162 обяви - страница 3 от 6
Уютно студио - Комплекс Антония, Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Комплекс Антония, Свети Влас, област Бургас
Цена: 64 999 € (127 127 лв.)
1969.67 €/кв.м (3852.33 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
33 кв.м
Тухла
2015 г.
2 етаж
Непоследен
Уютен студио апартамент - Комплекс Антония, Свети Влас
Предлагаме за продажба уютен студио апартамент, разположен на 2-ри етаж в комплекс Антония, Свети Влас.
Детайли за апартамента:
• Обща пло..
Апартамент с една спалня за продажба | Sweet Homes 8 - Апартаменти и СПА, Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Sweet Homes 8, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 108 000 € (211 229.64 лв.)
2454.55 €/кв.м (4800.67 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
44 кв.м
Тухла
2025 г.
3 етаж
Непоследен
Продава се апартамент с една спалня | Sweet Homes 8 - Apartments & SPA, Слънчев бряг
Имаме удоволствието да Ви предложим за продажба апартамент с една спалня в новопостроения комплекс Sweet Homes..
Студио в комплекс Ипанема Бийч, Първа линия, Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Ipanema Beach, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 79 000 € (154 510.57 лв.)
2194.44 €/кв.м (4291.96 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
36 кв.м
Тухла
2015 г.
1 етаж
Първи жилищен
Студио в комплекс Ipanema Beach, Първа линия, Свети Влас
Предлагаме за продажба красиво студио от 36 м² на 1-ви етаж от 6-етажна сграда с паркинг, с изглед към вътрешния двор в комплекс Ipanema Beach..
Студио с частичен морски изглед в Ипанема Бийч, Свети Влас
Цена: 79 500 € (155 488.50 лв.)
2650 €/кв.м (5182.95 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
30 кв.м
Тухла
2015 г.
1 етаж
Първи жилищен
Студио с частична гледка към морето в Ипанема Бийч, Свети Влас
Предлагаме за продажба напълно обзаведено студио апартамент с частична гледка към морето в престижния ваканционен комплекс Ипанема Бийч ..
Апартамент с 2 спални, 2 бани | Изглед към басейна | Феникс, Свети Влас - Диневи Ризорт
Имоти - Продажби » Апартаменти Феникс, Свети Влас, област Бургас
Цена: 173 000 € (338 358.60 лв.)
1730 €/кв.м (3383.60 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
100 кв.м
Тухла
2015 г.
2 етаж
Непоследен
Апартамент с 2 спални, 2 бани | Гледка към басейна | Комплекс Феникс, Свети Влас - Диневи Ризорт
IBG Real Estates с удоволствие предлага този просторен апартамент с 2 спални и 2 бани, разположен на 2..
Апартамент с 1 спалня за продажба | Комплекс Magic Dreams, Свети Влас | На 300 м от плажа
Имоти - Продажби » Апартаменти Magic Dreams, Свети Влас, област Бургас
Цена: 99 900 € (195 387.42 лв.)
1513.64 €/кв.м (2960.42 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
66 кв.м
Тухла
2012 г.
5 етаж
Непоследен
Апартамент с 1 спалня за продажба | Комплекс Magic Dreams, Свети Влас | 300 м от плажа
IBG Real Estates предлага за продажба напълно обзаведен апартамент с 1 спалня, разположен в модерния жилищен ком..
Апартамент с 1 спалня и изглед към басейна | Casa Rossa, Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Casa Rossa, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 81 000 € (158 422.23 лв.)
1421.05 €/кв.м (2779.34 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
57 кв.м
Тухла
2015 г.
4 етаж
Непоследен
Апартамент с 1 спалня и гледка към басейна | Casa Rossa, Слънчев бряг
Площ: 57 кв.м | Етаж: 4 | Такса поддръжка: 12 евро/кв.м. годишно
IBG Real Estates има удоволствието да ви предложи този комфор..
Апартамент с една спалня с изглед към басейна | VIP Image, Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти VIP Image, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 95 000 € (185 803.85 лв.)
1319.44 €/кв.м (2580.60 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
72 кв.м
Тухла
2015 г.
4 етаж
Непоследен
Комфортен апартамент с една спалня и гледка към басейна | VIP Image, Слънчев бряг
IBG Real Estates предлага за продажба комфортен апартамент с една спалня и гледка към басейна, разположен в добре под..
Апартамент с 1 спалня и изглед към басейна в Saint George Palace, Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Saint George Palace, Свети Влас, област Бургас
Цена: 79 000 € (154 510.57 лв.)
1196.97 €/кв.м (2341.07 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
66 кв.м
Тухла
2015 г.
1 етаж
Партер
Апартамент с 1 спалня и гледка към басейна в Saint George Palace, Свети Влас
Предлагаме за продажба комфортен и напълно обзаведен апартамент с 1 спалня, разположен в добре поддържания комплекс Saint ..
Просторен апартамент с 2 спални в Панорама Дриймс, Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Панорама Дриймс, Свети Влас, област Бургас
Цена: 149 000 € (291 418.67 лв.)
1087.59 €/кв.м (2127.14 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
137 кв.м
Тухла
2015 г.
2 етаж
Непоследен
Просторен апартамент с 2 спални в Panorama Dreams, Свети Влас
Предлагаме за продажба просторен апартамент с 2 спални с обща площ от 137 кв.м, разположен на 2-ри етаж (от общо 5) в добре познатия комп..
3-стаен апартамент с изглед към басейна в Панорама Дриймс, Свети Влас
Цена: 155 000 € (303 153.65 лв.)
1581.63 €/кв.м (3093.40 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
98 кв.м
Тухла
2010 г.
3 етаж
Непоследен
3-стаен апартамент с гледка към басейна в Panorama Dreams, Свети Влас
Имаме удоволствието да Ви представим 3-стаен апартамент с гледка към басейна, разположен в комплекс Panorama Dreams в Свети Влас...
Апартамент с 1 спалня на първа линия | Гранд Хотел Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Гранд Хотел Свети Влас, Свети Влас, област Бургас
Цена: 165 000 € (322 711.95 лв.)
1375 €/кв.м (2689.27 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
120 кв.м
Тухла
2015 г.
6 етаж
Последен етаж
Апартамент с 1 спалня на брега на морето | Гранд Хотел Свети Влас
IBG Real Estates с гордост предлага този просторен апартамент с 1 спалня, разположен на 6-ия етаж на престижния Гранд Хотел Свети Вла..
Продава се апартамент с 2 спални с гледка към морето в комплекс Компас, Свети Влас, Диневи Ризорт
Имоти - Продажби » Апартаменти комплекс Компас, Свети Влас, област Бургас
Цена: 129 950 € (254 160.10 лв.)
1397.31 €/кв.м (2732.90 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
93 кв.м
Тухла
2012 г.
5 етаж
Последен етаж
Продава се апартамент с 2 спални с гледка към морето в комплекс Compass, Свети Влас, Диневи Ризорт
Продава се този апартамент с две спални, разположен на 5ти етаж /с асансьор/ в комплекс Compass в ..
Апартамент (1+1) за продажба | Premier Fort Beach, Свети Влас - Първа линия
Имоти - Продажби » Апартаменти Premier Fort Beach, Свети Влас, област Бургас
Цена: 159 500 € (311 954.90 лв.)
2246.48 €/кв.м (4393.73 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
71 кв.м
Тухла
2015 г.
4 етаж
Непоследен
IBG Real Estates с удоволствие представя напълно обзаведен апартамент с една спалня (1+1) за продажба в престижния комплекс..
Студио с морски изглед | Macon Residence, Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Macon Residence, Свети Влас, област Бургас
Цена: 60 000 € (117 349.80 лв.)
1875 €/кв.м (3667.18 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
32 кв.м
Тухла
2015 г.
3 етаж
Последен етаж
Студио с гледка към морето | Macon Residence, Свети Влас
IBG Real Estates има удоволствието да ви предложи това студио с гледка към морето, разположено на третия етаж в престижния комплекс Macon Resi..
Просторно студио за продажба | Sunny Day 6, близо до Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Sunny Day 6, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 36 500 € (71 387.80 лв.)
1140.63 €/кв.м (2230.87 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
32 кв.м
Тухла
2010 г.
2 етаж
Непоследен
IBG Real Estates представя това светло и напълно обзаведено студио за продажба, разположено на втория етаж на добре поддържания ком..
Тристаен апартамент за продажба | Sunny Day 6, Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Съни Дей 6, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 64 500 € (126 151.04 лв.)
962.69 €/кв.м (1882.85 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
67 кв.м
Тухла
2010 г.
1 етаж
Партер
Тристаен апартамент на партерен етаж за продажба Sunny Day 6, Слънчев бряг
Имаме удоволствието да Ви предложим този светъл и просторен апартамент с две спални на партерния етаж на известния комплекс ..
Уютен апартамент с една спалня в Sweet Homes 6, Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Sweet Homes 6, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 86 500 € (169 179.30 лв.)
1965.91 €/кв.м (3844.98 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
44 кв.м
Тухла
2020 г.
5 етаж
Непоследен
Продава се уютен апартамент с една спалня в сърцето на Слънчев бряг. Комплексът е идеално разположен за комфортно целогодишно живеене, с н..
Апартамент с 1 спалня за продажба | Гранд Хотел Нирвана, Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Grand Hotel Nirvana, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 93 000 € (181 892.20 лв.)
948.98 €/кв.м (1856.04 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
98 кв.м
Тухла
2010 г.
7 етаж
Непоследен
IBG Real Estates предлага за продажба този просторен апартамент с 1 спалня, разположен на 7-ия етаж на престижния Гранд Хотел Нир..
Мезонет с една спалня и частичен морски изглед в Global Villa, Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Global Villa, Sunny Beach, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 89 900 € (175 829.12 лв.)
1198.67 €/кв.м (2344.40 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
75 кв.м
Тухла
2010 г.
6 етаж
Последен етаж
Мезонет с една спалня и частична гледка към морето в Global Villa, Слънчев бряг
Предлагаме за продажба мезонет с една спалня и частична гледка към морето в комплекс Global Villa, разположен в западна..
Просторен апартамент с 1 спалня | Комплекс Луксор, Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Луксор, Свети Влас, област Бургас
Цена: 143 000 € (279 683.70 лв.)
1505.26 €/кв.м (2944.04 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
95 кв.м
Тухла
2015 г.
2 етаж
Непоследен
🏡 Просторен апартамент с 1 спалня | Комплекс Луксор, Свети Влас
Предлагаме за продажба обзаведен и просторен двустаен апартамент в комплекс Луксор, Свети Влас. Този имот е идеален за постоянно живе..
Апартамент с 1 спалня с изглед към басейна и голяма тераса - комплекс Антония, Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Antonia complex, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 125 000 € (244 478.75 лв.)
968.99 €/кв.м (1895.18 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
129 кв.м
Тухла
2015 г.
2 етаж
Непоследен
Апартамент с 1 спалня с гледка към басейна и голяма тераса - Комплекс Антония, Свети Влас
Предлагаме за продажба светъл апартамент с 1 спалня с гледка към басейна и комплекса и голяма тераса в компле..
Апартамент с 2 спални в Роял Сън, Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Royal Sun, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.)
1276.60 €/кв.м (2496.80 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
94 кв.м
Тухла
2010 г.
4 етаж
Непоследен
3-стаен апартамент в Royal Sun, Слънчев бряг
Предлагаме светъл 3-стаен апартамент в популярния комплекс Royal Sun, разположен в централната част на Слънчев бряг. Апартаментът е с обща площ от 94 кв.м..
Апартамент с една спалня и изглед към басейна | Royal Sun, Слънчев бряг
Цена: 95 000 € (185 803.85 лв.)
1484.38 €/кв.м (2903.20 лв./кв.м)
Двустаен апартамент
64 кв.м
Тухла
2010 г.
6 етаж
Последен етаж
Апартамент с една спалня и гледка към басейна | Royal Sun, Слънчев бряг
Продава се апартамент в престижния комплекс Royal Sun, разположен на около 350 метра от плажа и на пешеходно разстояние от ма..
Апартамент с 2 спални с частичен морски изглед, Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 132 000 € (258 169.56 лв.)
1534.88 €/кв.м (3001.97 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
86 кв.м
Тухла
2005 г.
2 етаж
Непоследен
Апартамент с 2 спални с частична гледка към морето, Свети Влас
С удоволствие ви представяме светъл апартамент с 2 спални, разположен в престижния район на Свети Влас, само на втора линия от морето.
..
Студио апартамент с достъп до частен двор в Сарафово, Бургас
Имоти - Продажби » Апартаменти Сарафово, Бургас, област Бургас
Цена: 67 000 € (131 040.60 лв.)
1970.59 €/кв.м (3854.14 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
34 кв.м
Тухла
2005 г.
1 етаж
Партер
Студио апартамент с частен достъп до двор в Сарафово, Бургас
Предлагаме за продажба комфортно студио апартамент, разположено в жилищна сграда без такса поддръжка, разположена в квартал Сарафово в Бур..
Студио апартамент в Гранд Хотел Свети Влас
Цена: 86 000 € (168 201.38 лв.)
1954.55 €/кв.м (3822.76 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
44 кв.м
Тухла
2010 г.
5 етаж
Непоследен
Студио на първа линия в Гранд Хотел Свети Влас
Предлагаме за продажба уютно и напълно обзаведено студио с обща площ от 44 кв.м, разположено в престижния Гранд Хотел Свети Влас на първа линия. Апартам..
Тристаен апартамент с гледка море в комплекс “Лазур 5”, Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Свети Влас, област Бургас
Цена: 165 000 € (322 711.95 лв.)
1701.03 €/кв.м (3326.93 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
97 кв.м
Тухла
2010 г.
7 етаж
Последен етаж
Тристаен апартамент с гледка море в комплекс ”Лазур 5”, Свети Влас
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с прекрасна морска панорама в добре поддържан комплекс Лазур 5, разположен в Св..
Студио апартамент в Елит 3, Слънчев бряг
Имоти - Продажби » Апартаменти Elit 3, Слънчев бряг, област Бургас
Цена: 56 900 € (111 286.73 лв.)
1185.42 €/кв.м (2318.47 лв./кв.м)
Едностаен апартамент
48 кв.м
Тухла
2010 г.
4 етаж
Непоследен
Студио апартамент в Елит 3, Слънчев бряг
Предлагаме за продажба студио апартамент с площ от 48 м², разположен на 4-ти етаж в Апарт Хотел Елит 3, Слънчев бряг. Имотът е идеален за ваканционен дом или ..
Луксозен апартамент с две спални и зашеметяваща гледка към морето в Dolce Vita 2, Свети Влас
Имоти - Продажби » Апартаменти Dolce Vita 2, Свети Влас, област Бургас
Цена: 229 900 € (449 645.32 лв.)
2554.44 €/кв.м (4996.06 лв./кв.м)
Тристаен апартамент
90 кв.м
Тухла
2015 г.
2 етаж
Непоследен
Луксозен апартамент с две спални с невероятна морска гледка в Dolce Vita 2, Свети Влас
Имаме удоволствието да Ви предложим за продажба луксозен апартамент с две спални с превъзходна морска гледка в н..