88 обяви
Четиристаен НОВ обзаведен апартамент-Левски
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Левски, Варна, област Варна
Месечен наем: 650 € (1271.30 лв.)
8.33 €/кв.м (16.30 лв./кв.м)
Многостаен апартамент под наем
78 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА-45758
Агенция за недвижими имоти Регион, предлага на Вашето внимание напълно обзаведен ЧИСТО НОВ четиристаен апартамент в района на Левски. Състои се от всекидневна, кухненска част, две спал..
Тристаен обзаведен апартамент-Аспарухово
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Аспарухово, Варна, област Варна
Месечен наем: 430 € (841 лв.)
6.62 €/кв.м (12.94 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА-44924
Агенция за недвижими имоти Регион представя на Вашето внимание тристаен луксозно обзаведен апартамент в района Аспарухово. Жилището се състои от дневна с кухненска част напълно оборудв..
Двустаен НОВ апартамент след ремонт-Център
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Център, Варна, област Варна
Месечен наем: 360 € (704.10 лв.)
6.21 €/кв.м (12.14 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
58 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА 4902
Агенция за недвижими имоти Регион, предлага на Вашето внимание НОВ обзаведен двустаен апартамент в района на Центъра. Състои се от всекидневна с кухненска част, спалня, баня, тоалет, тера..
Двустаен НОВ апартамент-Гранд Мол Варна
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Гранд Мол Варна, Варна, област Варна
Месечен наем: 360 € (704.10 лв.)
8.57 €/кв.м (16.76 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
42 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА 41465
Отдава се под наем обзаведен двустаен апартамент на бул. ’Сливница’ в гр. Варна само на 5 минути пеша от Гранд мол и на 10 минути от идеалния център на града от спирка на градския тран..
Едностаен ЧИСТО НОВ апартамент-Св. Никола
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем м. Св. Никола, Варна, област Варна
Месечен наем: 380 € (743.22 лв.)
9.50 €/кв.м (18.58 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
40 кв.м
Обзаведен
Първи жилищен
ОФЕРТА 42706
- **Тип на имота**: 1-стаен апартамент, идеален както за самостоятелен човек, така и за двойка, търсещи уют и комфорт.
- **Локация**: Апартаментът е разположен на партера на нова и..
Двустаен НОВ апартамент с паркомясто-Колхозен пазар
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Колхозен Пазар, Варна, област Варна
Месечен наем: 380 € (743.22 лв.)
5.85 €/кв.м (11.43 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА-6848
- с ПАРКОМЯСТО в цената!
Агенция за недвижими имоти Регион представя на Вашето внимание двустаен луксозно обзаведен апартамент в района Колхозен пазар. Жилището се състои от дневна с ку..
Двустаен НОВ обзаведен апартамент-Колхозен пазар
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
7.69 €/кв.м (15.04 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
52 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА 44296
Агенция за недвижими имоти Регион ви представя НОВ двустаен апартамент под наем във Варна, Колхозен пазар.
• 🏡 Имот: светъл двустаен апартамент, идеален за двойка или студент. Разп..
Двустаен обзаведен апартамент-Левски
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
6.45 €/кв.м (12.62 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
62 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА:28655
Агенция за недвижими имоти Регион представя на Вашето внимание двустаен обзаведен апартамент в района на Левски. Жилището се състои от дневна с кухненска част напълно оборудвана, спалня ..
Едностаен апартамент с интернет в цената-Червен площад
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Червен Площад, Варна, област Варна
Месечен наем: 250 € (488.96 лв.)
7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
35 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА-2542
Агенция за недвижими имоти Регион предлага на Вашето внимание едностаен обзаведен в нова кооперация, в района на Червен площад. Жилището се състои от едно общо помещение с кухненска част ..
Двустаен обзаведен апартамент-Гранд мол Варна
Месечен наем: 375 € (733.44 лв.)
8.33 €/кв.м (16.30 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
45 кв.м
Обзаведен
Последен етаж
ОФЕРТА-7590
**Агенция за недвижими имоти Регион** представя на вашето внимание изключителен двустаен апартамент под наем, разположен в непосредствена близост до **Гранд Мол Варна**! Това е идеално ..
Тристаен обзаведен апартамент с паркомясто- кв. Бриз
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Бриз, Варна, област Варна
Месечен наем: 750 € (1466.87 лв.)
8.33 €/кв.м (16.30 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
90 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА:44469
Агенция за недвижими имоти ви представя НОВ тристаен апартамент под наем в гр. Варна, кв. Бриз.
- 📍 Локация: предпочитан район Бриз - тиха среда и бърз достъп до Морската градина и..
Двустаен НОВ обзаведен апартамент-Трошево
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Трошево, Варна, област Варна
Месечен наем: 430 € (841 лв.)
6.62 €/кв.м (12.94 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА - 40672
Агенция за недвижими имоти Регион Ви предлага двустаен напълно обзаведен апартамент в района на Трошево. Жилището е със следното разпределение: дневна с кухненски бокс оборудван с всич..
Двустаен ЧИСТО НОВ обзаведен апартамент-Лятно кино Тракия
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Тракия - лятно кино, Варна, област Варна
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.)
8.46 €/кв.м (16.55 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА-45732
Агенция за недвижими имоти Регион, предлага на Вашето внимание напълно обзаведен и обудван двустаен апартамент в района на Лятно кино Тракия. Състои се от дневна с кухненска част напълно..
Двустаен НОВ полуобзаведен апартамент-Базар Левски
Месечен наем: 430 € (841 лв.)
7.41 €/кв.м (14.50 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
58 кв.м
Необзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА 45704
Агенция за недвижими имоти Регион ви представя двустаен под наем двустаен апартамент 58 кв.м. с великолепна морска панорама, находящ се в района на Базар Левски. Жилището се намира на 14..
Етаж от къща-Виница
Имоти - Наеми » Къщи под наем Виница, Варна, област Варна
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
5.71 €/кв.м (11.18 лв./кв.м)
Етаж от къща
70 кв.м
Частично обзаведена
ОФЕРТА 45733
Представяме Ви отлична възможност за наем на **етаж от къща**, разположен в един от предпочитаните и спокойни райони на Варна - **кв. Виница**. Имотът се намира в **затворен двор с две..
Двустаен НОВ обзаведен апартамент-Гранд мол Варна
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
5.33 €/кв.м (10.43 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
75 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА 45737
Агенция за недвижими имоти Регион ви представя НОВ двустаен обзаведен апартамент в района на Гранд мол Варна. Давам под наем двустаен обзаведен апартамент 75м² в района на мол Варна. Жил..
Двустаен НОВ обзаведен апартамент-Широк център
Месечен наем: 450 € (880.12 лв.)
7.50 €/кв.м (14.67 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
60 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА-41284
Агенция за недвижими имоти Регион, предлага на Вашето внимание напълно обзаведен ЧИСТО НОВ двустаен апартамент в района на Широк център. Състои се от дневна с кухненска част, спалня, бан..
Едностаен НОВ обзаведен апартамент-Христо Ботев
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Христо Ботев, Варна, област Варна
Месечен наем: 320 € (625.87 лв.)
11.43 €/кв.м (22.35 лв./кв.м)
Едностаен апартамент под наем
28 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА 42381
Агенция за недвижими имоти Регион ви представя НОВ обзаведен едностаен апартамент под наем в центъра на град Варна - кв. Христо Ботев. Има всичко необходимо: хладилник, телевизор, готвар..
Двустаен НОВ обзаведен апартамент- Възраждане 1
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Възраждане, Варна, област Варна
Месечен наем: 420 € (821.45 лв.)
7 €/кв.м (13.70 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
60 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА-45264
Агенция за недвижими имоти Регион, предлага на Вашето внимание напълно обзаведен и обудван двустаен апартамент в района на Възраждане. Състои се от дневна с кухненска част напълно оборуд..
Двустаен НОВ апартамент с паркомясто-Изгрев
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Изгрев, Варна, област Варна
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
7.27 €/кв.м (14.22 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
55 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА-45747
-има паркомясто включено в цената!
Агенция за недвижими имоти Регион, предлага на Вашето внимание напълно обзаведен и обудван двустаен апартамент в района на Изгрев. Състои се от дневн..
Двустаен НОВ апартамент след ремонт-Колхозен пазар
Месечен наем: 420 € (821.45 лв.)
8.40 €/кв.м (16.43 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
50 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА:45750
Агенция за недвижими имоти Регион ви представя под наем уютен и светъл напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент след освежителен ремонт. Апартаментът е с отлична локация близо д..
Двустаен НОВ обзаведен апартамент-Цветен квартал
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Цветен, Варна, област Варна
Месечен наем: 460.16 € (900 лв.)
7.67 €/кв.м (15 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
60 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА 16155
Агенция за недвижими имоти Регион, предлага на Вашето внимание НОВ обзаведен двустаен апартамент в района на Цветен квартал. Състои се от всекидневна с кухненска част, спалня, баня, тоал..
Двустаен НОВ обзаведен апартамент-Възраждане 1
Месечен наем: 511.29 € (1000 лв.)
7.10 €/кв.м (13.90 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
72 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА - 37005
Агенция за недвижими имоти Регион Ви предлага изцяло обзаведен двустаен апартамент в района на Възраждане 1. Жилището се състои от дневна с кухня оборудвана с всичко необходимо за ед..
Тристаен НОВ обзаведен апартамент-Трошево
Месечен наем: 511 € (999.43 лв.)
6.39 €/кв.м (12.50 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
80 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА - 44068
Агенция за недвижими имоти Регион, предлага на Вашето внимание двустаен ЛУКСОЗНО обзаведен апартамент в района на Трошево в близост до Варна мол. Жилището е с разпределение както сле..
Двустаен ЧИСТО НОВ апартамент в затворен комплекс-Победа
Имоти - Наеми » Апартаменти под наем Победа, Варна, област Варна
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.)
8.46 €/кв.м (16.55 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
65 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА 44298
Агенция за недвижими имоти Регион ви представя НОВ двустаен апартамент под наем в района на Победа - отличен избор за градски живот с бърз достъп до всичко необходимо! 🏙️✨ Имотът се на..
Двустаен НОВ обзаведен апартамент-Левски
Месечен наем: 550 € (1075.70 лв.)
7.43 €/кв.м (14.54 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
74 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА- 6474
Агенция за недвижими имоти Регион представя на Вашето внимание двустаен обзаведен апартамент в нова кооперация в района на Левски. Ново обзаведен. Жилището се състои от дневна с кухнен..
НОВА самостоятелна къща-Общината
Имоти - Наеми » Къщи под наем Общината, Варна, област Варна
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
7.14 €/кв.м (13.97 лв./кв.м)
Едноетажна къща
70 кв.м
Необзаведена
ОФЕРТА-41075
-КЪЩА ТОП ЛОКАЦИЯ
-ЦЕНТЪР/ОБЩИНА
-САМОСТОЯТЕЛНА!!!
-ДОМАШНИ ЛЮБИМЦИ СА ПОЗВОЛЕНИ!!!
Агенция за недвижими имоти Регион предлага на Вашето внимание, самостоятелна къща. Обз..
Двустаен НОВ обзаведен апартамент-Операта
Месечен наем: 560 € (1095.26 лв.)
9.49 €/кв.м (18.56 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
59 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА:40330
Агенция за недвижими имоти Регион, предлага на Вашето внимание напълно обзаведен НОВ двустаен апартамент в нова кооперация в района на Операта. Състои се от дневна с кухненска част, спал..
Тристаен НОВ обзаведен апартамент-Лятно кино Тракия
Месечен наем: 500 € (977.92 лв.)
5.56 €/кв.м (10.87 лв./кв.м)
Тристаен апартамент под наем
90 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА:39838
Агенция за недвижими имоти Регион представя на Вашето внимание тристаен с НОВО обзавеждане апартамент в района на Лятно кино Тракия. Жилището се състои кухня напълно оборудвана с всичко ..
Двустаен НОВ обзаведен апартамент-Левски
Месечен наем: 400 € (782.33 лв.)
5.88 €/кв.м (11.50 лв./кв.м)
Двустаен апартамент под наем
68 кв.м
Обзаведен
Непоследен етаж
ОФЕРТА-42083
Представяме ви отлична възможност за наемане на уютен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните квартали на Варна - Левски. Насладете се на комфорт и удобство в прил..