИСТО НОВ двустаен апартамент в ”Green Residence” до Л..
Чудесен двустаен апартамент на 50 метра от ”Велека” и парка в ж.к. Изгрев
Месечен наем: 360 € (704.10 лв.)
5.54 €/кв.м (10.83 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно чудесен двустаен апартамент на 50 метра от ”Велека” и ..
Прекрасен двустаен апартамент с ПАРКОМЯСТО в затворен комплекс ”Diamond Beach” в ж.к. Сарафово
Месечен наем: 460 € (899.68 лв.)
6.57 €/кв.м (12.85 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
70 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, прекрасен двустаен апартамент в затворен комплекс на метри от м..
Партерен офис в бизнес сграда ”Кирил и Методий” в супер център
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Център, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 240 € (469.40 лв.)
14.12 €/кв.м (27.60 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Друго
17 кв.м
Партер
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно партерен офис в бизнес сграда ”Кирил и Методий” в супе..
ХИТ ЦЕНА! Приветлив двустаен апартамент до ГАЗПРОМ в ЗОНА Г, ж.к. Меден Рудник
Месечен наем: 280 € (547.63 лв.)
4.12 €/кв.м (8.05 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
68 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно ХИТ ЦЕНА! Приветлив двустаен апартамент до ГАЗПРОМ в З..
Прекрасен едностаен апартамент след освежаване до Газпром в Зона Г, Меден Рудник
Месечен наем: 280 € (547.63 лв.)
6.22 €/кв.м (12.17 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
45 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно прекрасен едностаен апартамент след освежаване до Газп..
Чисто нов двустаен апартамент с ПАРКОМЯСТО в чисто нова сграда до морето в ж.к. Сарафово
Месечен наем: 425 € (831.23 лв.)
6.54 €/кв.м (12.80 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно чисто нов двустаен апартамент с паркомясто в чисто нов..
Страхотна едноетажна къща с 2 спални, 3 паркоместа и собствен двор в кв. Банево
Имоти - Наеми » Къщи под наем Банево, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 600 € (1173.50 лв.)
5.94 €/кв.м (11.62 лв./кв.м)
Едноетажна къща
101 кв.м
Обзаведена
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно страхотна едноетажна къща с 2 спални, 3 паркоместа и со..
Изключително уютна къща в Алпийски стил с голям двор, веранда и гледка към планината в с. Равна Гора
Имоти - Наеми » Къщи под наем Равна гора, област Бургас
Месечен наем: 510 € (997.47 лв.)
6.38 €/кв.м (12.47 лв./кв.м)
Едноетажна къща
80 кв.м
Обзаведена
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно изключително уютна къща в Алпийски стил с голям двор, в..
Помещение за офис / салон за красота/ магазин до Адриана Будевска в ж.к. Възраждане
Имоти - Наеми » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Възраждане, Бургас, област Бургас
Месечен наем: 200 € (391.17 лв.)
10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Спорт, Друго, Място в салон за красота
20 кв.м
Партер
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно помещение за офис / магазин до Адриана Будевска в ж.к...
Прекрасно ОБОРУДВАНО козметично студио до Операта и супер центъра
Месечен наем: 320 € (625.87 лв.)
16 €/кв.м (31.30 лв./кв.м)
Магазин, Офис, Кабинет, Салон за красота, Друго, Място в салон за красота
20 кв.м
Партер
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно прекрасно ОБОРУДВАНО козметично студио до Операта и су..
МОЖЕ ЗА КРАТКОСРОЧНО! Просторен двустаен апартамент до ”БЧК” в ж.к. Възраждане
Месечен наем: 380 € (743.22 лв.)
5.07 €/кв.м (9.90 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
75 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно приветлив двустаен апартамент до БЧК в свободна зона з..
Страхотен двустаен апартамент до х-л ”Драма” и центъра в ж.к. Братя Миладинови
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.)
6.92 €/кв.м (13.54 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно страхотен двустаен апартамент до х-л ”Драма” и центъра..
Страхотен тристаен апартамент до Била и парка в ж.к. Изгрев
Месечен наем: 700 € (1369.08 лв.)
7.95 €/кв.м (15.56 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
88 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно чисто нов тристаен апартамент в модерна сграда ”АРЕНА ..
Приветлив двустаен апартамент до БЧК в свободна зона за паркиране в ж.к. Възраждане
Месечен наем: 310 € (606.30 лв.)
4.31 €/кв.м (8.42 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
72 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Слънчев двустаен апартамент с дворна площадка до морската градина в ж.к. Лазур
Месечен наем: 380 € (743.22 лв.)
5.59 €/кв.м (10.93 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
68 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
Драги наематели, Ние от агенция за недвижими имоти ”Magnetik Home’” имаме огромното удоволствие да ви зарадваме с тази неустоима оферта, а именно слънчев двустаен апартамент до морската градина в ж.к...