38 обяви - страница 2 от 2
Парцел в град Харманли, обл. Хасково
Имоти - Продажби » Земеделска земя, градини, лозя, гора Харманли, област Хасково
Цена на имота: 99 900 € (195 387.42 лв.)
213.92 €/кв.м (418.40 лв./кв.м)
Земеделска земя
467 кв.м
Не е посочено
🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑
📌Парцел с оборудвана бензиностанция в град Харманли, обл. Хасково
📐 Площ: 467 кв.м.
📌Бензиностанцията е изцяло оборудвана, но може да бъ..
База в град Любимец, обл. Хасково
Имоти - Продажби » Складове, промишлени и стопански имоти Любимец, област Хасково
Цена: 324 900 € (635 449.17 лв.)
101.53 €/кв.м (198.58 лв./кв.м)
Склад
3200 кв.м
🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑
🏦Складова база с голямо хале в град Любимец, обл. Хасково
📐 Площ: 3 200 кв.м.
📐Площ на халето - 440 кв.м.
🌳 Базата разполага с:
🖊️..
Къща в град Харманли, обл. Хасково
Имоти - Продажби » Къщи, Вили Харманли, област Хасково
Цена: 159 900 € (312 737.22 лв.)
Двуетажна къща
500 кв.м РЗП
🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑
🏡 Масивна къща в град Харманли, обл. Хасково
📐 Площ: 500 кв.м.
🏠 Къщата представлява масивна сграда, която е с гъвкаво предназначение, з..
Сграда с магазин и офис в град Свиленград, обл. Хасково
Имоти - Продажби » Магазини, Офиси, Кабинети, Салони Свиленград, област Хасково
Цена: 73 900 € (144 535.84 лв.)
1055.71 €/кв.м (2064.80 лв./кв.м)
Магазин, Офис
70 кв.м
Партер
Тухла
Готов (завършен)
🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑
🏠 Двуетажна сграда с магазин и офис в град Свиленград, обл. Хасково
📐 Площ: 70 кв.м.
🏠 Сградата има следното разпределение:
🖊️Магази..
Разработен бизнес-Детски кът в град Харманли, обл. Хасково
Имоти - Продажби » Заведения Харманли, област Хасково
Цена: 20 962.97 € (41 000 лв.)
141.64 €/кв.м (277.03 лв./кв.м)
148 кв.м
Самостоятелна сграда
Тухла
Готов (завършен)
🔑🏠 Имоти Киер Хоумс предлага за продажба:
🏢🎉 РАЗРАБОТЕН БИЗНЕС - Детски кът в гр. Харманли, обл. Хасково
💰💵 Цена: 41 000 лв. (това е цена за оборудването)
💰🏷️ Месечен наем: 500 лв.
📐📏 Площ - 1..
Апартамент в град Свиленград, обл. Хасково
Имоти - Продажби » Апартаменти Свиленград, област Хасково
Цена: 86 000 € (168 201.38 лв.)
1343.75 €/кв.м (2628.15 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
64 кв.м
Тухла
1985 г.
2 етаж
Непоследен
🤝 ПРОДАВА СЕ 🤝 🏢 ТУХЛЕН саниран двустаен апартамент в град Свиленград
🗒Площ - 64 кв.м.
🪧 Етаж - 2 от 5
📌Жилищeто има следното разпределeние:
🚪 Хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, кор..
Апартамент в град Свиленград, обл. Хасково
Имоти - Продажби » Апартаменти Свиленград, област Хасково
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.)
731.71 €/кв.м (1431.10 лв./кв.м)
Многостаен апартамент
205 кв.м
Тухла
1985 г.
2 етаж
Непоследен
🔑 Киер Хоумс - Недвижими имоти предлага за продажба 🔑
🏢 Многостаен тухлен апартамент в град Свиленград, обл. Хасково
🏢 Апартаментът представлява етаж от кооперация
📐 Площ: 205 кв.м.
🏢 Апа..
Апартамент в град Свиленград, обл. Хасково
Имоти - Продажби » Апартаменти Свиленград, област Хасково
Цена: 98 168.04 € (192 000 лв.)
1197.17 €/кв.м (2341.46 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
82 кв.м
Тухла
1985 г.
3 етаж
Последен етаж
🔑Недвижими имоти Киер Хоумс предлага за продажба:
🏢Двустаен Тухлен Апартамент в гр. Свиленград
📐Площ - 82 кв.м.
🖊Етаж - 3 от 3
📌Жилището има следното разпределение:
🛋Хол с кухня, спалня..